Νέα

Συνάντηση μελών Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ειστε υπερ η κατα των προγραμματων χωρις προφυλαξη

  • ΥΠΕΡ

    Ψήφοι: 56 32,9%
  • ΚΑΤΑ

    Ψήφοι: 114 67,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    170

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Ρε συ Alladalla τελικά γαλατάς είναι αυτός??? :grin:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Πως και δεν σε πειραμε στα μπλοκα εσενα.... εχει και ενα τραγο εκει περα να του κανεις παρεα  :P  :2funny:
τα προϊόντα που καιτε και πετατε στους δρόμους. Δώστε τα στους άπορους ρε τζαμπα Μάγκες! :birdman:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
τα προϊόντα που καιτε και πετατε στους δρόμους. Δώστε τα στους άπορους ρε τζαμπα Μάγκες! :birdman:
Αμα εχεις κακαλα (που δεν εχεις)ελα να μας το πεις στα μπλοκα αυτο μαγκα του πληκτρολογιου :birdman: αλλα να ξερεις μετα θα κανεις καριερα στο τς!  :2funny:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Αμα εχεις κακαλα (που δεν εχεις)ελα να μας το πεις στα μπλοκα αυτο μαγκα του πληκτρολογιου :birdman: αλλα να ξερεις μετα θα κανεις καριερα στο τς!  :2funny:
αν ήμουν Τσίπρας θα σας το λεγα το μυστικό! Φέρτε πίσω τα κλεμμένα ρε λαμογια αγρότες! :orchestra:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
αν ήμουν Τσίπρας θα σας το λεγα το μυστικό! Φέρτε πίσω τα κλεμμένα ρε λαμογια αγρότες! :orchestra:
Τα κλεμενα ποια ειναι για πες να γελασουμε λιγο  :grin: Βασικα, εσυ εισαι με τους ακροδεξιους που ψηφιζεις(χ.α) ή με τους αριστερους του τσιπρα, με μπερδεψες λιγο  :think:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Τα κλεμενα ποια ειναι για πες να γελασουμε λιγο  :grin: Βασικα, εσυ εισαι με τους ακροδεξιους που ψηφιζεις(χ.α) ή με τους αριστερους του τσιπρα, με μπερδεψες λιγο  :think:
ο κλάδος σου έχει αρχικλεφτες! Και το γνωρίζεις.... Ο αγρότης που όντως δουλεύει με το Μεροκαματο του και συντηρεί με τα χίλια ζόρια το σπίτι του φυσικά και γουσταρω τον αγώνα του!
Όταν βλέπω αγροπατερες με πετσινα μπουφάν ,λουστρινια και γραβάτες στην tv και μιλάνε μου προκαλούν  :vomit: όπως και οι δικηγόροι  :vomit:
Ποτέ δεν το έκρυψα πως είμαι ακροδεξιός! :grin:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
ο κλάδος σου έχει αρχικλεφτες! Και το γνωρίζεις.... Ο αγρότης που όντως δουλεύει με το Μεροκαματο του και συντηρεί με τα χίλια ζόρια το σπίτι του φυσικά και γουσταρω τον αγώνα του!
Όταν βλέπω αγροπατερες με πετσινα μπουφάν ,λουστρινια και γραβάτες στην tv και μιλάνε μου προκαλούν  :vomit: όπως και οι δικηγόροι  :vomit:
Ποτέ δεν το έκρυψα πως είμαι ακροδεξιός! :grin:
Δεν ειναι ο κλαδος μου πρωτον.Δευτερον, ολοι οι κλαδοι εχουν αρχικλεφτες(κοματοσκυλα)αλλα στον αγωνα ειναι μονο οι κανονικοι αγροτες και οσοι τους συμπαραστεκομαστε.(ξεκινανε απεργιες οι νταλικεριδες,φορτηγατζιδες,αλιεις)Τα λαμογια τα δικα σας (χ.α) οπως ηρθαν στο μπλοκο ετσι εφυγαν  ;) Δεν εχουν θεση σε απεργιες αγροτων τα κομματα που το μονο που τους ενδιαφερει ειναι να παρουν κανα ψηφαλακι παραπανω.
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
336
Κριτικές
11
Like
618
Πόντοι
291
Βικινγκ που ησουν σημερα?12 με 2 κλεισαμε παλι
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
336
Κριτικές
11
Like
618
Πόντοι
291
Τι εχουμε εδω? Ψηνεται τιποτα? :grin: :grin:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Λαγνε τι έγινε ρε? Τώρα τις ειδες όλες αυτές τις τσοντες και έχουμε καταιγισμό κριτικών! :grin: Οδευεις προς την νόσο του Κατουρηματος  μαλακά μου .. :2funny: :2funny: :2funny:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Λαγνε τι έγινε ρε? Τώρα τις ειδες όλες αυτές τις τσοντες και έχουμε καταιγισμό κριτικών! :grin: Οδευεις προς την νόσο του Κατουρηματος  μαλακά μου .. :2funny: :2funny: :2funny:
2 ειναι οι λογοι που γραφω κριτικες...ο πρωτος ειναι οτι εχω τωρα τελευταια αρκετο ελευθερο χρονο και 2 ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ οταν θα αρχισω να γραφω κριτικες για τρανς η γυναικες να μου επιτρεπει το συστημα να βαζω τις κανονικες βαθμολογιες που θελω.....εσυ γαμα πολυ και κατουρα περισοτερο :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
2 ειναι οι λογοι που γραφω κριτικες...ο πρωτος ειναι οτι εχω τωρα τελευταια αρκετο ελευθερο χρονο και 2 ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ οταν θα αρχισω να γραφω κριτικες για τρανς η γυναικες να μου επιτρεπει το συστημα να βαζω τις κανονικες βαθμολογιες που θελω.....εσυ γαμα πολυ και κατουρα περισοτερο :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
ωχ ωχ μάλλον την κολησσες! :2funny: :2funny: :2funny:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
μπουξε..συνελθεεεεεεεεεεεεεεεεε :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:θα μαζευτουμε καμια μερα;;;;;;;;;;;;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom