Νέα

Συμπληρώματα διατροφής για το άγχος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vascoda25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Vascoda25

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
390
Κριτικές
1
Like
996
Πόντοι
81
Πιστεύετε βοηθάνε και αν ναι ποιο ήταν το καλύτερο;Μόλις πήρα το agan eusensia no depress και σε ένα δεκαπενθήμερο θα το ξεκινήσω με μια κάψουλα την μέρα
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.004
Like
781
Πόντοι
96
δοκιμασε και ashwagandha ksm-66 λενε οτι βοηθαει στη μειωση της κορτιζολης
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.362
Like
20.163
Πόντοι
6.056
δοκιμασε και ashwagandha ksm-66 λενε οτι βοηθαει στη μειωση της κορτιζολης
Eσυ που τα ξερεις αυτα τυπε?Εισαι αγχωδης?Τρεμεις μολις δεις λογαριασμο ρευματος-νερου κλπ(πολλα μελη το παθαινουν τελευταια).Βρε που μπλεξαμε:coffee::confused::confused::confused:
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.004
Like
781
Πόντοι
96
Eσυ που τα ξερεις αυτα τυπε?Εισαι αγχωδης?Τρεμεις μολις δεις λογαριασμο ρευματος-νερου κλπ(πολλα μελη το παθαινουν τελευταια).Βρε που μπλεξαμε:coffee::confused::confused::confused:
με το νερο εχω θεμα εγω για το ρευμα εχει ο γειτονας και δεν μπορω να καταλαβω το γιατι αφου οι τιμες ειναι μια χαρα...:confused::confused::confused:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.362
Like
20.163
Πόντοι
6.056
με το νερο εχω θεμα εγω για το ρευμα εχει ο γειτονας και δεν μπορω να καταλαβω το γιατι αφου οι τιμες ειναι μια χαρα...:confused::confused::confused:
Λογικα φταιει που κανεις μπανιο καθημερινα.Για ρωτα μερικα μελη μπορει να σου δωσουν καμια λυση,να πλενεσαι μια φορα το μηνα πχ:coffee::coffee::confused::confused::confused:
giphy.webp
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.004
Like
781
Πόντοι
96
Λογικα φταιει που κανεις μπανιο καθημερινα.Για ρωτα μερικα μελη μπορει να σου δωσουν καμια λυση,να πλενεσαι μια φορα το μηνα πχ:coffee::coffee::confused::confused::confused:
giphy.webp
θα κανω μια ερωτηση μπας και βοηθησουν να μειωσουμε τα εξοδα. εχεις καποιον στο μυαλο σου;;;:coffee::coffee::coffee:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.362
Like
20.163
Πόντοι
6.056

Σαλονικιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
821
Like
1.760
Πόντοι
206
Πιστεύετε βοηθάνε και αν ναι ποιο ήταν το καλύτερο;Μόλις πήρα το agan eusensia no depress και σε ένα δεκαπενθήμερο θα το ξεκινήσω με μια κάψουλα την μέρα
Άσκηση και τίποτα άλλο φιλε πήγαινε να ιδρώσεις και θα είσαι άλλος άνθρωπος μετά
 

Wolf21

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
114
Κριτικές
2
Like
275
Πόντοι
21
Πιστεύετε βοηθάνε και αν ναι ποιο ήταν το καλύτερο;Μόλις πήρα το agan eusensia no depress και σε ένα δεκαπενθήμερο θα το ξεκινήσω με μια κάψουλα την μέρα
Κάνε εξετάσεις αίματος πρώτα.Ζήτα να σου γράψουν εξέταση για βιταμίνη Β12,Β6,Β9 (Φυλλικό οξύ) και αν δεν είναι χαμηλά τα επίπεδα τους πήγαινε σε ψυχίατρο.Δεν είναι ντροπή...Αγχώδεις καταστάσεις όλοι περνάμε,άλλοι ελαφρά άλλοι βαρύτερα .Αν πήγαινε ο κόσμος στους γιατρούς θα είχαμε λιγότερους μαλάκες στο δρόμο.
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.362
Like
20.163
Πόντοι
6.056
πιστευω οτι αναφερεσαι για αλλη μια φορα σε ατομα που ειναι κατω απο το αυλακι;
Γιατι εισαι ρατσιστης τωρα και εχεις φαγωθει να αντιμετωπιζεις με προκαταληψη γνωστα μελη απο Πυργο και περιξ περιοχες?:confused::confused::confused:
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.004
Like
781
Πόντοι
96
Γιατι εισαι ρατσιστης τωρα και εχεις φαγωθει να αντιμετωπιζεις με προκαταληψη γνωστα μελη απο Πυργο και περιξ περιοχες?:confused::confused::confused:
δεν ξερω ισως γτ τους αναφερεις πολυ συχνα τελευταια; καποιος πιο πονηρος θα το ελεγε οχι εγω...:confused::confused::confused:
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.501
Like
4.200
Πόντοι
456
μονο ashwagandha, rodiola rosea η θεανινη ειναι αποδεδειγμενα
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.170
Κριτικές
18
Like
19.929
Πόντοι
4.546
δοκιμασε και ashwagandha ksm-66 λενε οτι βοηθαει στη μειωση της κορτιζολης
Εγώ είδα έρευνες ότι μακροχρόνια βλάπτει το ήπαρ ή νεφρά.
Δεν το συνιστούν τόσο όσο παλιότερα.

Θα πω το μοναδικό φάρμακο δια πάσαν νόσο, εγκεκριμένο από τον εοφ του Μπου, την Φαντα Μπλε.

Σοβαρά τώρα, γυμνασου με πρόγραμμα και προγραμματισε κάτι κάθε ημέρα, να απασχολεισαι. Τα φάρμακα δεν θα σου δώσουν την λύση.
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.004
Like
781
Πόντοι
96
Εγώ είδα έρευνες ότι μακροχρόνια βλάπτει το ήπαρ ή νεφρά.
Δεν το συνιστούν τόσο όσο παλιότερα.

Θα πω το μοναδικό φάρμακο δια πάσαν νόσο, εγκεκριμένο από τον εοφ του Μπου, την Φαντα Μπλε.

Σοβαρά τώρα, γυμνασου με πρόγραμμα και προγραμματισε κάτι κάθε ημέρα, να απασχολεισαι. Τα φάρμακα δεν θα σου δώσουν την λύση.
αυτο ειναι το καλυτερο αν περιμενει καποιος μονο απο συμπληρωματα δεν θα γινει τπτ
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.362
Like
20.163
Πόντοι
6.056
δεν εχω φιλους φτωχους .. :coffee:

και τωρα θα σκασουν καποιοι κακοπροαιρετοι σαν τον @celebre και θα πουνε οτι δεν εχεις φιλους γενικα

Aρκετα δυσκολο να κανει φιλους με τα στανταρ που εχει.Αν και πολλοι πιστευουν οτι ανηκουν στην μεσαιο-υψηλη-ελιτ κλας:woldman::confused::confused::confused::coffee::coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom