Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Συγγρού 18, Class Μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SYGRU29
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπόν. Έχουμε και λέμε.
Επίσκεψη στο χώρο.
Η διακόσμηση έχει μείνει στη δεκαετία των 60's να μη πω 50's.
Έπιπλα απο την εποχή του Κωνσταντάρα. Νομίζω ότι τον ένα καναπέ τον είχα δει στη θρυλική ταινία ¨οι γαμπροί της ευτυχίας¨. Πέρασαν τα κορίτσια για επίδειξη. Κάποιες όντος μοιάζανε με τη Γεωργία Βασιλειαδου.  Unfackable whatsoever. Θα έπρεπε να σε πληρώνουν για να τις κοιτάξεις.
Και ξαφνικά έλαμψε ο χώρος. Αφροδίτη. Μανα Βραζιλιάνα μπαμπάς Έλληνας. Έτσι μου είπε τουλάχιστον. Απίστευτο πρόσωπο και θεϊκό μουλατικο σώμα. Τιμές. 60 μόνο μασάζ 45 λεπτά. 80 μόνο μασάζ 60 λεπτά. 100 μασάζ και ολα τα παρελκόμενα.
Πρώην  μασέζ σε κυριλέ μαγαζί. Ξέρει τη δουλειά της.
Αν συνεχίσει έτσι σε λίγο καιρό θα κλεινουμε ραντεβού δυο βδομάδας πριν για να τη δούμε.
Αν συνεχίσει το όνομα της θα μνημονεύετε για έτη πολλά.
Αυτά....
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
Λοιπόν. Έχουμε και λέμε.
Επίσκεψη στο χώρο.
Η διακόσμηση έχει μείνει στη δεκαετία των 60's να μη πω 50's.
Έπιπλα απο την εποχή του Κωνσταντάρα. Νομίζω ότι τον ένα καναπέ τον είχα δει στη θρυλική ταινία ¨οι γαμπροί της ευτυχίας¨. Πέρασαν τα κορίτσια για επίδειξη. Κάποιες όντος μοιάζανε με τη Γεωργία Βασιλειαδου.  Unfackable whatsoever. Θα έπρεπε να σε πληρώνουν για να τις κοιτάξεις.
Και ξαφνικά έλαμψε ο χώρος. Αφροδίτη. Μανα Βραζιλιάνα μπαμπάς Έλληνας. Έτσι μου είπε τουλάχιστον. Απίστευτο πρόσωπο και θεϊκό μουλατικο σώμα. Τιμές. 60 μόνο μασάζ 45 λεπτά. 80 μόνο μασάζ 60 λεπτά. 100 μασάζ και ολα τα παρελκόμενα.
Πρώην  μασέζ σε κυριλέ μαγαζί. Ξέρει τη δουλειά της.
Αν συνεχίσει έτσι σε λίγο καιρό θα κλεινουμε ραντεβού δυο βδομάδας πριν για να τη δούμε.
Αν συνεχίσει το όνομα της θα μνημονεύετε για έτη πολλά.
Αυτά....

ισως ειναι η Αφροδιτη που εχει δουλεψει παλαιοτερα Ποσειδωνος Γλυφαδα και Μισαρλιωτου
αν ειναι η ιδια δεν ειναι νεα στο χωρο
η περιγραφη παντως μοιαζει
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.582
Πόντοι
19.505
μάλλον αυτή είναι. μιλάμε για πολύ καλό μασαζ και μανία με την καθαριότητα. ξεχάστε ακάποτα, φιλιά κλπ.
 

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240
Λοιπόν. Έχουμε και λέμε.
Επίσκεψη στο χώρο.
Η διακόσμηση έχει μείνει στη δεκαετία των 60's να μη πω 50's.
Έπιπλα απο την εποχή του Κωνσταντάρα. Νομίζω ότι τον ένα καναπέ τον είχα δει στη θρυλική ταινία ¨οι γαμπροί της ευτυχίας¨. Πέρασαν τα κορίτσια για επίδειξη. Κάποιες όντος μοιάζανε με τη Γεωργία Βασιλειαδου.  Unfackable whatsoever. Θα έπρεπε να σε πληρώνουν για να τις κοιτάξεις.
Και ξαφνικά έλαμψε ο χώρος. Αφροδίτη. Μανα Βραζιλιάνα μπαμπάς Έλληνας. Έτσι μου είπε τουλάχιστον. Απίστευτο πρόσωπο και θεϊκό μουλατικο σώμα. Τιμές. 60 μόνο μασάζ 45 λεπτά. 80 μόνο μασάζ 60 λεπτά. 100 μασάζ και ολα τα παρελκόμενα.
Πρώην  μασέζ σε κυριλέ μαγαζί. Ξέρει τη δουλειά της.
Αν συνεχίσει έτσι σε λίγο καιρό θα κλεινουμε ραντεβού δυο βδομάδας πριν για να τη δούμε.
Αν συνεχίσει το όνομα της θα μνημονεύετε για έτη πολλά.
Αυτά....

ουστ ρε μαλακες που θα δωσουμε μαυρα 60 για μονο μασαζ στα ξεκολα
οταν με 10-20 σου κανουν επαγγελματικο με αποδειξη
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Τιμές. 60 μόνο μασάζ 45 λεπτά. 80 μόνο μασάζ 60 λεπτά. 100 μασάζ και ολα τα παρελκόμενα.

Αυτά....

Δηλαδή αν κατάλαβα καλά για φουλ πρόγραμμα 100€?? :headbang: :headbang:
Η συγκεκριμένη ή αυτή είναι η τιμολογιακή του καταστήματος??
Δεν μας τα λένε καλά μου φαίνεται....
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
μαύρο κατάμαυρο στα 100 κατράμι ρίχνω...
με 100 θέλουμε 1 ωρα με φούλ ακα της πίπας με κώλο...
ακούει η διεύθυνση? αλλοιώς έτσι όπως άνοιξε θα κλείσει το μαγαζί...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
μάλλον αυτή είναι. μιλάμε για πολύ καλό μασαζ και μανία με την καθαριότητα. ξεχάστε ακάποτα, φιλιά κλπ.
Τοτενες αυτη ειναι
Θυμαμαι οτι ηταν πολυ καθαρη κ δεν εκανε ακα
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
712
Κριτικές
1
Like
387
Πόντοι
26
Τιμές. 60 μόνο μασάζ 45 λεπτά. 80 μόνο μασάζ 60 λεπτά. 100 μασάζ και ολα τα παρελκόμενα.
Με 100 ευρά δεν πάω καλύτερα Βουλγαρία να έχω για μια ολόκληρη μέρα το καλύτερο πιπίνι;
Εκτός εαν δεν κατάλαβες καλά φίλος και δίνουν 100 ευρω για να τους κάνουμε μασάζ.. αν και ακόμα και έτσι εγώ θα το σκεφτόμουν...
 
OP
OP
SYGRU29

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
Καλισπερα σε ολους,διαβαζο με προσοχη ολα τα μινηματα και τα σκολια.Καπιος λεη μπαζα,καπιος δεκα ετιας του 60,καπιος με βρομαη,καπιος μου μιρηζη,καπιος θελο με 40-50-60 ευρο,καπιος ειναι ακριβα.......τλπ.Αληθια η παρχη καπιο κανονα στο μασαζ και στη τιμη του για αυτο που προσφερη η οπια κοπελα σε αυτο........ερωτηση κανο ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.046
Κριτικές
34
Like
3.785
Πόντοι
4.365

Από αναγνωριστική επίσκεψη.. Ο χώρος απλά άθλιος. Για την ομορφιά των κορασίδων ότι είπαν οι προλαλίσαντες  :S

Τιμές προγραμμάτων δεν υπάρχουν. Ότι και καλά συμφωνίσεις με την "κοπέλα". Ο ορισμός της αρπαχτής..
 

troat fuckerrrrrrr

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
108
Like
2
Πόντοι
1
μαύρο κατάμαυρο στα 100 κατράμι ρίχνω...
με 100 θέλουμε 1 ωρα με φούλ ακα της πίπας με κώλο...
ακούει η διεύθυνση? αλλοιώς έτσι όπως άνοιξε θα κλείσει το μαγαζί...


Και τα 100 για 1 φορα παρα παρα πολλα ειναι, μαυρο στο μαγαζι μεχρι να βαλουν μυαλο
 
OP
OP
SYGRU29

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
Από αναγνωριστική επίσκεψη.. Ο χώρος απλά άθλιος. Για την ομορφιά των κορασίδων ότι είπαν οι προλαλίσαντες  :S

Τιμές προγραμμάτων δεν υπάρχουν. Ότι και καλά συμφωνίσεις με την "κοπέλα". Ο ορισμός της αρπαχτής..
και παλη ευκαριστουμε :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
 
OP
OP
SYGRU29

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
Από αναγνωριστική επίσκεψη.. Ο χώρος απλά άθλιος. Για την ομορφιά των κορασίδων ότι είπαν οι προλαλίσαντες  :S

Τιμές προγραμμάτων δεν υπάρχουν. Ότι και καλά συμφωνίσεις με την "κοπέλα". Ο ορισμός της αρπαχτής..
παντος η τιμες στα 60 και 80, τιμες μαγαζιου  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
OP
OP
SYGRU29

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
ενο για ++++++++++++ βεβεος η παρχουνε αλαγες σα'αυφτα
 
OP
OP
SYGRU29

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
ανηκτα μεχρη το βραδη
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom