Νέα

Συγγρού 108 2ος Όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα frapes
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 397K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.040
Πόντοι
5.946
Αυτή την Μπιάνκα την καινούργια την δοκίμασε κανείς;
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.040
Πόντοι
5.946
Αν έχεις πάρει την Λέιλα από Βέργας 3 ξέρεις και την Αλίσα...
 

Alobar80

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2018
Μηνύματα
44
Κριτικές
5
Like
145
Πόντοι
0
Φανταστική εμπειρία μιας ώρας με το φοβερό πιπινάκι Βικτώρια στο δωμάτιο. Έξυπνη φατσούλα, κορμί λαμπάδα και διάθεση στα ύψη!!! Διπλό σκοράρισμα και στο ημίχρονο αποκατάσταση. Συστήνεται ανεπιφύλακτα!!!
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965
Ρε μάγκες το πιστόλι η Ζιζέλ που χάθηκε?
Η ζιζελ πήγε σε καποιο στουντιο στην Κωνσταντινουπολεως. Δεν θυμαμαι νούμερο
Από σήμερα θα είναι στο στούντιο Βριλησσού 46, σύμφωνα με το πρόγραμμα τους.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει διοιήκηση το κατάστημα, δεν είδα την γνώριμη φυσιγνωμία στην υποδοχή που είχαμε άριστες σχέσεις και το μέλημά της ήταν να περάσει καλά ο πελάτης.
----
Άρα η κ  Σοφία  δεν είναι πλέον εκεί .. :- Είναι άραγε  στο Φραντζή 2 ?  (όπου είχε παει με την Αναστασία και τη Λίνα  όταν έφυγε από το Σ 108  προ κορωνοιού...) :rolleyes:
 

Alobar80

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2018
Μηνύματα
44
Κριτικές
5
Like
145
Πόντοι
0
Η αλήθεια είναι ότι η κυρία Σοφία λείπει από τον οίκο. Η τωρινή κυρία της υποδοχής είναι ακατάλληλη. Είναι ατιμέλιτη, δεν έχει τρόπους και επίσης δεν μιλάει καθαρά με αποτέλεσμα να μην καταλαβαίνεις τι λέει. Με την κυρία Σοφία ξέφευγες από το σκέτο πάω να γμσω. Σε έπιανε με όμορφο τρόπο, αστιευόταν μαζί σου και ήξερε να παρουσιάσει και τα κορίτσια. Ένιωθες άνετα από την πρώτη στιγμή.
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
374
Κριτικές
16
Like
955
Πόντοι
371
μιας και θα κατέβω τελικά προς τα κάτω, έχει περάσει κάποιος πρόσφατα να μας πει λίγο τι πρόγραμμα κάνουν τα κορίτσια? όχι κόστος αλλά αν είναι πιπ@ χωρίς και τι άλλο?
 

babyooo

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
57
Κριτικές
2
Like
66
Πόντοι
0
μιας και θα κατέβω τελικά προς τα κάτω, έχει περάσει κάποιος πρόσφατα να μας πει λίγο τι πρόγραμμα κάνουν τα κορίτσια? όχι κόστος αλλά αν είναι πιπ@ χωρίς και τι άλλο?

Πριν καμμια βδομαδα εγω που πηγα με Βικτώρια έδινε φιλια με γλωσσα / χωρίς σκουφάκι πιπ@
 

babyooo

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
57
Κριτικές
2
Like
66
Πόντοι
0
Ρε παιδιά προσπαθω να ανεβασω κριτικη και μου κολάει στο submit κάμμια ιδέα ;
 

babyooo

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
57
Κριτικές
2
Like
66
Πόντοι
0
θα την βαλω εδω και αν μπορει καποιος admin να την μεταφερει καλος.

Καλησπέρα παλικάρια.
Δεν είμαι φαν του να γράφω κριτικές αλλα μετα την χθεσινή μου εμπειρία δεν γίνετε να μην γράψω .
Παίρνω τηλεφωνακι στο μαγαζί και κλείνουμε για το απογευμα ολο το μαγαζι με το φιλαρακι μου.
4 κορασίδες εκεί (μπερυ / λιζα / αλίσα / Σουζάνα)
Για εμένα ήταν το δίδυμο αλίσα / Λίζα.
Με την Λίζα έχω ξαναπεράσει στο δωμάτιο και με αφήνει συνεχώς πλήρως ικανοποιημένο.
Τι ήθελα και πήρα duo ο Μ@λ@κ@ς μαζί με την Αλίσα.
Σε λεπτομέρειες δεν θα μπω γιατί δεν μ αρέσουν κιόλας απλά θα αναφέρω τα εξής.
Η Αλίσα απο την στιγμή που μπήκε στο δωμάτιο μέχρι και που την έδιωξα στο μισάωρο έδειχνε μια βαρεμάρα απίιιιιστευτη.
ότι και να έλεγε είτε σε αυτή είτε στην Λίζα (που την ξέρω όπως προ είπα) εκείνη έλεγε στην γλώσσα της ότι βλακεία μπορείτε να φανταστείτε γέλαγε σε ανύποπτες στιγμές και εμένα με ξενέρωσε κατευθείαν.
Το καταλαβαίνω ότι μπορεί για κάποιο λόγο να μην ήθελε duo με την Λίζα ή μπορεί να μην γούσταρε την φάτσα μου, δεν το κατακρίνω αυτό αλλά δεν μπορώ να δεχτώ αυτή την συμπεριφορά μέσα στο δωμάτιο απο την στιγμή που τις είχα συμπεριφερθεί με το καλύτερο τρόπο.
Γενικά δεν είμαι κάνας κόπανος ή κανένας ηλίθιος ώστε να μου έχει αυτή την συμπεριφορά.
Κάποια στιγμή λοιπον στο μισάωρο την ρώτησα αν βαριέσαι κοπέλα μου φύγε μην σε κρατάω με το ζόρι και αντί να προσπαθήσει λίγο παραπάνω εκείνη σηκώθηκε και έφυγε με μια λέξη ( ά ωραία την κάνω) !!!!!!!!
Τέλος ήθελα να αναφέρω ότι στο πρόγραμμα με την Λίζα φιλιόμαστε κανονικά πίπ@ χωρίς σκουφάκι κτλ.
Επειδή η Αλίσα κάνει αποστειρωμένο πρόγραμμα αναγκάστηκε και η Λίζα να συνεχίσει με αποστειρωμένο πρόγραμμα.
Προσπάθησε στο τέλος η κακομοίρα η Λίζα να με «σηκώσει» ξανά αλλά είχα φάει τέτοιο ξενέρωμα που δεν γίνονταν με τίποτα.
Γενικώς χτες τσάμπα η όλη φάση. Πάλι καλά που το φιλαράκι μου πέρασε σούπερ με την Σουζάνα που είναι στανταράκι του και την Μπέρυ που ήταν τίμια σύμφωνα με τα λεγόμενα του.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Κάποιος μου είπε πως η Βανέσα που πριν δούλευε στο Tατοίου 71 πήρε μεταγραφή στο Συγγρού 108.

Μπορεί αν ξέρει κάποιος σίγουρα να επιβεβαιώσει για να μην τρέχουμε τζάμπα στη Συγγρού ???

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :hi:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.414
Πόντοι
41.447
Κάποιος μου είπε πως η Βανέσα που πριν δούλευε στο Tατοίου 71 πήρε μεταγραφή στο Συγγρού 108.

Μπορεί αν ξέρει κάποιος σίγουρα να επιβεβαιώσει για να μην τρέχουμε τζάμπα στη Συγγρού ???

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :hi:

Ισχυει πως τωρα ειναι Συγγρου 108
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.434
Κριτικές
36
Like
37.985
Πόντοι
18.565
Κάποιος μου είπε πως η Βανέσα που πριν δούλευε στο Tατοίου 71 πήρε μεταγραφή στο Συγγρού 108.

Μπορεί αν ξέρει κάποιος σίγουρα να επιβεβαιώσει για να μην τρέχουμε τζάμπα στη Συγγρού ???

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :hi:
Τα στανταρακια δεν τα ξεχνάμε, έτσι; :hi: :grin:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Κάποιος μου είπε πως η Βανέσα που πριν δούλευε στο Tατοίου 71 πήρε μεταγραφή στο Συγγρού 108.

Μπορεί αν ξέρει κάποιος σίγουρα να επιβεβαιώσει για να μην τρέχουμε τζάμπα στη Συγγρού ???

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :hi:

Ισχυει πως τωρα ειναι Συγγρου 108

Ευχαριστώ :hi::hi::hi:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Κάποιος μου είπε πως η Βανέσα που πριν δούλευε στο Tατοίου 71 πήρε μεταγραφή στο Συγγρού 108.

Μπορεί αν ξέρει κάποιος σίγουρα να επιβεβαιώσει για να μην τρέχουμε τζάμπα στη Συγγρού ???

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :hi:
Τα στανταρακια δεν τα ξεχνάμε, έτσι; :hi: :grin:

Ποτέ !!:hi::hi::rockon::rockon:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
ΟΚ,, η επανάληψις μητηρ της μαθήσεως. :) Ναι - Η Βανέσσα ειναι πάλι στο Σ 108, φαινεται η φωτο της στο site τους .. Απο έγκυρες πληροφορίες :sunglasses: ->
Κάνει εξαιρετικό διπλό εκεί , πχ με την Σουζάνα, διοτι ήταν μαζί και στο Φρ 7:wink:
 

Zephyrus

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανείς τι απέγινε η Νατάσα που ήταν εκεί μεχρι περίπου Γενάρη?
Οι φωτογραφιες κτλ εχουν κατέβει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom