Νέα

Survivor 6 - All star ⭐️

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιον θες να δεις περισσότερο

  • Πανάρα

  • Χάντα

  • Νταφυ

  • Κονδυλάτο

  • Βαλάντη

  • Παππά

  • Κουρεντή

  • Βαλαβάνη

  • Σπαλ!

  • Ντάνο

  • Ορέστη Τσάνγκ

  • Ταραμπάνκο

  • Πασχάλη

  • Queen Dina

  • Laourita

  • Άνθη Σαλαγκούδη

  • Βέλλη

  • Mariposa

  • Κανέναν από αυτούς


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.253
Κριτικές
7
Like
14.033
Πόντοι
3.936
Βαλαβανη μου είμαι σίγουρος πως κανεις cuckold φάσεις με τον βασαλο. Σε σκέφτομαι να γαμιεσαι και να τσιμπουκωνεις πιτσιρικάδες με μεγάλες ψωλες και νου γίνεται πετρα
Αν δεν το κάνετε κρίμα να μη σε χαίρονται κ άλλοι. Εγώ θα σε μοιραζόμουν κ θα τον έπαιζα
Τον παίζω συχνά με ότι ανεβάζεις κ ότι εχεις ανεβάσει στο παρελθόν στο insta με τις μπουταρες κ την κωλαρα σου. Περιμένουνε και γυμνή φωτογράφηση οπωσδηποτε. Φαίνεσαι ξετσίπωτη και καβλιαρα κ αυτό μας καβλωνει παραπάνω. Ελπίζω να μας χαρίσεις ωραία πλάνα και θέλω να ξέρεις πως ζω για να μυρισω τα πόδια τα μπούτια και την κωλαρα/μουνα σου μετά από μια κουραστική σου μέρα, ν τον πετάξω έξω και να κρυφογελάς

Σέβομαι κάθε άποψη κ βίτσιο αλλά δεν μπορώ να σε αφήσω στο σκοτάδι αδερφέ Alfred.

Από κοντά είναι σαν κουράδα.

Εύχομαι να μην την συναντήσεις ποτέ και να μην πληγωθεί η αθώα σου ψυχή.
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
Σέβομαι κάθε άποψη κ βίτσιο αλλά δεν μπορώ να σε αφήσω στο σκοτάδι αδερφέ Alfred.

Από κοντά είναι σαν κουράδα.

Εύχομαι να μην την συναντήσεις ποτέ και να μην πληγωθεί η αθώα σου ψυχή.
Καταρχάς μπράβο για το Άλφρεντ
Δείχνει άνθρωπο γνωστη και διαβασμένο

Δεύτερον σε ευχαριστώ για τη πυροσβεστική σου επέμβαση και για το μήνυμα γενικα/ενδιαφέρον

Τρίτον, είμαι σίγουρος και φαίνεται ότι είναι έτσι όπως τα λες, αλλά από πάντα ο άνθρωπος δεν είχε την τάση να πιστεύει σε μη υπαρκτά σενάρια για να παίρνει ελπίδα και δύναμη;;!!! (Όπου ελπίδα στην περίπτωση μας καβλα)
Απλά αυτή η περίσσια αυτοπεποίθηση και η σιγουριά που βγάζει είναι για πολλές παχιες. Σα να καλύπτει την ηττοπάθεια κ την ανασφάλεια της και να μας λεει παίχτε τον για μένα, για να το πάρω πάνω μου, γιατί στο γυμνάσιο/λύκειο δε βλεπόμουν και μ έκανα bullying όλοι! Ισως και να μύριζε…!

Ναι, επίσης είναι δεδομένο λοιπόν ότι πίσω από αυτήν την ινσταγκραμικη ψευτιά κρύβεται ένα πλάσμα γεμάτο ανασφάλεια και σίγουρα πρηξαρχιδω και ψευτρομαιντανου.

Που την είδες σε τι φάση και πως ήταν ο κωλος της απ κοντά…;
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.253
Κριτικές
7
Like
14.033
Πόντοι
3.936
Καταρχάς μπράβο για το Άλφρεντ
Δείχνει άνθρωπο γνωστη και διαβασμένο

Δεύτερον σε ευχαριστώ για τη πυροσβεστική σου επέμβαση και για το μήνυμα γενικα/ενδιαφέρον

Τρίτον, είμαι σίγουρος και φαίνεται ότι είναι έτσι όπως τα λες, αλλά από πάντα ο άνθρωπος δεν είχε την τάση να πιστεύει σε μη υπαρκτά σενάρια για να παίρνει ελπίδα και δύναμη;;!!! (Όπου ελπίδα στην περίπτωση μας καβλα)
Απλά αυτή η περίσσια αυτοπεποίθηση και η σιγουριά που βγάζει είναι για πολλές παχιες. Σα να καλύπτει την ηττοπάθεια κ την ανασφάλεια της και να μας λεει παίχτε τον για μένα, για να το πάρω πάνω μου, γιατί στο γυμνάσιο/λύκειο δε βλεπόμουν και μ έκανα bullying όλοι! Ισως και να μύριζε…!

Ναι, επίσης είναι δεδομένο λοιπόν ότι πίσω από αυτήν την ινσταγκραμικη ψευτιά κρύβεται ένα πλάσμα γεμάτο ανασφάλεια και σίγουρα πρηξαρχιδω και ψευτρομαιντανου.

Που την είδες σε τι φάση και πως ήταν ο κωλος της απ κοντά…;

Την είχα συναντήσει σε νυχτερινή έξοδο οπότε ήταν καλά ντυμένη και περιποιημένη.

Πρέπει να ήταν 1-2 χρόνια μετά από το survivor.

Πολύ κοινωνική και πλακατζού.

Ρε φίλε έτσι όπως την είδα ειλικρινά δεν της τον έδινα κ γενικά είμαι πολύ εύκολος σε αυτά.

Έχω πάει με χειρότερες; Ναι

Ρε φίλε ήταν χοντρή, ερωτικά αδιάφορη, με μικρό στήθος και μέτρια φάτσα.

Ίσως να την πέτυχα σε άσχημη φάση.

Μετά από χρόνια διάβασα ότι έχασε κιλά και έγινε κορμάρα.

Μακάρι γιατί σαν παρέα ήταν ευχάριστη.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.253
Κριτικές
7
Like
14.033
Πόντοι
3.936
Δεν λέω ότι το να έχει κάποιος κιλά τον κάνει λιγότερο ευπρόσδεκτο στην παρέα.

Μια χαρά τύπισσα είναι.

Σίγουρα όμως δεν της πήγαινε και την έκανε λιγότερο ερωτεύσιμη.
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
31
Like
2.558
Πόντοι
6.495
Δεν βλεπεται η μαλακια
 

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
2.060
Like
7.613
Πόντοι
1.056
FDD24708-16D3-4530-A207-26F5DCAF6356.png
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.253
Κριτικές
7
Like
14.033
Πόντοι
3.936

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.869
Κριτικές
3
Like
10.158
Πόντοι
1.336
Τι να δούμε;

Τον πάτο της Χαμπέρη;

Το βλέπουμε επειδή δεν έχει τίποτα άλλο, επειδή ο @CaptainK ασχολείται μόνο με τον @Ωρίων α και επειδή
ο @Νίπλης ΓΑΜΙΕΤΑΙ!
Φίλε μου, εγώ θέλω να σε κάνω παρέα κι εσένα γιατί φαίνεσαι καλός τύπος, αλλά δεν καταλαβαίνω αυτά τα τηλεοπτικά που γράφεις συνέχεια
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.253
Κριτικές
7
Like
14.033
Πόντοι
3.936
Φίλε μου, εγώ θέλω να σε κάνω παρέα κι εσένα γιατί φαίνεσαι καλός τύπος, αλλά δεν καταλαβαίνω αυτά τα τηλεοπτικά που γράφεις συνέχεια

Είναι ψιλά γράμματα αυτά.

Μην ασχολείσαι.

Δεν έχετε τέτοιες σκοτούρες στη θάλασσα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.869
Πόντοι
3.846
Πόσο ζωαδια είμαι οι μπλε που κέρδιζαν 7-3 και κατάφεραν να αφήσουν τους κόκκινους να το πάνε 9-9...
Αν το χάσουν, θα είναι για τρελά βρισιδια μεταξύ τους.
Ειδικά η Στέλλα εντελώς άχρηστη στο σημερινό αγώνα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom