Νέα

Survivor 6 - All star ⭐️

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιον θες να δεις περισσότερο

  • Πανάρα

  • Χάντα

  • Νταφυ

  • Κονδυλάτο

  • Βαλάντη

  • Παππά

  • Κουρεντή

  • Βαλαβάνη

  • Σπαλ!

  • Ντάνο

  • Ορέστη Τσάνγκ

  • Ταραμπάνκο

  • Πασχάλη

  • Queen Dina

  • Laourita

  • Άνθη Σαλαγκούδη

  • Βέλλη

  • Mariposa

  • Κανέναν από αυτούς


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
31
Like
2.527
Πόντοι
6.495
Σακης ντροπη των αρσενικων και Μαριαλενα ποντικοκουραδο θα φανε πολυ γιουχα στο Γαλατσι..
Μπραβο και στην παραγωγη για το ευφυεστατο πλανο της..:jerking:
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Σακης ντροπη των αρσενικων και Μαριαλενα ποντικοκουραδο θα φανε πολυ γιουχα στο Γαλατσι..
Μπραβο και στην παραγωγη για το ευφυεστατο πλανο της..:jerking:


Τι ακριβώς έπαιξε γιατί δεν το έχω καταλάβει
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936

Δεν θα τη πληγώσει η αποχώρηση της, αλλά η πικρία κ η απογοήτευση από τους συμπαίκτες της που κουβαλούσε 5 μήνες τώρα κ την πούλησαν για μια θέση στο Γαλάτσι! Γιατί αυτή είναι η Σταυρούλα! Ένα κορίτσι με αξίες στη ζωή της #survivorGR
 

xiachilles96

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2023
Μηνύματα
329
Like
408
Πόντοι
21

Survivor αποχώρηση 29/6: ΟΡΙΣΤΙΚΟ SPOILER! Αυτός αποχωρεί​

Όπως είναι γνωστό, οι επόμενες αποχωρήσεις γίνονται βάσει της 24ωρης ψηφοφορίας του κοινού, με την μορφή του «ξαφνικού θανάτου», με το που γίνουν γνωστοί οι τρεις υποψήφιοι.

Νίκος Μπάρτζης και Σάκης Κατσούλης καταλαμβάνουν τις δύο πρώτες θέσεις, με αποτέλεσμα να είναι ήδη στο Γαλάτσι!

Πρακτικά αυτό σημαίνει πως όποιος κι αν βρεθεί μαζί τους στον τάκο, δεν έχει καμία ελπίδα παραμονής. Έτσι, η Σταυρούλα Χρυσαειδή αποχωρεί από το Survivor All Star, με τον Σάκη ως MVP να την υποδεικνύει.


Κουράγιο μύστες!
Τι αρχιδια θεέ μου να πάει να γαμηθει ο Τούρκος πουστης Ατσουν..
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936

Survivor All Star 24/6: Αυτοί τα φαβορί για αποχώρηση

Μετά τους Βασάλο, Μπόγδανο και Σταυρούλα, οι πέντε διαγωνιζόμενοι που έχουν απομείνει θα παλέψουν σκληρά για να παραμείνουν στο παιχνίδι.

Όσο ο Σάκης κερδίζει τις ασυλίες και προστατεύει τη Μαριαλένα, η αγαπημένη του δεν το κουνάει από το παιχνίδι.

Επομένως, με τους δύο παίκτες εκτός, δεν υπάρχουν και πολλά ερωτήματα.

Επίσης, ο Νίκος Μπάρτζης πάει σίγουρα Γαλάτσι, άρα μας μένει η Στελλίτσα.

Το Twitter έχει ρίξει ανελέητο κράξιμο στη Μαριαλένα μετά την είδηση της αποχώρησης της Σταυρούλας και αυτό θα αυξηθεί σίγουρα, αν φτάσει μέχρι το Γαλάτσι.

Μιλάμε για ντέρμπι στα χαρτιά, καθώς η Στέλλα, μπορεί να είναι πιο δημοφιλής στην 24ωρη ψηφοφορία, αλλά αν δεν είναι η Μαριαλένα στον τάκο, τότε θα χαιρετήσει το ξανθό άτι.

Επομένως, το ποντάρισμα, δυστυχώς, πάει στη Στέλλα.
 

garoxas

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
59
Like
121
Πόντοι
0
γουσταρει κανεισ να σχολιαζουμε τια καριολεσ απο survivor και να βαραμε??
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.668
Like
8.019
Πόντοι
1.056

Survivor All Star 24/6: Αυτοί τα φαβορί για αποχώρηση

Μετά τους Βασάλο, Μπόγδανο και Σταυρούλα, οι πέντε διαγωνιζόμενοι που έχουν απομείνει θα παλέψουν σκληρά για να παραμείνουν στο παιχνίδι.

Όσο ο Σάκης κερδίζει τις ασυλίες και προστατεύει τη Μαριαλένα, η αγαπημένη του δεν το κουνάει από το παιχνίδι.

Επομένως, με τους δύο παίκτες εκτός, δεν υπάρχουν και πολλά ερωτήματα.

Επίσης, ο Νίκος Μπάρτζης πάει σίγουρα Γαλάτσι, άρα μας μένει η Στελλίτσα.

Το Twitter έχει ρίξει ανελέητο κράξιμο στη Μαριαλένα μετά την είδηση της αποχώρησης της Σταυρούλας και αυτό θα αυξηθεί σίγουρα, αν φτάσει μέχρι το Γαλάτσι.

Μιλάμε για ντέρμπι στα χαρτιά, καθώς η Στέλλα, μπορεί να είναι πιο δημοφιλής στην 24ωρη ψηφοφορία, αλλά αν δεν είναι η Μαριαλένα στον τάκο, τότε θα χαιρετήσει το ξανθό άτι.

Επομένως, το ποντάρισμα, δυστυχώς, πάει στη Στέλλα.
Το Survivor All Star για μένα τελείωσε όταν έφυγε η Σταυρούλα........
Game Over--------
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Λες να μην το ξέρω;

1687729210358.png

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κράξτε ελεύθερα
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936

Survivor All Star 26/6: Για ποιο λόγο θα είναι σκάνδαλο αν κερδίσει την κούπα ο Σάκης Κατσούλης​

1687729395636.png


Γιατί λοιπόν είναι σκάνδαλο η νίκη του Σάκη; Πρώτος λόγος, η συναισθηματική ακεραιότητα.

Έχοντας το ταίρι του, τη Μαριαλένα στο παιχνίδι, μπορεί να αισθάνεται όμορφα. Ένας άνθρωπος κοντά μας, ακόμα και στις πιο δύσκολες συνθήκες αποτελεί γέφυρα βοηθείας.

Η Μαριαλένα στήριξε τον Σάκη, με την παραγωγή να τους βάζει μαζί πολύ γρήγορα.

Σε αυτό το κομμάτι μπαίνει και η σεξουαλική εκτόνωση, με ό,τι αυτό συνεπάγεται. Λιγότερα νεύρα και όποιος κατάλαβε, κατάλαβε.

Όλα αυτά, την ώρα που οι υπόλοιποι διαγωνιζόμενοι παίζουν μόνοι τους.

Δεύτερος λόγος, η στρατηγική.

Με έναν δικό του άνθρωπο μέσα και ως επί το πλείστον στην ίδια ομάδα, η ψήφος του μετράει διπλή. Ειδικότερα όταν οι ομάδες μίκρυναν, αυτό είναι τεράστιο πράγμα. Πόσες φορές είδαμε Βασάλο ή Μελίνα να βγαίνουν υποψήφιοι και όχι η Μαριαλένα.

Σε αυτόν τον λόγο κουμπώνει και η Μαριαλένα που έφαγε ανελέητο κράξιμο από το Twitter και προστατεύεται από τις ασυλίες του Σάκη.

Τρίτος λόγος: ο αγωνιστικός.

Μπορεί να είναι παικταράς, αλλά ο Σάκης βρίσκει και τα κάνει. Δηλαδή, χωρίς Ντάνο, Άρη Σοϊλέδη – τον κορυφαίο στατιστικώς στην ιστορία του ριάλιτι – χωρίς Γκότση, Πιλίδη και Δαλάκα λόγω αποκλεισμών, έχουν τον κύριο Σάκη να σουλατσάρει.

Αυτό στερεί και από τον ίδιο credit. Άλλο να νικάς τον Μαρτίκα και άλλο τον Άρη.

Γι’αυτούς τους λόγους αποτελεί ΣΚΑΝΔΑΛΑΡΑ να κερδίσει ο Σάκης.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
IMG_0166.png
Φέτος δεν το χάρηκα όσο το 2017, αλλά αυτό που είδαμε ήμουν εγώ. Ήμουν 100% ο εαυτός μου, δεν σκέφτηκα ποτέ τηλεοπτικά και στεναχωρέθηκα που έφυγα 8ος. Όμως προχωράμε», είπε χαρακτηριστικά.



Στη συνέχεια, σχολίασε τις συμπεριφορές κάποιων παικτών και δημοσιογράφων. «Έχω ακούσει και έχω διαβάσει ότι μπούρδα υπάρχει από κάτι πικραμένους παίκτες που δεν τους άρεσε η αλήθεια. Θα τη λέω την αλήθεια σας αρέσει δεν σας αρέσει», είπε αρχικά και συνέχισε αφήνοντας αιχμές για κάποιους δημοσιογράφους. «Κάτι καλά παιδιά που βγαίναν και λέγαν για μένα χωρίς να είμαι εδώ και να μπορώ να υπερασπιστώ τον εαυτό μου, αν όντως έχουν γίνει κάποια πράγματα. Κάποιες παραπληροφορήσεις, κάτι ψέματα, κάτι χολές προς το πρόσωπό μου. Μήπως φοβηθήκατε μη σας πάρω τη δουλειά; Δεν έχω τέτοιο σκοπό μη φοβάστε. Αλλά έρχεται μία πολύ ωραία εβδομάδα και για εσάς και για εμένα»,
 

xiachilles96

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2023
Μηνύματα
329
Like
408
Πόντοι
21
1687729210358.png

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κράξτε ελεύθερα
Ο Σάκης πώς εξηγεί ότι έλκειται από αυτό το Γκόλουμ? Πώς? Και είναι και μουνοδολος από πάνω για χάρη αυτής της μαλακισμενης? Σάκη, φίλε μου, έχεις γίνει ρόμπα σε όλη την Ελλάδα..

Απλά πες είμαι κρυφοπουστα και βρήκα αυτήν για να το κρύψω Σακαρε χχαχα
 

xiachilles96

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2023
Μηνύματα
329
Like
408
Πόντοι
21

Survivor All Star 26/6: Για ποιο λόγο θα είναι σκάνδαλο αν κερδίσει την κούπα ο Σάκης Κατσούλης​

1687729395636.png


Γιατί λοιπόν είναι σκάνδαλο η νίκη του Σάκη; Πρώτος λόγος, η συναισθηματική ακεραιότητα.

Έχοντας το ταίρι του, τη Μαριαλένα στο παιχνίδι, μπορεί να αισθάνεται όμορφα. Ένας άνθρωπος κοντά μας, ακόμα και στις πιο δύσκολες συνθήκες αποτελεί γέφυρα βοηθείας.

Η Μαριαλένα στήριξε τον Σάκη, με την παραγωγή να τους βάζει μαζί πολύ γρήγορα.

Σε αυτό το κομμάτι μπαίνει και η σεξουαλική εκτόνωση, με ό,τι αυτό συνεπάγεται. Λιγότερα νεύρα και όποιος κατάλαβε, κατάλαβε.

Όλα αυτά, την ώρα που οι υπόλοιποι διαγωνιζόμενοι παίζουν μόνοι τους.

Δεύτερος λόγος, η στρατηγική.

Με έναν δικό του άνθρωπο μέσα και ως επί το πλείστον στην ίδια ομάδα, η ψήφος του μετράει διπλή. Ειδικότερα όταν οι ομάδες μίκρυναν, αυτό είναι τεράστιο πράγμα. Πόσες φορές είδαμε Βασάλο ή Μελίνα να βγαίνουν υποψήφιοι και όχι η Μαριαλένα.

Σε αυτόν τον λόγο κουμπώνει και η Μαριαλένα που έφαγε ανελέητο κράξιμο από το Twitter και προστατεύεται από τις ασυλίες του Σάκη.

Τρίτος λόγος: ο αγωνιστικός.

Μπορεί να είναι παικταράς, αλλά ο Σάκης βρίσκει και τα κάνει. Δηλαδή, χωρίς Ντάνο, Άρη Σοϊλέδη – τον κορυφαίο στατιστικώς στην ιστορία του ριάλιτι – χωρίς Γκότση, Πιλίδη και Δαλάκα λόγω αποκλεισμών, έχουν τον κύριο Σάκη να σουλατσάρει.

Αυτό στερεί και από τον ίδιο credit. Άλλο να νικάς τον Μαρτίκα και άλλο τον Άρη.

Γι’αυτούς τους λόγους αποτελεί ΣΚΑΝΔΑΛΑΡΑ να κερδίσει ο Σάκης.
Μ'αρεσει πώς κανείς από τους άλλους δεν διαμαρτυρήθηκε ακραία για αυτό... Πώς στο διαλο είναι δίκαιο να έχεις την *γκόμενα σου μέσα (περισσότερο Γκόλουμ)? Φυσικά και θα το σηκώσει και θα βάλει τη βούλα στο ποσό χάλια είναι αυτό το σερβαιβορ.. αλήθεια σου λέω είτε κόψε αυτό με το Αλ-σταρ και βάλε κανένα κανονικούς ανθρώπους με μεγαλύτερο χρηματικό ποσό για κίνητρο είτε κόψε την εκπομπή...δεν έχει πλάκα πια Τουρκε που μου διώχνεις και την Σταυρούλα από πάνω...
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Μ'αρεσει πώς κανείς από τους άλλους δεν διαμαρτυρήθηκε ακραία για αυτό... Πώς στο διαλο είναι δίκαιο να έχεις την *γκόμενα σου μέσα (περισσότερο Γκόλουμ)? Φυσικά και θα το σηκώσει και θα βάλει τη βούλα στο ποσό χάλια είναι αυτό το σερβαιβορ.. αλήθεια σου λέω είτε κόψε αυτό με το Αλ-σταρ και βάλε κανένα κανονικούς ανθρώπους με μεγαλύτερο χρηματικό ποσό για κίνητρο είτε κόψε την εκπομπή...δεν έχει πλάκα πια Τουρκε που μου διώχνεις και την Σταυρούλα από πάνω...

Διαμαρτυρήθηκε ο @El Papacito
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom