Νέα

Survivor 6 - All star ⭐️

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιον θες να δεις περισσότερο

  • Πανάρα

  • Χάντα

  • Νταφυ

  • Κονδυλάτο

  • Βαλάντη

  • Παππά

  • Κουρεντή

  • Βαλαβάνη

  • Σπαλ!

  • Ντάνο

  • Ορέστη Τσάνγκ

  • Ταραμπάνκο

  • Πασχάλη

  • Queen Dina

  • Laourita

  • Άνθη Σαλαγκούδη

  • Βέλλη

  • Mariposa

  • Κανέναν από αυτούς


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
IMB_cKCZFe.gif

Νομίζω ότι έχουμε το highlight όλου του all star
 

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
2.001
Like
7.425
Πόντοι
1.056
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Πολύ ωραίο πλάνο είναι αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι είναι το καλύτερο…

Της Χαμπέρη ήταν ότι καλύτερο μέχρι στιγμής…
(γνώμη μου)

Αδερφε @xxx_male η Ελενίτσα δεν βγάζει καύλα ούτε στο slow motion
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

1682384679582.jpeg


To γύρισα Τάκη μουυυυυυυ!;!;!;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ζλατανος

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
5
Like
11
Πόντοι
0
Πολύ ωραίο πλάνο είναι αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι είναι το καλύτερο…

Της Χαμπέρη ήταν ότι καλύτερο μέχρι στιγμής…
(γνώμη μου)

Συμφωνώ για την χαμπερη ότι ήταν ο καλύτερος
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Το σκορ μέχρι στιγμής είναι 6-1 για τους κόκκινους, αλλά οι Μαχητές θα απαντήσουν ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ. Καιρό είχαν να πούμε την αλήθεια για μια νίκη μεγάλης σημασίας.

Και σαν να μην έφτανε αυτό, αντί να πάνε στο Συμβούλιο και να βγάλουν έναν παίκτη στον τάκο, έκαναν γκάφα και είχαμε ισοψηφία.



Όσο για τους υποψήφιους προς αποχώρηση λοιπόν;

Ο Γιώργος Κόρομι και η Εύη Σαλταφερίδου

α πάρουν όπως όλα δείχνουν τους ίδιους ψήφους και θα τεθούν στη διάθεση του κόσμου προκειμένου να παραμείνουν στον Άγιο Δομίνικο.

Στρατηγική; Παρεάκι; Ή απλά… τύχη αυτό που συνέβη για άλλη μία φορά; Κανείς δεν το γνωρίζει. Πάντως μια… κλίση στο δεύτερο σενάριο μπορεί να την έχει κάποιος
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Η ΑΧΡΗΣΤΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ

Το «it’s complicated» Βαλαβάνη-Βασάλου και ο Γρηγόρης Μόργκαν

«Δεν βλέπω Survivor. Δεν ένιωσα άβολα όταν ο Ατζούν ρώτησε τον Κωνσταντίνο για μένα. Βέβαια, αν ήμουν κι εγώ εκεί θα ένιωθα και αμήχανα και άβολα. Θα είχα ιδρώσει, όπως ο Κωνσταντίνος… Θα πω κι εγώ τα ίδια. Ήμασταν, είμαστε, είναι περίπλοκο. It’s complicated (σ.σ. με τον Βασάλο)», ανέφερε η Ευρυδίκη Βαλαβάνη όταν η ρεπόρτερ της εκπομπής Happy Day τη ρώτησε για το τι συμβαίνει τελικά ανάμεσα σε εκείνη και τον Κωνσταντίνο Βασάλο.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
.

Survivor All Star trailer 25/4: Μαρτίκας εναντίον Μπάρτζη – «Μου χρωστάς έπαθλο» (vid)

Κεντρικό πρόσωπο στις εξελίξεις αναμένεται να είναι για ακόμη μια φορά ο Σπύρος Μαρτίκας, με τον φαρμακοποιό να στρέφεται κατά του Νίκου Μπάρτζη.







Μάλιστα, θα τον δούμε να δηλώνει πως ο Μπάρτζης του χρωστάει έπαθλο και όχι ο ίδιος κάποια ασυλία κάτι που θα φέρει την αντίδραση των συμπαικτών του, με χαρακτηριστικό παράδειγμα τον Ηλία Μπόγδανο που τονίζει πως κανείς δεν χρωστάει τίποτα σε κανέναν.

Φυσικά, οι παίκτες θα δώσουν ακόμη μια δυνατή μάχη με φόντο την 2η ασυλία της εβδομάδας, με το Sportime να σας έχει ήδη αποκαλύψει ποια ομάδα θα επικρατήσει.
Τέλος, ένα νέο ανατρεπτικό συμβούλιο του νησιού, θα έχει ως πρωταγωνιστή τον Τάκη Καραγκούνια που όπως μαρτυρά το trailer του σημερινού επεισοδίου θα κάνει μια μεγάλη αποκάλυψη και θα βάλει τα κλάματα!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

1682402179739.jpeg
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
.

Survivor All Star trailer 25/4: Μαρτίκας εναντίον Μπάρτζη – «Μου χρωστάς έπαθλο» (vid)

Κεντρικό πρόσωπο στις εξελίξεις αναμένεται να είναι για ακόμη μια φορά ο Σπύρος Μαρτίκας, με τον φαρμακοποιό να στρέφεται κατά του Νίκου Μπάρτζη.







Μάλιστα, θα τον δούμε να δηλώνει πως ο Μπάρτζης του χρωστάει έπαθλο και όχι ο ίδιος κάποια ασυλία κάτι που θα φέρει την αντίδραση των συμπαικτών του, με χαρακτηριστικό παράδειγμα τον Ηλία Μπόγδανο που τονίζει πως κανείς δεν χρωστάει τίποτα σε κανέναν.

Φυσικά, οι παίκτες θα δώσουν ακόμη μια δυνατή μάχη με φόντο την 2η ασυλία της εβδομάδας, με το Sportime να σας έχει ήδη αποκαλύψει ποια ομάδα θα επικρατήσει.
Τέλος, ένα νέο ανατρεπτικό συμβούλιο του νησιού, θα έχει ως πρωταγωνιστή τον Τάκη Καραγκούνια που όπως μαρτυρά το trailer του σημερινού επεισοδίου θα κάνει μια μεγάλη αποκάλυψη και θα βάλει τα κλάματα!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

1682402179739.jpeg
Θα κλάψει πάλι ο κωλογερος για να συγκινήσει τα πλήθη;
 

rhgas1146

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
93
Like
129
Πόντοι
0
Το σκορ μέχρι στιγμής είναι 6-1 για τους κόκκινους, αλλά οι Μαχητές θα απαντήσουν ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ. Καιρό είχαν να πούμε την αλήθεια για μια νίκη μεγάλης σημασίας.

Και σαν να μην έφτανε αυτό, αντί να πάνε στο Συμβούλιο και να βγάλουν έναν παίκτη στον τάκο, έκαναν γκάφα και είχαμε ισοψηφία.



Όσο για τους υποψήφιους προς αποχώρηση λοιπόν;

Ο Γιώργος Κόρομι και η Εύη Σαλταφερίδου

α πάρουν όπως όλα δείχνουν τους ίδιους ψήφους και θα τεθούν στη διάθεση του κόσμου προκειμένου να παραμείνουν στον Άγιο Δομίνικο.

Στρατηγική; Παρεάκι; Ή απλά… τύχη αυτό που συνέβη για άλλη μία φορά; Κανείς δεν το γνωρίζει. Πάντως μια… κλίση στο δεύτερο σενάριο μπορεί να την έχει κάποιος
χανουν κ την επομενη ασυλια κ βγαινει τακης κ μελινα.
 

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
2.001
Like
7.425
Πόντοι
1.056
Τι ρόμπα ξεκούμπωτη είναι αυτός ο Μαρτίκας… :knuppel:
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Όσο για τους υποψήφιους προς αποχώρηση; Έχουμε Μαρτίκα, τον Γιώργο Κόρομι και την Εύη Σαλταφερίδου μέχρι στιγμής.

Μετά την τρίτη Ασυλία και το τρίτο σερί Συμβούλιο του Νησιού, στην παρέα τους θα προστεθούν οι ο Τάκης Καραγκούνιας και η Μελίνα Μεταξά σε μια ψηφοφορία που θα έχει μεγάλο ενδιαφέρον να δούμε τι θα προτιμήσει το κοινό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom