Νέα

Survivor 6 - All star ⭐️

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιον θες να δεις περισσότερο

  • Πανάρα

  • Χάντα

  • Νταφυ

  • Κονδυλάτο

  • Βαλάντη

  • Παππά

  • Κουρεντή

  • Βαλαβάνη

  • Σπαλ!

  • Ντάνο

  • Ορέστη Τσάνγκ

  • Ταραμπάνκο

  • Πασχάλη

  • Queen Dina

  • Laourita

  • Άνθη Σαλαγκούδη

  • Βέλλη

  • Mariposa

  • Κανέναν από αυτούς


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.110
Πόντοι
10.411
H8uIa6P.gif
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.034
Πόντοι
11.956
Τελικά εχτές ποια ήταν ποίο μουναρα ...έβλεπα ποδόσφαιρο και δεν έδωσα σημασία....μόνο λίγο είδα την χαζή την Στέλλα....τι να πω μουναρα ήταν κορμάρα βυζιά ωραία φάτσα μίνι φόρεμα ψηλοτάκουνα... αλλά τι γίνεται με αυτήν και δεν βγάζει ότι είναι γκόμενα
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.666
Like
8.007
Πόντοι
1.056
Τελικά εχτές ποια ήταν ποίο μουναρα ...έβλεπα ποδόσφαιρο και δεν έδωσα σημασία....μόνο λίγο είδα την χαζή την Στέλλα....τι να πω μουναρα ήταν κορμάρα βυζιά ωραία φάτσα μίνι φόρεμα ψηλοτάκουνα... αλλά τι γίνεται με αυτήν και δεν βγάζει ότι είναι γκόμενα
Αυτή είναι ακριβώς στα γούστα σου και ακριβώς ανάποδη από τα δικά μου....
Περίεργο να μην σου αρέσει....
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.034
Πόντοι
11.956
Αυτή είναι ακριβώς στα γούστα σου και ακριβώς ανάποδη από τα δικά μου....
Περίεργο να μην σου αρέσει....
Ναι για αυτό απορώ γιατί δεν μου αρέσει τουλάχιστον από την τηλεόραση....ίσως από κοντά να είναι καλύτερη έχει και ωραία μάτια από ότι θυμάμαι....κάτι στις κινήσεις της η στους πανηγυρισμούς μου το χαλά...φυσικά δεν ξέρω τι σεξ κάνει Χάχαχα
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.666
Like
8.007
Πόντοι
1.056
Ναι για αυτό απορώ γιατί δεν μου αρέσει τουλάχιστον από την τηλεόραση....ίσως από κοντά να είναι καλύτερη έχει και ωραία μάτια από ότι θυμάμαι....κάτι στις κινήσεις της η στους πανηγυρισμούς μου το χαλά...φυσικά δεν ξέρω τι σεξ κάνει Χάχαχα
Για μένα οι ψηλές ξανθιές είναι ντεκαυλέ εξ ορισμού και αυτή δεν την κοιτάω καν, εσύ όμως;
Μήπως το ότι είναι ποδοσφαιρίστρια της κόβει πόντους θηλυκότητας;
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.034
Πόντοι
11.956
Για μένα οι ψηλές ξανθιές είναι ντεκαυλέ εξ ορισμού και αυτή δεν την κοιτάω καν, εσύ όμως;
Μήπως το ότι είναι ποδοσφαιρίστρια της κόβει πόντους θηλυκότητας;
Ίσως δεν ξέρω !!!!
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Τελικά εχτές ποια ήταν ποίο μουναρα ...έβλεπα ποδόσφαιρο και δεν έδωσα σημασία....μόνο λίγο είδα την χαζή την Στέλλα....τι να πω μουναρα ήταν κορμάρα βυζιά ωραία φάτσα μίνι φόρεμα ψηλοτάκουνα... αλλά τι γίνεται με αυτήν και δεν βγάζει ότι είναι γκόμενα
Στο ντους η Εύη με διαφορά.
Στα ρούχα η Στέλλα γιατί άφηνε να φανούνε οι καμπύλες από τις ζαρες της μέσα από το φορεματάκι της.
 

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
2.001
Like
7.428
Πόντοι
1.056
Τελικά εχτές ποια ήταν ποίο μουναρα ...έβλεπα ποδόσφαιρο και δεν έδωσα σημασία....μόνο λίγο είδα την χαζή την Στέλλα....τι να πω μουναρα ήταν κορμάρα βυζιά ωραία φάτσα μίνι φόρεμα ψηλοτάκουνα... αλλά τι γίνεται με αυτήν και δεν βγάζει ότι είναι γκόμενα

Για μένα οι ψηλές ξανθιές είναι ντεκαυλέ εξ ορισμού και αυτή δεν την κοιτάω καν, εσύ όμως;
Μήπως το ότι είναι ποδοσφαιρίστρια της κόβει πόντους θηλυκότητας;

Όντως, η Στέλλα είναι ντεκαυλέ…
Καλά τα λέει ο @El Papacito

Δεν είναι sexy καθόλου…
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86

Survivor spoiler αποχώρηση 18/4: Αυτός είναι ο 5ος υποψήφιος προς αποχώρηση​

Στην 4η και προτελευταία ασυλία λοιπόν, οι Διάσημοι είναι αυτοί θα πανηγυρίσουν στο τέλος, οδηγώντας τους Μαχητές σε ένα ακόμα συμβούλιο του νησιού για να αναδείξουν τον τρίτο δικό τους υποψήφιο.

Όπως είναι λογικό, τα βλέμματα θα στραφούν κυρίως στο αντρικό κομμάτι, εκεί όπου εντοπίζεται το μεγαλύτερο πρόβλημα σε ό,τι αφορά το αγωνιστικό κομμάτι.

Ο Γιώργος Ασημακόπουλος είναι ο παίκτης που θα βρεθεί στον τάκο για άλλη μια φορά, με τον ίδιο πρόσφατα να έχει απειλήσει με αποχώρηση, δηλώνοντας ότι έχει κουραστεί με αυτήν την κατάσταση.

Πώς λέτε να αντιδράσει τώρα;

Για περισσότερα Survivor spoiler και ειδήσεις για τις αγαπημένες σας τηλεοπτικές εκπομπές μπορείτε πάντα να τσεκάρετε και το mediatime.gr.

κουκλάρα Σταυρούλα
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Σήμερα ασυλία κερδίζει η κόκκινη ομάδα αύριο η μπλε ,πως τα καταφέρνουν πάλι στην κόκκινη ομάδα και βγάζουν δύο υποψήφιους δεν μπορώ να το καταλάβω
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Στο ντους η Εύη με διαφορά.
Στα ρούχα η Στέλλα γιατί άφηνε να φανούνε οι καμπύλες από τις ζαρες της μέσα από το φορεματάκι της.
η εύη κορμάρα και την βγάζουν υποψήφια μαζί με τον κόρο αύριο ,τον Βασάλο γιατί δεν τον ψηφίζουν ?
 

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
2.001
Like
7.428
Πόντοι
1.056

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
2.001
Like
7.428
Πόντοι
1.056
Τελικό σκορ…
Κόκκινοι 10 - 3 Μπλε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom