Νέα

Survivor 6 - All star ⭐️

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιον θες να δεις περισσότερο

  • Πανάρα

  • Χάντα

  • Νταφυ

  • Κονδυλάτο

  • Βαλάντη

  • Παππά

  • Κουρεντή

  • Βαλαβάνη

  • Σπαλ!

  • Ντάνο

  • Ορέστη Τσάνγκ

  • Ταραμπάνκο

  • Πασχάλη

  • Queen Dina

  • Laourita

  • Άνθη Σαλαγκούδη

  • Βέλλη

  • Mariposa

  • Κανέναν από αυτούς


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.745
Κριτικές
3
Like
9.619
Πόντοι
1.336
Oι κόκκινοι κερδίζουν την τρίτη ασυλία στο Survivor All Star και στέλνουν τους μπλε στο συμβούλιο του νησιού για να βγάλουν έναν παίκτη στον τάκο. Οι νίκες πάνε στο 2-1, σε ότι έχει να κάνει με τις ασυλίες, ενώ το συνολικό σκορ μετά τις αλλαγές είναι στο 3-1.

Τι στο καλό κάνει ο Σάκης Κατσούλης και κερδίζει η ομάδα του ακόμα και έτσι, δεν μπορούμε να το ξέρουμε. Είναι εντυπωσιακό πάντως. Πραγματικά εντυπωσιακό. Από τη μία ο Σάκης, με μία καλή ομάδα, από την άλλη μια ομάδα με πολλούς καλούς παίκτες. Κι όμως, ο Κατσούλης κερδίζει.

Πάντως, οι Μαχητές έχουν μόνο έναν παίκτη στον τάκο αυτή τη στιγμή. Τον Σπύρο Μαρτίκα. Οι κόκκινοι έχουν δύο. Τάκη Καραγκούνια και Παναγιώτη Κωνσταντινίδη. Θα επιβιώσει ο Παναγιώτης άραγε; Αν δεν κάνουν κάποιο λάθος, με ισοψηφία δηλαδή, ίσους υποψήφιους θα έχουμε το βράδυ της Δευτέρας. Μεγάλο φαβορί για να βρεθεί στον τάκο ο Νικόλας Αγόρου.

Να σας θυμίσω πως αυτή την εβδομάδα έχουμε συνολικά πέντε ασυλίες και έτσι όπως έχουν πάει τα πράγματα, μίνιμουμ έξι υποψηφίου προς αποχώρηση.
Μήπως αυτός ο Σάκης Κατσούλης είναι ο Μάκης Κατσούλας μεταμφιεσμένος και κάνει σατανιστικές τελετές για να κερδίσει η ομάδα του;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Oι κόκκινοι κερδίζουν την τρίτη ασυλία στο Survivor All Star και στέλνουν τους μπλε στο συμβούλιο του νησιού για να βγάλουν έναν παίκτη στον τάκο. Οι νίκες πάνε στο 2-1, σε ότι έχει να κάνει με τις ασυλίες, ενώ το συνολικό σκορ μετά τις αλλαγές είναι στο 3-1.

Τι στο καλό κάνει ο Σάκης Κατσούλης και κερδίζει η ομάδα του ακόμα και έτσι, δεν μπορούμε να το ξέρουμε. Είναι εντυπωσιακό πάντως. Πραγματικά εντυπωσιακό. Από τη μία ο Σάκης, με μία καλή ομάδα, από την άλλη μια ομάδα με πολλούς καλούς παίκτες. Κι όμως, ο Κατσούλης κερδίζει.

Πάντως, οι Μαχητές έχουν μόνο έναν παίκτη στον τάκο αυτή τη στιγμή. Τον Σπύρο Μαρτίκα. Οι κόκκινοι έχουν δύο. Τάκη Καραγκούνια και Παναγιώτη Κωνσταντινίδη. Θα επιβιώσει ο Παναγιώτης άραγε; Αν δεν κάνουν κάποιο λάθος, με ισοψηφία δηλαδή, ίσους υποψήφιους θα έχουμε το βράδυ της Δευτέρας. Μεγάλο φαβορί για να βρεθεί στον τάκο ο Νικόλας Αγόρου.

Να σας θυμίσω πως αυτή την εβδομάδα έχουμε συνολικά πέντε ασυλίες και έτσι όπως έχουν πάει τα πράγματα, μίνιμουμ έξι υποψηφίου προς αποχώρηση.
Τι εννοείς τι κάνει;
Είναι ο καλύτερος παίκτης των τελευταίων χρόνων.
Φέρνει από μόνος του νίκες, μπουσταρει τη γυναίκα του μόνο που είναι στην ίδια ομάδα (έξτρα νίκες), και δίνει και καλές συμβουλές ως coach στους άλλους που φέρνουν και αυτοί νίκες.
Πώς να μην πετάει η ομάδα;
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Δήμητρα .βαμβακουση...νομίζω τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα και σε φάτσα και σε κορμί ότι καλύτερο έχει περάσει από το παιχνίδι
Μαζι με την Άσπα Περδάρη που μοιάζουν εάν θυμάμαι καλά.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Συγκεκριμένα σε ερώτηση δημοσιογράφου για το αν υπάρχει κάποιο νέο ζευγάρι που δεν έχουμε δει ο παρουσιαστής απάντησε: «Έχω την εντύπωση πως ναι, τους έδωσα στεγνά! Δεν ξέρω κάτι συζητιέται στην ζούγκλα αλλά δεν το έχουμε εξακριβώσει! Αν θέλουν τα παιδιά να εκδηλωθούνε γιατί όχι εμείς εκεί είμαστε!»

Μετά από αυτό, τις τελευταίες σχολιάζεται έντονα και η σχέση ανάμεσα σε Κωνσταντίνο Βασάλο και Σταυρούλα Χρυσαειδή.





Πολλοί είναι αυτοί που αναφέρουν πως οι δυο πρώην συμπαίκτες και πλέον αντίπαλοι, καθώς η παράγωγή μετέφερε στους Μπλε την παίκτρια, έχουν σχέση και είναι το κρυφό ζευγάρι του ριάλιτι.

Θέση στο σχολιασμό του Survivor All Star έχει πάρει και το Tik Tok! Μάλιστα, κυκλοφορεί ένα βίντεο που μιλάει για την εν λόγω φημολογούμενη σχέση Βασάλου - Χρυσαειδή.

«Αυτό είναι το κρυφό ζευγάρι. Για αυτό ο Λιανός όταν της είπε πας στους μπλε κατέβασε μούτρα. Φυσικά το ξέραμε, όμως αυτός μπαίνει survivor για να βγάλει γκόμενα, μετά την Ευρυδίκη το 2017 σειρά της Σταυρούλας», γράφει.
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.664
Like
7.993
Πόντοι
1.056
Συγκεκριμένα σε ερώτηση δημοσιογράφου για το αν υπάρχει κάποιο νέο ζευγάρι που δεν έχουμε δει ο παρουσιαστής απάντησε: «Έχω την εντύπωση πως ναι, τους έδωσα στεγνά! Δεν ξέρω κάτι συζητιέται στην ζούγκλα αλλά δεν το έχουμε εξακριβώσει! Αν θέλουν τα παιδιά να εκδηλωθούνε γιατί όχι εμείς εκεί είμαστε!»

Μετά από αυτό, τις τελευταίες σχολιάζεται έντονα και η σχέση ανάμεσα σε Κωνσταντίνο Βασάλο και Σταυρούλα Χρυσαειδή.





Πολλοί είναι αυτοί που αναφέρουν πως οι δυο πρώην συμπαίκτες και πλέον αντίπαλοι, καθώς η παράγωγή μετέφερε στους Μπλε την παίκτρια, έχουν σχέση και είναι το κρυφό ζευγάρι του ριάλιτι.

Θέση στο σχολιασμό του Survivor All Star έχει πάρει και το Tik Tok! Μάλιστα, κυκλοφορεί ένα βίντεο που μιλάει για την εν λόγω φημολογούμενη σχέση Βασάλου - Χρυσαειδή.

«Αυτό είναι το κρυφό ζευγάρι. Για αυτό ο Λιανός όταν της είπε πας στους μπλε κατέβασε μούτρα. Φυσικά το ξέραμε, όμως αυτός μπαίνει survivor για να βγάλει γκόμενα, μετά την Ευρυδίκη το 2017 σειρά της Σταυρούλας», γράφει.
Μια χαρά ο Βασάλος.
Τις καλύτερες των δύο σεζόν έβγαλε, αν ισχύει αυτό :wink:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
2
Like
20.969
Πόντοι
6.236
Μια χαρά ο Βασάλος.
Τις καλύτερες των δύο σεζόν έβγαλε, αν ισχύει αυτό :wink:
Ποτέ μου δεν κατάλαβα τι γουστάρουν οι γκόμενες στον Βασσάλο. Τόση γκρίνια και καθόλου χιούμορ...
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.664
Like
7.993
Πόντοι
1.056
Ποτέ μου δεν κατάλαβα τι γουστάρουν οι γκόμενες στον Βασσάλο. Τόση γκρίνια και καθόλου χιούμορ...
Ούτε εγώ αλλά δεν μπορώ να κρίνω τα γούστα των άλλων, πόσο μάλλον των γυναικών.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.745
Κριτικές
3
Like
9.619
Πόντοι
1.336
Ποτέ μου δεν κατάλαβα τι γουστάρουν οι γκόμενες στον Βασσάλο. Τόση γκρίνια και καθόλου χιούμορ...
Μπορεί να το διάβαζαν Βάσσαλο και να σκέφτονταν Πάσσαλο. Τι ψάχνεις να βρεις τώρα κι εσύ; Αφού δεν ξέρεις τίποτα από γυναίκες
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
2
Like
20.969
Πόντοι
6.236
Μπορεί να το διάβαζαν Βάσσαλο και να σκέφτονταν Πάσσαλο. Τι ψάχνεις να βρεις τώρα κι εσύ; Αφού δεν ξέρεις τίποτα από γυναίκες
Επειδή δεν έχω επιτυχίες στις γυναίκες, προσπαθώ να καταλάβω τι είναι αυτό που γουστάρουν για να το κάνω και εγώ, Καπετάνιε.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.745
Κριτικές
3
Like
9.619
Πόντοι
1.336
Επειδή δεν έχω επιτυχίες στις γυναίκες, προσπαθώ να καταλάβω τι είναι αυτό που γουστάρουν για να το κάνω και εγώ, Καπετάνιε.
Φίλε μου, δεν υπάρχει τίποτα να καταλάβεις. Αν έχεις πάθος για το μουνί αλλά με τους δικούς σου όρους, δεν θα τα προλαβαίνεις. Το μουνί είναι διασκέδαση και όχι το νόημα της ζωής. Αυτό πρέπει να θυμάσαι.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
2
Like
20.969
Πόντοι
6.236
Φίλε μου, δεν υπάρχει τίποτα να καταλάβεις. Αν έχεις πάθος για το μουνί αλλά με τους δικούς σου όρους, δεν θα τα προλαβαίνεις. Το μουνί είναι διασκέδαση και όχι το νόημα της ζωής. Αυτό πρέπει να θυμάσαι.
Μήπως είναι ένα από τα μέσα για να βρεις το νόημα της ζωής, όμως;
Και ποιο είναι το νόημα της ζωής, σοφέ Καπετάνιε;
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Ζευγαράκι της Αγίας Βαρβάρας (@Ωρίων , @CaptainK ) στη κρύπτη σας παρακαλώ.

Εδώ συμμετέχουν μόνο σοβαρά μέλη.


Έχουμε ζωτικής σημασίας θέματα προς συζήτηση.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.745
Κριτικές
3
Like
9.619
Πόντοι
1.336
Μήπως είναι ένα από τα μέσα για να βρεις το νόημα της ζωής, όμως;
Και ποιο είναι το νόημα της ζωής, σοφέ Καπετάνιε;
Τέτοιες ερωτήσεις να τις κάνεις στον Κινέζο μάγειρα που έχει μελετήσει τον Κομφούκιο.
Ζευγαράκι της Αγίας Βαρβάρας (@Ωρίων , @CaptainK ) στη κρύπτη σας παρακαλώ.

Εδώ συμμετέχουν μόνο σοβαρά μέλη.


Έχουμε ζωτικής σημασίας θέματα προς συζήτηση.
Δηλαδή δεν έχει ρύζι πανγκολίν σήμερα;
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Τέτοιες ερωτήσεις να τις κάνεις στον Κινέζο μάγειρα που έχει μελετήσει τον Κομφούκιο.

Δηλαδή δεν έχει ρύζι πανγκολίν σήμερα;

Εδώ καλλιεργώ σοβαρό προφίλ.

Τα χαβαλετζίδικα στη κρυψώνα του Λίλα - Ωρίωνα
 

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.998
Like
7.418
Πόντοι
1.056
Συγκεκριμένα σε ερώτηση δημοσιογράφου για το αν υπάρχει κάποιο νέο ζευγάρι που δεν έχουμε δει ο παρουσιαστής απάντησε: «Έχω την εντύπωση πως ναι, τους έδωσα στεγνά! Δεν ξέρω κάτι συζητιέται στην ζούγκλα αλλά δεν το έχουμε εξακριβώσει! Αν θέλουν τα παιδιά να εκδηλωθούνε γιατί όχι εμείς εκεί είμαστε!»

Μετά από αυτό, τις τελευταίες σχολιάζεται έντονα και η σχέση ανάμεσα σε Κωνσταντίνο Βασάλο και Σταυρούλα Χρυσαειδή.





Πολλοί είναι αυτοί που αναφέρουν πως οι δυο πρώην συμπαίκτες και πλέον αντίπαλοι, καθώς η παράγωγή μετέφερε στους Μπλε την παίκτρια, έχουν σχέση και είναι το κρυφό ζευγάρι του ριάλιτι.

Θέση στο σχολιασμό του Survivor All Star έχει πάρει και το Tik Tok! Μάλιστα, κυκλοφορεί ένα βίντεο που μιλάει για την εν λόγω φημολογούμενη σχέση Βασάλου - Χρυσαειδή.

«Αυτό είναι το κρυφό ζευγάρι. Για αυτό ο Λιανός όταν της είπε πας στους μπλε κατέβασε μούτρα. Φυσικά το ξέραμε, όμως αυτός μπαίνει survivor για να βγάλει γκόμενα, μετά την Ευρυδίκη το 2017 σειρά της Σταυρούλας», γράφει.

Ώστε έχει φετίχ στις δαγκωματιές ο Βασσάλος… μάλιστα
:coffee:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
2
Like
20.969
Πόντοι
6.236
Τέτοιες ερωτήσεις να τις κάνεις στον Κινέζο μάγειρα που έχει μελετήσει τον Κομφούκιο.
Τον μόνο που έχει μελετήσει ο Κινέζος μάγειρας, είναι ο Ατζούν Ιλίτζαλι.
Πάμε να αναβαθμίσουμε το νήμα του με φιλοσοφία και μας διώχνει.

Όταν το μετανιώσεις θα είναι αργά.:s&m_3:
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.745
Κριτικές
3
Like
9.619
Πόντοι
1.336
Πρόγραμμα Survivor

1681649904598.png


•Κυριακή 09/04 ασυλία
(κερδίζουν οι Μπλε)
Υποψήφιοι Καραγκούνιας - Κωνσταντινίδης

•Μ.Δευτέρα 10/04 ασυλία
(κερδίζουν οι Κόκκινοι)
Υποψήφιος Μαρτίκας

•Μ.Τρίτη 11/04 έπαθλο

Δεν έχει αποχώρηση αυτήν τη βδομάδα…

•Κυριακή του Πάσχα 16/04 (δεν έχει επεισόδιο τελικά)

•Δευτέρα του Πάσχα 17/04 ασυλία + Πασχαλινό τραπέζι
(κερδίζουν οι Κόκκινοι)
Υποψήφιος Αγόρου

•Τρίτη του Πάσχα 18/04 ασυλία

•Τετάρτη 19/04 ασυλία ή επικοινωνία

•Πέμπτη 20/04 αποχώρηση

•Κυριακή 23/04 ένωση
Οι κίτρινοι τι κάνουν; Είναι στο Κυριακή 23/04 ΕΝΩΣΗ; Αν δεν έχει κίτρινους θα φύγω από το νήμα σου, Κινέζο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom