Νέα

Survivor 4

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιά θέλετε να πάρει πούλο;

  • Τον παίρνει το σαιτ

    Ψήφοι: 47 52,8%
  • Σαλιγκαρουδη

    Ψήφοι: 23 25,8%
  • Κωλογρια

    Ψήφοι: 14 15,7%
  • Καπταιν Ρουφο

    Ψήφοι: 5 5,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    89

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
OP
OP
Hellraiser4Ever

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.490
Like
24.246
Πόντοι
6.256
Η Καυλολινα μου απεδειξε ακομα μια φορα χθες οτι ειναι παντελως ηλιθια...αντι να ψηφισει τον Ρωσσοποντιο που ειναι το μεγαλυτερο αρχιδι εκει μεσα πηγε και μου ψηφισε την αβουλη γλαστρα τη Καπταιν Ρουφο.Τωρα με μαθηματικη ακριβεια θα παρει πουλο αυτη και θα μεινουν μεσα στο παιχνιδι και τα 2 φιδια κωλογρια και Ρωσσοποντιος και το βυσμα.

Κατσανε δηλαδη και χασανε 2 ασυλιες και δεν θα ξεφορτωθουν κανενα απο τα 3 αρχιδια...μιλαμε για τον ορισμο της καθυστερημενης.
 
OP
OP
Hellraiser4Ever

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.490
Like
24.246
Πόντοι
6.256
Ψηφιστε ποια θελετε να παρει πουλο σημερα....:confused::confused::confused:
 
OP
OP
Hellraiser4Ever

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.490
Like
24.246
Πόντοι
6.256
Ψηφιστε ποια θελετε να παρει πουλο σημερα....:confused::confused::confused:
εντάξει μαν:confused::confused::confused:

Τυπε εφτιαξα μπεργκερ προς τιμην σου να ξες....:confused::confused::confused:

burger-1.jpg
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.612
Like
28.089
Πόντοι
5.006

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.612
Like
28.089
Πόντοι
5.006
Τη κόκα κολα να αλλάξουμε μαν καλύτερα zero::confused:η άλλη μπορει να μου πέσει βαρια:confused:
 

taleporos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
185
Like
74
Πόντοι
1
δύο λεσβίες και ενα κομοδίνο :(
αν βγάλει το σωβρακο η καπετανισα και βάλει κανα μαγιό πιστεύω οτι έχει πολλά να δώσει :sunglasses:
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
Η Καυλολινα μου απεδειξε ακομα μια φορα χθες οτι ειναι παντελως ηλιθια...αντι να ψηφισει τον Ρωσσοποντιο που ειναι το μεγαλυτερο αρχιδι εκει μεσα πηγε και μου ψηφισε την αβουλη γλαστρα τη Καπταιν Ρουφο.Τωρα με μαθηματικη ακριβεια θα παρει πουλο αυτη και θα μεινουν μεσα στο παιχνιδι και τα 2 φιδια κωλογρια και Ρωσσοποντιος και το βυσμα.

Κατσανε δηλαδη και χασανε 2 ασυλιες και δεν θα ξεφορτωθουν κανενα απο τα 3 αρχιδια...μιλαμε για τον ορισμο της καθυστερημενης.


...ευκολακι boy...
η Σοφια θα την κανει (απο που θα βρει ψηφους για να μεινει)
..την Σαλιγκαρουδη θα την βλεπουμε καιρο αλλα ειναι πολυ καλο να την εχουν σεντρα σε καθε ευκαιρια για να ξεφτιλιζεται το "συστημα" εβδομαδιαιως....
...και προφανως, κατα την γνωμη μου, αριστα επραξε η Καυρολινα οπως ψηφισε.....
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
Μάγκες,ακόμα μία γυναίκα αν φύγει από τους κόκκινους,


με τον κανόνα των τριών,ο σαλίγκαρος πάει για την ένωση με το εξπρές..... :confused:


Αβάδιστα :confused:

Ελπίζω ο ντάντυ σαλίγκαρος να διορίσει την άνεργη ρεσεψιονίστ σε κάποιο υπουργείο...

και της είπε ο Παπά Ντάφυ να μην εξαγοραστεί,αλλά θα τα έβαλε κάτω αυτή και σου λέει,αφού τελικό δεν πάμε,ας κάνουμε δημόσιες σχέσεις για καμιά θεσούλα....


Ο Karolinho δεν παίζεται πάντως στο ποδόσφαιρο,και είναι και μπεσαλής

 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Μάγκες,ακόμα μία γυναίκα αν φύγει από τους κόκκινους,


με τον κανόνα των τριών,ο σαλίγκαρος πάει για την ένωση με το εξπρές..... :confused:


Αβάδιστα :confused:

Ελπίζω ο ντάντυ σαλίγκαρος να διορίσει την άνεργη ρεσεψιονίστ σε κάποιο υπουργείο...

και της είπε ο Παπά Ντάφυ να μην εξαγοραστεί,αλλά θα τα έβαλε κάτω αυτή και σου λέει,αφού τελικό δεν πάμε,ας κάνουμε δημόσιες σχέσεις για καμιά θεσούλα....


Ο Karolinho δεν παίζεται πάντως στο ποδόσφαιρο,και είναι και μπεσαλής




Κλαμα :2funny::angel::2funny::angel::2funny::2funny:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.612
Like
28.089
Πόντοι
5.006
Ψηφιστε ποια θελετε να παρει πουλο σημερα....:confused::confused::confused:
εντάξει μαν:confused::confused::confused:

Τυπε εφτιαξα μπεργκερ προς τιμην σου να ξες....:confused::confused::confused:

burger-1.jpg



Για ορεκτικο τυπε;
για πρωινό τυπε με γαλατάκι.:confused::confused::confused:
 

billkar007

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2018
Μηνύματα
390
Like
361
Πόντοι
21
Η Καυλολινα μου απεδειξε ακομα μια φορα χθες οτι ειναι παντελως ηλιθια...αντι να ψηφισει τον Ρωσσοποντιο που ειναι το μεγαλυτερο αρχιδι εκει μεσα πηγε και μου ψηφισε την αβουλη γλαστρα τη Καπταιν Ρουφο.Τωρα με μαθηματικη ακριβεια θα παρει πουλο αυτη και θα μεινουν μεσα στο παιχνιδι και τα 2 φιδια κωλογρια και Ρωσσοποντιος και το βυσμα.

Κατσανε δηλαδη και χασανε 2 ασυλιες και δεν θα ξεφορτωθουν κανενα απο τα 3 αρχιδια...μιλαμε για τον ορισμο της καθυστερημενης.
Το τραβελι παίρνει πουλο ... θα μου πεις που το ξέρανε κ το στήσανε έτσι ... τεσπα κέρδος υπάρχει έστω κ από σπόντα .... το τραβελι είναι η χείριστη απεικόνιση κάθε λογής ορθότητας κ την εχω σκουπιδιασει βάναυσα γιατί της αξίζει
 

billkar007

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2018
Μηνύματα
390
Like
361
Πόντοι
21
Παίζει BREAKING NEWS ότι μας λέει ΑΝΤΙΟΣ το σαλιγκάρι
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.431
Κριτικές
31
Like
2.523
Πόντοι
6.495
Ολα τα ματς στο 10-9 τα εχουν παρει τα μουνοπανακια οι μπλε..Διακοπαρες κανουν στον αγ.δομινικο,με κοιλιες θα φυγουν,κι ο ουαλος τεμπελης το επικεντρο του λιανου σε καθε ευκαιρια..Γενικα ολο το παιχνιδι ειναι στημενο γυρω απο τα 2 βισματα την ανθη και την ουαλικη κουραδα..

Αλλα κι οι κοκκινοι ειναι για πολλες κλωτσιες..Νταφυ,κοψιδας μονο ηττες κανουν συνηθως..Η Ανθη τι να λεμε αλλο,κι οι 2 καινουριες προσθηκες ανεξηγητες...Με τον σακη που πηγε στους μπλε μονος του θα παλευει στους αντρες ο μπογδανος και αν του βγει κανας στοχος του 'πραγματικα'..

Η δηθεν πλοιαρχος αν ηταν οντως πλοιαρχος θα ειχε μια καποια προσωπικοτητα...Η Μαριανθη για παλουκια-περαμα που λεει κι ο νασος κανει μόνο για να καθαριζει καμια τουαλετα.
 

billkar007

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2018
Μηνύματα
390
Like
361
Πόντοι
21
Μεγάλες στιγμές θα ζήσει το νημα απόψε ....με αποχώρηση σαλιγκαρου.... προβλέπω μιν 25 σελίδες να μαζεύει ο αξιότιμος νηματοθετης που χαλαρά θα απολαμβάνει τους λαντζιερηδες να ψήνουν τη γλάροσουπα...:rockon:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Μεγάλες στιγμές θα ζήσει το νημα απόψε ....με αποχώρηση σαλιγκαρου.... προβλέπω μιν 25 σελίδες να μαζεύει ο αξιότιμος νηματοθετης που χαλαρά θα απολαμβάνει τους λαντζιερηδες να ψήνουν τη γλάροσουπα...:rockon:


Αν γινει το θαυμα λεω να μαζεψουμε αυτες τις 25 σελιδες να τις εκτυπωσουμε και να τις στειλουμε στο μπαρμπα σαλαγκουδη δωρο. :confused:
 

SexyBeast

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
21
Μεγάλες στιγμές θα ζήσει το νημα απόψε ....με αποχώρηση σαλιγκαρου.... προβλέπω μιν 25 σελίδες να μαζεύει ο αξιότιμος νηματοθετης που χαλαρά θα απολαμβάνει τους λαντζιερηδες να ψήνουν τη γλάροσουπα...:rockon:


Αν γινει το θαυμα λεω να μαζεψουμε αυτες τις 25 σελιδες να τις εκτυπωσουμε και να τις στειλουμε στο μπαρμπα σαλαγκουδη δωρο. :confused:

Χρειάζεται κι ένα ωραίο εξώφυλλο με μία αποκαλυπτική ίσως φωτογραφία από το παιχνίδι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom