Νέα

Ad Studio Πειραιώς 193

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα wiser_guy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 294K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΠΕΙΡΑΙΩΣ 193

Ιερόδουλη
Εγγρ.
15 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.661
Like
48
17.00 - 23.00 ΒΑΝΕΣΣΑ :shower:
 

Συνημμένα

  • vanessa3.jpg
    vanessa3.jpg
    38,4 KB · Εμφανίσεις: 22

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565
εχεις απολυτο δικιο. αλλα εγω ειμαι σε αλλη φαση. μου αρεσει παρα πολυ η βανεσσα μα παρα πολυ, οποτε οπως καταλαβαινεις αν σου αρεσει μια παρα πολυ και τιποτα να μην σου κανει δεν σε πολυ νοιαζει. Καταλαβες; στη βανεσσα παω γι'αυτο που βλεπω οχι για τις υπηρεσιες της....
Πόσο συμφωνώ μαζί σου συναγωνιστή..λες και το ' γραψα εγώ ένα πράμα. Αμα σου αρέσει η γκόμενα.. όλα τα άλλα στο μυαλό μας είναι!
 

diomides1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2010
Μηνύματα
1.060
Κριτικές
35
Like
2
Πόντοι
26
Πόσο συμφωνώ μαζί σου συναγωνιστή..λες και το ' γραψα εγώ ένα πράμα. Αμα σου αρέσει η γκόμενα.. όλα τα άλλα στο μυαλό μας είναι!

Οταν πριν απο αρκετα χρονια ειχα παει να πρωτογαμησω σε σπιτακι, ετυχε εκεινη την ημερα να μην μου πολυσηκωνεται(απ'το αγχος). Με κοιταξε η πουτανα(δεν της ειχα πει οτι ειναι πρωτη μου φορα) και μου ειπε ''ολα ειναι εδω να το ξερεις!'' δειχνωντας το κεφαλι της...
 

synadelfos

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27
Like
2
Πόντοι
0
Τίποτα :) Απλά έτυχε να μην μπορεί σήμερα και έγινε αλλαγή :)
Δηλαδή θα επιστρέψει σε λίγες μέρες πάλι έτσι;Πολές new entries θα έχει το μαγαζι αυτη τη βδομαδα οπωσ βλέπω το πρόγραμμα.Περιμενουμε να δούμε.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Δηλαδή θα επιστρέψει σε λίγες μέρες πάλι έτσι;Πολές new entries θα έχει το μαγαζι αυτη τη βδομαδα οπωσ βλέπω το πρόγραμμα.Περιμενουμε να δούμε.

Δεν είναι απαραίτητο να λείψει πολλές μέρες, μη νομίζεις :) Μπορεί να ήταν κάτι το περιστασιακό για σήμερα μόνο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom