Νέα

Studio Orhidea (Βούρβαχη 19)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fylisixos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 634
  • Εμφανίσεις 101K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Παιδια ξέρει να μου πει κανείς αν η Σασα που είναι σήμερα το απόγευμα έχει ωραία ποδαράκια για γλύψιμο και αν γενικά είναι καλή στις υπηρεσίες της; Ευχαριστώ
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Ψιλομάπα το καρπούζι... Όχι και πολύ μικρή, ψιλοβαριέται και με πεσμένο βυζί. Για τα πόδια δεν ξέρω μια και δεν είμαι του τομέα  :humpleg:. Πάντως έχω καταλήξει ότι με τα ίδια λεφτά κάνω σαφώς καλύτερη απόσβεση με Βαλεντίνα, Νίκη κλπ. (σαφώς ανώτερα βυζιά και συμμετοχή). Αν πάντως, πας, γράψε και την προσωπική σου άποψη.
 

Επισκέπτης
Η Βαλερια λεει τιποτε μαγκες? Ειστε ευχαριστημενοι απο τις υπηρεσιε της. Λεω να την επισκεφτω σημερα το απογευμα. Θελω πρωτα την γνωμη σας.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Η Βαλερια λεει τιποτε μαγκες? Ειστε ευχαριστημενοι απο τις υπηρεσιε της. Λεω να την επισκεφτω σημερα το απογευμα. Θελω πρωτα την γνωμη σας.
Καλή περίπτωση αν σου αρέσουν οι πληθωρικές γυναίκες. Δεν πρόκειται να κλάψεις τα λεφτά σου.
Θα συμφωνησω.

Εχω παει τρεις φορες μαζι της και εχω μεινει απολυτα ευχαριστημενος.
Ειναι απο τις κοπελες που εχω πολυ καλη χημεία.
 

gio_geol

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
η ευα ειναι η γνωστη απο φυλης 104 ;
 

Επισκέπτης
η ευα ειναι η γνωστη απο φυλης 104 ;

Ναι φιλε μου ειναι η γνωστη μας Ευα απο το Φυλης 104. Εφυγε απο το Φυλης και εργαζεται τωρα στο studio orhidea Βουρχακη 19. Εργαζεται και σε αλλα studio κοιτα το προγραμμα στην ιστοσελιδα.

http://www.*****.com/sedcards/details/709
 

gio_geol

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
ποια στουντιο γιατι δε μου ανοιγει το λινκ ;
 

Επισκέπτης
πληκτρολογησε . Σερβιων 26 στην μηχανη αναζητησης στο Google και ειναι το πρωτο στην λιστα το Σερβίων 26 - Ladies Athen Disclaimer εκει μεσα θα βρεις τα στουντιο και τα γκομενακια και την Ευα που εργαζονται στα στουντιο.
 

yannisrock

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
πληκτρολογησε . Σερβιων 26 στην μηχανη αναζητησης στο Google και ειναι το πρωτο στην λιστα το Σερβίων 26 - Ladies Athen Disclaimer εκει μεσα θα βρεις τα στουντιο και τα γκομενακια και την Ευα που εργαζονται στα στουντιο.

Ξέρει κανείς αν η Βαλέρια σταμάτησε από το στούντιο ή αν άλλαξε το όνομά της σε Βανέσσα (όπως το είχε στο Θησέως 365(?))?
Ξέρω ότι σταμάτησε από Θησέως 365 και Σερβίων 26...Δουλεύει πουθενά αλλού?
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Στα προγράμματα βλέπω , Πέμπτη 28 γυρνάει η Λάουρα και Παρασκευή 29 η Αλίνα !  :rockon:
Θα φάμε καλά !  :knockinb: :knockinb:
 

dinger

Μέγας
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
468
Πόντοι
4.195
υπαρχει καμια περιγραφη-κριτική για την στελλα που δουλευει τωρα?
 

Επισκέπτης
Τελικα μακες η φιλη μας η Βαλερια τη απογινε που χαθηκε. Μηπως εργαζεται σε αλλο Studio.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Τελικα μακες η φιλη μας η Βαλερια τη απογινε που χαθηκε. Μηπως εργαζεται σε αλλο Studio.
Η Βαλερια εκτος απο το Βουρβαχη 19, εργαζεται και στο Θησεως 365, και Σερβιων 26 με το ονομα Βανεσσα.

Αλλα και στα προγραμματα αυτων των studio δεν φαινεται αυτο τον καιρο.

Ισως ειναι διακοπες  :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom