Νέα

Strippers της εκπομπής je t'aime

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα klopweisser
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 206
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

klopweisser

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2005
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Δε χρειάζεται να προχωρήσω σε σχόλια για την εκπομπή Je t?aime της Ανίτας Πανια και τα τραγελαφικά δρώμενα της.  Έτυχε όμως να δω ένα βιντεοκλίπ στο οποίο χόρευαν μερικά κορίτσια από κάποιο Strip Club ένα εκ των οποίων οφείλω να ανιχνεύσω για τους γνωστούς λόγους...Χωρίς περαιτέρω χρονοτριβές ιδού οι πληροφορίες :
1)Το βιντεοκλίπ είναι αυτό : 
2)Η κοπέλα είναι η ψηλή με τα μαύρα σπαστά μαλλιά και τα δυο τατουάζ α)ένα στην αριστερή ωμοπλάτη β) ένα ψηλά στο δεξί γλουτό με κάποιο σήμα που μοιάζει με κάποιο οικόσημο με μια κορώνα(!).

Λόγω του χαρακτηριστικού τατουάζ, όποιος την έχει δει σε κάποιο μαγαζί δε θα δυσκολευτεί στην αναγνώριση. Επισυνάπτω και μερικά screenshots.
Αυτή η κίνηση, η θηλυκότητα της με έχουν συγκινήσει. Όποιος καλός «ανιχνευτής ταλέντων» μπορεί να βοηθήσει έχει τις ευχαριστίες μου εκ των προτέρων
 

Συνημμένα

  • file1.jpg
    file1.jpg
    12,7 KB · Εμφανίσεις: 158
  • file2.JPG
    file2.JPG
    12,7 KB · Εμφανίσεις: 151

Επισκέπτης
Αυτη η κοπελιτσα...φιλε μου δν ειναι στριπερ....ειναι της ευκαιριακης προβολης στη μικρη οθονη.....Καποτε ειχε μανατζερ - τωρα δν ξερω -...εκεινη την ''κραγμενη'' που βγαινει με τα σκυλακια αγκαλια...αυτην που ειχε μανατζερ κ το αλλο το ''παρατραγουδο'' που νομιζε οτι τραγουδαει....
Δν δουλευει σε καποιο στριπ,απ'οσο ξερω....κ αν την δεις απο κοντα κ δεις το υφακι/στυλακι της ή εμετο θα κανεις...ή ......τεσπα....ειναι κ πρωι ακομη....
Τελος δν εχει καμια σχεση με ψηλη.....1.60 με τα χερια ψηλα ειναι....κ ειναι τοσο ξεκωλλο που δν φανταζεσαι....προσεξε τι φορουν οι κανονικες στριπερ κ τι φοραει αυτη....
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.436
Κριτικές
5
Like
66.965
Πόντοι
12.056
Παντως για να την παιρνεις ματι με τον πρωινο καφε ειναι οτι πρεπει.. :dancing: :dancing:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Πάντως το κατέχει το ξεκωλing
 

Επισκέπτης
αυτη νομιζω δουλευει στο athens number one!!μωρο απο τα λιγα!!!
 

mortek

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Εγω προσωπικα ενα ντονερ και μια γαρδουμπα θα την ταιζα την κοπελιτσα....μαλλον και τισ 3 θα τισ ταιζα...και στο στομα μαλιστα...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
αυτη νομιζω δουλευει στο athens number one!!μωρο απο τα λιγα!!!

ολες εκει δουλευουνε.......αλλα η αντζελα(πρωην αννα,πρωην ντεπυ του λιντο) ειναι πραγματικα απιστευτο πλασμα...οποιος την ειχε παρει πριβε ξερει....
 

Επισκέπτης
ολες εκει δουλευουνε.......αλλα η αντζελα(πρωην αννα,πρωην ντεπυ του λιντο) ειναι πραγματικα απιστευτο πλασμα...οποιος την ειχε παρει πριβε ξερει....

Θα ρωτησουμε τον κυριο Μανο.....αυτος θα ξερει καλυτερα.....χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.......
 

Επισκέπτης
Απορω πως δν παει τοσο καλα το μαγαζι.....μ'εναν τοσο ταλαντουχο κ ικανο ''επιχειρηματια''....επρεπε να πεταει....ειδικα απο ιδεες....ο κυρ'Μανος ειναι αψογος...αλλα...δν του βγαινουν...χεχεχχεχεχεχεχεχεχε.....
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
11
Πόντοι
6
Βάσο, βυζιά είχε βάλει τότε στο Λίντο; Ή μετά τα έβαλε;
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
11
Πόντοι
6
ΟΚ κατάλαβα, γιατί τα βυζιά έλειπαν απο την αναμνηση. Καλή ήταν. Δεν πιστεύω το ''οικόσημο'' να ειναι βασιλικος δικέφαλος;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Απορω πως δν παει τοσο καλα το μαγαζι.....μ'εναν τοσο ταλαντουχο κ ικανο ''επιχειρηματια''....επρεπε να πεταει....ειδικα απο ιδεες....ο κυρ'Μανος ειναι αψογος...αλλα...δν του βγαινουν...χεχεχχεχεχεχεχεχεχε.....

και που να ακουσεις ιστοριες απο τις στριππερ για τον κυριο μανο!μιλαμε για το απυθμενο γελιο...προφανως εχεις ακουσει...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Βάσο, βυζιά είχε βάλει τότε στο Λίντο; Ή μετά τα έβαλε;

κοιτα δεν εχω κολλημα τοσο με τα βυζια(οποτε δεν το θυμαμαι αν και ο μακλειν για να το λεει ειναι στανταρ ετσι) οσο με τον απιστευτο πατο της και το τι προσεφερε μεσα.......το ναζι και το σκερτσο της ηταν οτι πιο καυλο και αισθησιακο εχω δει τοσα χρονια σε στριπ...κριμα που δεν εμεινε λιντο γιατι θα ημουν θαμωνας....
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
11
Πόντοι
6
Δεν είναι θέμα βυζί, και εγώ τον πάτο και το στήσιμο βάζω πρώτα. Απλά δεν μου καθότανε ότι αυτή που είχα πάρει τότε πριβέ που θυμάμαι ως ίδια είχε και τέτοιο βυζί. Αλλά αφού επιβεβαιώνει ο Μακ, καλα θυμάμαι.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Δεν είναι θέμα βυζί, και εγώ τον πάτο και το στήσιμο βάζω πρώτα. Απλά δεν μου καθότανε ότι αυτή που είχα πάρει τότε πριβέ που θυμάμαι ως ίδια είχε και τέτοιο βυζί. Αλλά αφού επιβεβαιώνει ο Μακ, καλα θυμάμαι.

εσυ δεν θυμασαι?εσυ εισαι η αλεπου των παγκων(enzo bearzott)...τον θυμασαι?
 

Επισκέπτης
και που να ακουσεις ιστοριες απο τις στριππερ για τον κυριο μανο!μιλαμε για το απυθμενο γελιο...προφανως εχεις ακουσει...

Παντως εχω 2-3 περιπτωσεις που τον εχουν σε μεγαλη υποληψη....κ δν μπορω να καταλαβω γιατι.....αν ξερει κανεις...ας ενημερωσει τι μεγαλο εχει κανει αυτο το ατομο....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom