Νέα

Στραβώνει ο πούτσος με πρωκτικό έρωτα και με τσιμπούκι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giasou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.740
Like
54
Πόντοι
16
ιπαρχει μια φημη οτι μπορει να στραβωνει ο μποθντζοσ οταν μπαινει σε τριπεσ απο πισω η οταν τοθ καμοθν τσιμποθκια ?
τι ξεροθμε για αφτο ?
ιπαρχει καποια σταση ποθ να καμει κακο στον μποθτζονσ? :think: :think: :S

τυπε μην αγχωνεσαι αμα στραβωσει ο  πουτσος σου σημαινει οτι γαμας πολυ :grin: απο κει βγηκε κ η φραση " κατουρα κ λιγο, γιατι θα στραβοψωλιασεις " :grin:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ο giasou, κανονικά θα έπρεπε να είναι Super-τιμημένο μέλος ! Εμένα μου φτιάχνει τη διάθεση ο τρόπος του, αλλά και ο τρόπς όσων απαντούν στα καίρια ερωτήματά του ! Γι΄αυτό λοιπόν,...

Γίνεται ο μπόθντζος να στραβώσει
αμα στο κώλο θα τρυπώσει ;
Γίνεται λέω να πάρει κλίση
απ το ατέλειωτο γαμήσι ;

Μήπως όταν πετάει φλόκια
απ τα ωραία τα τσιμόθκια
χάνει το παλαντζάρισμά του
και βγαίνει έξω απ τα νερά του;

Ας πώ εγώ για τον δικό μου
το μπόθτζον τον μονάκριβό μου!
Κοιτάει πάντα αριστερά
κάπως θα πω διακριτικά !

Ο μπόθτζος σαν αλλοιθωρίζει
τις τρύπες όταν τις ραντίζει
στον ίσιο δρόμο για να ΄ρθεί
πρέπει κωλάρες να γαμεί !

:grin:







 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
καλύτερα ρώτα αν υπάρχει κανεις με ίσιο πούτσο
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Aν στραβωνει??????  Ε  οχι  διοτι ειναι απο καουτσουκ
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Θεος ο giasou
 

bakouliskos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
1
μαλλον απο την πολυ μαλακια τον εχεις στραβωσει αδερφε...
τραβα και καμια με το αντιθετο χερι για να τον παλατζαρεις λιγο....

Σωστός. Κρίνοντας εξ ιδίων και μαλακιζόμενος συστηματικά από 6η Δημοτικού, μέχρι να φτάσει στο τελικό μέγεθος είχε πάρει μια ελαφριά προς τα αριστερά, βάλε και τη φυσική στυλ γιαταγάνι καμπύλη προς την κοιλιά - ότι πρέπει για τις κυρίες. Φτάνεις το σημείο το καλό σε δύο στάσεις κλασικό ιεραποστολικό και στο πλάι και κάποιος παραλλαγές. Επί του προκειμένου λοιπόν: δε νομίζω με μπούκια και κουρδικές γεμίσεις ένα ενήλικο καυλί να υποστεί αλλοιώσεις τόσο φανερές σε σημείο καλύμπρας... Ταπεινή άποψις, τα σέβη μου. 
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Καλα ρε πουστη μου. το υ να γινει θ το καταλαβαινω. ειναι διπλα διπλα. Αυτο το "γκωνλικο" πως βγηκε?
:think:

Μαλλον θα του εχει κολλησει το ν με το λ και θα πατιουνται ταυτοχρονα! Πρεπει να εχει παθει μεγαλη ζημια το πληκτρολογιο του!!

Τύπε μη στραβώσεις αλλά το έχεις πάρει λάθος, με τα τσιμποθκια ο ο μποθντζοσ καβλώνει δε στραβώνει. :rockon: :rockon: :rockon:

Μπα μη το λες! Αν ειναι μαπα το τσιμποθκι ο μποτζος ειναι εξαιρετικα πιθανον να πεσει  :o
Το παθαινα με μια αχρηστη πρωην μεχρι που την εστειλα στο διαολο! Βεβαια τι να περιμενει κανεις απο μια ελλεηνιδα!  :headbang:


ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_3:
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
ιπαρχει μια φημη οτι μπορει να στραβωνει ο μποθντζοσ οταν μπαινει σε τριπεσ απο πισω η οταν τοθ καμοθν τσιμποθκια ?
τι ξεροθμε για αφτο ?
ιπαρχει καποια σταση ποθ να καμει κακο στον μποθτζονσ? :think: :think: :S

Λαθος,  ισιωνει δεν στραβωνει
 

kavliarisantras

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
ο πουτσος δεν στραβωνει για κανενα λογο. ωστοσο μπορει να παθει σοβαρη κακωση εαν υποστει ισχυρη βια κατα τη διαρκεια της επαφης. κατι σαν "στραμπούληγμα" σαν να λεμε...διορθωνεται μονο χειρουργικα..τωρα αμα αφηνει κουσουρι δεν ξερω...  :s&m_3:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.148
Κριτικές
14
Like
4.388
Πόντοι
3.715
μπουτθονσ...γκάμιζντα
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Το πιο ευρηματικό σχόλιο ήταν του συναγωνιστή με το ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ...

Ρε φίλε δεν υπάρχεις!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



  Κατουρήθηκα στο γέλιο!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.380
Πόντοι
786
Τύποι χωρίς πλάκα, μία φορά καί μοναδική στή ζωή μου, έτυχε μελανιά τήν άλλη μέρα στόν κορμό τού καβλιτζεκίου μου μετά από περίτεχνο 'από πάνω' έμπειρης μιλφάρας. Είδα ότι ή φράση 'πούτσες μπλέ' μπορεί νά έχει καί άλλη εκτός από αλληγορική βάση. :o
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
ο πουτσος δεν στραβωνει για κανενα λογο. ωστοσο μπορει να παθει σοβαρη κακωση εαν υποστει ισχυρη βια κατα τη διαρκεια της επαφης. κατι σαν "στραμπούληγμα" σαν να λεμε...διορθωνεται μονο χειρουργικα..τωρα αμα αφηνει κουσουρι δεν ξερω...  :s&m_3:
Μας τρομάζεις μεγάλε!
Θα μπούμε χειρουργείο για μία στιγμή ηδονής?
 

Επισκέπτης
Mε το πρωκτικό σεξ μπορεί να πάθεις σοβαρό τραυματισμό (στραμπούληγμα ή μελανιά) που αρχικά μπορεί να φαίνεται αθώος αλλά μετά από χρόνια εξελίσσεται στη νόσο του Peyronie (σημαντικό στράβωμα του πέους).


Η πούτσα δεν είναι φτιαγμένη για μεγάλα ζόρια. Μακριά από κώλους παιδιά!   :rockon:
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
άμα στραβωσει τον βαζεις σε ναρθηκα και τον σενιάρεις
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
ιπαρχει μια φημη οτι μπορει να στραβωνει ο μποθντζοσ οταν μπαινει σε τριπεσ απο πισω η οταν τοθ καμοθν τσιμποθκια ?
τι ξεροθμε για αφτο ?
ιπαρχει καποια σταση ποθ να καμει κακο στον μποθτζονσ? :think: :think: :S
6a00d83451f9a269e20111690372b8970c-800wi

δοκίμασε να τον παίξεις και λίγο, μην τα περιμένεις όλα από τον κώλο σου
 

pipinoskistis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.181
Κριτικές
12
Like
2.724
Πόντοι
1.873
Να, βλέπετε στη φωτογραφία που το μόριο έχει πάρει μια ελαφρά κλίση;
Γι' αυτό το λόγο, προσέχετε και μη γαμάτε στενά κωλαράκια.
Αφήστε εμάς τους έμπειρους επαγγελματίες να τα δουλεύουμε, μέχρι ν' ανοίξουν καλά. Στη συνέχεια, μπορείτε κι εσείς να σοδομίσετε λίγο...  :grin:




Σημ. Η φωτογραφία προέρχεται από το νήμα "Πιπίνια!!!".
 

Συνημμένα

  • doloc3ylje6f.jpg
    doloc3ylje6f.jpg
    54,8 KB · Εμφανίσεις: 18

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Ε ναι. Αυτο ειναι ενα θεμα σοβαρο που προαγει το φορουμ. Και οχι κανενα θεμα κοσμοπολιταν απο αυτα που ανοιγουμε εμεις οι γυναικες.
Επισης ειναι και καταλληλο για ενα ΑΝΤΡΙΚΟ φορουμ σαν αυτο. Ο δε συναγωνιστης που παντα ανοιγει θεματα σοβαρα σωστα και γαματα αντρικα που σφιζουν απο τεστο και δειχνουν ποιος εχει το πανω χερι, ειναι μαγκας και καραμπουζουκλης γιατι ενημερωνει το σαιτ με αντιθεση με τις ελλεηνιδες που μπαχαλευουν....
και θα απαντησω στο βαρυσημαντο θεμα που θετει ο γεια σου. Πως γινεται ενας μπουρδελιαρης με την εμπειαρια του γεια σου να μην γνωριζει ενα τετοιο σοβαρο θεμα ειναι αποριας αξιο βεβαια.
ναι στραβωνει ο πουτσος ειδικα απο το τσιμπουκι. εχει παρατηρηθει οτι αν σου κανει δυο τσιμπουκια την ημερα παιζει να γινει σαν μπουμεραγκ το πουλι. Γιαυτο μετα πρεπει να εχεις μια τρυπα στο τοιχο η σε ενα σταθερο σημειο να τον χωνεις και να στοκαρεις, μετα απο μια ωρα τον βγαζεις και εχει ερθει στα ισα του.. :grin:

Υ.Γ αν δεν ισιωσει πρεπει οπωσδηποτε να δει τον ντοτορε απολυτο..


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom