Νέα

Στραβώνει ο πούτσος με πρωκτικό έρωτα και με τσιμπούκι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giasou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
giasou

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
Ε ναι. Αυτο ειναι ενα θεμα σοβαρο που προαγει το φορουμ. Και οχι κανενα θεμα κοσμοπολιταν απο αυτα που ανοιγουμε εμεις οι γυναικες.
Επισης ειναι και καταλληλο για ενα ΑΝΤΡΙΚΟ φορουμ σαν αυτο. Ο δε συναγωνιστης που παντα ανοιγει θεματα σοβαρα σωστα και γαματα αντρικα που σφιζουν απο τεστο και δειχνουν ποιος εχει το πανω χερι, ειναι μαγκας και καραμπουζουκλης γιατι ενημερωνει το σαιτ με αντιθεση με τις ελλεηνιδες που μπαχαλευουν....
και θα απαντησω στο βαρυσημαντο θεμα που θετει ο γεια σου. Πως γινεται ενας μπουρδελιαρης με την εμπειαρια του γεια σου να μην γνωριζει ενα τετοιο σοβαρο θεμα ειναι αποριας αξιο βεβαια.
ναι στραβωνει ο πουτσος ειδικα απο το τσιμπουκι. εχει παρατηρηθει οτι αν σου κανει δυο τσιμπουκια την ημερα παιζει να γινει σαν μπουμεραγκ το πουλι. Γιαυτο μετα πρεπει να εχεις μια τρυπα στο τοιχο η σε ενα σταθερο σημειο να τον χωνεις και να στοκαρεις, μετα απο μια ωρα τον βγαζεις και εχει ερθει στα ισα του.. :grin:

Υ.Γ αν δεν ισιωσει πρεπει οπωσδηποτε να δει τον ντοτορε απολυτο..
Δε με λες διακρίνω Μιαν εμπαθηα ως προ το άτομο μου ? και ως προ τα ανδρικά μόρια ?
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Δε με λες διακρίνω Μιαν εμπαθηα ως προ το άτομο μου ? και ως προ τα ανδρικά μόρια ?

οχι μαν βριζω τις ελλεηνιδες και επικροτω την σκεψη σου που συμβαλλει στην ποιοτητα. Αλλα δεν ξερω να σου απαντησω για το πρωτικο σεξ, αν στραβωνει το ανδρικο μοριο. Μάλλον αν το βαλεις σε ρωσσιδα ισιωνει και αν το βαλεις σε ασχημη στραβωνει  :rockon:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.370
Κριτικές
5
Like
64.607
Πόντοι
12.056
DYNAMIC_03.jpg
 
OP
OP
giasou

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
οχι μαν βριζω τις ελλεηνιδες και επικροτω την σκεψη σου που συμβαλλει στην ποιοτητα. Αλλα δεν ξερω να σου απαντησω για το πρωτικο σεξ, αν στραβωνει το ανδρικο μοριο. Μάλλον αν το βαλεις σε ρωσσιδα ισιωνει και αν το βαλεις σε ασχημη στραβωνει  :rockon:
Αν ειναι η ρωσίδα άσχημη τι γίνετε ?ειχες ποτέ Τετεια εμπειρία ?
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Αν ειναι η ρωσίδα άσχημη τι γίνετε ?ειχες ποτέ Τετεια εμπειρία ?

δεν υπαρχουν ασχημες αλλοδαπες χρυσουλι μου  :S

τι εμπειρια να εχει ρε συ η αγαμητη?

αγαπες σε μια λιμνη,εσυ εχεις στραβο πουλι απο τα τσιμπουκια; :think:
 

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
δεν υπαρχουν ασχημες αλλοδαπες χρυσουλι μου  :S

αγαπες σε μια λιμνη,εσυ εχεις στραβο πουλι απο τα τσιμπουκια; :think:

μωρη φλομπα δε σου εχω πει να μην γραφεις λαθος το νικ μου  :tickedoff:
 

kavliarisantras

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Μας τρομάζεις μεγάλε!
Θα μπούμε χειρουργείο για μία στιγμή ηδονής?
Κι ομως συμβαινει. Σκεψου το πεος που κατα τη στυση ειναι σχεδον ακαμπτο, να δεχεται πλευρικη πιεση και να διπλωνει. Σπανε ετσι καποιες ινες, και μετα θελει χειρουργικη αποκατασταση για να ξαναγινει λειτουργικο. Συμβαινει συνηθως οταν η γυναικα ειναι απο επανω, γιαυτο και θελει προσοχη. Οι μελανια που ανεφερε ο συναγωνιστης πιο πανω ειναι προδρομη κατασταση αυτου που περιγραφω. Μπορει και να τη γλιτωσε στο παρα τσακ  :)
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Κι ομως συμβαινει. Σκεψου το πεος που κατα τη στυση ειναι σχεδον ακαμπτο, να δεχεται πλευρικη πιεση και να διπλωνει. Σπανε ετσι καποιες ινες, και μετα θελει χειρουργικη αποκατασταση για να ξαναγινει λειτουργικο. Συμβαινει συνηθως οταν η γυναικα ειναι απο επανω, γιαυτο και θελει προσοχη. Οι μελανια που ανεφερε ο συναγωνιστης πιο πανω ειναι προδρομη κατασταση αυτου που περιγραφω. Μπορει και να τη γλιτωσε στο παρα τσακ  :)

Καταγμα πεους

 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
397
Πόντοι
36
ε οχι και αγαμητη τυπε.. :)

 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Κι ομως συμβαινει. Σκεψου το πεος που κατα τη στυση ειναι σχεδον ακαμπτο, να δεχεται πλευρικη πιεση και να διπλωνει. Σπανε ετσι καποιες ινες, και μετα θελει χειρουργικη αποκατασταση για να ξαναγινει λειτουργικο. Συμβαινει συνηθως οταν η γυναικα ειναι απο επανω, γιαυτο και θελει προσοχη. Οι μελανια που ανεφερε ο συναγωνιστης πιο πανω ειναι προδρομη κατασταση αυτου που περιγραφω. Μπορει και να τη γλιτωσε στο παρα τσακ  :)

πονεσα..  :headbang:
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096
Γίνεται ο μπόθντζος να στραβώσει
αμα στο κώλο θα τρυπώσει ;
Γίνεται λέω να πάρει κλίση
απ το ατέλειωτο γαμήσι ;

Μήπως όταν πετάει φλόκια
απ τα ωραία τα τσιμόθκια
χάνει το παλαντζάρισμά του
και βγαίνει έξω απ τα νερά του;

Ας πώ εγώ για τον δικό μου
το μπόθτζον τον μονάκριβό μου!
Κοιτάει πάντα αριστερά
κάπως θα πω διακριτικά !

Ο μπόθτζος σαν αλλοιθωρίζει
τις τρύπες όταν τις ραντίζει
στον ίσιο δρόμο για να ΄ρθεί
πρέπει κωλάρες να γαμεί !

Είσαι άπαιχτος λέμε ! Ανπαίχταμπολ που λένε και στο χωριό μου !!!
 
OP
OP
giasou

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
δεν υπαρχουν ασχημες αλλοδαπες χρυσουλι μου  :S

αγαπες σε μια λιμνη,εσυ εχεις στραβο πουλι απο τα τσιμπουκια; :think:
μα τι λεσ πωσ δεν ιπαρχοθν ασχημεσ αλλοδαπεσ!!εχεισ παει σε κανα πορδελλο να δεισ τι γινετε?
εχω μια απορια τι ειδοσ εισαι? κατοικεισ σε πολη η σε ερημη ορεινη περιοχη παρεα μονο με την χλωριδια και πανιδα τησ περιοχησ ?
σοθ αρεσοθν τα σοθτζοθκακια η τα γιοθβαρλακια ?
πωσ λινετε η εξισωση
ax2 + bx + c = 0
(x2 + 3x + 1 = 0)
τι καλιτερα τσιμοθκι η πιπα ? ποθστησ η αδερφη?
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Μπορει και να τη γλιτωσε στο παρα τσακ  :)

Σίγουρα τή γλίτωσα, νό προμπλέμο. Δέν ένιωσα τόσο έντονα όσο αναφέρει τό λίνκ κάταγμα πέους αλλά τήν κατάλαβα ότι στραμπούλιξε κατά τήν στριφτή κάθοδο τής βεντουζομούνας μιλφάρας. Αλλά ότι έφτασα τόσο κοντά στήν καταστροφή κάποτε δέν τό είχα φανταστεί. :rockon:
 

idontknownothing

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2011
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
αν στραβώνει ρε φίλε το πουλί μου με το τσιμπούκι παει χάθηκε και η τελευταία χαρά της ζωής μου...
πάει το τσιγάρο πάει το φαί όχιιιι ρε και το τσιμπούκι... :headbang:
αν και απ όσα έχω διαβάσει όλοι λιγο πολύ έχουμε μια κλήση στο πέος οπότε μήπως είναι παπατζα?
 
OP
OP
giasou

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
Σίγουρα τή γλίτωσα, νό προμπλέμο. Δέν ένιωσα τόσο έντονα όσο αναφέρει τό λίνκ κάταγμα πέους αλλά τήν κατάλαβα ότι στραμπούλιξε κατά τήν στριφτή κάθοδο τής βεντουζομούνας μιλφάρας. Αλλά ότι έφτασα τόσο κοντά στήν καταστροφή κάποτε δέν τό είχα φανταστεί. :rockon:
Εφτηχως ρε σθ !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom