Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)
Εγγρ.
18 Δεκ 2007
Μηνύματα
450
Κριτικές
2
Like
166
Πόντοι
1
Πολύ σωστός !
Την καλύτερη αξιολόγηση την δίνουν οι ΠΕΛΑΤΕΣ ( το τονίζω ) και μόνο .
Προσωπικά ποτέ δεν θα έδινα άσχετες πληροφορίες για της υπηρεσίες κάποιας  κοπέλας  αν δεν ήμουν σίγουρος κατά ποσο καλή είναι και αν ανταποκρίνεται στης απαίτησης πελατών !
Η συγκεκριμένη φαίνεται καλή , θα δείξει !
  ποια μικρούλα μου πρωτεινετε και με όμορφο σώμα για μια πρώτη επίσκεψη με φουλ υπηρεσίες?
 

fabien_66

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιαν 2008
Μηνύματα
236
Κριτικές
97
Like
850
Πόντοι
1.061
Καλημέρα αγαπητέ ! Το καλύτερα μασάζ το κάνουν οι , Ζανα ( δεν πολύ μπενει στο δωμάτιο ) , Λια , Μαρία , λίγο πιο χαλαρό πολύ καλό όμως η Αντριάνα . Ακολουθεί Βίκυ , Αλεξάνδρα , Τζενη , και προσπαθούν όλες οι υπόλοιπες !
Το σημαντικότερο είναι ότι στο κατάστημα , το μασάζ είναι σημαία , είναι βασική  πρωιποθεση ! Στουρνάρη λέμε ΜΑΣΑΖ και είναι ΜΑΣΑΖ .

Και η Αννούλα, μη ξεχνάμε !! όλχι τόσο δυνατό όπως η Ζάνα κι η Μαρία αλλά όταν ανεβάινει πάνω σου ανάποδα, τα βλέπεις όλα !!
 

Kostantinos2018

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2018
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα, να ρωτήσω η Μαρία και η Βίκυ εργάζονται σήμερα; Θέλω να περάσω το απόγευμα.
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Καλή επιλογή αγαπητέ , εκεί είναι και οι δυο, πάρε ένα τηλέφωνο πρώτα να σε  περιμένουν ;)
τρελό διπλό είναι με Λια και Μονικα , οποις γουστάρει αυταρχική φάση ,  θα τα δει όλα . Εγγύηση .
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1
πότε θα αποκτήση το θρυλικό μαγαζί online ενημέρωση όπως τα υπόλοιπα ελαιοτριβία
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
πότε θα αποκτήση το θρυλικό μαγαζί online ενημέρωση όπως τα υπόλοιπα ελαιοτριβία
Όχι αγαπητέ !!! Η Ζανα δεν αλλάζει τον τρόπο λειτουργίας του καταστήματος . Αυτό που κάνει 15 χρόνια τώρα , θα το κάνει και στη συνέχεια !!! Εγώ το έχω επισημάνει και άλλες φορές , το κατάστημα θα παραμείνει ΜΑΣΑΖ .
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
580
Πόντοι
306
Όχι αγαπητέ !!! Η Ζανα δεν αλλάζει τον τρόπο λειτουργίας του καταστήματος . Αυτό που κάνει 15 χρόνια τώρα , θα το κάνει και στη συνέχεια !!! Εγώ το έχω επισημάνει και άλλες φορές , το κατάστημα θα παραμείνει ΜΑΣΑΖ .


Σωστα το λετε παιδια..Αλλα ομως πρεπει και να βρεθει και ενας τροπος να ξερουμε καποια "βαρδια"..
πχ εγω εψαχνα τη Σοφη και δεν ηξερα ποτε ειναι, αν λειπει..αλλος παλι ψαχνει καποια αλλη. Δεν θελουμε φωτο κτλ απλα ειναι λειτουργικο
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.612
Πόντοι
4.060
Σωστα το λετε παιδια..Αλλα ομως πρεπει και να βρεθει και ενας τροπος να ξερουμε καποια "βαρδια"..
πχ εγω εψαχνα τη Σοφη και δεν ηξερα ποτε ειναι, αν λειπει..αλλος παλι ψαχνει καποια αλλη. Δεν θελουμε φωτο κτλ απλα ειναι λειτουργικο
παίρνετε ένα τηλ ρε παιδιά και ρωτάτε
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Σωστα το λετε παιδια..Αλλα ομως πρεπει και να βρεθει και ενας τροπος να ξερουμε καποια "βαρδια"..
πχ εγω εψαχνα τη Σοφη και δεν ηξερα ποτε ειναι, αν λειπει..αλλος παλι ψαχνει καποια αλλη. Δεν θελουμε φωτο κτλ απλα ειναι λειτουργικο
Χάρη τώρα , τι ? Να καθόμαστε να γράφουμε συνέχεια τα ίδια και τα ίδια , ποια είναι , ποια λείπει , τι ώρα και πως ...
Η Ζανα διαβάζει , ρωτάτε και απαντάει ! Αν όχι η Ζανα , όλο και κάποιος φιλος θα μπει στο κόπο ! Εναλλακτική , το  τηλέφωνο , με την ελάχιστη χρέωση ! Όχι pm , δεν διαβάζονται και πολύ :)
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Σωστα το λετε παιδια..Αλλα ομως πρεπει και να βρεθει και ενας τροπος να ξερουμε καποια "βαρδια"..
πχ εγω εψαχνα τη Σοφη και δεν ηξερα ποτε ειναι, αν λειπει..αλλος παλι ψαχνει καποια αλλη. Δεν θελουμε φωτο κτλ απλα ειναι λειτουργικο
Σου έχω νέα....   [URL unfurl="true"]https://el.m.wikipedia.org/wiki/Αλεξάντερ_Γκράχαμ_Μπελ[/url]
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
28
Like
20.133
Πόντοι
5.946
σωστά ένα τηλεφωνάκι λύνει όλες τις απορίες...
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Άννα , Βίκυ , Μαρία , Λια , Σοφή , Ιζαμπέλα , Σονια , Βερόνικα , Ξενια , Τζενη , Ελένη , σας στέλνουν καλημερουδες και σας περιμένουν να σας χαρίσουν μοναδικές στιγμές απόλαυσης και ευεξίας !!!
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Καλημέρα στους σε όλους ! Η Άννα είναι κανονικά , γύρισε και η Μονικα !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom