Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
εμενα οταν μου λενε 80 η ωρα καθομαι 60 λεπτα +...
δεν ξερω εσεις τι κανετε αλλα δεν θα μας πιασουν και κοροιδα... 1 ωρα = 60 λεπτα καθαρου αγωνα χωρις ντους πριν και μετα...
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.208
Κριτικές
191
Like
52.782
Πόντοι
41.443
80 την ωρα δηλαδη το 45λεπτο στην πραξη το ειχε παντα, δεν ειναι ωρα για μειωση τις εποχες που ζουμε...????
το 60αρι ειναι απλως καινουργια μαγκια που πρωτα την κανανε αλλα μαγαζια...
αν και το συγκεκριμενο μαγαζι εχει η ειχε γιατι εχω πολυ καιρο να παω μασαζ καλυτερο θα ταν να χει ενα προγραμμα και μοναδικο στα 70 το 45/ωρα και
καπιου ειδους προσφορα στις 5  επισκεψεις η κατι αντιστοιχο....
αληθεια η σονια θα γυρισει και αν ναι ποτε??? μια παολα ειναι ακομη εκει ( μιλφ)??

εχω γραψει εδω και τρεις μερες οτι γυρισε
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
Γυρισε η σονια,αυτο ειναι νεο!!!
Πως ειναι;οπως παλλια; Την πηρε κανεις απο δω;;;
 

gademis

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
196
Κριτικές
12
Like
43
Πόντοι
11
Γυρισε η σονια,αυτο ειναι νεο!!!
Πως ειναι;οπως παλλια; Την πηρε κανεις απο δω;;;

Το όντι γύρισε. Στις υπηρεσίες εξακολουθεί να είναι σούπερ. Κατά τα άλλα υπάρχουν μερικά σημαδάκια από την εγκυμοσύνη (ουλή καισαρικής (πράγμα που σημαίνει ότι δεν υπάρχει καμία χαλάρωση πιο κάτω), μια σχετικά μικρή χαλάρωση στο στήθος (που εξακολουθεί να είναι πολύ καλό για τον σωματότυπο της) κοκ) που εμένα δεν με χαλασάνε καθόλου. Εγώ πάντως πέρασα πάρα πολύ καλά.
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
Το όντι γύρισε. Στις υπηρεσίες εξακολουθεί να είναι σούπερ. Κατά τα άλλα υπάρχουν μερικά σημαδάκια από την εγκυμοσύνη (ουλή καισαρικής (πράγμα που σημαίνει ότι δεν υπάρχει καμία χαλάρωση πιο κάτω), μια σχετικά μικρή χαλάρωση στο στήθος (που εξακολουθεί να είναι πολύ καλό για τον σωματότυπο της) κοκ) που εμένα δεν με χαλασάνε καθόλου. Εγώ πάντως πέρασα πάρα πολύ καλά.
Η ουλη προυπηρχε απ οσο θυμαμαι...δεν ξερω βεβαια , δεν εχω παει τωρα μαζι της μετα την επιστροφη της....
 

StallionXX

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2006
Μηνύματα
175
Like
6
Πόντοι
1
Επειδή κάτι έχω καταλάβει αλλά δεν είμαι σίγουρος ακόμα, η διαφορά του nuru (που δεν έχω δοκιμάσει) από το κλασικό μασάζ (που έχω πολλάκις δοκιμάσει) ποια ακριβώς είναι ρε παίχτες;
 

gademis

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
196
Κριτικές
12
Like
43
Πόντοι
11
Επειδή κάτι έχω καταλάβει αλλά δεν είμαι σίγουρος ακόμα, η διαφορά του nuru (που δεν έχω δοκιμάσει) από το κλασικό μασάζ (που έχω πολλάκις δοκιμάσει) ποια ακριβώς είναι ρε παίχτες;

Κοίτα από ότι έχω καταλάβει στο νουρού η κοπέλα αλλοίφεται με το τζελ και σε τρίβει με το σώμα της. (είναι δηλαδή σαν το B2B αλλά από ότι έχω ακούσει καλύτερο γιατί το τζελ γλιστράει πολύ). Το καλό είναι ότι γίνεται σε στρώμα στο πάτωμα, οπότε καταλαβαίνεις ότι το δεύτερος μέρος είναι πολύ πιο άνετο από ότι στο μασαζοκρέβατο.
 

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
6
κατι τετοιο μου εκανε η ζανα , πανω στο μασαζοκρεβατο ,το τι μου εχει κανει αυτη η γυναικα, τα παντα
 

StallionXX

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2006
Μηνύματα
175
Like
6
Πόντοι
1
Κοίτα από ότι έχω καταλάβει στο νουρού η κοπέλα αλλοίφεται με το τζελ και σε τρίβει με το σώμα της. (είναι δηλαδή σαν το B2B αλλά από ότι έχω ακούσει καλύτερο γιατί το τζελ γλιστράει πολύ). Το καλό είναι ότι γίνεται σε στρώμα στο πάτωμα, οπότε καταλαβαίνεις ότι το δεύτερος μέρος είναι πολύ πιο άνετο από ότι στο μασαζοκρέβατο.

Τώρα αν σου πω ότι με έφτιαξες, θα με πεις ανώμαλο;;; :grin: :grin:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.208
Κριτικές
191
Like
52.782
Πόντοι
41.443
Το όντι γύρισε. Στις υπηρεσίες εξακολουθεί να είναι σούπερ. Κατά τα άλλα υπάρχουν μερικά σημαδάκια από την εγκυμοσύνη (ουλή καισαρικής (πράγμα που σημαίνει ότι δεν υπάρχει καμία χαλάρωση πιο κάτω), μια σχετικά μικρή χαλάρωση στο στήθος (που εξακολουθεί να είναι πολύ καλό για τον σωματότυπο της) κοκ) που εμένα δεν με χαλασάνε καθόλου. Εγώ πάντως πέρασα πάρα πολύ καλά.

me too  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.208
Κριτικές
191
Like
52.782
Πόντοι
41.443
Επειδή κάτι έχω καταλάβει αλλά δεν είμαι σίγουρος ακόμα, η διαφορά του nuru (που δεν έχω δοκιμάσει) από το κλασικό μασάζ (που έχω πολλάκις δοκιμάσει) ποια ακριβώς είναι ρε παίχτες;




πιστευω να καλυφτηκες
 

Taseas Tony Montana

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2013
Μηνύματα
747
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
6

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.208
Κριτικές
191
Like
52.782
Πόντοι
41.443
ναι αλλα πηρες αλλη οχι αυτη που λεω εγω οτι εφαγα ηττα  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
τωρα εχει κι εδω nuru :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:  ειδικοτητα μου φιλε
 

Taseas Tony Montana

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2013
Μηνύματα
747
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
6
ναι αλλα πηρες αλλη οχι αυτη που λεω εγω οτι εφαγα ηττα  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
τωρα εχει κι εδω nuru :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:  ειδικοτητα μου φιλε

απο οτι εχω καταλαβει, οι λαδέμπορες αυτοι ειναι με καλη ποιότητα ετσι;
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.208
Κριτικές
191
Like
52.782
Πόντοι
41.443
εως αριστη θα ελεγα. αξιζει μια δοκιμη. εχει απ ολα,και μιλφαρες  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: και πιπινια  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.931
Κριτικές
16
Like
14.865
Πόντοι
6.515
το πολυ nuru να το προσεχετε. Μια φορα ετυχα σε πεσιμο  :police: σε δωματιο (οχι σε αυτο το ιδρυμα).
Χτυπαγαν τη κλειδωμενη πορτα. Γρηγορα ντυσιμο με τα λαδια να κολανε και εξω απο το διαμερισμα με ελαφρα πηδηματακια.
Τι στο καλο κανεις αν εισαι γεματος ζελεδες?  :headbang: :uglystupid: :idiot: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom