Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Δηλαδή του κάθε μικρού κοριτσιού που δεν έχει πούτσο αλλά μουνί εξ αρχής, το όνειρό του είναι και πάλι όταν μεγαλώσει να κάνουν ουρά για να την γαμήσουν πουτσαράδες και να γλύφει βρώμικες (με ωμέγα και θηκυκό) βάλανους;
Το πρόβλημα σου (για να καταλάβω) με την Άντζελα είναι το ότι άλλαξε φύλλο ή το ότι εκδίδεται; :think:
Θυμήθηκα τώρα παρόμοια διαμάχη της Άντζελας με κάποιον(πάνε κάποια χρόνια) όπου στο τέλος είπε ότι  :: ναι εγώ διαπίστωσα ένα λάθος της φύσης πάνω μου και έκανα ότι μπόρεσα να το διορθώσω,,,,,,εσύ όμως παρέμεινες κρυφόπουστας και σκατόψυχος και μόνο κακία μοιράζεις!

δεν είμαι σίγουρος για τις λέξεις που χρησιμοποίησε αλλά το νόημα ήταν αυτό.
Ήταν αυτή η διαμάχη και ένας από τους λόγους που την εκτίμησα τότε. στη συνέχεια μου έδωσε πολλές ευκαιρίες να την αγαπήσω!




 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Αν δεν σας τύφλωνε η ξενοφοβία και ο ρατσισμός (που για πολλούς εξελίχθηκε σε επάγγελμα )θα είχατε να πείτε μια γλυκειά κουβέντα για όλα αυτά τα Αλβανακια -Ουκρανακια -Ρωσσακια -Βουλγαρακια που τα ζόρια της παγκοσμιοποίησης τα φέρανε εδώ από το 90 να τα γαμάμε να ξανοίγει η σκέψη μας. Όμως φοβάμαι ότι μερικοί έτσι και αλλιώς στραβώθηκαν από τη "μαλακία" και τον εθνοαυνανισμό και κρίμα............
(Και η ομοφοβία είναι ορατή)!

Αει σιχτίρ ντε!



καλησπέρα.
να συμπληρώσω πως στόχος της μαλακίας είναι η απάντηση, ώστε η κακομοίρη ζωή να αποκτήσει νόημα. άστη τη μαλακία αναπάντητη και θα πάει αλλού να ξεράσει. δεν νομίζω πως αξίζει το κόπο να ασχοληθεί κάποιος μαζί της. και μην πω τα γνωστά ότι προσπαθεί να σε κατεβάσει στο επίπεδο της.
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Θυμήθηκα τώρα παρόμοια διαμάχη της Άντζελας με κάποιον(πάνε κάποια χρόνια) όπου στο τέλος είπε ότι  :: ναι εγώ διαπίστωσα ένα λάθος της φύσης πάνω μου και έκανα ότι μπόρεσα να το διορθώσω,,,,,,εσύ όμως παρέμεινες κρυφόπουστας και σκατόψυχος και μόνο κακία μοιράζεις!

δεν είμαι σίγουρος για τις λέξεις που χρησιμοποίησε αλλά το νόημα ήταν αυτό.
Ήταν αυτή η διαμάχη και ένας από τους λόγους που την εκτίμησα τότε. στη συνέχεια μου έδωσε πολλές ευκαιρίες να την αγαπήσω!



:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
αυτές ήταν οι λέξεις. μη γίνουν και διαχρονικές.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Να το έγραφε αυτό κάποιος του κατηχητικού θα ακουγόταν λογικό.
Αλλά ο συγκεκριμένος φαίνεται από τις κριτικές του πως δεν έχει αφήσει ντέλο για ντέλο σε όλη την επικράτεια.

Τον "χαλάει" υποθέτω το "παρελθόν" της Άντζελας, ακόμα και ως ιδέα. Σεβαστό.
Αλλά αυτά τα κραξίματα για πιο λόγο; Δεν του αρέσει δεν την συναντάει.
Απλά...
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
καλησπέρα.
να συμπληρώσω πως στόχος της μαλακίας είναι η απάντηση, ώστε η κακομοίρη ζωή να αποκτήσει νόημα. άστη τη μαλακία αναπάντητη και θα πάει αλλού να ξεράσει. δεν νομίζω πως αξίζει το κόπο να ασχοληθεί κάποιος μαζί της. και μην πω τα γνωστά ότι προσπαθεί να σε κατεβάσει στο επίπεδο της.

Δεν πέφτω σε αυτή την παγίδα, αλλά θέλω οι "θεατές" να προβληματιστούν διαβάζοντας και την "άλλη" άποψη!

Άλλωστε συμφωνώ με τον Αϊνστάιν που θεωρεί την μαλακία απειρότερη του σύμπαντος!  :'(

 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Kαλημέρα ;)

μέχρι τις 17:00 στο studio Aλεξάνδρα + Μπέτυ  :smitten: :smitten:



το απόγευμα Νικη + Μπέτυ + Ρωξάνη  :smitten: :smitten: :smitten:





 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μην τους βαζεις ιδέες.........

Βάρδια με 4 εχει "κάτσει"..........

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
καλημερααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα........................................ :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Aπόψε Σάββατο βραδυ 23:00 με 07:00 στο studio Ναταλί + Δέσποινα + Λούσι  :smitten: :smitten: :smitten:




 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom