Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

AA3

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
tourkala ierodouli ;
ayth tha sou parei th thesh despoinaki
me tha doume  ti tha les ;;
mh to lete poly
kai sas paroyn xampari oi xrysayghtes
xaxa
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
κοριτσαρεςςςςςςςςςςςςςςςςςς μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ............................  :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
tourkala ierodouli ;
ayth tha sou parei th thesh despoinaki
me tha doume  ti tha les ;;
mh to lete poly
kai sas paroyn xampari oi xrysayghtes
xaxa

καμια ΔΕΝ ΔΕΝ μπορει να μου παρει εμενα την θεση ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ.................. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


οσο για τους χρυσαυγητες να πανε στο διαολο οι μαλακες............... :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
καμια ΔΕΝ ΔΕΝ μπορει να μου παρει εμενα την θεση ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ.................. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


οσο για τους χρυσαυγητες να πανε στο διαολο οι μαλακες............... :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
Άμα έρθει κανένας χρυσαυγίτης για να του κάνεις αυταρχικό φώναξε κι εμένα να βαράω...  :2funny:
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Άμα έρθει κανένας χρυσαυγίτης για να του κάνεις αυταρχικό φώναξε κι εμένα να βαράω...  :2funny:



:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

καλησπερα μακαρι να μου ερθει θα τον κανω ΜΑΥΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ στο ξυλο................ :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:


εγω δε σ'εβρισα  :'(

για αυτο δεν σε παω ισως...........ακου εκει χρυση αυγην ουσττττττττττττττ........................ :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
1. και η Ταϊβάν Κίνα (ένα κομμάτι της Κίνας που δεν έγινε κομμουνιστικό) είναι.
2. στη πατρίδα της.

αγαπη μου καυλησπερααααααααααααααααα.......................................... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom