Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
Να πας για μαλλί & να φύγεις γαμημένος :2funny: Να 'σαι καλά ρε φιλαράκι. Η Μπέτυ είναι Ουζμπέκα, κάτι τέτοιο απ' ό,τι θυμάμαι, έχεις δίκιο αλλά η φιλοσοφία όλων αυτών είναι η ίδια :) Και αν δε μας προκύψει GFE μη στεναχωριέσαι, έχει κι άλλο GFE το studio & λέγεται Τζένη εκ Ρουμανίας :) Η Νανά & να προλάβαινες να την πάρεις άλλη μία φορά θα έφευγε ούτως ή άλλως. Άσε που απ' ό,τι μου είπε η Άντζελα έτσι λένε οι περισσότερες & μετά από λίγο καιρό που τελειώνουν τα λεφτά επιστρέφουν πάλι, οπότε η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία :)
Την έχω πάρει ρε φίλε τη Τζένη και δεν έδενε το γλυκό, ωραία γκόμενα αλλά ξενέρωτη για τα δικά μου γούστα, Μπέτυ και Αλίκη είναι τώρα στο πρόγραμμα
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
τοχαμε γράψει μωρε στη σελίδα www.filis104.com/index.php?option=com_content&view=article&id=17]της[/url] οτι φευγει οριστικα :-
αν θες τωρα κατι να της πεις κτλ, στειλε μας ενα mail (filis104@hotmail.gr) με το μυν σου και το προωωθώ στο δικό της ;)
Δεν το είχα δει Άντζελα, δε τρέχει τίποτα, ευχαριστώ αν είναι μπορεί να της στείλω κανένα μηνυματάκι για καλή τύχη
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Την έχω πάρει ρε φίλε τη Τζένη και δεν έδενε το γλυκό, ωραία γκόμενα αλλά ξενέρωτη για τα δικά μου γούστα, Μπέτυ και Αλίκη είναι τώρα στο πρόγραμμα

Δεν έχεις άδικο σ' αυτό που λες για Τζένη κι εγώ το ίδιο παράπονο έχω... Πλην όμως η τρομερή της εμφάνιση ισοφαρίζει νομίζω τα αρνητικά. Όσο για Μπέτυ - Αλίκη ακούω πολύ καλά λόγια & πρέπει να είναι GFE & οι δύο αλλά είναι άβυζες ρε γαμώτο... Ευτυχώς η Μπέτυ τουλάχιστον είναι τουμπανάκι κατά τα άλλα.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Καλημερίζω την ωραία παρέα..... τι κανετε βρε παιδιά;;;
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Εμένα με τη Βεατρίκη (Μπέτυ)!! Ώριμη και ιδιαίτερα πρόστυχη!! Ο ορισμός της πουτάνας. 
 

truman

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
101
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ατζελα η Ευα γιατι εφυγε απο το 104?
Απ'οτι ξερω δουλευει σε αλλα τωρα.. Εγινε κατι;
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Καλησπέρα και από μένα...
Αντζελα πότε θα ανεβάσεις και άλλες φωτο της Αλίκης, για να έχουμε μια πιο σφαιρική άποψη (πάντως η φώτο με τις μπότες είναι πολύ δυνατή).
Επίσης γιατί στο banner του Φυλης104 δεν εμφανίζεται προεπισκόπηση από την κοπέλα που δουλεύει σε κάθε τρέχουσα βάρδια? (ήθελα καιρό να στο ρωτήσω)..
Α! και πολλά φιλιά!!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλησπέρα και από μένα...
Αντζελα πότε θα ανεβάσεις και άλλες φωτο της Αλίκης, για να έχουμε μια πιο σφαιρική άποψη (πάντως η φώτο με τις μπότες είναι πολύ δυνατή).
Επίσης γιατί στο banner του Φυλης104 δεν εμφανίζεται προεπισκόπηση από την κοπέλα που δουλεύει σε κάθε τρέχουσα βάρδια? (ήθελα καιρό να στο ρωτήσω)..
Α! και πολλά φιλιά!!!

την επομενη εβδομαδα μωρο θα βγουνε συγουρα φωτος της Αλίκης αλλα και της Νικόλ ;)
απλα αυτες τις μερες λειπω και το θεμα εμεινε λιγο πισω ;) :cheesy:
ειναι αλλο σαιτ βρε αυτο τωρα , με αλλη σχεδιαση αλλο στησιμο και προγραμματισμο
δεν μπορει να γινει κατι τετοιο και αν γινετε ειναι καπως δυσκολο και να στηθει και να βρεθει ο τροπος που θα γινει
αλλα δεν με απαχολει κιολας, εχει αλλα πλεονεκτηματα πολυ σημαντικα για εμενα η νεα σελιδα που αυτο το παραβλεπω ετσι κι αλλιως οσο προβολη και να εχει καποια κοπέλα οταν φαινεται η φωτο της στη διαφημηση αλλο τοσο φθορα εχει οταν καποιος βλεπει την ιδια φωτο της 20-30 φορες το μηνα αλλωστε αν καποιος θελει να δει τις βαρδιες ανοιγει και τις βλέπει ;)
τωρα ενταξυ μελλοντικα θα μπορουσαμε να βαζαμε κατι τετοιο
www.imagerous.com/] [/URL]
αλλα και αυτο ενα απλο εφε ειναι δεν εξυπηρετει και κατι ;)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
την επομενη εβδομαδα μωρο θα βγουνε συγουρα φωτος της Αλίκης αλλα και της Νικόλ ;)
απλα αυτες τις μερες λειπω και το θεμα εμεινε λιγο πισω ;) :cheesy:
ειναι αλλο σαιτ βρε αυτο τωρα , με αλλη σχεδιαση αλλο στησιμο και προγραμματισμο
δεν μπορει να γινει κατι τετοιο και αν γινετε ειναι καπως δυσκολο και να στηθει και να βρεθει ο τροπος που θα γινει
αλλα δεν με απαχολει κιολας, εχει αλλα πλεονεκτηματα πολυ σημαντικα για εμενα η νεα σελιδα που αυτο το παραβλεπω ετσι κι αλλιως οσο προβολη και να εχει καποια κοπέλα οταν φαινεται η φωτο της στη διαφημηση αλλο τοσο φθορα εχει οταν καποιος βλεπει την ιδια φωτο της 20-30 φορες το μηνα αλλωστε αν καποιος θελει να δει τις βαρδιες ανοιγει και τις βλέπει ;)
τωρα ενταξυ μελλοντικα θα μπορουσαμε να βαζαμε κατι τετοιο
www.imagerous.com/] [/URL]
αλλα και αυτο ενα απλο εφε ειναι δεν εξυπηρετει και κατι ;)

Μην το λες Άντζυ. Εμένα πολλές φορές μου έχουν κεντρίσει το ενδιαφέρον οι κοπέλες στα banners & έχω μπει στην ιστοσελίδα του εκάστοτε studio να τσεκάρω...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom