Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
τι να πω.... :'( :'( :'( :'( φαίνεται πως γλωσσολογικά είμαι ξεπερασμένος.....

Όχι φίλε μου. Απλά είναι λογικό να μη γνωρίζεις τη συγκεκριμένη διάλεκτο... Κι εγώ πρέπει ν' ανοίξω τα "Καλιαρντά" του Πετρόπουλου για να βρω τη σημασία αυτού του "χουσέ"...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
βρε μη τζιναβεσε τοσο φιλεναδα
μια χαρα εισουνα στα χουσε δεν χρειαζεται να σε τζιναψουν κιαλλοι και ναρχισουν τα κουλα ;)

Άντζελα κρύβε λόγια... Καλύτερα να σου πουν ότι δεν τζινάβεις & μπενάβεις παρά να χώνεσαι τόσο πολύ στο παρελθόν.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Μεχρι τις 17:00 στο studio η Αλικη :smitten:


 

Συνημμένα

  • aliki.jpg
    aliki.jpg
    67,6 KB · Εμφανίσεις: 20

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
Έμαθα ότι φεύγει η Νανά, θα κάνει καμιά βάρδια ακόμα ή αυτό ήταν? Κρίμα όμως που φεύγει γιατί για μένα ήταν η καλύτερη κοπέλα στο χώρο
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Έμαθα ότι φεύγει η Νανά, θα κάνει καμιά βάρδια ακόμα ή αυτό ήταν? Κρίμα όμως που φεύγει γιατί για μένα ήταν η καλύτερη κοπέλα στο χώρο

σταματησε οριστικα τη δουλεια μωρο και φευγει και μονιμα απ την Ελλαδα για τη πατριδα της ;)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Έμαθα ότι φεύγει η Νανά, θα κάνει καμιά βάρδια ακόμα ή αυτό ήταν? Κρίμα όμως που φεύγει γιατί για μένα ήταν η καλύτερη κοπέλα στο χώρο

Νανά τέλος, το χάσαμε το κορμί πατριώτη :(
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
Νανά τέλος, το χάσαμε το κορμί πατριώτη :(
Άσε ρε φίλε και δεν τη πρόλαβα για ένα αποχαιρετιστήριο, για μένα ήταν η καλύτερη και σε εμφάνιση -συμπεριφορά και στο sex τα βρίσκαμε μια χαρά, άντε τώρα να αρχίσουμε πάλι τις δοκιμές και τα πειράματα, τεσπα να είναι καλά το κορίτσι και καλή της τύχη όπου πάει και ότι και να κάνει. Άντζελα κάνε κάτι και φέρε πάλι μια Ασιατισα!!!!!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Άσε ρε φίλε και δεν τη πρόλαβα για ένα αποχαιρετιστήριο, για μένα ήταν η καλύτερη και σε εμφάνιση -συμπεριφορά και στο sex τα βρίσκαμε μια χαρά, άντε τώρα να αρχίσουμε πάλι τις δοκιμές και τα πειράματα, τεσπα να είναι καλά το κορίτσι και καλή της τύχη όπου πάει και ότι και να κάνει. Άντζελα κάνε κάτι και φέρε πάλι μια Ασιατισα!!!!!

Φίλε εγώ το έμαθα τυχαία απ' την Άντζελα πριν κάτι μέρες & παρ' ότι δεν είμαι αυτήν την περίοδο σε καλή οικονομική κατάσταση έσκασα χθες στην τελευταία της βάρδια το 90άρι του full μόνο για την πάρτη της. Σκέφτηκα να το γράψω εδώ ότι σταματάει για τους απανταχού θαυμαστές της αλλά υπέθεσα ότι ίσως να έχει τους λόγους της η Άντζυ & να μην το έκανε η ίδια. Όσο για την Ασιάτισσα που λες υπάρχει & λέγεται ΜΠΕΤΥ & απ' ό,τι μαθαίνω είναι & πολύ καλή. Δεν ξέρω βέβαια αν είναι το απόλυτο GFE όπως η Νανά αλλά σίγουρα ως ασιάτισσα θα έχει τους άντρες στα όπα όπα :)
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
Φίλε εγώ το έμαθα τυχαία απ' την Άντζελα πριν κάτι μέρες & παρ' ότι δεν είμαι αυτήν την περίοδο σε καλή οικονομική κατάσταση έσκασα χθες στην τελευταία της βάρδια το 90άρι του full μόνο για την πάρτη της. Σκέφτηκα να το γράψω εδώ ότι σταματάει για τους απανταχού θαυμαστές της αλλά υπέθεσα ότι ίσως να έχει τους λόγους της η Άντζυ & να μην το έκανε η ίδια. Όσο για την Ασιάτισσα που λες υπάρχει & λέγεται ΜΠΕΤΥ & απ' ό,τι μαθαίνω είναι & πολύ καλή. Δεν ξέρω βέβαια αν είναι το απόλυτο GFE όπως η Νανά αλλά σίγουρα ως ασιάτισσα θα έχει τους άντρες στα όπα όπα :)
Ναι ρε φίλε διάβασα τη κριτική σου, πέρασες φίνα πάντα τέτοια, η Μπέτυ θα δοκιμαστεί σύντομα αλλά με προσοχή γιατί έχω διαβάσει ότι ειδικεύεται στο στραπονάριασμα και φοβάμαι μη μπερδευτεί και βρεθουμε γαμημένοι στα καλά καθούμενα (πλάκα κάνω). Από ότι έχω καταλάβει δεν είναι κλασική Ασιάτισσα (ταυλανδέζα, κινέζα, κορεάτισα κλπ) αλλά πρωην ΕΣΣΔ με Ασιατικά χαρακτηριστικά θα την επισκεφτώ και θα ξεδιαλύνει η υπόθεση, να είσαι καλά και πάντα άξιος 
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Ναι ρε φίλε διάβασα τη κριτική σου, πέρασες φίνα πάντα τέτοια, η Μπέτυ θα δοκιμαστεί σύντομα αλλά με προσοχή γιατί έχω διαβάσει ότι ειδικεύεται στο στραπονάριασμα και φοβάμαι μη μπερδευτεί και βρεθουμε γαμημένοι στα καλά καθούμενα (πλάκα κάνω). Από ότι έχω καταλάβει δεν είναι κλασική Ασιάτισσα (ταυλανδέζα, κινέζα, κορεάτισα κλπ) αλλά πρωην ΕΣΣΔ με Ασιατικά χαρακτηριστικά θα την επισκεφτώ και θα ξεδιαλύνει η υπόθεση, να είσαι καλά και πάντα άξιος 

Να πας για μαλλί & να φύγεις γαμημένος :2funny: Να 'σαι καλά ρε φιλαράκι. Η Μπέτυ είναι Ουζμπέκα, κάτι τέτοιο απ' ό,τι θυμάμαι, έχεις δίκιο αλλά η φιλοσοφία όλων αυτών είναι η ίδια :) Και αν δε μας προκύψει GFE μη στεναχωριέσαι, έχει κι άλλο GFE το studio & λέγεται Τζένη εκ Ρουμανίας :) Η Νανά & να προλάβαινες να την πάρεις άλλη μία φορά θα έφευγε ούτως ή άλλως. Άσε που απ' ό,τι μου είπε η Άντζελα έτσι λένε οι περισσότερες & μετά από λίγο καιρό που τελειώνουν τα λεφτά επιστρέφουν πάλι, οπότε η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία :)
 

marinaki

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
872
Like
114
καλησπέρα  :happy: :happy: :happy:


Аπόψε...  :hmm: ειδικό πρόγραμμα
για την πρώτη νύχτα στην Αθήνα !!!
:rockon: :rockon: :rockon:



:-* :smitten: :grouphug: :smitten: :-*



                                            kisses by marina
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
καλησπέρα  :happy: :happy: :happy:


Аπόψε...  :hmm: ειδικό πρόγραμμα
για την πρώτη νύχτα στην Αθήνα !!!
:rockon: :rockon: :rockon:



:-* :smitten: :grouphug: :smitten: :-*



                                             kisses by marina

Μαρινάκι άσε τα υπονοούμενα & λέγε τί ακριβώς ετοιμάζεις...
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Σήμερα η Μπετυ ήταν φωτιά...
Φορούσε κάτι λευκά εσώρουχα που κολαζαν και άγιο!
Περιττό να πω ότι πέρασα υπέροχα...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Άσε ρε φίλε και δεν τη πρόλαβα για ένα αποχαιρετιστήριο, για μένα ήταν η καλύτερη και σε εμφάνιση -συμπεριφορά και στο sex τα βρίσκαμε μια χαρά, άντε τώρα να αρχίσουμε πάλι τις δοκιμές και τα πειράματα, τεσπα να είναι καλά το κορίτσι και καλή της τύχη όπου πάει και ότι και να κάνει. Άντζελα κάνε κάτι και φέρε πάλι μια Ασιατισα!!!!!

τοχαμε γράψει μωρε στη σελίδα www.filis104.com/index.php?option=com_content&view=article&id=17]της[/url] οτι φευγει οριστικα :-
αν θες τωρα κατι να της πεις κτλ, στειλε μας ενα mail (filis104@hotmail.gr) με το μυν σου και το προωωθώ στο δικό της ;)
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
Αντζελινα καλησπερα,

να σε ρωτησω κατι?
ειδα στο σαιτ οτι δεν κανεις 69 ισχυει?? ποτε δεν το ειχα προσεξει!!! και αν ναι γιατι?
το αυταρχικο σου ομως ακομα το θυμαμαι!!!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Αντζελινα καλησπερα,

να σε ρωτησω κατι?
ειδα στο σαιτ οτι δεν κανεις 69 ισχυει?? ποτε δεν το ειχα προσεξει!!! Και αν ναι γιατι?

Χμμμ... Χμμμ... Εγώ πάντως είμαι απ' τους λίγους που ΕΧΟΥΝ κάνει 69 με την Άντζελα... Απ' την εμπιστοσύνη που μου είχε δείξει τότε & παρ' ότι της τα έχωσα μετά φαινόταν ότι θα ξεκινήσει μεταξύ μας μία σχέση αλληλοεκτίμησης & αμοιβαίας συμπάθειας :)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom