Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Τι σωματάρα που έχει και η Τζένη θεε μου! Ιδίως στη 2η φώτο τι κωλάρα!!!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Τι σωματάρα που έχει και η Τζένη θεε μου! Ιδίως στη 2η φώτο τι κωλάρα!!!

Φίλε το έχω πει πολλές φορές. Κρίνοντάς τη σαν σύνολο η Τζένη είναι μακράν το ωραιότερο μωρό στο 104. Απίστευτο πρόσωπο, σωματάρα, βυζάρες παρ' ότι είναι μάλλον αδύνατη, κωλάρα με tattoo, μιλάμε για φοβερό σύνολο. Μεγάλο κρίμα που δεν κάνει & πρωκτικό... Το μόνο αρνητικό είναι οι λίγες βάρδιες που κάνει & το ότι κατά τη γνώμη μου είναι μάλλον χλιαρή στο κρεβάτι. Πλην όμως είναι τρελό GFE & γι' αυτό αξίζει...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Αυτά είναι, νέοι δρόμοι ανοίχτηκαν στην καριέρα της Paris Hilton... Studio 104 λοιπόν :) Πάντα η Άντζελα μας φροντίζει! :2funny:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Σκέτη καύλα η Paris.... Αναμενουμε συντομα και δικες σου καινουριες φωτογραφιες, Αντζελα κουκλαρα..... φιλιά ;)

θα βγαλω και δικες μου συντομα μωρο ;)

Το πρωι μεχρι τις 17:00 στο studio η Paris :smitten:


 

Συνημμένα

  • IMG_3461.jpg
    IMG_3461.jpg
    99,3 KB · Εμφανίσεις: 58

ganemos3

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
101
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
XMM τι ομορφο μωρο αυτη η ΠΑΡΙΣ  Αντζελα ηθελα να σε ρωτησω κανει ολα τα προγραμματα ??
πρεπει να την τιμησουμε .....
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
καλημέρα άντζελα,ξέρω μπορεί να έχω γίνει κουραστικός,αλλά όλο λέω να επισκεφτώ το στούντιο κ πάντα κάτι μου τυχαίνει...έχω κλείσει ένα μήνα στην αθήνα ως φοιτητής κ δν έχω έρθει ακόμη...!!!!!τώρα τελευταία μάζεψα 100ευρώ κ προέκυψε πρόβλημα κ έφυγαν εν μια νυκτι...!!!Άντε παλι απο την αρχή,δύσκολο να είσαι φοιτητής τελικά.....Αρκετά με τν πρόλογο μου,είναι η 1η φορά που θα πάω σε στούντιο κ μακραν το δικό σου είναι το καλύτερο...Έχω ξεχωρίσει με ποιές κοπέλες θέλω να πάω,αλλά πρέπει να γίνει η αρχή...Αφού σύνδεσα κ το τηλέφωνο μόλις μαζέψω τα λεφτά θα σε πάρω τηλ,πριν γίνει αυτο πρέπει 1α να ξεπεράσω τν ντροπη... :grin:...Αχ,πάλι δν κλείνω το στομα μ κ κουράζω.....Στο ''ζουμί'' τώρα έχω ξεχωρίσει την ΑΜΑΝΤΑ όπου με προσωπικά κριτήρια την έχω βαθμολογήσει με 70%...ΑΛΙΣΙΑ 65%...ΜΑΡΙΝΑ 75%...ΤΖΕΝΗ 85%...Όπως καταλαβαίνεις προσανατολίζομαι στην τζένη(βάλε καμια φωτό της με φορεματάκι κ με σορτσάκι) πιο είναι το προγραμμά της(εννοείται το φουλ πρόγραμμά της)...??

Υ.Γ Δν ξέρω αν θυμάσαι αλλά σου είχα πεί για κάτι με παιχνίδι ρόλων ξέρεις φαντασίωση,θα μπορέσω με την τζένη...??

Υ.Γ1 Σε θεωρώ δικό μου άνθρωπο παρ'όλο που δν έχουμε μιλήσει απο κοντά,κάτι που θα ήθελα κάποια στιγμη άντζελα...

Υ.Γ2 Αν κ δν πρέπει να τα ρωτάμε αυτα....η ΝΤΟΡΕΤΑ πόσο είναι..??Την έχω στην άκρη του μυαλού μου....

Υ.Γ3 Ζητώ συγνώμη στους φίλους συνναγωνιστές για τον μακροσκελή λόγο μου....

 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
καλημέρα άντζελα,ξέρω μπορεί να έχω γίνει κουραστικός,αλλά όλο λέω να επισκεφτώ το στούντιο κ πάντα κάτι μου τυχαίνει...έχω κλείσει ένα μήνα στην αθήνα ως φοιτητής κ δν έχω έρθει ακόμη...!!!!!τώρα τελευταία μάζεψα 100ευρώ κ προέκυψε πρόβλημα κ έφυγαν εν μια νυκτι...!!!


Υ.Γ3 Ζητώ συγνώμη στους φίλους συνναγωνιστές για τον μακροσκελή λόγο μου....

συχωρεμενος. αλλα ρε παιδακι μου αν συνεχισεις να εισαι ετσι σπαταλος σε βλεπω να μενεις για πολυ ακομα παρθενος.
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
συχωρεμενος. αλλα ρε παιδακι μου αν συνεχισεις να εισαι ετσι σπαταλος σε βλεπω να μενεις για πολυ ακομα παρθενος.

:grin: χα0χα0χα0χα0,αδερφέ μου την έχω χάσει την παρθενιά μου πριν πολύ καιρό κ με μια που ήμουν καψούρης απο μικρός,αλλά δεν άλλαξα νικ,γιατί έτσι με έμαθαν εδώ στο σαιτ κ είχα κάνει κ αναφορά για το χάσιμο της παρθενιάς μου....Γι'αυτο προχωρώ στο βήμα παραπάνω.....ξέρω είμαι  :idiot:,αλλά δν κολλάω....
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
:grin: χα0χα0χα0χα0,αδερφέ μου την έχω χάσει την παρθενιά μου πριν πολύ καιρό κ με μια που ήμουν καψούρης απο μικρός,αλλά δεν άλλαξα νικ,γιατί έτσι με έμαθαν εδώ στο σαιτ κ είχα κάνει κ αναφορά για το χάσιμο της παρθενιάς μου....Γι'αυτο προχωρώ στο βήμα παραπάνω.....ξέρω είμαι  :idiot:,αλλά δν κολλάω....

αντε λοιπον αφου εχεις παρει το βαπτισμα του πυρος ωρμα. κανε οικονομια και βουρ στο στουντιο. αλλα να διαβαζει και ποτε ποτε. οχι το μυαλο σου μονο στο μουνι.
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
αντε λοιπον αφου εχεις παρει το βαπτισμα του πυρος ωρμα. κανε οικονομια και βουρ στο στουντιο. αλλα να διαβαζει και ποτε ποτε. οχι το μυαλο σου μονο στο μουνι.

Διαβάζω γτ πέρασα κάπου που ήθελα κ γουστάρω αυτο που κάνω κ οτν έχω λίγα μαθήματα τοτε σκοπεύω να κάνω τις εξορμήσεις μου... :knockinb:....
Αλλά προέχει η οικονομία 1α κ μετά η γνώμη της άντζελας.....
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
καλημέρα άντζελα,ξέρω μπορεί να έχω γίνει κουραστικός,αλλά όλο λέω να επισκεφτώ το στούντιο κ πάντα κάτι μου τυχαίνει...έχω κλείσει ένα μήνα στην αθήνα ως φοιτητής κ δν έχω έρθει ακόμη...!!!!!τώρα τελευταία μάζεψα 100ευρώ κ προέκυψε πρόβλημα κ έφυγαν εν μια νυκτι...!!!Άντε παλι απο την αρχή,δύσκολο να είσαι φοιτητής τελικά.....Αρκετά με τν πρόλογο μου,είναι η 1η φορά που θα πάω σε στούντιο κ μακραν το δικό σου είναι το καλύτερο...Έχω ξεχωρίσει με ποιές κοπέλες θέλω να πάω,αλλά πρέπει να γίνει η αρχή...Αφού σύνδεσα κ το τηλέφωνο μόλις μαζέψω τα λεφτά θα σε πάρω τηλ,πριν γίνει αυτο πρέπει 1α να ξεπεράσω τν ντροπη... :grin:...Αχ,πάλι δν κλείνω το στομα μ κ κουράζω.....Στο ''ζουμί'' τώρα έχω ξεχωρίσει την ΑΜΑΝΤΑ όπου με προσωπικά κριτήρια την έχω βαθμολογήσει με 70%...ΑΛΙΣΙΑ 65%...ΜΑΡΙΝΑ 75%...ΤΖΕΝΗ 85%...Όπως καταλαβαίνεις προσανατολίζομαι στην τζένη(βάλε καμια φωτό της με φορεματάκι κ με σορτσάκι) πιο είναι το προγραμμά της(εννοείται το φουλ πρόγραμμά της)...??

Υ.Γ Δν ξέρω αν θυμάσαι αλλά σου είχα πεί για κάτι με παιχνίδι ρόλων ξέρεις φαντασίωση,θα μπορέσω με την τζένη...??

Υ.Γ1 Σε θεωρώ δικό μου άνθρωπο παρ'όλο που δν έχουμε μιλήσει απο κοντά,κάτι που θα ήθελα κάποια στιγμη άντζελα...

Υ.Γ2 Αν κ δν πρέπει να τα ρωτάμε αυτα....η ΝΤΟΡΕΤΑ πόσο είναι..??Την έχω στην άκρη του μυαλού μου....

Υ.Γ3 Ζητώ συγνώμη στους φίλους συνναγωνιστές για τον μακροσκελή λόγο μου....


γειασου μωρο
ναι δεν θαχεις προβλημα με την τζενη με την φαντασιωση που μουχεις πει ;)
ειναι εμπειρη κοπέλα και θα τα παει καλα σε αυτο που θες ;)
παντως και χρηματα αν δεν εχεις αν επιασες τελικα σπιτι κοντα μας περνα καμια βολτα να δεις απλα και μονο τα κοριτσια απο κοντα για να ειναι και πιο εγκυρα τα ποσοστα σου ;)

οι φωτος της τζενης σε σορτς και φορεμα που θες ;)

 

   
 

cs1966

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
37
Like
6
Πόντοι
0
Η τζένη είναι πολύ έμπειρη το καταθέτω και εγώ, έχει δίκιο η άντζελα 100%....






γραφε με ελληνικους χαρακτηρες σε παρακαλω πολυ.ευχαριστω.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
γειασου μωρο
ναι δεν θαχεις προβλημα με την τζενη με την φαντασιωση που μουχεις πει ;)
ειναι εμπειρη κοπέλα και θα τα παει καλα σε αυτο που θες ;)
παντως και χρηματα αν δεν εχεις αν επιασες τελικα σπιτι κοντα μας περνα καμια βολτα να δεις απλα και μονο τα κοριτσια απο κοντα για να ειναι και πιο εγκυρα τα ποσοστα σου ;)

οι φωτος της τζενης σε σορτς και φορεμα που θες ;)

 

   

A Μπου-Μπου, εδώ θα σου κάνω παράπονα. Ποιά είναι η Πάρις και πως μου ξέφυγε εμένα και δεν ενημερώθηκα; Φαινεται τούμπανο και ελπίζω να είναι ετσι και στο κρεβάτι!! :s&m_1: :s&m_1: Εν το μεταξύ θέλω να ξανάρθω στην Ντορέτα ή στην Μπέτυ αλλα δεν έχω καθόλου χρόνο αυτές τις μέρες!  :P :P :P :P :P :P :P :P :P Θα προσπαθήσω για Κυριακή πρώι!! :lheel: :lheel: :lheel: :lheel:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
A Μπου-Μπου, εδώ θα σου κάνω παράπονα. Ποιά είναι η Πάρις και πως μου ξέφυγε εμένα και δεν ενημερώθηκα; Φαινεται τούμπανο και ελπίζω να είναι ετσι και στο κρεβάτι!! :s&m_1: :s&m_1: Εν το μεταξύ θέλω να ξανάρθω στην Ντορέτα ή στην Μπέτυ αλλα δεν έχω καθόλου χρόνο αυτές τις μέρες!  :P :P :P :P :P :P :P :P :P Θα προσπαθήσω για Κυριακή πρώι!! :lheel: :lheel: :lheel: :lheel:

ναι ηταν λιγο ξαφνικη η εισοδος της  ;)
εχει πολυ καλες υπηρεσιες αποτι μιλησα με την υπηρεσια που δουλευε μαζι της το πρωι ολοι οι πελατες της εφυγαν κατευχαρηστημενοι
αλλα και εγω που την ειδα χθες απο κοντα εχει πάνω της τον ανάλογο "αέρα" που θέλει αυτη η δουλεια ;)
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
γειασου μωρο
ναι δεν θαχεις προβλημα με την τζενη με την φαντασιωση που μουχεις πει ;)
ειναι εμπειρη κοπέλα και θα τα παει καλα σε αυτο που θες ;)
παντως και χρηματα αν δεν εχεις αν επιασες τελικα σπιτι κοντα μας περνα καμια βολτα να δεις απλα και μονο τα κοριτσια απο κοντα για να ειναι και πιο εγκυρα τα ποσοστα σου ;)
Άντζελα τι να πω.....Μ'έχεις σκλαβώσει με την συμπεριφορά σου...Σπίτι έπιασα καλλιθέα αλλά δεν πειράζει αξίζει κ με το παραπάνω τον κόπο.... :grin:...Τώρα πως να έρθω έτσι χύμα,υπάρχει περίπτωση να είσαι εσυ καμία απο αυτές τις ημέρες για να περάσω για να τα πούμε απο κοντά(αν κεράσεις καφεδάκι ακόμη καλύτερακ σε διαβεβαιώ δν θέκω παξιμάδι  :grin: :grin:) κ να μου πεις για τα κορίτσια....???Ξέρω είναι παράλογο αυτο που σου ζητάω,αλλα ξέρεις έχω τ αγχος της 1ησ φοράς σε στούντιο...φιλάκια πολλα πολλα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom