Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

sexy-eleni

Ιερόδουλη
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
2.166
Like
0
μήπως εσύ γουστάρεις τέλικά τα στραπονάκια και αναφέρεσαι συνέχεια?? γιατί εγώ πέραν ότι δεν τα έχω ούτε την άκρη του μυαλού μου σαν επιλογή, τα θεωρώ και αρρωστημένα... :tickedoff: :tickedoff:
ασε μωρο τον λουκα τον περιμενουν πολααα και καν δεν τα εχει σχεφτι τι εχει να τραβιξι  :cheesy: ;)
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
μήπως εσύ γουστάρεις τέλικά τα στραπονάκια και αναφέρεσαι συνέχεια?? γιατί εγώ πέραν ότι δεν τα έχω ούτε την άκρη του μυαλού μου σαν επιλογή, τα θεωρώ και αρρωστημένα... :tickedoff: :tickedoff:

Βρε λαγονησι μια εβδομαδα μας τα επρηζες εδω τι θα της κανεις, πμ δεξια και αριστερα " Λενιω εχεις πμ" και μετα γινεσαι κλωνος για την κριτικη της Ελενης, βαζεις το λαθος δωματιο, το μονο που δεν εχει εξοπλισμο, σαν να μην ηξερες, και στο τελος στα κανει ομελετα το Λενιω ................ουπς κατα λαθος!  ;

Ασε μας τωρα, και οπως σου ειπα, αν σου αρεσουν αυτα βγες απο το κουβουκλιο σου και μην μας λες παραμυθια!  :grin:
 

sexy-eleni

Ιερόδουλη
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
2.166
Like
0
μπράβο ρε λενιώ βάλτον στη θέση του γιατί μια κλοτσια και από λάθος φάγαμε στα αρχίδια μας και μας έχει ζαλίσει με στραπονιές και ανωμαλίες...
απο τωρα μασ φτιαχτικε ο λουκασ εε  :think: :think:
τι κανι τοσιν ορα και δεν απανταει  :cheesy:
λετε να εχει κανενα στραπον στο σπιτακι θα ειναι δικοζμου τοτε και θα παροδοσο τιν αγαπη μου στον λουκα :2funny: :2funny:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Βρε λαγονησι μια εβδομαδα μας τα επρηζες εδω τι θα της κανεις, πμ δεξια και αριστερα " Λενιω εχεις πμ" και μετα γινεσαι κλωνος για την κριτικη της Ελενης, βαζεις το λαθος δωματιο, το μονο που δεν εχει εξοπλισμο, σαν να μην ηξερες, και στο τελος στα κανει ομελετα το Λενιω ................ουπς κατα λαθος!  ;

Ασε μας τωρα, και οπως σου ειπα, αν σου αρεσουν αυτα βγες απο το κουβουκλιο σου και μην μας λες παραμυθια!  :grin:
αν θες να ξέρεις η ελένηείπε στην τσατσά να με πάει στο 3...anw, ρώτα άμα θες την ελένη για το αν είμαι τύπος που κάνει τέτοια πράγματα και τι συζήτηση είχαμε...κουράστηκα!! :tickedoff: :tickedoff:
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
αν θες να ξέρεις η ελένηείπε στην τσατσά να με πάει στο 3...anw, ρώτα άμα θες την ελένη για το αν είμαι τύπος που κάνει τέτοια πράγματα και τι συζήτηση είχαμε...κουράστηκα!! :tickedoff: :tickedoff:
ρε φιλαρακι γιατι τσιμπας? :cool2:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
απο τωρα μασ φτιαχτικε ο λουκασ εε  :think: :think:
τι κανι τοσιν ορα και δεν απανταει  :cheesy:
λετε να εχει κανενα στραπον στο σπιτακι θα ειναι δικοζμου τοτε και θα παροδοσο τιν αγαπη μου στον λουκα :2funny: :2funny:
δεν παίρνει από λόγια...έχει κολλήσει στο ότι μου έκανες αυταρχικό...τι ήθελα και έγραψα για το χτύπημα...δεν το κράταγα για μένα...
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
ασε μωρο τον λουκα τον περιμενουν πολααα και καν δεν τα εχει σχεφτι τι εχει να τραβιξι  :cheesy: ;)

:2funny: :2funny: :2funny:

Εγω μωρο ειμαι αλφα αρσενικο γιαυτο αποφευγω το Κελλακυ!  :2funny: :2funny:

Την επομενη φορα εχουμε Αναστασια Καλιεντε, Αλεξανδρα και Αλικη. Οι πρωτες δυο τις κοβω "submissive lover" ενω για την Αλικη δεν εχω βγαλει συμπερασμα.  :grin:

ΥΓ. Οσο για σενα μονο δεμενη στο σταυρο!  :2funny: :2funny: :2funny: Ουμαναχολικ θα γινω!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
μια έχει πλάκα, δεύτερη έχει πλάκα...μετά γίνεται κουραστικό και προσβλητικό...δες όλα τα ποστ του και θα με δικαιολογήσεις...

Ναι κουραστικο ειναι οταν μας δουλευεις ψιλο γαζι!! Αλλα ας το σταματησουμε γιατι ολοι σε εμαθαν τωρα.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Ναι κουραστικο ειναι οταν μας δουλευεις ψιλο γαζι!! Αλλα ας το σταματησουμε γιατι ολοι σε εμαθαν τωρα.
να σε ρωτήσω παλλικάρι μου??έχεις κάτι προσωπικό μαζί μου?? άνοιξε τα μάτια σου και δες αυτά που σου γρ΄φω...εκτός αν θες να ζεις σε ένα κόσμο φαντασιώσεων... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Δεν μου αρέσει αυτό που είπες!  :tickedoff: :2funny: :2funny:

Γιατι βρε το Κελλακυ ειναι αλφα θηλυκο και το δειχνει. Δεν εχει καμια σχεση με την αποδωση της στο κρεβατι και για πολλους ειναι πρωτη!!  :grin:

ΥΓ. Επομενο μαθημα......................πως να μυριζετε τα χνωτα (φερεμονες) μιας γυναικας!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sexy-eleni

Ιερόδουλη
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
2.166
Like
0
δεν παίρνει από λόγια...έχει κολλήσει στο ότι μου έκανες αυταρχικό...τι ήθελα και έγραψα για το χτύπημα...δεν το κράταγα για μένα...
ελα ρε μωρο για καλαμπουρι το κανουν
μι9ν τα περνισ ετσι ο λουτσεντ μονο τετια γραφι τι παει να πει αφτο δεν ειναι ολι αφταχιρκι αυταχιρκι ειναι αυτι που κριβοντε οποτε ασ να λενε ε αν τα εχουν παρει στα σοβαρα  :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
να σε ρωτήσω παλλικάρι μου??έχεις κάτι προσωπικό μαζί μου?? άνοιξε τα μάτια σου και δες αυτά που σου γρ΄φω...εκτός αν θες να ζεις σε ένα κόσμο φαντασιώσεων... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Σωπα βρε Λαγονησι, μια εβδομαδα μας δουλευες ολους εδω μεσα και τωρα θελεις ρεστα Love-seeker.

Αντε να μην στα πω πιο χοντρα και δεν εχω τιποτα μαζι σου. Με την διπροσωπια και την κοροιδια σου εχω!  >:(
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
ελα ρε μωρο για καλαμπουρι το κανουν
μι9ν τα περνισ ετσι ο λουτσεντ μονο τετια γραφι τι παει να πει αφτο δεν ειναι ολι αφταχιρκι αυταχιρκι ειναι αυτι που κριβοντε οποτε ασ να λενε ε αν τα εχουν παρει στα σοβαρα  :-* :-* :-* :-* :-* :-*
οκ αλλά κάπου υπάρχουν και όρια...μιλάμε ο τύπος εδώ και τόσες ώρες έχει λυσσάξει με τα στραπόν...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
lucent θα τιμωρηθεις απο τον θεο ερωτα  :s&m_1: :s&m_1:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom