Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,0%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,0%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 34 9,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    362

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Καλησπερα φιλαρακι Womanaholic,κοιτα Μαρινα εχω  :fuck2: :fuck2: πολλες φορες και ηταν απο τα καλυτερα  :fuck2: :fuck2: που εχω κανει,πριν λιγο καιρο δοκιμασα και την Ελενη και εμεινα παρα πολυ ικανοποιημενος.Οντως το παρατηρησα και εγω.οτι εχει μειωθει ο αριθμος των κοριτσιων που κανουν πρωκτικο,αλλα δεν με χαλαει καθολου γιατι απο πλευρας κοριτσιων εχει γινει σημαντικη ανανεωση του ροστερ.Μπραβο Αντζελα,συνεχισε ετσι δυναμικα να μας ανεβαζεις το ηθικο με την παρουσια των κοριτσιων σου :-* :-* :-* :-* :-* :-*.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Καλησπερα φιλαρακι Womanaholic,κοιτα Μαρινα εχω  :fuck2: :fuck2: πολλες φορες και ηταν απο τα καλυτερα  :fuck2: :fuck2: που εχω κανει,πριν λιγο καιρο δοκιμασα και την Ελενη και εμεινα παρα πολυ ικανοποιημενος.Οντως το παρατηρησα και εγω.οτι εχει μειωθει ο αριθμος των κοριτσιων που κανουν πρωκτικο,αλλα δεν με χαλαει καθολου γιατι απο πλευρας κοριτσιων εχει γινει σημαντικη ανανεωση του ροστερ.Μπραβο Αντζελα,συνεχισε ετσι δυναμικα να μας ανεβαζεις το ηθικο με την παρουσια των κοριτσιων σου :-* :-* :-* :-* :-* :-*.

Ναι ρε συ, δεν το συζητάμε... Μπορεί να έχει μειωθεί ο αριθμός των κοριτσιών στο 104 που κάνουν πρωκτικό αλλά Άντζελα - Ελένη - Μαρίνα - Μπέτυ είναι τόσο μπόμπα (απ' τις δύο έχω και προσωπική εμπειρία) που φτάνουν και περισσεύουν...
 

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Να δουμε ποια θα επικρατησει,Μαρινα & Μπετυ τα δυο μεγαλα φαβορι,επρεπε η ψηφοφορια να ηταν μονο μιας επιλογης,εκει θα βλεπαμε μεγαλες διαφορες.....
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Να δουμε ποια θα επικρατησει,Μαρινα & Μπετυ τα δυο μεγαλα φαβορι,επρεπε η ψηφοφορια να ηταν μονο μιας επιλογης,εκει θα βλεπαμε μεγαλες διαφορες.....

Το ερώτημα της ψηφοφορίας ποιο είναι, ποια έχει πιο ωραίο κώλο; Ρε Μαρίνα λέμε δεν τίθεται τέτοιο ζήτημα, άκου τον κωλοειδικό :)
 

kouhel03

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
η Αναστασία φαίνεται πολύ ψηλή και επιβλητική. Ελπίζω να έχει γεννηθεί γυναίκα. Δεν θέλω να προσβάλλω κανέναν,,, εγώ έχω το κόμπλεξ. και θέλω να είμαι σίγουρος ότι δεν γεννήθηκε με κάτι που εξείχε ανάμεσα στα πόδια....
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
η Αναστασία φαίνεται πολύ ψηλή και επιβλητική. Ελπίζω να έχει γεννηθεί γυναίκα. Δεν θέλω να προσβάλλω κανέναν,,, εγώ έχω το κόμπλεξ. και θέλω να είμαι σίγουρος ότι δεν γεννήθηκε με κάτι που εξείχε ανάμεσα στα πόδια....

Θα μας τρελάνεις, έτσι; Την κωλάρα της την είδες; Πλάσμα με τέτοιο κώλο με καμπύλες δεν παίζει να έχει γεννηθεί άντρας...
 

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
η Αναστασία φαίνεται πολύ ψηλή και επιβλητική. Ελπίζω να έχει γεννηθεί γυναίκα. Δεν θέλω να προσβάλλω κανέναν,,, εγώ έχω το κόμπλεξ. και θέλω να είμαι σίγουρος ότι δεν γεννήθηκε με κάτι που εξείχε ανάμεσα στα πόδια....

Μιλησα πριν καποιες εβδομαδες με την Αντζελα και μου διαβεβαιωσε οτι δεν προσλαμβανει τρανς,ολες ειναι κανονικες γυναικες και στο μελλον μονο γυναικες θα φερνει,δε νομιζω η Αντζελα να μου ειπε ψεμματα........αυτο για να σου φυγει η απορια....
 

Durgā

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Θα μας τρελάνεις, έτσι; Την κωλάρα της την είδες; Πλάσμα με τέτοιο κώλο με καμπύλες δεν παίζει να έχει γεννηθεί άντρας...

Η' κι ακόμα σε τέτοια περίπτωση οφείλουμε ν'αναγνωρίσουμε ότι κι η φύση κάπου κάπου μπερδεύεται κι έτσι δεν θα έπρεπε κάποιος να έχει ζήτημα.
 

sexy-eleni

Ιερόδουλη
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
2.166
Like
0
Μιλησα πριν καποιες εβδομαδες με την Αντζελα και μου διαβεβαιωσε οτι δεν προσλαμβανει τρανς,ολες ειναι κανονικες γυναικες και στο μελλον μονο γυναικες θα φερνει,δε νομιζω η Αντζελα να μου ειπε ψεμματα........αυτο για να σου φυγει η απορια....
ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ 100 ΤΑ 100 ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΕΟ ΑΛΑ ΜΑΛΟΝ ΤΙΝ ΤΡΑΒΑΝΕ ΠΟΛΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΛΙΑ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΟ ΑΦΟΥ ΤΑ ΞΕΡΕΤΕ ΑΥΤΑ ΑΦΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΕΒΙ Ε ΝΟ Ι ΑΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΧΟΥΝ  :tits2: :tits2: :tits2:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Μιλησα πριν καποιες εβδομαδες με την Αντζελα και μου διαβεβαιωσε οτι δεν προσλαμβανει τρανς,ολες ειναι κανονικες γυναικες και στο μελλον μονο γυναικες θα φερνει,δε νομιζω η Αντζελα να μου ειπε ψεμματα........αυτο για να σου φυγει η απορια....

Δεν προσλαμβάνει γιατί είναι εξαιρετικά δύσκολο έως αδύνατο να βρεις τρανς που να έχει τον επαγγελματισμό της βασίλισσας του 104...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ 100 ΤΑ 100 ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΕΟ ΑΛΑ ΜΑΛΟΝ ΤΙΝ ΤΡΑΒΑΝΕ ΠΟΛΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΛΙΑ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΟ ΑΦΟΥ ΤΑ ΞΕΡΕΤΕ ΑΥΤΑ ΑΦΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΕΒΙ Ε ΝΟ Ι ΑΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΧΟΥΝ  :tits2: :tits2: :tits2:

ΕΣΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΙΣ ΒΡΕΞΩ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ:

spanking-204.jpg
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom