Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (0 μέλη και 36 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
η Μαρίνα είναι 100% εγχειρισμένη τρανσέξουαλ, αν μερικοί εδώ μέσα είναι άσχετοι αυτό είναι δικό τους πρόβλημα...  :kissass2:

p.s. η Άννα δεν λέει ψέματα είναι 100% γυναίκα , απλά παλιά δεν ήταν.

Καλημέρα Άντζελα, καλημέρα κύριοι.
τι μπορείς να μάθεις.....
και αφού τα παραπάνω γραμμένα στερούνται σοβαρότητας, υπάρχει και άλλη μία εκδοχή που δεν την σκέφτηκες.
εξηγούμαι,
Μαρίνα = (η) ουσ.  σύνολο εγκαταστάσεων σε λιμάνι ή όρμο για την εξυπηρέτηση θαλαμηγών.

ΥΓ1. σπάω το κεφάλι μου, η Άννα ποιά είναι;
ΥΓ2. (συμβουλή) αν δεν υπάρχει ταλέντο στην αναζήτηση και αναγνώριση ιερόδουλου καλύτερα για όλους αλλά προτίστως για εσάς να ασχοληθείτε με κάτι άλλο πχ το γκόλφ.
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
και αν μπερδευτουν κ εκεί με τα μπαλάκια; γιατι , για να λες οτι η μαρινα ειχε μπαλακια πρεπει να εισαι και πολυ μπα...λακας
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
O σεβασμός πρός τόν καταναλωτή επιβάλλει τήν ενημέρωση τού πωλητή πρός τόν αγοραστή.Στοιχειώδης αρχή τού εμπορίου.
Λόγω κουτοπονηριάς αποκρύπτεται η φυλική ταυτότητα τών εκδιδομένων.
Νομίζω ότι πρίν κάποιος πληρώσει τό αντίτιμο τής συνεύρεσης, θά ώφειλε να γνωρίζει ότι η Μαρίνα είναι τράβελλος.Δεν είναι κακό.



χαίρομαι διότι το θρέντ απέκτησε και παιδαγωγική χρησιμότητα.
επίσης όταν ο αγοραστής δεν είναι σε θέση να αναγνωρίσει τη διαφορά ανάμεσα στη ντομάτα και το αγγούρι και παρότι ο πωλητής ως όφειλε του είπε ότι το αγγούρι δεν μπορεί να είναι κόκκινο αυτός επιμένει να θεωρεί πως το αγγούρι είναι στρογγυλό και κόκκινο τότε οπωλητής οδηγεί στην έξοδο τον αγοραστή ελπίζοντας πως ο αγοραστής κάπου θα βρεί την ιατρική φροντίδα που χρειάζεται. Στοιχειώδης αρχή από δεν ξέρω τι. :grin:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
και αν μπερδευτουν κ εκεί με τα μπαλάκια; γιατι , για να λες οτι η μαρινα ειχε μπαλακια πρεπει να εισαι και πολυ μπα...λακας



φίλε μου, are you talking to me?
αν και αρχικά πίστευα πως η Μαρίνα είναι γυναίκα συνεχώς νέες εκδοχές ξεπηδούν, αν είχε μπαλάκια θα μπορούσε να ήταν ποδοσφαιράκι.
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
δεν αναφερομαι σε σενα σαφως, αλλα σε όλους αυτούς που για τον χ,ψ,ω κακεντρεχή και μόνο λόγο , μπορούν να λένε  ότι η μαρίνα ειναι τράβελος. Για μένα το καλύτερο ήταν άλλο. το "μεγάλα βυζιά με σιλικόνη και μεγάλος κώλος". κάτσε ρε φίλε δηλαδή με τα μάτια κλειστά μπήκες στο δωμάτιο;δεν την είδες απέξω πως ήταν; αν δε σου αρέσει έχεις κάθε δικαίωμα να φύγεις. εγώ ας πούμε αν η άλλη είναι πολύ μινιόν δε μου αρέσει κ φευγω.τοσο απλά
 

stronzo

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
244
Κριτικές
31
Like
0
Πόντοι
11
η Μαρίνα είναι 100% εγχειρισμένη τρανσέξουαλ, αν μερικοί εδώ μέσα είναι άσχετοι αυτό είναι δικό τους πρόβλημα...  :kissass2:

και για πες μας εσύ που είσαι ''σχετικός''...έχεις δει transexual με ατέλειες όπως κυταρρίτιδα? Γιατί το Μαρινάκι έχει λίγη, ευτυχώς όχι σε αντιαισθησιακό βαθμό αλλά έχει...
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Ναι ρε παιδιά, και η Σοφία είναι τρανσ, και η Σουζάνα, και η Βίβιαν.
Μάλιστα είναι σειρές από το στρατό, υπηρετησαν μαζί στον Έβρο, και η Μαρίνα ήταν Λοχαγός...

Άντζελα, να σε ρωτήσω, με δεδομένο ότι έχεις ένα πρότυπο και νομιμότατο σπίτι, έχεις τη δυνατότητα να επιβεβαιώσεις μέσω της άδειας εργασίας της κάθε κοπέλας το ζητούμενο των αμφισβητιών?

Απλά ερωτώ... γιατί κατά τα άλλα, απλά απολαμβάνω.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
δεν αναφερομαι σε σενα σαφως, αλλα σε όλους αυτούς που για τον χ,ψ,ω κακεντρεχή και μόνο λόγο , μπορούν να λένε  ότι η μαρίνα ειναι τράβελος. Για μένα το καλύτερο ήταν άλλο. το "μεγάλα βυζιά με σιλικόνη και μεγάλος κώλος". κάτσε ρε φίλε δηλαδή με τα μάτια κλειστά μπήκες στο δωμάτιο;δεν την είδες απέξω πως ήταν; αν δε σου αρέσει έχεις κάθε δικαίωμα να φύγεις. εγώ ας πούμε αν η άλλη είναι πολύ μινιόν δε μου αρέσει κ φευγω.τοσο απλά

Δηλαδή για το συγκεκριμένο τυπάκο ο ΘΕΪΚΟΣ ΚΩΛΟΣ της Μαρίνας ήταν το στοιχείο στο οποίο βασίστηκε για να βγάλει το συμπέρασμα ότι η Μαρίνα είναι τρανς;  :2funny: :2funny: :2funny:
 

DIMFUST

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
305
Like
24
Πόντοι
1
Προσωπικα εχω μια απορια και θα ηθελα να την καταθεσω εδω...πως γινεται ορισμενα ατομα σαν τον καβιρο π.χ οτι σχολιο κανουν να εχει τοσο πολυ κακια??απορω μονο ειρωνιες και εμπαθειες εκστομιζουν...πως ζουν μεσα σε τοσο μιζερη κατασταση και το μονο που καταφερνουν ειναι να γινονται αντιπαθεις απο την πλειονοτητα των χρηστων εδω...πραγματικη απορω
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
ρε παιδια παιζουνε πολλα,μπορει να ειναι κανενασ γκομενοσ ,μπορει να ειναι ανταγωνιστησ μπουρδελου τησ πολυαγαπημενησ αντζυ,μπορει να ειναι κανενασ που του ειπε καμια βρισια πανω στο  :knockinb:,κανενασ ανωμαλοσ,  :2funny: :2funny: χιλια δυο .ο καθεισ εχει ποδια και παει και βλεπει.ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΚΑΝΕΝΟΣ . :rockon:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Η Μαργαρίτα που εμφανίζεται στα προγράμματα σήμερα είναι η ρωσίδα , πρώην Ναταλί, που έγραφε και εδώ ?  :think:
 

rollout

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2010
Μηνύματα
177
Like
0
Πόντοι
1
μια μανία να τα βάζουν με τη συγκεκριμένη ρε παιδάκι μου...
κι έχει και κάτι ματάρες... :o :o :o

Τώρα θα πείς... ρε αδερφέ; έτσι όπως τη βλέπεις να ποζάρει τα μάτια πρόσεξες;
ε αδυναμίες είν αυτες  :grin: :grin: :grin:
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • 05.jpg
    05.jpg
    76,9 KB · Εμφανίσεις: 24

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Προσωπικα εχω μια απορια και θα ηθελα να την καταθεσω εδω...πως γινεται ορισμενα ατομα σαν τον καβιρο π.χ οτι σχολιο κανουν να εχει τοσο πολυ κακια??απορω μονο ειρωνιες και εμπαθειες εκστομιζουν...πως ζουν μεσα σε τοσο μιζερη κατασταση και το μονο που καταφερνουν ειναι να γινονται αντιπαθεις απο την πλειονοτητα των χρηστων εδω...πραγματικη απορω

Η απάντησή σου συνοψίζεται σε μία λέξη: ΑΓΑΜΙΑ.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.754
Πόντοι
7.885
Όπα,παιδιά,όπα  :sunglasses: κάντε μια κράτη στο ζήτημα με τις τρανς,γιατί σε λίγο θα τις βαφτίσετε όλες τις κοπέλες έτσι  :tickedoff: κι άντε μετά να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφεντας :huh: :rolleyes:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Όπα,παιδιά,όπα  :sunglasses: κάντε μια κράτη στο ζήτημα με τις τρανς,γιατί σε λίγο θα τις βαφτίσετε όλες τις κοπέλες έτσι  :tickedoff: κι άντε μετά να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφεντας :huh: :rolleyes:

Εγώ πάντως τους ελέφαντες τους ξεχωρίζω καλά... Τώρα αν μερικοί είναι ανίκανοι να το κάνουν τί να πω...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom