Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
κατ εμε αντζελα το να σπας κομματακια τι λεει ο αλλος και να απαντας με ειρωνια, ειναι σαν να πεφτεις στο χαμηλο επιπεδο που κατηγορεις οτι αντιμετωπιζεις...

η καθε περισταση ματια μου θελει και την αναλογη αντιμετωπιση ;)

Έχεις να προτείνεις έναν τρόπο ώστε ο κάθε πελάτης να γνωρίζει αυτήν την λεπτομέρεια, πριν περάσει στο δωμάτιο?

μπορει να ρωτησει την υπηρεσια της βαρδιας ακομα και την κοπέλα
και αν αφορα το δικο μου μαγαζι μπορει απο το να μου στηλει πμ μεχρι να με παρει τηλ ;)


Τωρα και μεχρι το πρωι η Εύα :smitten:


πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:






 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Απο τα καλύτερα στουντιο είναι τώρα μερικοι δεν ξέρω τι διαολο θέλουν  :jerking:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.756
Πόντοι
7.885
Η φωτογραφία της Εύας πάνω αρισετρά στην λεωφόρο,τι θέλει να μας πει :idiot: :think: :rolleyes:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
εμένα πάντως η Μπριγκίτε στις φωτογραφίες μου φαινεται μια χαρούλα. Τώρα αν είναι τράνς ή όχι δεν με ενδιαφέρει. Αμα την επισκευτώ και την δώ απο κοντά τότε θα αποφασίσω αν θα μπώ η όχί.
 

taskanas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
226
Κριτικές
6
Like
352
Πόντοι
301
Αντζελα εισαι θεα .-
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

taskanas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
226
Κριτικές
6
Like
352
Πόντοι
301
οτι ολοι οι δρομοι οδηγουν στην Ευα ;)

thank u baby ;)

πολλα φιλακια  :smitten: :grouphug: :smitten:
φιλακια και σε σενα που εισαι πολυ σωστη σε αυτα που λες. μονο που εχω ενα καημο ρε αντζυ. ποτε θα καταφερω να σε δω απο κοντα.
 

Επισκέπτης
Πατε καλα ρε παλικαρια?

Δεν μπορει καποιος να γραψει μια ασχημη κριτικη? Το οτι το στουντιο σε καθε εναν που δεν εχει καλη αποψη την πεφτει χυμα και τον αντιμετωπιζει με ειρωνια και χλευασμο δεν το βλεπετε? Τοσο καψουρηδες ειστε, τι σκατα..?! Αυτη την αποψη σχηματισε ο ανθρωπος, θα σας ρωτησει κιολας? Η μηπως θα πρεπει να λεγονται μονο τα καλα? Εδω η αλλη υποβαθμισε ολοκληρες περιοχες ( και καλα μενει γλυφαδα και χεστηκε η φοραδα στ'αλωνι, κατω στο βοτανικο ειναι ξεπεσμενα και τετοια, ο λαος του βοτανικου ομως της πληρωνει το τσαρδακι της ), και να ειχε την εντυπωση οτι η Μαρινα ηταν τραβελι, και τι εγινε δηλαδη? Δεν ειπε ειναι σιγουρος, υπαρχει η πιθανοτητα λαθους προφανως σιγα το πραμα. Το παιζει η "κυρια" ιστορια λεγοντας μας να κλειδωσουμε και το αμαξι κιολας, σιγα θα σπασεις κανα νυχι και θα χαλασει ο μικροκοσμακης σου.


O σεβασμός πρός τόν καταναλωτή επιβάλλει τήν ενημέρωση τού πωλητή πρός τόν αγοραστή.Στοιχειώδης αρχή τού εμπορίου.
Λόγω κουτοπονηριάς αποκρύπτεται η φυλική ταυτότητα τών εκδιδομένων.
Νομίζω ότι πρίν κάποιος πληρώσει τό αντίτιμο τής συνεύρεσης, θά ώφειλε να γνωρίζει ότι η Μαρίνα είναι τράβελλος.Δεν είναι κακό.

 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
O σεβασμός πρός τόν καταναλωτή επιβάλλει τήν ενημέρωση τού πωλητή πρός τόν αγοραστή.Στοιχειώδης αρχή τού εμπορίου.
Λόγω κουτοπονηριάς αποκρύπτεται η φυλική ταυτότητα τών εκδιδομένων.
Νομίζω ότι πρίν κάποιος πληρώσει τό αντίτιμο τής συνεύρεσης, θά ώφειλε να γνωρίζει ότι η Μαρίνα είναι τράβελλος.Δεν είναι κακό.

καλως τον καβιρο
καιρο ειχες να γραψεις τις κακοηθιες και τους κομπλεξισμους σου στο θρεντ μας
Η ΜΑΡΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ 100% ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ
και κριμα που δεν θα βγαλεις και ποτε μια γκομενα σαν τη Μαρινα :'(
τις θεωριες σου περι εμποριου αγοραστη και πωλητη στη δουλεια σου και στην επιχειρηση σου

απορω πως κωδικοι σαν το δικο σου που βγαζουνε μονιμος το αχτι τους τα απωθημενα τους και την προσωπικη τους καταπιεση και στερηση  ειτε στο δικο μας θρεντ ειτε σε θρεντ αλλων κοριτσιων και μαγαζιων εξακολουθουν να υπαρχουν



 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
καπου διαβασα οτι ειπε κάποιος την μαρινα τρανς!
εχετε καει εδω μεσα,εχω παει με την μαρινα και δεν παιζει με την καμια αυτο...
αμα δεν μπορειτε να ξεχωρίσετε τις τρανς απο τις γυναικες και να πατε συνειδητά ειτε με αυτες ειτε με τις αλλες ,τι να πω
καλυτερα κοψτε τα μπουρδέλα  :zfuck:
 

tyrovrwmikoulas

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
η Μαρίνα είναι 100% εγχειρισμένη τρανσέξουαλ, αν μερικοί εδώ μέσα είναι άσχετοι αυτό είναι δικό τους πρόβλημα...  :kissass2:

p.s. η Άννα δεν λέει ψέματα είναι 100% γυναίκα , απλά παλιά δεν ήταν.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
καπου διαβασα οτι ειπε κάποιος την μαρινα τρανς!
εχετε καει εδω μεσα,εχω παει με την μαρινα και δεν παιζει με την καμια αυτο...
αμα δεν μπορειτε να ξεχωρίσετε τις τρανς απο τις γυναικες και να πατε συνειδητά ειτε με αυτες ειτε με τις αλλες ,τι να πω
καλυτερα κοψτε τα μπουρδέλα  :zfuck:

Πες τα ρε gastez... Ρε δε γαμιέστε λέω εγώ όσοι λέτε ότι η Μαρίνα είναι τρανς, καλά λέει η Άντζελα είναι να απορεί κανείς πώς διατηρείτε ακόμα τους λογαριασμούς σας! Πάω στοίχημα πως όλοι εσείς που λέτε ότι η Μαρίνα είναι τρανς όχι απλώς δεν έχετε συνευρεθεί μαζί της αλλά ούτε καν στο σαλονάκι του 104 δεν περιμένατε ποτέ σε βάρδιά της γιατί αν το είχατε κάνει σίγουρα δε θα τα λέγατε αυτά. Εκτός αν ανήκετε στη γνωστή κατηγορία των κομπλεξικών του site που για να κάνει πλακίτσα αρχίζει να πιπιλάει σε ένα thread μια ανακρίβεια... Έχουμε κι εμείς χιλιόμετρα στη νύχτα, χθεσινοί δεν είμαστε για να μας πλασάρεται μια τρανς για κανονική γυναίκα & να το χάφτουμε... Μία trans συμμετέχει σ' αυτό το forum & αυτή είναι ΘΕΑ. Άντζελα με αυτά τα τυπάκια μπορείς πολύ απλά να σταματήσεις να απαντάς σε όλα τα μηνύματά τους όπως πάντα φιλότιμα κάνεις & απλώς να τους αναφέρεις, δε φτάνει που διαβάλλουν μια απ' τις κοπέλες σου... Καιρό είχα να σε δω να τσιτώνεις αλλά έχεις δίκιο σίγουρα...
 

tyrovrwmikoulas

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Πες τα ρε gastez... Ρε δε γαμιέστε λέω εγώ όσοι λέτε ότι η Μαρίνα είναι τρανς, καλά λέει η Άντζελα είναι να απορεί κανείς πώς διατηρείτε ακόμα τους λογαριασμούς σας! Πάω στοίχημα πως όλοι εσείς που λέτε ότι η Μαρίνα είναι τρανς όχι απλώς δεν έχετε συνευρεθεί μαζί της αλλά ούτε καν στο σαλονάκι του 104 δεν περιμένατε ποτέ σε βάρδιά της γιατί αν το είχατε κάνει σίγουρα δε θα τα λέγατε αυτά. Εκτός αν ανήκετε στη γνωστή κατηγορία των κομπλεξικών του site που για να κάνει πλακίτσα αρχίζει να πιπιλάει σε ένα thread μια ανακρίβεια... Έχουμε κι εμείς χιλιόμετρα στη νύχτα, χθεσινοί δεν είμαστε για να μας πλασάρεται μια τρανς για κανονική γυναίκα & να το χάφτουμε... Μία trans συμμετέχει σ' αυτό το forum & αυτή είναι ΘΕΑ. Άντζελα με αυτά τα τυπάκια μπορείς πολύ απλά να σταματήσεις να απαντάς σε όλα τα μηνύματά τους όπως πάντα φιλότιμα κάνεις & απλώς να τους αναφέρεις, δε φτάνει που διαβάλλουν μια απ' τις κοπέλες σου... Καιρό είχα να σε δω να τσιτώνεις αλλά έχεις δίκιο σίγουρα...

σιγά μην σκίσεις κανένα καλτσόν...  :jerking:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
σιγά μην σκίσεις κανένα καλτσόν...  :jerking:

Εγώ δε φοράω καλτσόν για να το σκίσω. Εσύ φοράς που διαβάλλεις χωρίς λόγο μία κοπέλα που απλά κάνει τη δουλειά της χωρίς να ενοχλεί κανέναν.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom