Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
Πριν απο λιγες ωρες στην σελιδα του στουντιο και προτου μπουν οι φωτος της κατερινας στην επιλογη "κοπελλες" η κατερινα ειχε μια παρενθεση διπλα στο ονομα της που εγραφε (ελλαδα).. :o  :o
Τωρα που μπηκαν οι φωτος στην παρενθεση γραφει (ρωσια)... :headbang: :headbang:
Τι ακριβως ισχυει ? οχι οτι εχει και μεγαλη διαφορα, απλα για να ξερουμε!! :think: :rockon:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Σήμερα πήρα πρέφα την Κατερίνα στο εν λόγω στούντιο........και ειναι αργα!!!!!!!!!!! :headbang: :bigdick:

Φέρτε την μεσα στη βδομάδα ξανα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

επειδη μας τη ζητησατε σε περισσοτερες βαρδιες :cheesy:
Η Κατερινα θα δουλεψει την επομενη Τεταρτη και Πεμπτη απογευμα αντι για μονο Πεμπτη απογευμα που ειναι κανονικα η μερα της :cheesy:

πολλα πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Πριν απο λιγες ωρες στην σελιδα του στουντιο και προτου μπουν οι φωτος της κατερινας στην επιλογη "κοπελλες" η κατερινα ειχε μια παρενθεση διπλα στο ονομα της που εγραφε (ελλαδα).. :o  :o
Τωρα που μπηκαν οι φωτος στην παρενθεση γραφει (ρωσια)... :headbang: :headbang:
Τι ακριβως ισχυει ? οχι οτι εχει και μεγαλη διαφορα, απλα για να ξερουμε!! :think: :rockon:

Ρωσσιδα ειναι μωρο μου γλυκο, σαν ρωσσιδα ηταν γραμμενη στο site μας και πριν της φωτος της :cheesy: :cheesy:
Το μονο λογικο που μπορω να σκεφτω κουκλι ειναι οτι ο προγραμματιστης της σελιδας μας θα εκανε καποιο μικρο λαθος και θα το διορθωσε :cheesy: :cheesy: :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Κοιταξτε παιδια πηγα πριν λιγες ωρες για να δω την Κατερινα απο κοντα.Μαπα το Καρπουζι.

Πρωτον εμφανισιακα στο Προσωπο ειναι πολυ ασχημη.Δευτερον ειναι χοντρη.Τα βυζια ειναι γυρω στο 5+ οχι τιποτα φοβερο για ολους οσοι ειναι εστω βυζοπλικτοι.Ειναι απο τη Μολδαβια.
Ασε που κατα την γνωμη μου ψιλοβιαζεται ή ετσι εδειχνε.Επισης δεν ανεβαινει απο πανω.

Αυτο το λεω σε συγκριση με τις περισσοτερες κοπελες που δουλευουν στο 104 δεν υπαρχει θεμα συγκρισης και σε συμμετοχη και σε ομορφια.

Πιστευω η συγκεκριμενη κοπελα/γυναικα θα ηταν πολυ καλη για Διδυμου και τετοιες οδους με 35-40αρες.Αλλα σε ενα στουντιο οπου και το κασσε ειναι πιο μεγαλο και οι συγκρισεις με αλλες κοπελες ειναι ματεες.

Αυτα.Πατε και εσεις και πειτε και εσεις τη γνωμη σας.
 

silent scream

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
επειδη μας τη ζητησατε σε περισσοτερες βαρδιες :cheesy:
Η Κατερινα θα δουλεψει την επομενη Τεταρτη και Πεμπτη απογευμα αντι για μονο Πεμπτη απογευμα που ειναι κανονικα η μερα της :cheesy:

πολλα πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

έίσαι θεα!!!!!

να σου πω κάτι?επειδη παρακολουθω αυτα και τον τροπο που γραφεις εδω και καιρο...
ΔΕΝ με νοιαζεις τι μας λες και πως τα λες και αν τα πιστευεις...η τέλος τι πουλας

με εντυπωσιαζει οτι εισαι ΣΩΣΤΗ Επαγγελματιας!!!  ΑΥΤΟ ΛΕΙΠΕΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ και να σαι σιγουρη οτι δεν θα χασεις..

καλο βραδυ
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.375
Πόντοι
41.447
επειδη μας τη ζητησατε σε περισσοτερες βαρδιες :cheesy:
Η Κατερινα θα δουλεψει την επομενη Τεταρτη και Πεμπτη απογευμα αντι για μονο Πεμπτη απογευμα που ειναι κανονικα η μερα της :cheesy:

πολλα πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Αντζελα μπράβο!
την επόμενη βδομάδα μια απο τις δύο μέρες θα περάσω για την Κατερίνα!
Φιλιά! :-*
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Κοιταξτε παιδια πηγα πριν λιγες ωρες για να δω την Κατερινα απο κοντα.Μαπα το Καρπουζι.

Πρωτον εμφανισιακα στο Προσωπο ειναι πολυ ασχημη.Δευτερον ειναι χοντρη.Τα βυζια ειναι γυρω στο 5+ οχι τιποτα φοβερο για ολους οσοι ειναι εστω βυζοπλικτοι.Ειναι απο τη Μολδαβια.
Ασε που κατα την γνωμη μου ψιλοβιαζεται ή ετσι εδειχνε.Επισης δεν ανεβαινει απο πανω.

Αυτο το λεω σε συγκριση με τις περισσοτερες κοπελες που δουλευουν στο 104 δεν υπαρχει θεμα συγκρισης και σε συμμετοχη και σε ομορφια.

Πιστευω η συγκεκριμενη κοπελα/γυναικα θα ηταν πολυ καλη για Διδυμου και τετοιες οδους με 35-40αρες.Αλλα σε ενα στουντιο οπου και το κασσε ειναι πιο μεγαλο και οι συγκρισεις με αλλες κοπελες ειναι ματεες.

Αυτα.Πατε και εσεις και πειτε και εσεις τη γνωμη σας.

Aυτα ειναι γουστα μωρακι μου γλυκο και επειδη πολλα παιδια μας ζητησαν μια κοπέλα μεγαλυτερης ηλικιας και με πιασιματα και μεγαλο στηθος και μιας και ειμαστε στο συνολο μας ολες οι κοπέλες νεαρης ηλικας φεραμε κοντα μας στο μαγαζι και την Κατερινα για να ικανοποιησουμε και αυτη τη γκαμα πελατων.
Για το οτι δεν αναιβηκε πανω σου μου το ειπε η ιδια γιατι εκεινη την ωρα ετυχε να βρισκομουν στη κουζινα του μαγαζιου και δεν αναιβηκε μονο σε εσενα γιατι οπως μου ειπε η ιδια το πεος σου ειναι λιγο μεγαλο και προσπαθησε με τον τροπο της να το αποφυγει μιας και η σταση απο πανω σε ενα καλο πεος μας ποναει λιγο παραπανω.
Οσο για το οτι βιαζεται δε το πιστευω γιατι στο μεγαλυτερο περιπου μερος της βαρδιας της ημουν μαζι της και ξερω περιπου ποσο καθοταν στα δωματια με τους πελατες ;)
Μαλλον επειδη δεν σου αναιβηκε απο πανω ματακια μου θα θεωρησες οτι πηγε να σε ξεπεταξει πραγμα που δεν πιστευω οτι εγινε.
Οσο για το οτι σου αρεσουν πιο αδυνατες και νεες κοπέλες ,οι περισσοτερες στο συνολο μας ετσι ειμαστε ;) :cheesy:

πολλα πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
αν ισχυει αυτο που σε ρωτησα:
 

Συνημμένα

  • sorry_08.gif
    sorry_08.gif
    19,7 KB · Εμφανίσεις: 35

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
ΟΚ γουστα θα μου πεις τελος παντων.

Θα ερθω αυριο για Τατιαννα το βραδακι με παρεα αν εισαι εκει θα τα πουμε φιλακια.
Και καληνυχτα.
:-*
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Δεν θελω και πολλα Φυλης104!
Ενα μελαχρινο προστυχοσκυλο ζηταω ο ερμος και δεν βρισκω  :headbang:

θα κανω οτι μπορω ματακια μου γλυκα ;) :cheesy:

έίσαι θεα!!!!!
να σου πω κάτι?επειδη παρακολουθω αυτα και τον τροπο που γραφεις εδω και καιρο...
ΔΕΝ με νοιαζεις τι μας λες και πως τα λες και αν τα πιστευεις...η τέλος τι πουλας
με εντυπωσιαζει οτι εισαι ΣΩΣΤΗ Επαγγελματιας!!!  ΑΥΤΟ ΛΕΙΠΕΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ και να σαι σιγουρη οτι δεν θα χασεις..

thanks baby για τα καλα σου λογια:cheesy: :-*
μωρακι μου γλυκο ολοι οφειλουμε να ειμαστε σωστοι επαγγελαματιες σε οτι και αν κανουμε αλλιως δεν προκειτε να προοδευσουμε ουτε σαν ατομα αλλα ουτε και σαν κοινωνια ;) :cheesy:

Αντζελα μπράβο!
την επόμενη βδομάδα μια απο τις δύο μέρες θα περάσω για την Κατερίνα!
Φιλιά! :-*

θα σε περιμενουμε μαναρακι μου γλυκο ;) :-*

πολλα πολλα φιλακια :smitten: :grouphug:
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
ψωλαρας τελικα ο Kurwa....πουσε μπομπα ελα σου βρηκα γαμπρο... :grin:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
ΟΚ γουστα θα μου πεις τελος παντων.

Θα ερθω αυριο για Τατιαννα το βραδακι με παρεα αν εισαι εκει θα τα πουμε φιλακια.
Και καληνυχτα.
:-*

λογικα θα φυγω με το που με αλλαξει η Τατιανα :cheesy:
αλλα μπορει και να ειμαι και να ξαναπιουμε ποτακι ;) ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
:huh:
 

Συνημμένα

  • 1111.jpg
    1111.jpg
    46,2 KB · Εμφανίσεις: 18

kostas_bba

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
26
Κριτικές
4
Like
34
Πόντοι
0
Καλησπέρα ή μάλλον καλημέρα σε όλους.

Κριτικές και τιμοκατάλογος με έχουν πείσει για μία επίσκεψη πολύ σύντομα.

Απλά τα θα ήθελα τα φώτα της κυρίας:

Αν ισχύουν τα σχόλια ότι στο απλό πρόγραμμα οι κοπέλες του στούντιο δε βιάζονται, τότε στο φουλ τι γίνεται ?

Επίσης φαντάζομαι ότι το φουλ συνδυάζεται και με τις extra υπηρεσίες, σωστά ? Μπορείς να μας διαφωτίσεις & να μας φτιάξεις?

Αλλά μάλλον περισσότερες πληροφορίες θα πάρω όταν έρθει η ώρα της επίσκεψης !

Χαιρετίσματα...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Σημερα Παρασκευη

πρωι εγω η Ατζελα :smitten:



απογευμα η Τατιανα :smitten:



πολλα πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
Άντζελα μου καλημέρα.. :smitten: :smitten:
Θα σε ρωτήσω κάτι που αν θέλεις μου απαντάς..
Η Εύα είναι μια ξανθιά Βορειοελλαδίτισα που δούλευε πριν ενάμισυ χρόνο περίπου σε ένα γραφείο της Θεσσαλονίκης;
Αν είναι αυτή, είναι καταπληκτική.. Έχω περάσει υπέροχες στιγμές  :knockinb: μαζί της.. :dancing:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλησπέρα ή μάλλον καλημέρα σε όλους.

Κριτικές και τιμοκατάλογος με έχουν πείσει για μία επίσκεψη πολύ σύντομα.

Απλά τα θα ήθελα τα φώτα της κυρίας:

Αν ισχύουν τα σχόλια ότι στο απλό πρόγραμμα οι κοπέλες του στούντιο δε βιάζονται, τότε στο φουλ τι γίνεται ?

Επίσης φαντάζομαι ότι το φουλ συνδυάζεται και με τις extra υπηρεσίες, σωστά ? Μπορείς να μας διαφωτίσεις & να μας φτιάξεις?

Αλλά μάλλον περισσότερες πληροφορίες θα πάρω όταν έρθει η ώρα της επίσκεψης !

Χαιρετίσματα...

Γεια σου και σε σενα μωρακι :cheesy:
απλα στο φουλ προγραμμα οι υπηρεσιες ειναι σαφως περισσοτερες οπως και ο χρονος παραμονης μας στο δωματιο.
Και φυσικα και με ενα απλο προγραμμα των 30ε να εισαι συγουρος οτι θα προσπαθησουμε και με το παραπανω να φυγεις ευχαριστημενος ;) :cheesy:



Άντζελα μου καλημέρα.. :smitten: :smitten:
Θα σε ρωτήσω κάτι που αν θέλεις μου απαντάς..
Η Εύα είναι μια ξανθιά Βορειοελλαδίτισα που δούλευε πριν ενάμισυ χρόνο περίπου σε ένα γραφείο της Θεσσαλονίκης;
Αν είναι αυτή, είναι καταπληκτική.. Έχω περάσει υπέροχες στιγμές  :knockinb: μαζί της.. :dancing:

λυπαμαι βρε μωρακι που θα σε απογοητευσω αλλα πρεπει να ειναι αλλη κοπέλα :- :- :- :-

πολλα πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
λυπαμαι βρε μωρακι που θα σε απογοητευσω αλλα πρεπει να ειναι αλλη κοπέλα :- :- :- :-

πολλα πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
Δεν με απογοήτευσες καθόλου κούκλα μου..
Απλά μια ερώτηση έκανα.. Το ταξίδι για χάρη σας έχω σκοπό να το κάνω έτσι κι αλλιώς.. :smitten: :smitten: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Δεν με απογοήτευσες καθόλου κούκλα μου..
Απλά μια ερώτηση έκανα.. Το ταξίδι για χάρη σας έχω σκοπό να το κάνω έτσι κι αλλιώς.. :smitten: :smitten: :smitten:

Κουκλι μου ομορφο......
αν ειναι να ταξιδεψεις απο τη πολη σου για να ερθεις μονο για μας :cheesy:
σε παρακαλω να με εχεις ειδοποιησει απο πριν με πμ για το ποτε θαρθεις για σε περιμενω και να κανονισω με τη κοπέλα που θα πας να σε περιποιηθει λιγο παραπανω :cheesy: :cheesy: :cheesy: ;)

πολλα πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
Σε ευχαριστώ γλυκειά μου..
Αλλά μάλλον θα χρειαστείς να ενημερώσεις παραπάνω από μια κοπέλα γιατί αφού θα το κάνω που θα το κάνω το ταξίδι, σκέφτομαι να κάνω μια διατριβή μαζί σας και πρώτα από όλα με εσένα κοριτσάρα μου.. :smitten: :smitten:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom