Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
θα κανουμε ουρα στο στενο εξω απο το μαγαζι να προσκυνησουμε ολοι  :2funny:

αμα τα διαβασει αυτα η ιδια θα την ψωνισει τελειως  :2funny: :2funny: :2funny:

:offtopic: έτσι ρίξτε και ένα προσκύνημα για μένα μην με ξεχάσετε......................
 

mixalis...ath...

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
66
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
τωρα που ειπε ο φιλος για την λιοσιων..θυμηθηξα κατι....
ειχα παει πριν 5 χρονια περιπου...μπενω σε ενα σκοτινα μεσα βγενει η κοπελα μου αρεσε μπορω να πω ηταν και σκοταδι κιολας...
τεσπα μπενω στο δωματιο και περιμενα αρκετη ωρα μπορω να μπω...σε μια στιγμη ακουω να μιλαει με την τσατσα και ειχε αρκετα περιεργη φωνη...εκει καταλαβα τι παιζει....
οταν μου ρθε στο δωματιο την ρωτησα διακριτικα και ωραια παντα αν ειναι τραβεστι...και μου ειπε ναι...εκει της ειπα συγνωμη δεν μπορω να κανω κατι....ευγενικα και ωραια εφυγε...
ερχετε η τσατσα μετα μου λεει τι εγινε ρε μεγαλε;;;
της λεω ετσι και ετσι ειναι τα πραγματα...
κατι σε ποιο original δεν υπαρχει...;;;
και γυρναει με να στυλακι και λεει original ειναι το μυαλο σου και μου πεταει το 20 αρικο στην μαπα.......χαχαχααχαχ

απο τοτε δεν ξαναπατησα ποτε σε αυτο το μερος....

πλακα ειχε παντως.....
 

liferider

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
174
Κριτικές
6
Like
52
Πόντοι
1
Καλησπερα Αντζελα, μπορεις να μας πεις ποιες κοπελες δεχονται με 40Ε;
 

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1
μπραβο φιλε καλη ερωτηση..γιατι με αυτη την οικονομικη κριση..
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
ε μα κι εσυ πηγες Λιοσιων που για να γαμησεις εκει πρεπει να σαι τελειωμενος!!!!!Υπαρχουν στην φυλης μπουρδελα επιπεδου στουντιο,ακομα και το Μεταξι εχει ανεβει τωρα τελευταια.Οταν εχεις δυσχερειες υπαρχουν καποιες γκομενες σε μπουρδελα που εχουν σχετικη ανεση χρονου,γι αυτο υπαρχει το σαιτ,να κατατοπιζομαστε

Ρε φίλε τα ξέρω για τη Λιοσίων δεν είμαι χθεσινός απλά πήγα για μια συγκεκριμένη, ξακουστή για τα  :tits: της, τη Μαρία την Πολωνέζα αν έχεις ακουστά... Η μαλακία είναι ότι έλειπε τελικά αλλά μια & πήγα μέχρι εκεί είπα να περάσω...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
τωρα που ειπε ο φιλος για την λιοσιων..θυμηθηξα κατι....
ειχα παει πριν 5 χρονια περιπου...μπενω σε ενα σκοτινα μεσα βγενει η κοπελα μου αρεσε μπορω να πω ηταν και σκοταδι κιολας...
τεσπα μπενω στο δωματιο και περιμενα αρκετη ωρα μπορω να μπω...σε μια στιγμη ακουω να μιλαει με την τσατσα και ειχε αρκετα περιεργη φωνη...εκει καταλαβα τι παιζει....
οταν μου ρθε στο δωματιο την ρωτησα διακριτικα και ωραια παντα αν ειναι τραβεστι...και μου ειπε ναι...εκει της ειπα συγνωμη δεν μπορω να κανω κατι....ευγενικα και ωραια εφυγε...
ερχετε η τσατσα μετα μου λεει τι εγινε ρε μεγαλε;;;
της λεω ετσι και ετσι ειναι τα πραγματα...
κατι σε ποιο original δεν υπαρχει...;;;
και γυρναει με να στυλακι και λεει original ειναι το μυαλο σου και μου πεταει το 20 αρικο στην μαπα.......χαχαχααχαχ

απο τοτε δεν ξαναπατησα ποτε σε αυτο το μερος....

πλακα ειχε παντως.....

Έτσι είναι ρε φίλε, Λιοσίων, Μετάξι & πλατεία Αττικής είναι μπίχλα τελείως... Και παίζουν & τραβέλια. Π.χ. εγώ ξέρω ένα στην Αγκύρας που είναι γνωστό τραβελόσπιτο... Τί τα θες, ΜΑΚΡΙΑ. Μόνο μια φορά ας πούμε ότι αξίζει να πάει κανείς εκεί για την εμπειρία & τα "γαλόνια" του μπουρδελιάρη.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
κανονικα όλες ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:

Μωρό όταν λες "κανονικά" τί εννοείς; Εγώ γιατί νομίζω ότι την τελευταία φορά που ήρθα στο στούντιο η τσατσά μου είπε ότι έχει 50 το απλό; Μου έκανε εντύπωση μάλιστα...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μωρό όταν λες "κανονικά" τί εννοείς; Εγώ γιατί νομίζω ότι την τελευταία φορά που ήρθα στο στούντιο η τσατσά μου είπε ότι έχει 50 το απλό; Μου έκανε εντύπωση μάλιστα...

50 εχει μωρο το απλο καλα σου ειπε η υπηρεσια ;)
απο κει και περα αν καποιος δεν εχει τα χρηματα μπορει να περασει και με 40 τη συγκεκριμενη στιγμη και εφοσον θελει και η κοπέλα ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Μωρό το Τζενάκι γιατί έχει εξαφανιστεί απ' τις βάρδιες; Απ' τη Σουζάνα κανένα νέο που είχε τραβήγματα;
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
μωρο χθες ειχα βαρδια και ειμουν μεχρι τις πρωτες πρωινες ωρες στο μαγαζι
κανενα τετοιο περιστατικο δεν εγινε :- :P
Mάλιστα.Μάλλον αντζελα δεν ακους καλά το τι γίνεται και μιλάω για την βάρδια που ειχε η Σοφια
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
κανονικα όλες ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:

Άντζελα το [size=10pt][size=10pt][size=10pt]κανονικά[/size][/size][/size] κρύβει πολλές παγίδες και πιστεύω το γνωρίζεις καλύτερα από εμένα..........

Την μόνη φορά που έχω πληρώσει 40€ για απλό πρόγραμμα ήτανε με την Εύα,όλες τις άλλες φορές 50€ το γνωρίζεις...............

Αν την επόμενη φορά έρθω και πώ στην κυρία της υποδοχής 40€ τι λες δεν θα γίνει σκηνή με συνέπεια να ξενερώσω και να μην περάσω καλά :(

Τι να πω ότι η ίδια η Άντζελα μας έχει πει ότι και με 40€ μπορούμε να περάσουμε :think: :think:

Φιλικά τα λέω όλα αυτά το ξέρεις ότι δεν έχω κανένα πρόβλημα ούτε με εσένα ούτε με το μαγαζί,αλλά επειδή βλέπω ότι κάποια άτομα το σχολίασαν ήθελα να ξέρω τι γίνεται.....................
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μωρό το Τζενάκι γιατί έχει εξαφανιστεί απ' τις βάρδιες; Απ' τη Σουζάνα κανένα νέο που είχε τραβήγματα;

γιατι μαναρι δεν υπαρχουν καθολου κενες βαρδιες :-
η βιβιαν που τα παει πολυ καλα με το ζορι βρισκω κενο και της δινω οποτε μπορω 2η βαρδια
η Σισυ μια καινουργια και πολυ ομορφη κοπέλα απ την προηγουμενη εβδομαδα εχει ερθει στο μαγαζι και δεν βρισκω βαρδια να της δωσω :-
η Νικολ εχει 3 μονιμες βαρδιες
η Σοφια 2 μονιμες
η Μαρίνα 5 μονιμες
η Ευα ηρθε και πηρε αμεσως τις 3 που ειχε
η Αλινα εχει 1
η Λιζα εχει 1
η Νανα 1-2
η Βιβιαν 1-2
εγω αυτο το καιρο εχω 2 γιατι μετα δεν θα κατεβαινω καθολου
μετα δεν μενουν σχεδον καθολου κενες και το προγραμμα εχει σχεδον βγει ;)
απ τη Σουζανα οχι δεν υπαρχει κανενα νεο :-

Άντζελα το [size=10pt][size=10pt][size=10pt]κανονικά[/size][/size][/size] κρύβει πολλές παγίδες και πιστεύω το γνωρίζεις καλύτερα από εμένα..........

Την μόνη φορά που έχω πληρώσει 40€ για απλό πρόγραμμα ήτανε με την Εύα,όλες τις άλλες φορές 50€ το γνωρίζεις...............

Αν την επόμενη φορά έρθω και πώ στην κυρία της υποδοχής 40€ τι λες δεν θα γίνει σκηνή με συνέπεια να ξενερώσω και να μην περάσω καλά :(

Τι να πω ότι η ίδια η Άντζελα μας έχει πει ότι και με 40€ μπορούμε να περάσουμε :think: :think:

Φιλικά τα λέω όλα αυτά το ξέρεις ότι δεν έχω κανένα πρόβλημα ούτε με εσένα ούτε με το μαγαζί,αλλά επειδή βλέπω ότι κάποια άτομα το σχολίασαν ήθελα να ξέρω τι γίνεται.....................

προβλημα μωρο δεν υπαρχει και δεν θα σου διμιουργησει καμια  ;)
σε κάθε βάρδια ενα ποσοστό με ραντεβού των 40ε μπορεί να γίνει και γίνετε ;)
ακόμα ενα πελάτης 1-2-3 φορές αν δεν εχει χρήματα μπορεί να περάσει και με 40
αυτο που δεν γίνετε ειναι όλα τα ραντεβού της βαρδιας να ειναι με 40 και καποιος να περνάει συνέχεια με 40 ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
γιατι μαναρι δεν υπαρχουν καθολου κενες βαρδιες :-
η βιβιαν που τα παει πολυ καλα με το ζορι βρισκω κενο και της δινω οποτε μπορω 2η βαρδια
η Σισυ μια καινουργια και πολυ ομορφη κοπέλα απ την προηγουμενη εβδομαδα εχει ερθει στο μαγαζι και δεν βρισκω βαρδια να της δωσω :-
η Νικολ εχει 3 μονιμες βαρδιες
η Σοφια 2 μονιμες
η Μαρίνα 5 μονιμες
η Ευα ηρθε και πηρε αμεσως τις 3 που ειχε
η Αλινα εχει 1
η Λιζα εχει 1
η Νανα 1-2
η Βιβιαν 1-2
εγω αυτο το καιρο εχω 2 γιατι μετα δεν θα κατεβαινω καθολου
μετα δεν μενουν σχεδον καθολου κενες και το προγραμμα εχει σχεδον βγει ;)
απ τη Σουζανα οχι δεν υπαρχει κανενα νεο :-

προβλημα μωρο δεν υπαρχει και δεν θα σου διμιουργησει καμια  ;)
σε κάθε βάρδια ενα ποσοστό με ραντεβού των 40ε μπορεί να γίνει και γίνετε ;)
ακόμα ενα πελάτης 1-2-3 φορές αν δεν εχει χρήματα μπορεί να περάσει και με 40
αυτο που δεν γίνετε ειναι όλα τα ραντεβού της βαρδιας να ειναι με 40 και καποιος να περνάει συνέχεια με 40 ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:

Άντζελα ή το κάνεις 40€ για όλους και για όλες τις κοπέλες ή το αφήνεις εκεί που είναι και δεν το διαπραγματεύεσαι.............

Αν τώρα εγώ που έρχομαι κάποιες φορές στο στούντιο και αρχίσω να λέω δίνω μόνο 40€ για το απλό τι λες δεν θα έχω πρόβλημα???????

Σου απαντάω εγώ θα έχω πρόβλημα.Επίσης,πως θα ορίζεται το κάποια ραντεβού θα περνάνε με 40€ δηλ.τι θα υπάρχει λίστα με ραντεβού όπου θα γίνεται ο διαχωρισμός οι πρώτοι 10 λ.χ με 40€ οι υπόλοιποι με 50€.........

Αν μπορείς να το εξηγήσες λίγο γιατί μου δημιουργήθηκαν πολλές απορίες :think:

Πότε σταματάς τις βάρδυες για να ξέρω θα προλάβω πριν μπω ή θα έχεις διαφύγει νωρίτερα  :grin:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
γιατι μαναρι δεν υπαρχουν καθολου κενες βαρδιες :-
η βιβιαν που τα παει πολυ καλα με το ζορι βρισκω κενο και της δινω οποτε μπορω 2η βαρδια
η Σισυ μια καινουργια και πολυ ομορφη κοπέλα απ την προηγουμενη εβδομαδα εχει ερθει στο μαγαζι και δεν βρισκω βαρδια να της δωσω :-
η Νικολ εχει 3 μονιμες βαρδιες
η Σοφια 2 μονιμες
η Μαρίνα 5 μονιμες
η Ευα ηρθε και πηρε αμεσως τις 3 που ειχε
η Αλινα εχει 1
η Λιζα εχει 1
η Νανα 1-2
η Βιβιαν 1-2
εγω αυτο το καιρο εχω 2 γιατι μετα δεν θα κατεβαινω καθολου
μετα δεν μενουν σχεδον καθολου κενες και το προγραμμα εχει σχεδον βγει ;)
απ τη Σουζανα οχι δεν υπαρχει κανενα νεο :-
πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:

Καλά & μόνο για την Τζένη δεν υπάρχει ούτε μία βάρδια; Εκτός αν δεν έχει πολλή πελατεία... Μη με παρεξηγείς πιο πολύ από περιέργεια ρωτάω. Όσο για Σουζάνα πες μου ότι μπορεί να αργήσει αλλά θα ξαναεπιστρέψει στο studio... Μη γίνει καμιά στραβή & σταματήσει, μου έχει κάτσει να την επισκεφτώ στο έχω ξαναπεί, σχεδίαζα μέσα στο Μάιο να την επισκεφτώ αλλά ήμουν στριμωγμένος οικονομικά.
 

erosman

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2006
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Ατζελα το Κατερινάκι έφυγε δεν ανήκει πλέον στην ομάδα του Φ104? γιατί δεν το βλέπω πουθενά στο πρόγραμμα .....? Sorry εάν έχεις ξαναπαντήσει στο ίδιο ερώτημα παραπάνω .... :-* :-* :-*

γιατι μαναρι δεν υπαρχουν καθολου κενες βαρδιες :-
η βιβιαν που τα παει πολυ καλα με το ζορι βρισκω κενο και της δινω οποτε μπορω 2η βαρδια
η Σισυ μια καινουργια και πολυ ομορφη κοπέλα απ την προηγουμενη εβδομαδα εχει ερθει στο μαγαζι και δεν βρισκω βαρδια να της δωσω :-
η Νικολ εχει 3 μονιμες βαρδιες
η Σοφια 2 μονιμες
η Μαρίνα 5 μονιμες
η Ευα ηρθε και πηρε αμεσως τις 3 που ειχε
η Αλινα εχει 1
η Λιζα εχει 1
η Νανα 1-2
η Βιβιαν 1-2
εγω αυτο το καιρο εχω 2 γιατι μετα δεν θα κατεβαινω καθολου
μετα δεν μενουν σχεδον καθολου κενες και το προγραμμα εχει σχεδον βγει ;)
απ τη Σουζανα οχι δεν υπαρχει κανενα νεο :-

προβλημα μωρο δεν υπαρχει και δεν θα σου διμιουργησει καμια  ;)
σε κάθε βάρδια ενα ποσοστό με ραντεβού των 40ε μπορεί να γίνει και γίνετε ;)
ακόμα ενα πελάτης 1-2-3 φορές αν δεν εχει χρήματα μπορεί να περάσει και με 40
αυτο που δεν γίνετε ειναι όλα τα ραντεβού της βαρδιας να ειναι με 40 και καποιος να περνάει συνέχεια με 40 ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Πότε σταματάς τις βάρδυες για να ξέρω θα προλάβω πριν μπω ή θα έχεις διαφύγει νωρίτερα  :grin:

μεσα Ιουλιου και μετα ξανα πισω το Σεπτεμβρη ;)

Όσο για Σουζάνα πες μου ότι μπορεί να αργήσει αλλά θα ξαναεπιστρέψει στο studio... Μη γίνει καμιά στραβή & σταματήσει, μου έχει κάτσει να την επισκεφτώ στο έχω ξαναπεί, σχεδίαζα μέσα στο Μάιο να την επισκεφτώ αλλά ήμουν στριμωγμένος οικονομικά.

χθες μιλησα μαζι της
οτι θα ξαναγυρισει θα ξαναγυρισει συγουρα απλα εχει ακομα πολλες υποχρεωσεις και τρεξιματα στην πατριδα της :-

Ατζελα το Κατερινάκι έφυγε δεν ανήκει πλέον στην ομάδα του Φ104? γιατί δεν το βλέπω πουθενά στο πρόγραμμα .....? Sorry εάν έχεις ξαναπαντήσει στο ίδιο ερώτημα παραπάνω .... :-* :-* :-*

ναι εχει σταματησει μαναρι ;)
νομιζω θα τη βρεις καπου μεταξυ κατεχακη και ιπωνακτως ;)


Τωρα η Αλίνα :smitten:

   
το απογευμα η Ευα :smitten:
 
   
πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom