Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Καταλαβαίνων ότι σε προβλημάτισα και να με συγχωρείς ... Αυτό είναι όμως υπέρ σου να ξέρεις γιατί δηλώνει ευσυνείδητη επαγγελματία!!!!Τώρα για το ποια κοπέλα ήταν στην υποδοχή αν αρχίσω να αποκλείω μια μια τις κοπέλες δια της εις άτοπον απαγωγής θα καταλήξουμε σε αυτή που ήταν οπότε θα είναι σα να λέω το όνομά της.Αυτό δεν το θέλω ούτε για την κοπέλα ούτε και για μένα γιατί έτσι θα αποκαλυφθώ και δε θέλω :- :- :- :-

Θέλω να πιστεύω ότι σας παρεξήγησα και πολύ κακώς έκανα...

Όσο για τα φιλιά δεκτά ... αλλά δε θα αρκεστώ σε αυτά!!!!ΘΑ περάσω και για τα υπόλοιπα :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Σε περιμενουμε να εχεις ενα ομορφο βραδυ οτι και να κανεις.... :-* :boobies:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Καλησπερα αγορινα μου μπορεις να μου πεις ποια κοπελα ηταν στην υποδοχη;;;;
Γιατι μου φαινεται λιγο περιεργο οχι οτι το αποκλειω οτι ηρθες απλα επειδη κανω και εγω χρεη υποδοχης παντα βλεπουμε να κανουμε το καλυτερο για τον κοσμο μας....  :-* :-*

Για εσένα προσωπικά επιβεβαιώνω (όχι φυσικά ότι δεν ισχύει κάτι ανάλογο και για τις υπόλοιπες κοπέλες που δουλεύουν στην υποδοχή). Δεν κρίνω από την αντιμετώπιση σε εμένα που είμαι παλιός φίλος του μαγαζιού, αλλά απ' την αντιμετώπιση που επεφύλαξες στους πελάτες που μπήκαν το Σάββατο μετά τα μεσάνυχτα που έτυχε να πίνω το ποτό μου στο μπαράκι του studio και μου έκανε εντύπωση το πόσο ευγενέστατη, καλοσυνάτη και επαγγελματίας ήσουν μαζί τους, ομολογώ ότι μου έκανε εντύπωση.
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Για εσένα προσωπικά επιβεβαιώνω (όχι φυσικά ότι δεν ισχύει κάτι ανάλογο και για τις υπόλοιπες κοπέλες που δουλεύουν στην υποδοχή). Δεν κρίνω από την αντιμετώπιση σε εμένα που είμαι παλιός φίλος του μαγαζιού, αλλά απ' την αντιμετώπιση που επεφύλαξες στους πελάτες που μπήκαν το Σάββατο μετά τα μεσάνυχτα που έτυχε να πίνω το ποτό μου στο μπαράκι του studio και μου έκανε εντύπωση το πόσο ευγενέστατη, καλοσυνάτη και επαγγελματίας ήσουν μαζί τους, ομολογώ ότι μου έκανε εντύπωση.

Σε ευχαριστω πολυ αγορινα να σαι καλα για τα καλα σου λογια.... :-*


υ.γ. Γιατι σου εκανε εντυπωση ομως,;;;; :think:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Σε ευχαριστω πολυ αγορινα να σαι καλα για τα καλα σου λογια.... :-*


υ.γ. Γιατι σου εκανε εντυπωση ομως,;;;; :think:

Καλησπέρα Δεσποινάκι. Δεν είναι κάτι που με ξάφνιασε ή δεν το περίμενα, μη φανταστείς ότι εννοώ κάτι τέτοιο, απλά μου δημιούργησε θετική εντύπωση. Συγκεκριμένα σκάλωσα με κάποιον που του παρήγγειλες εσύ προσωπικά μέχρι και ταξί για να φύγει με ασφάλεια απ' το studio, σπάνια συναντάς τέτοιο επαγγελματισμό σε μαγαζιά του είδους στην Αθήνα (αν όχι ποτέ...)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Για εσένα προσωπικά επιβεβαιώνω (όχι φυσικά ότι δεν ισχύει κάτι ανάλογο και για τις υπόλοιπες κοπέλες που δουλεύουν στην υποδοχή). Δεν κρίνω από την αντιμετώπιση σε εμένα που είμαι παλιός φίλος του μαγαζιού, αλλά απ' την αντιμετώπιση που επεφύλαξες στους πελάτες που μπήκαν το Σάββατο μετά τα μεσάνυχτα που έτυχε να πίνω το ποτό μου στο μπαράκι του studio και μου έκανε εντύπωση το πόσο ευγενέστατη, καλοσυνάτη και επαγγελματίας ήσουν μαζί τους, ομολογώ ότι μου έκανε εντύπωση.
Μόλις είχα φύγει,τύπε.............. :boobies:
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Καλησπέρα Δεσποινάκι. Δεν είναι κάτι που με ξάφνιασε ή δεν το περίμενα, μη φανταστείς ότι εννοώ κάτι τέτοιο, απλά μου δημιούργησε θετική εντύπωση. Συγκεκριμένα σκάλωσα με κάποιον που του παρήγγειλες εσύ προσωπικά μέχρι και ταξί για να φύγει με ασφάλεια απ' το studio, σπάνια συναντάς τέτοιο επαγγελματισμό σε μαγαζιά του είδους στην Αθήνα (αν όχι ποτέ...)


Καταλαβα τωρα και θα ηθελα να σου πω οτι το εχουμε κανει πολλες φορες αυτο....
Επειδη οπως ολοι ξερουμε η φυλης ειναι πολυ δυσκολη περιοχη φροντιζουμε να παρεχουμε ασφαλεια οαο μπορουμε.... ;)


Για αυτο και ο κοσμος μας προτιμα γιατι εχουμε το πακετο που λενε.... :grin:

και για αυτο σε καιρους κρισης εμεις εχουμε επιβιωσει και θα συνεχισουμε οσο μπορουμε να γινομαστε καλυτερες!!!! :rockon: :rockon: :rockon:


Φιλουρες πολλες..... :-* :-*
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Καταλαβα τωρα και θα ηθελα να σου πω οτι το εχουμε κανει πολλες φορες αυτο....
Επειδη οπως ολοι ξερουμε η φυλης ειναι πολυ δυσκολη περιοχη φροντιζουμε να παρεχουμε ασφαλεια οαο μπορουμε.... ;)


Για αυτο και ο κοσμος μας προτιμα γιατι εχουμε το πακετο που λενε.... :grin:

και για αυτο σε καιρους κρισης εμεις εχουμε επιβιωσει και θα συνεχισουμε οσο μπορουμε να γινομαστε καλυτερες!!!! :rockon: :rockon: :rockon:


Φιλουρες πολλες..... :-* :-*

Έτσι όπως τα λες είναι. Πολλά φιλιά μωρό!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Δεν ειχε πολυ που ειχε πετσωσει την βερα.... :pipa3: :fuck2: :pipa1:

Έτσι............. :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:




:-* :-* :-* :-* :-*


Πού το ξέρεις ότι ήρθα μόλις είχες φύγει; Κατά τις 4:00 πρέπει να πήγαμε εγώ κι ο Cheyenne...
Αφού ξέρεις με ποιον μιλάς....FBI είμαστε..... :2funny:
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
μπιλιιιιιι χθες δεν ιπιες βοτκα που σου εβαλα... :-

Την επομενη δεν μου την γλιτωνεις... :s&m_2: :s&m_2:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
μπιλιιιιιι χθες δεν ιπιες βοτκα που σου εβαλα... :-

Την επομενη δεν μου την γλιτωνεις... :s&m_2: :s&m_2:

ΟΚ μωρό.....θα πιω ένα ποτάκι για πάρτη σου........ :-* :-* :-*
Πάλι καλά που γλίτωσα και τον σταυρό......... :2funny:

:sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom