Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (0 μέλη και 57 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
όταν την ρώτησα, "τι έχασα", μου απήντησε ότι το "dream menu" ήταν παραπάνω χρόνος και μπορεί κανά δωράκι (π.χ. 69) μέσα στην τιμή.
Τα φιλιά απαγορεύονται λέει . . . . .  :-*

Λες να φταίει που πήγα αξύριστος ? ? ?
:S

69+μασαζ ;)
ειναι στη διακριτικη ευχερεια της καθε κοπελας  :dunno:

κελακη η ΝΕΦΕΛΗ απο οτι είδα εχει ωραια κωλάρα στητή,πολυ θα ηθελα να την γλυψω,αν με αφησει και θα τις δωσω 100 ευραιους,λες να με αφησει?εχω λεφτα εχω χωραφια..

μη τα γραφεις αυτα τα πραγματα  :-


Καλημέρα  :cheesy:

μέχρι τις 17:00 στην πρωινη μας βαρδια στο studio οι Νάνσυ + Κέλλυ  :smitten: :smitten:



 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
χθεσινή επίσκεψη στο 104 για να τσεκάρω τη βραδιά dream team...4  κορίτσια στη βάρδια, η Άντζελα(σέξυ στο μαύρο μίνι φόρεμά της και εμφανώς αδυνατισμένη κ γυμνασμένη), η Δέσποινα( σε ένα sexy outfit αποτελούμενο από κοντό λευκό σορτσάκι και ένα πολύχρωμο τοπ, στην πορεία έβαλε μαύρο see through μπλουζάκι και μάυρο στρινγκ) η Πωλίνα( με κοντό μαλλάκι πλέον, τζιν σορτσάκι κοντο και ωράια see through μαύρη μπλούζα) και η Τζούλι(ΓΥΝΑΙΚΑΡΑΑΑΑ  :cum: :cum: ψηλά,χυτά,καλλιγραμμα πόδια, ωραίο πρόσωπο, με εκφραστικά μάτια και τσαχπινιά μέσα στο μαύρο μίνι φόρεμά της που ασφυκτιούσε από τις καμπύλες της  :cum: :cum:). Παααααρα πολύς κόσμος, αναμονή αρκετή στο σαλόνι, τα δωμάτια γεμάτα και μου έκανε εντύπωση ο αυξημένος χρόνος παραμονής στα δωμάτια των κορασσίδων...μέτρησα πρόγραμμα απλό της Άντζελας, διάρκεια 32 λεπτά  :rockon: :rockon:..φαίνεται ότι θα μαζέψει πάλι όλο το χαρτί...και μεγάλο ατού ότι τα κορίτσια είναι ντυμένα με καλά κλασσάτα ρούχα και η φαντασία "τρέχει".

respect και στο μπάρμαν για τις εμπνεύσεις του στα ποτά!!!  :rockon: :rockon:
Καλός ο μπάρμαν.....μέχρι και ποτάκι χωρίς αλκοόλ μου είχε φτιάξει την άλλη φορά............ :sunglasses:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Κακως μυστη μου
Εγω οταν πηγα κουμπωσα ουισκι με παγο για πρωινο  :cum:
Το ποτο και το τσιγαρο με βοηθησαν να κοψω τη γυμναστικη  :rockon:
Την επόμενη θα πιω κάτι με αλκοόλ......γιατί δεν πήγα στο πάρτυ....και το έχω υποσχεθεί στην Άντζελα.......... :boobies:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Στην νυχτερινη μας βαρδια στο studio οι Αλίκη + Πωλίνα  :smitten: :smitten:





 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Kαλημέρα και καλή εβδομάδα  :cheesy:

στην πρωινη μας βαρδια οι Νάνσυ + Δέσποινα + Βέρα  :smitten: :smitten: :smitten:




 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Καλημερα και καλη εβδομαδα !!!

Πολλα  :-* :-* :-* :-* :-* !!!
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Λοιπόν...

επειδή η περιέργεια είχε χτυπήσει κόκκινο, είπα να περάσω να δω τη Βαννέσα. Εμφανίστηκε με μαύρα εσώρουχα και ασορτί stockings. Αδύνατη κοπελίτσα, όπως φαίνεται στις φωτογραφίες του στούντιο, πολύ μελαχρινή, με πολλά piercing. Για τα γούστα μου όμορφη κοπέλα. Κανονική goth!

Έκανε ωραίο σαλονάρισμα, ακομπλεξάριστο, χαμογελαστή.  Βιαζόμουν απίστευτα, οπότε αποχώρησα.

Από τις υπόλοιπες κοπέλες, παρούσες ήταν η Αλίκη και η Τζούλι δωμάτιο.

Αφήνω τελευταία την Κέλυ, που σήμερα ήταν υποδοχή. Όση ώρα περίμενα και ενώ το στούντιο είχε κίνηση, διαχειρίστηκε τον κόσμο υποδειγματικά, με ευγένεια και χαμόγελο! Άντζελα νομίζω ότι πρέπει να την μονιμοποιήσεις στην υποδοχή.  Απλά η καλύτερη!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Λοιπόν...

επειδή η περιέργεια είχε χτυπήσει κόκκινο, είπα να περάσω να δω τη Βαννέσα. Εμφανίστηκε με μαύρα εσώρουχα και ασορτί stockings. Αδύνατη κοπελίτσα, όπως φαίνεται στις φωτογραφίες του στούντιο, πολύ μελαχρινή, με πολλά piercing. Για τα γούστα μου όμορφη κοπέλα. Κανονική goth!

Έκανε ωραίο σαλονάρισμα, ακομπλεξάριστο, χαμογελαστή.  Βιαζόμουν απίστευτα, οπότε αποχώρησα.

Από τις υπόλοιπες κοπέλες, παρούσες ήταν η Αλίκη και η Τζούλι δωμάτιο.

Αφήνω τελευταία την Κέλυ, που σήμερα ήταν υποδοχή. Όση ώρα περίμενα και ενώ το στούντιο είχε κίνηση, διαχειρίστηκε τον κόσμο υποδειγματικά, με ευγένεια και χαμόγελο! Άντζελα νομίζω ότι πρέπει να την μονιμοποιήσεις στην υποδοχή.  Απλά η καλύτερη!

η κελλυ βρε ειναι οτι καλυτερο υπαρχει για αυτην την θεση, εχει δικια της σχολη ;).....και εχει και συνεχεια και τα τυχερα της  :2funny: :knockinb:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
[move][size=40pt]ΚΕΛΛΥ ΣΕ ΑΓΑΠΩ!!! ΠΑΝΤΡΕΨΟΥ ΜΕ!!! ΘΕΕ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΡΩΤΑ!!! ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟ...ΤΥΦΛΑ ΝΑ ΧΕΙ Η ΤΖΟΚΟΝΤΑ!!![/size][/move]
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
Ψυχραιμία λαγε, μην παθεις και τιποτα!!!  :grin:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Τωρα και μέχρι τις 17:00 στο studio οι Νάνσυ + Δέσποινα + Βανεσα  :smitten: :smitten: :smitten:






 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
[move][size=40pt]ΚΕΛΛΥ ΣΕ ΑΓΑΠΩ!!! ΠΑΝΤΡΕΨΟΥ ΜΕ!!! ΘΕΕ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΡΩΤΑ!!! ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟ...ΤΥΦΛΑ ΝΑ ΧΕΙ Η ΤΖΟΚΟΝΤΑ!!![/size][/move]

ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΛΑΓΕ ΕΙΣΑΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΤΩΝ ΜΑΣΑΖΙΟΠΛΕΙΚΤΩΝ ΣΕ ΔΙΑΓΡΑΦΟΥΜΕ ΟΡΙΣΤΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom