Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Καλημερα και καλη εβδομαδα  :cheesy:

στην πρωινη μας βαρδια οι Νάνσυ + Βέρα + Αλίκη  :smitten: :smitten: :smitten:




 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Στην απογευματινη μας βαρδια στο studio οι Μαρινα + Τζουλι + Κέλλυ  :smitten: :smitten: :smitten:




 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια και στους φιλους που διαβαζουν το φορουμ ... Πολυ καλη η ιδεα Miss Angela για το DreamTeam ευχομαι να εχει την επιτυχια που περιμενεις ! :sunglasses:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια και στους φιλους που διαβαζουν το φορουμ ... Πολυ καλη η ιδεα Miss Angela για το DreamTeam ευχομαι να εχει την επιτυχια που περιμενεις ! :sunglasses:

θα δηξει, το καλο ειναι οτι υπαρχει ορεξη και διαθεση και δεν γινεται ουτε απο αγγαρεια ουτε απο διαφιμιση :cheesy:
θαμαι και εγω καθε φορα στις αρχες......δε μπορει θα πετυχει ;)
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Εγω δεν το εχω καταλαβει το νοημα του ντριμ τιμ.  :think: Οτι και να λεει το "αριστουργημα"  :grin:
 

kingwulf

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
Κυρια αντζελα  για μας τους πρωινους δεν εχει dream team η μενουν μονο τα (dream)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Εγω δεν το εχω καταλαβει το νοημα του ντριμ τιμ.  :think: Οτι και να λεει το "αριστουργημα"  :grin:

ελα βρε μωρο....
εσυ ειδικα εισαι και πανεξυπνος  :- μη το ζοριζεις και το ψαχνεις απο παντου
διαβασε το μια γρυγορα και βγαζεις αμεσως συμπερασμα  ;)
τι ειναι? μια ομαδα κοριτσιων που σε συγκεκριμενες βαρδιες θα κατεβαινει και θα προσπαθει να δουλευει ακομα καλυτερα
θα σου φερνουν ποτο αναψυκτικο στο δωματιο, θα σου κανουν καμια εξτρα υπηρεσια, θα κοιταν να σου αυξησουν το χρονο σεξ, δε θα σου χαλαν ευκολα χατηρι,θα καθονται μετα στο δωματιο να μιλαν μαζι σου ή να κανετε τσιγαρο, θα μιλαν μαζι σου παλι στο μπαρ κτλ
μια πιο ποιοτικη αναβαθμιση στο ολο θεμα οικος ανοχης/studio που κακα τα ψεμματα υπαρχει η ρετσινια δικαιος ή αδικος συνολικα στο χωρο μας και στα μαγαζια μας οτι προκειται περι supermarket , ε βγαλε το supermarket απο το νου σου και δες το σαν delicatessen ;)
Θα δηξει, εγω πιστευω ειδικα τους πελατες θα τους ξετρελανει, ετσι κι αλλιως στις μερες μας 8/10 πια δεν ερχονται τοσο για το σεξ οσο για την παρεα
αν πετυχει πετυχε, θαρρω πως θα παει καλα ;)

Κυρια αντζελα  για μας τους πρωινους δεν εχει dream team η μενουν μονο τα (dream)

πρεπει να ειμαι και εγω εκει τουλαχιστον στις αρχες και πρωινα δεν μπορω  ;)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Στην νυχτερινη μας βαρδια στο studio οι Πάολα + Πωλίνα  :smitten: :smitten:




 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
θα δηξει, το καλο ειναι οτι υπαρχει ορεξη και διαθεση και δεν γινεται ουτε απο αγγαρεια ουτε απο διαφιμιση :cheesy:
θαμαι και εγω καθε φορα στις αρχες......δε μπορει θα πετυχει ;)

το ιδιο πιστευω και εγω...ηδη με εβαλες σε πονηρες σκεψεις οταν ερθω παλι εχω και γενεθλεια σε λιγο χρονικο διαστημα με κοβω να κανω παρτυ στο στουντιο  :2funny:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
το ιδιο πιστευω και εγω...ηδη με εβαλες σε πονηρες σκεψεις οταν ερθω παλι εχω και γενεθλεια σε λιγο χρονικο διαστημα με κοβω να κανω παρτυ στο στουντιο  :2funny:

ζυγος? ενδιαφερον  :cool2:


Καλησπερα και καλο μηνα  :-* :-* :-* :-*

στην απογευματινη μας βαρδια στο studio οι Βερα + Παολα + Πωλίνα  :smitten: :smitten:




 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Στην νυχτερινη μας βαρδια οι Δέσποινα + Τζούλι  :smitten: :smitten:




 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
ελα βρε μωρο....
εσυ ειδικα εισαι και πανεξυπνος  :- μη το ζοριζεις και το ψαχνεις απο παντου
διαβασε το μια γρυγορα και βγαζεις αμεσως συμπερασμα  ;)
τι ειναι? μια ομαδα κοριτσιων που σε συγκεκριμενες βαρδιες θα κατεβαινει και θα προσπαθει να δουλευει ακομα καλυτερα
θα σου φερνουν ποτο αναψυκτικο στο δωματιο, θα σου κανουν καμια εξτρα υπηρεσια, θα κοιταν να σου αυξησουν το χρονο σεξ, δε θα σου χαλαν ευκολα χατηρι,θα καθονται μετα στο δωματιο να μιλαν μαζι σου ή να κανετε τσιγαρο, θα μιλαν μαζι σου παλι στο μπαρ κτλ
μια πιο ποιοτικη αναβαθμιση στο ολο θεμα οικος ανοχης/studio που κακα τα ψεμματα υπαρχει η ρετσινια δικαιος ή αδικος συνολικα στο χωρο μας και στα μαγαζια μας οτι προκειται περι supermarket , ε βγαλε το supermarket απο το νου σου και δες το σαν delicatessen ;)
Θα δηξει, εγω πιστευω ειδικα τους πελατες θα τους ξετρελανει, ετσι κι αλλιως στις μερες μας 8/10 πια δεν ερχονται τοσο για το σεξ οσο για την παρεα
αν πετυχει πετυχε, θαρρω πως θα παει καλα ;)

πρεπει να ειμαι και εγω εκει τουλαχιστον στις αρχες και πρωινα δεν μπορω  ;)

Καλημέρα αστέρι δεκαεξάκτινο!! Να είχα τα χρόνια σου και το μυαλό ....ΣΟΥ!!!!
Ανοιχτό πανεπιστήμιο για τα άλλα μαγαζιά αλλά είναι όλες (και όλοι) μεταξεταστέες-οι!!

Πολλά φιλιά
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
ελα βρε μωρο....
...ετσι κι αλλιως στις μερες μας 8/10 πια δεν ερχονται τοσο για το σεξ οσο για την παρεα...

ανοίγεις μεγάλο κοινωνικό θέμα... με την οξυδέρκεια σου.

αξίζει θρεντ.
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
52
Πόντοι
606
Το εαν ο κοσμος ερχεται για την παρεα η για το σεξ ειναι ενα μεγαλο ερωτημα, εγω ομως πιστευω πως παιζουν και τα 2 τον ρολο τους οσο και να ειναι.

Εγω για παραδειγμα για να λειτουργησω θελω το κατι παραπανω θελω να υπαρχει μια γνωριμια και μια αγκαλια δεν ειμαι 18 χρονων που γαμαγα και τσιμεντο!
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
εχουμε και λεμε.

1) ακαποτη πιπα θα εχει?
2) μασαζ θα εχει?
3) συναισθημα δηλαδη αγκαλιες γλωσσοφιλα κτλπ?
4)τελειωμα στο σωμα και προαιρετικα στο στομα?
5) διαρκεια 45 λεπτα ?
6) δυο κοπελες με 130€ για την παραπανω διαρκεια?
7) βιτσια πχ λαγνιες στραπ-ον κτλπ?
αν εχει ολα τα παραπανω τοτε ισως αξιζει αν οχι γιατι να μην παω σε ενα μασαζ που ολα τα παραπανω ειναι εξασφαλισμενα χωρις παρακαλια....!!!!!!!!!!!!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλημέρα αστέρι δεκαεξάκτινο!! Να είχα τα χρόνια σου και το μυαλό ....ΣΟΥ!!!!
Ανοιχτό πανεπιστήμιο για τα άλλα μαγαζιά αλλά είναι όλες (και όλοι) μεταξεταστέες-οι!!

Πολλά φιλιά

καλημερα μωρο μου  :-* :-* :-* :-* :-*

Το εαν ο κοσμος ερχεται για την παρεα η για το σεξ ειναι ενα μεγαλο ερωτημα, εγω ομως πιστευω πως παιζουν και τα 2 τον ρολο τους οσο και να ειναι.

Εγω για παραδειγμα για να λειτουργησω θελω το κατι παραπανω θελω να υπαρχει μια γνωριμια και μια αγκαλια δεν ειμαι 18 χρονων που γαμαγα και τσιμεντο!

κοιτα δε μπορω να πω συνολικα, μπορω να πω μονο για μενα, για να μην πω 10 στους 10 , 9 στους 10 πελατες μου σε καθε βαρδια θα μου πιασουν κουβεντα για την οικονομικη κατασταση, για τους φορους, για το που θα πανε τα πραγματα, τι κανουν στις δουλειες τους κτλ, τωρα αυτο γινετε επειδη ειμαι ελληνιδα και μια αλλοδαπη πχ δεν ειναι πλεον καταλληλη για τετοιες κουβεντες? μπορει γινεται επειδη ειμαι ιδιοκτητρια της επιχηρησης και ο κοσμος θεωρει οτι η γνωμη μου μπορει να εχει καποια αξια? μπορει και αυτο. Παντως η ουσια ειναι οτι ολοι θελουν να πιασουν κουβεντα ειδικα για τα κοινωνικα/οικονομικα θεματα πραγμα που παλια δεν γινοταν, αντε 2-3 να σου μιλαγαν για διακοπες, ρεστοραν κτλ τωρα ολοι κουβεντιαζουν και το βλεπεις οτι θελουν να βγαλουν ενα βαρος απο πανω τους ,καπου να τα πουνε. Εγω παντως το ευχαριστιεμαι καθοτι πεφτω συχνα σε καλλιεργημενους και με ενδιαφερουσες αποψεις ανθρωπους. ;)


Τωρα στο studio οι Νάνσυ + Βέρα  :smitten: :smitten:




 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Το εαν ο κοσμος ερχεται για την παρεα η για το σεξ ειναι ενα μεγαλο ερωτημα, εγω ομως πιστευω πως παιζουν και τα 2 τον ρολο τους οσο και να ειναι.

Εγω για παραδειγμα για να λειτουργησω θελω το κατι παραπανω θελω να υπαρχει μια γνωριμια και μια αγκαλια δεν ειμαι 18 χρονων που γαμαγα και τσιμεντο!

Πολυ σωστος ο bay!AΛιως για τσιμεντο πας και με 10 ευρω!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
εχουμε και λεμε.

1) ακαποτη πιπα θα εχει?
2) μασαζ θα εχει?
3) συναισθημα δηλαδη αγκαλιες γλωσσοφιλα κτλπ?
4)τελειωμα στο σωμα και προαιρετικα στο στομα?
5) διαρκεια 45 λεπτα ?
6) δυο κοπελες με 130€ για την παραπανω διαρκεια?
7) βιτσια πχ λαγνιες στραπ-ον κτλπ?
αν εχει ολα τα παραπανω τοτε ισως αξιζει αν οχι γιατι να μην παω σε ενα μασαζ που ολα τα παραπανω ειναι εξασφαλισμενα χωρις παρακαλια....!!!!!!!!!!!!!

ειναι λιγο αν οχι προσβλητικο.........ηλιθιο
να συγκρινεις την βουρτσα με την π.....
εμεις ειμαστε επαγγελματιες ιεροδουλες και με τη βουλα του νομου, τα πληρη στοιχεια μας ειναι δωσμενα στις νομαρχιακες/αστυνομικες αρχες, εξεταζομαστε απο κρατικους γιατρους και κανουμε το επαγγελμα μας συνειδητα και με προσωπικη αποφαση να συνεχιζουμε να το κανουμε
πως μπορεις να μας ζητας πραγματα που δεν πρεπει και δεν τα κανουμε
αν τα θες , προβλημα σου, πηγαινε οπου γουσταρεις και στο πλανητη αρη
αλλα μη βαζεις στο ιδιο καδρο επαγγελματιες και ημιεπαγγελματιες ασε που ολα αυτα που γραφεις ειναι λιγο επικυνδινα για καποιον ειτε χαζο είτε πολυ μικρο σε ηλικια αναγνωστη
ξερεις τσιγαρα βρισκεις το περιπτερο με 3 και 4 ευρω..........υπαρχουν και στο δρομο λαθραια με 1 ευρω
το που θα εμπιστευτεις τα πνευμονια σου...ειναι δικια σου υποθεση ;)
καλη σου μερα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom