Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλησπερα ... λοιπον ας γραψω και εγω την πρωτη μου εμπειρια γενικα σε οτι αφορα τον τομεα "στουντιο - σεξ" .
Η Κ.Νικολετα τσατσα πολυ ευγενικη και γλυκια μου ειπε αν θελω κατι να πιω και με ενημερωσε για τις επιλογες μου .
Συναντηση με Δεσποινα  :sunglasses:
Χμμ..πως να σχολιασω τετιο πλασμα ? πολυ ομορφη ... καυλιαρα ....επαγγελματιας δεν θα μπω σε προστυχες λεπτομερειες αυτη την φορα γιατι λογο τον υποχρεωσεων μου δεν το απολαυσα οσο θα ηθελα αλλα πιστευω πως θα γινει το στανταρακι μου οποτε ερχομαι Αθηνα .

Δεν ειχα προβλημα με τον ανθρωπο που ειναι εκει security αντιθετος αν θα εγραφα ενα παραπoνο θα ηταν αυτο το κλουβι που οταν ειναι διπλα απ'την ντουζιερα φοβηθηκα μην σκασει πουθενα η Κελλυ με το μαστιγιο και με χωσει μεσα για τιμωρια !!!

ποτε ηρθες, ποτε εφυγες απο αθηνα? :huh:
πολυ express επισκεψη στη πολη  :P
 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
ποτε ηρθες, ποτε εφυγες απο αθηνα? :huh:
πολυ express επισκεψη στη πολη  :P

Οταν εχεις πολλους ανθρωπους που σε περιμενουν τι να κανω ? most wanted  :2funny:!!!! Παντος δεν εχω κανενα παραπoνο ενιωσα πολυ ανετα απ'την 1η συναντηση και περιμενω στις επομενες να περασω ακομα καλυτερα ... να σε γνωρισω και απο κοντα γιατι ενταξει αν δεν εισουν κ εσυ να μας ενημερωνεις - λυνεις αποριες τωρα δεν θα ειμασταν εδω να μιλαμε  :sunglasses:

Αλλα σοβαρα τωρα...δεν υπαρχει δωματιο χωρις κλουβι ?η λογο οτι διαλεξα το "φουλ" προγραμμα με εστειλε εκει η αγαπημενη τσατσα ? :2funny:
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
52
Πόντοι
606
Ανυπομωνο να σε νοιωσω να χυνεις στο στομα μου......και νομιζω το κανω καλα!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Οταν εχεις πολλους ανθρωπους που σε περιμενουν τι να κανω ? most wanted  :2funny:!!!! Παντος δεν εχω κανενα παραπoνο ενιωσα πολυ ανετα απ'την 1η συναντηση και περιμενω στις επομενες να περασω ακομα καλυτερα ... να σε γνωρισω και απο κοντα γιατι ενταξει αν δεν εισουν κ εσυ να μας ενημερωνεις - λυνεις αποριες τωρα δεν θα ειμασταν εδω να μιλαμε  :sunglasses:

Αλλα σοβαρα τωρα...δεν υπαρχει δωματιο χωρις κλουβι ?η λογο οτι διαλεξα το "φουλ" προγραμμα με εστειλε εκει η αγαπημενη τσατσα ? :2funny:
Τα δωματια του ισογειου δεν εχουν κλουβι.
Δεν νομιζω να εχει να κανει η επιλογη προγραμματος με το δωατιο που πηγες.
Παντως τα δωματια του οροφου ειναι κατα κοινη ομολογια καλυτερα.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Οταν εχεις πολλους ανθρωπους που σε περιμενουν τι να κανω ?most wanted  :2funny:!!!!

απλα στηνεις τους μισους  :2funny:

να σε γνωρισω και απο κοντα γιατι ενταξει αν δεν εισουν κ εσυ να μας ενημερωνεις - λυνεις αποριες τωρα δεν θα ειμασταν εδω να μιλαμε  :sunglasses:

Αλλα σοβαρα τωρα...δεν υπαρχει δωματιο χωρις κλουβι ?η λογο οτι διαλεξα το "φουλ" προγραμμα με εστειλε εκει η αγαπημενη τσατσα ? :2funny:

πρεπει να κατσει ναχω βαρδια και χθες πλακα πλακα μακαρι ναχα βαρδια γιατι θα γλυτωνα κατι κουφα που μου ετυχαν  :tickedoff:
τα φουλ πανε πανω, και πανω και τα 2 δωματια εχουν ετσι και μια πιο kinky πινελια  :2funny:
 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
Εχω μαθει να ειμαι σωστος απεναντι στους ανθρωπους που εκτιμαω αρα δυσκολο σκεψου 3ης ωρες κοιμηθηκα και εκανα ταξιδι 12-13 ωρες για να μην απογοητευσω κανεναν κ ειμουν ολη την ωρα στο τρεξιμο. .. Πρεπει να κοιταξω ολα τα δωματια στις επομενες επισκεψεις μου να διαλεξω αυτο που μαρεσει περισσοτερο και δεν με ενδιαφερει θα πληρωνο εγω παραπανο αρκει να εχω δικαιωμα επιλογης δωματιου  :sunglasses: ...

Ξεχασα να ενημερωσο τους φιλους του φορουμ η Δεσποινα εκτος οτι μυριζε τελεια παιζει να εχει το πιο απαλο δερμα που εχω δει σε γυναικα...απλα HOT !
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
52
Πόντοι
606
τα φουλ πανε πανω, και πανω και τα 2 δωματια εχουν ετσι και μια πιο kinky πινελια  :2funny:

Η ποιο κινκυ πινελια του στουντιο ειναι η Κελλυ σου γαμαει το μυαλο....τα υπολοιπα δεν μετρανε!
 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
Θα παρακαλουσα να κραταμε ενα επιπεδο στην Σελιδα του πρωτου και αγαπημενου μου στουντιο . Ευχαριστω πολυ  :2funny:
 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
ρε α παρατα μας και συ  :birdman:

Ενταξει Αντζελα θελω το δωματιο νουμερο 3 να την κλειδωσο μεσα στο κλουβι γινεται ??? υπαρχει ως προγραμμα ????  :2funny: :2funny: :2funny: κοιτα πως μου μιλαει !!!! Καθολου σεβασμος στον πελατη!!!
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
ΜΠΕΤΥ VS ΚΕΛΛΥ ποια ειναι η πιο προστυχη ρε αλανια?
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Είναι θέμα χημείας με την κοπέλα και εμφάνισης. Προσωπικά δεν μου αρέσει ούτε η μια αλλά ούτε και η άλλη.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom