Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
52
Πόντοι
606
Κελλακυ εισαι σκετη καβλα! για τρελο γλυψιμο!!!
 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
Καλησπερα ... λοιπον ας γραψω και εγω την πρωτη μου εμπειρια γενικα σε οτι αφορα τον τομεα "στουντιο - σεξ" .
Η Κ.Νικολετα τσατσα πολυ ευγενικη και γλυκια μου ειπε αν θελω κατι να πιω και με ενημερωσε για τις επιλογες μου .
Συναντηση με Δεσποινα  :sunglasses:
Χμμ..πως να σχολιασω τετιο πλασμα ? πολυ ομορφη ... καυλιαρα ....επαγγελματιας δεν θα μπω σε προστυχες λεπτομερειες αυτη την φορα γιατι λογο τον υποχρεωσεων μου δεν το απολαυσα οσο θα ηθελα αλλα πιστευω πως θα γινει το στανταρακι μου οποτε ερχομαι Αθηνα .

Δεν ειχα προβλημα με τον ανθρωπο που ειναι εκει security αντιθετος αν θα εγραφα ενα παραπoνο θα ηταν αυτο το κλουβι που οταν ειναι διπλα απ'την ντουζιερα φοβηθηκα μην σκασει πουθενα η Κελλυ με το μαστιγιο και με χωσει μεσα για τιμωρια !!!



 
Εγγρ.
19 Νοε 2012
Μηνύματα
1.962
Like
0
Καλησπερα ... λοιπον ας γραψω και εγω την πρωτη μου εμπειρια γενικα σε οτι αφορα τον τομεα "στουντιο - σεξ" .
Η Κ.Νικολετα τσατσα πολυ ευγενικη και γλυκια μου ειπε αν θελω κατι να πιω και με ενημερωσε για τις επιλογες μου .
Συναντηση με Δεσποινα  :sunglasses:
Χμμ..πως να σχολιασω τετιο πλασμα ? πολυ ομορφη ... καυλιαρα ....επαγγελματιας δεν θα μπω σε προστυχες λεπτομερειες αυτη την φορα γιατι λογο τον υποχρεωσεων μου δεν το απολαυσα οσο θα ηθελα αλλα πιστευω πως θα γινει το στανταρακι μου οποτε ερχομαι Αθηνα .

Δεν ειχα προβλημα με τον ανθρωπο που ειναι εκει security αντιθετος αν θα εγραφα ενα παραπανο θα ηταν αυτο το κλουβι που οταν ειναι διπλα απ'την ντουζιερα φοβηθηκα μην σκασει πουθενα η Κελλυ με το μαστιγιο και με χωσει μεσα για τιμωρια !!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
Αν δουλευεις μαζι με Δεσποινα δυσκολα θα ερθω εγω στο στουντιο να το ξερεις...Εκτος & δωσο 50 Ε να κατσει εξω απ'την πορτα το παιδι ο security  :2funny:
 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
Κελλυ ντροπη σου να προκαλεις τα αγορακια !!!!  :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom