Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
εγώ γιατί???? δε φτάνει που σε φυλάω από τους εχθρούς θα μου την πεις κ από πάνω??? :grin: :grin: :grin: ξέρεις ότι με πονάει η μέση μου από την ορθοστασία στην σκοπιά και με το όπλο στον ώμο??? σεβασμός στο φαντάρο!!!! :2funny: :2funny: :2funny:

ακομα φανταρος εισαι εσυ........ :-* :-* :-* :-*
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.288
Like
2.326
Πόντοι
456
εγώ γιατί???? δε φτάνει που σε φυλάω από τους εχθρούς θα μου την πεις κ από πάνω??? :grin: :grin: :grin: ξέρεις ότι με πονάει η μέση μου από την ορθοστασία στην σκοπιά και με το όπλο στον ώμο??? σεβασμός στο φαντάρο!!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Σεβασμος στον σκοπανθρωπο :grin:
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
δον σταματα την ειρωνια και μαζεψου..εσυ δεν ησουν ετσι τι επαθες........

Δηλαδή επειδή κάποιο ή κάποια σχόλια δεν είναι απαραίτητα της αρεσκείας σας αυτό είναι ειρωνία  :think: ? δηλαδή πώς πρέπει να σας απευθύνουμε τον λόγο ? ποιά είναι τα όρια που θέτετε ? στην τελική τι δεν γουστάρετε να σας  λέμε ? απλά καί ωραία  >:( !!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Καρντάση δεν ξέρω εκεί πάνω πώς την έχετε την πλάκα αλλά  αυτό είναι a very strange sense of humour  :think: !

Μπερδεύτηκες, το ότι είμαι παοκτζής δε σημαίνει ότι είμαι και Μακεδόνας, Αθήνα μεγάλωσα και Αθήνα μένω...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
What ever αλλά επι της ουσίας δεν μου απαντάς .

Τί να σου απαντήσω στο τί είδους χιούμορ κάνει η Κέλλυ; Γενικά για το τί λένε ορισμένες κοπέλες του 104 εδώ μέσα, πώς απευθύνονται στους πελάτες αλλά και γενικότερα για τους διαλόγους μεταξύ ορισμένων συμμετεχόντων στο thread έχω αναφερθεί παλιότερα δημοσίως και αυτοί/ές στους οποίους απευθύνομαι ξέρουν καλά ποιοι/ες είναι. Επειδή θεωρήθηκα κακός και ιδιότροπος τότε δεν ξανατοποθετούμαι επί του ζητήματος, εγώ μπαίνω εδώ μέσα και ποστάρω κάτι σχεδόν πάντοτε όταν έχω κάτι ουσιαστικό να πω που να έχει και κάποιο νόημα και δεν ασχολούμαι πλέον με το τί λένε ή τί κάνουν οι άλλοι. Άλλωστε οι συναγωνιστές και οι κοπέλες που χαίρουν της εκτίμησής μου γνωρίζουν καλά ποιοι/ες είναι. Πάντως συγκεκριμένα για την Κέλλυ η άποψή μου είναι ότι είναι καλή κοπέλα, λέει ό,τι είναι να πει έξω απ' τα δόντια ανυστερόβουλα (το σημαντικότερο) και δεν έχει τουπέ στην πραγματικότητα, έχει απλά ένα πολύ ιδιαίτερο στυλ το οποίο όσοι την ξέρουν δεν το παρεξηγούν. Αυτά άσχετα απ' το αν μ' αρέσει ο τρόπος που γράφει ή όχι.
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Τί να σου απαντήσω στο τί είδους χιούμορ κάνει η Κέλλυ; Γενικά για το τί λένε ορισμένες κοπέλες του 104 εδώ μέσα, πώς απευθύνονται στους πελάτες αλλά και γενικότερα για τους διαλόγους μεταξύ ορισμένων συμμετεχόντων στο thread έχω αναφερθεί παλιότερα δημοσίως και αυτοί/ές στους οποίους απευθύνομαι ξέρουν καλά ποιοι/ες είναι. Επειδή θεωρήθηκα κακός και ιδιότροπος τότε δεν ξανατοποθετούμαι επί του ζητήματος, εγώ μπαίνω εδώ μέσα και ποστάρω κάτι σχεδόν πάντοτε όταν έχω κάτι ουσιαστικό να πω που να έχει και κάποιο νόημα και δεν ασχολούμαι πλέον με το τί λένε ή τί κάνουν οι άλλοι. Άλλωστε οι συναγωνιστές και οι κοπέλες που χαίρουν της εκτίμησής μου γνωρίζουν καλά ποιοι/ες είναι. Πάντως συγκεκριμένα για την Κέλλυ η άποψή μου είναι ότι είναι καλή κοπέλα, λέει ό,τι είναι να πει έξω απ' τα δόντια ανυστερόβουλα (το σημαντικότερο) και δεν έχει τουπέ στην πραγματικότητα, έχει απλά ένα πολύ ιδιαίτερο στυλ το οποίο όσοι την ξέρουν δεν το παρεξηγούν. Αυτά άσχετα απ' το αν μ' αρέσει ο τρόπος που γράφει ή όχι.

Ετχαριστώ πολύ  :thumbsup: !
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.436
Κριτικές
61
Like
42.563
Πόντοι
22.785
9 μήνες έτσι περνάνε ρε κούκλα???? μακάρι να τελείωνα με ένα κλικ....αλλά δεν....
Ακόμα ζής ρε συφιλικέ έραστή τού κώλου ?? κι έγω πού νόμιζα ότι άπαλλάχτηκε ό κόσμος
μια καί καλή .....
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.436
Κριτικές
61
Like
42.563
Πόντοι
22.785
διλια σου πουτανα για παντα πουτσαρα μου καυλιαρη μου θεε μου ειμαι ειδωλολατρης για σενα μικρε θεε μου  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

........ μάνααααααααααα ΤΕΛΟΣ , στήν φέρνω να τήν γνωρίσης ....
[move][size=25pt]
ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ !![/size]
[/move]            [move][size=25pt]
ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ !![/size]
[/move]
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
........ μάνααααααααααα ΤΕΛΟΣ , στήν φέρνω να τήν γνωρίσης ....
[move][size=25pt]
ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ !![/size]
[/move]            [move][size=25pt]
ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ !![/size]
[/move]
δικια σου πουτανα για παντα πουτσαρα μου καυλιαρη μου θεε μου θα γινω ειδωλολατρης για σενα μικρε θεε μου  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Tις καλημερες μου, αλλα και τις θερμες ευχες μου !!!  :-* :-* :-* :-* :-*
 

Rascal26

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
364
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
1
Αλεξάνδρα Αφροδίτη σταμάτησαν από εδώ;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom