Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (0 μέλη και 45 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
ελα ρε σειρα 289 εγω   :grin:

έκανα λάθος σειρά, 238 Ε είμαι. πήρα τηλέφωνο άλλο διαβιβαστή να μου το πει, και κάτι μούλεγε οτι έκανα λάθος.

μπήκα (με αναβολή)Σεπτέμβριο 95 στρατό.

για να είναι ο ψάρακας lagonisian 123 σειρά, σημαίνει οτι η αρίθμηση ξαναρχίζει κάποια στιγμή.
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
έκανα λάθος σειρά, 238 Ε είμαι. πήρα τηλέφωνο άλλο διαβιβαστή να μου το πει, και κάτι μούλεγε οτι έκανα λάθος.

μπήκα (με αναβολή)Σεπτέμβριο 95 στρατό.

για να είναι ο ψάρακας lagonisian 123 σειρά, σημαίνει οτι η αρίθμηση ξαναρχίζει κάποια στιγμή.

Πώς λέμε ψαρονέφρι ? εδώ είναι...λαγονέφρι  :2funny: :2funny: :2funny: !
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Πώς λέμε ψαρονέφρι ? εδώ είναι...λαγονέφρι  :2funny: :2funny: :2funny: !

καλό αλλά μη θυμώσει ο ψαρούκλας!

κάτι άλλο. υπάρχει κάτι στο σύστημα του σάιτ που ενημερώνει όταν γίνεται κάποια νέα εγγραφή ή παράθεση ή απλώς είσαι ονλάιν και με είδες?

με εντυπωσίασε η ταχύτητα της παρέμβασης.  :grin:
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
καλό αλλά μη θυμώσει ο ψαρούκλας!

κάτι άλλο. υπάρχει κάτι στο σύστημα του σάιτ που ενημερώνει όταν γίνεται κάποια νέα εγγραφή ή παράθεση ή απλώς είσαι ονλάιν και με είδες?

με εντυπωσίασε η ταχύτητα της παρέμβασης.  :grin:

Απλά έτυχε  :rockon: παρεπιμπτόντως καί μιας καί μιλάμε για φαγητό , εν τη  στενή ή εν τη ευρεία έννοια , σήμερα επιτέλους μυήθηκα στην λατρεία του πεινιρλί της Ιωνίας ( Πανόρμου 3 & Λ.Αλεξάνδρας )  :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: !
 

silent scream

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1

To απόγευμα στο studio Αντζελα + Ελένη + Κέλλυ  :smitten: :smitten: :smitten:





καλησπερα,

θελω να μοιραστω μαζι σας μια εμπερια μου και να μου πειτε τη γνωμη σας (προτιμω εσυ Αντζελα)


ηρθα πριν λιγες μερες στη βραδυνη βαρδια, μου ανοιγει ο σεκιουριτι και ερχεται η κυρια της υποδοχης και μου λεει καθησε...

εκεινη τη στιγμη βγαινει και ο μπαρμαν στο μπαρ, ενω υπηρχε και καποιος αλλος δεξια μου (στο δεξια καναπε), δεν ξερω αν ηταν πελατης η του μαγαζιου

αφου ξεκινα η κυρια να μου λεει τα προγραμματα και φωναζει τις κοπελες, μου λεει μετα εσεις τι θελετε...

πως να απαντησω με 3 μαντραχαλους γυρω μου σε αποσταση 1 μετρου (σεκιουριτι, μπαρμαν, 3ος τυπος)

καποιος θα ελεγε ..γραψτους στα @@ σου, συμφωνω ειναι μια οπτικη, αλλα μηπως το μαγαζι θα επρεπε να δει λιγο το θεμα της εχεμυθειας?

εννοειται οτι δεν ειπα τιποτα και σηκωθηκα και εφυγα τσαντισμενος...
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Εχεμυθεια σε μπουρδελο? :think: Αν δεν θες να σε δουν , δεν πας στην φυλης που κανει τσαρκα η μιση <<ενεργη>> Αθηνα. Πηγαινε σε ενα μασαζ. Ειναι πιο διακριτικο το περιβαλλον.
 

silent scream

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
αν συνδεσεις το εν λογω μαγαζι με τη συγκεκριμενη οδο.. εχεις απολυτο δικιο

δεν νομιζω ομως οτι με τα οσα εχουν κανει συγκρινονται με τα υπολοιπα μαγαζια του εν λογω δρομου...οπου βλεπεις μπουλουκια να μπαινουν..

αλλα τεσπα, αυτο δε με ενδιαφερει και δεν ειναι το θεμα μου..δε γουσταρω οταν μιλαω στο μαγαζι να με ακουν 5-6..να με βλεπουν στα @@ μου, εχω επιγνωση του που παω...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
νομίζω οτι μπορείς να ανεβείς στο πάνω σαλόνι και να περιμένεις εκεί.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
καλησπερα,

θελω να μοιραστω μαζι σας μια εμπερια μου και να μου πειτε τη γνωμη σας (προτιμω εσυ Αντζελα)


ηρθα πριν λιγες μερες στη βραδυνη βαρδια, μου ανοιγει ο σεκιουριτι και ερχεται η κυρια της υποδοχης και μου λεει καθησε...

εκεινη τη στιγμη βγαινει και ο μπαρμαν στο μπαρ, ενω υπηρχε και καποιος αλλος δεξια μου (στο δεξια καναπε), δεν ξερω αν ηταν πελατης η του μαγαζιου

αφου ξεκινα η κυρια να μου λεει τα προγραμματα και φωναζει τις κοπελες, μου λεει μετα εσεις τι θελετε...

πως να απαντησω με 3 μαντραχαλους γυρω μου σε αποσταση 1 μετρου (σεκιουριτι, μπαρμαν, 3ος τυπος)

καποιος θα ελεγε ..γραψτους στα @@ σου, συμφωνω ειναι μια οπτικη, αλλα μηπως το μαγαζι θα επρεπε να δει λιγο το θεμα της εχεμυθειας?

εννοειται οτι δεν ειπα τιποτα και σηκωθηκα και εφυγα τσαντισμενος...

αδικο δε μπορω να πω οτι εχεις μωρο μου, απο την αλλη ο σεκιουριτυ υπαρχει εκει στις βραδυνες βαρδιες για την ασφαλεια τη δικια σας και τη δικια μας
ο barman υπαρχει σε ολες τις βαρδιες μου στα party μας και τωρα στις γιορτες εκανε καποιες επιπλεον οπου και παλι το θεωρω υπερ του μαγαζιου του οτι υπαρχει καποιος να σας φτιαξει ενα ποτο οπως πρεπει (τουλαχιστον εμεις τον ταραζουμε στις παραγγελειες)
και οι 2 ειναι εκει για να κανουν τη δουλεια τους και να φυγουν με ενα μεροκαματο ,δεν τους απασχολει ουτε εσυ τι κανεις ουτε εμεις τι κανουμε με εσας
βεβαια αυτο που μου περιγραφεις θα μπορουσε να σου συμβει και οπουδηποτε ετσι δεν ειναι? πας πχ σε καποιο αλλο μαγαζι και ειναι στο σαλονι 2 φιλοι που περιμενουν τον αλλο φιλο τους που ειναι δωματιο , παλι το ιδιο δεν θα ειναι?
λυσεις βεβαια υπαρχουν, απο τις πιο απλες μεχρι τις πιο ακραιες.............
σου λεω ακραιες γιατι εχουμε πελατη πχ που οταν ειναι να μπει στο studio παιρνει τηλ απεξω και μπαινει μονο οταν το σαλονι ειναι αδειο και ομοιος οταν φευγει μας παιρνει τηλ και του δινουμε το οκ να φυγει μονο παλι οταν ειναι το σαλονι αδειο απο τους παντες :cheesy:
υπαρχει βεβαια και το πιο απλο, ειτε να ζητησεις κατευθειαν να πας στο πανω σαλονι, ειτε να μπεις στο δωματιο και απο εκει με το εσωτερικο τηλ να κανονισεις τα παντα με την υπηρεσια με την κοπελα κτλ
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
αδικο δε μπορω να πω οτι εχεις μωρο μου....λυσεις βεβαια υπαρχουν, απο τις πιο απλες... μεχρι τις πιο ακραιες.............

αφού ήδη είσαι μπροστά από τον ανταγωνισμό και υιοθετείς πολλές ευρωπαικές ιδέες γιατί δεν τολμάς να εφαρμόσεις το γερμανικό σύστημα.

καμμία συνάντηση πελατών  εντός, κάθε στιγμή μόνο ένας πελάτης στους κοινόχρηστους χώρους.

αυτό βέβαια απαιτεί υπηρεσία αστέρι και σε ώρες πολλής δουλειάς το σύστημα θα τρέχει λίγο πιο αργά αλλά αξίζει να καινοτομήσεις άλλη μια φορά.

επίσης η παρουσίαση της κάθε κοπέλλας μπορεί να γίνεται σε ένα ειδικό δωμάτιο, ας το πούμε "δωμάτιο συστάσεων"  :grin: ξεχωριστά για κάθε πελάτη.

επίσης κάτι που πρέπει να καθιερωθεί και θα βοηθούσε στην κατεύθυνση αυτή θα ήταν μεγαλύτερη χρήση τηλεφωνικών ραντεβού.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
έκανα λάθος σειρά, 238 Ε είμαι. πήρα τηλέφωνο άλλο διαβιβαστή να μου το πει, και κάτι μούλεγε οτι έκανα λάθος.

μπήκα (με αναβολή)Σεπτέμβριο 95 στρατό.

για να είναι ο ψάρακας lagonisian 123 σειρά, σημαίνει οτι η αρίθμηση ξαναρχίζει κάποια στιγμή.

Όχι απλά δεν ξέρει ούτε ο ίδιος τί σειρά είναι :2funny: :2funny: :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
καλησπερα,

θελω να μοιραστω μαζι σας μια εμπερια μου και να μου πειτε τη γνωμη σας (προτιμω εσυ Αντζελα)


ηρθα πριν λιγες μερες στη βραδυνη βαρδια, μου ανοιγει ο σεκιουριτι και ερχεται η κυρια της υποδοχης και μου λεει καθησε...

εκεινη τη στιγμη βγαινει και ο μπαρμαν στο μπαρ, ενω υπηρχε και καποιος αλλος δεξια μου (στο δεξια καναπε), δεν ξερω αν ηταν πελατης η του μαγαζιου

αφου ξεκινα η κυρια να μου λεει τα προγραμματα και φωναζει τις κοπελες, μου λεει μετα εσεις τι θελετε...

πως να απαντησω με 3 μαντραχαλους γυρω μου σε αποσταση 1 μετρου (σεκιουριτι, μπαρμαν, 3ος τυπος)

καποιος θα ελεγε ..γραψτους στα @@ σου, συμφωνω ειναι μια οπτικη, αλλα μηπως το μαγαζι θα επρεπε να δει λιγο το θεμα της εχεμυθειας?

εννοειται οτι δεν ειπα τιποτα και σηκωθηκα και εφυγα τσαντισμενος...

αν συνδεσεις το εν λογω μαγαζι με τη συγκεκριμενη οδο.. εχεις απολυτο δικιο

δεν νομιζω ομως οτι με τα οσα εχουν κανει συγκρινονται με τα υπολοιπα μαγαζια του εν λογω δρομου...οπου βλεπεις μπουλουκια να μπαινουν..

αλλα τεσπα, αυτο δε με ενδιαφερει και δεν ειναι το θεμα μου..δε γουσταρω οταν μιλαω στο μαγαζι να με ακουν 5-6..να με βλεπουν στα @@ μου, εχω επιγνωση του που παω...

Φίλε αρχάριος είσαι; Γιατί μόνο ως αρχάριος μπορεί να ενοχλείσαι απ' τον κόσμο στο σαλόνι... Δε λέω, κι εγώ σε κάθε περίπτωση προτιμώ να είναι άδειο το σαλόνι απ' ότι γεμάτο (και όχι μόνο για λόγους εχεμύθειας) αλλά όχι ότι θα ντραπούμε κιόλας να μιλήσουμε αν είναι άλλοι μπροστά... ΠΡΕΠΕΙ να καταλάβεις ότι ΟΛΟΙ για τον ίδιο σκοπό πάμε εκεί άρα δεν υπάρχουν ντροπές, μισή ντροπή δική σου και μισή δική τους που λένε (αν και για 'μένα δεν είναι καν ντροπή να πηγαίνεις σε ένα χώρο αγοραίου έρωτα). Βέβαια καταλαβαίνω ότι αν θέλεις π.χ. να ζητήσεις κάποιο "περίεργο" πρόγραμμα (αυταρχικό κ.λπ.) τα πράγματα περιπλέκονται κι εκεί όντως υπάρχει κάποιο θεματάκι και μάλλον γι' αυτό ένιωσες άσχημα. Πάντως ισχύει κι αυτό που σου είπε η Άντζελα, σε ποιο χώρο πηγαίνεις και είναι άδειο το σαλόνι, πρώτη φορά πας σε σαλόνι studio/μπουρδέλου και να έχει κόσμο; Άμα είναι έτσι προτίμησε καλύτερα τα cgs να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
αφού ήδη είσαι μπροστά από τον ανταγωνισμό και υιοθετείς πολλές ευρωπαικές ιδέες γιατί δεν τολμάς να εφαρμόσεις το γερμανικό σύστημα.

καμμία συνάντηση πελατών  εντός, κάθε στιγμή μόνο ένας πελάτης στους κοινόχρηστους χώρους.

αυτό βέβαια απαιτεί υπηρεσία αστέρι και σε ώρες πολλής δουλειάς το σύστημα θα τρέχει λίγο πιο αργά αλλά αξίζει να καινοτομήσεις άλλη μια φορά.

επίσης η παρουσίαση της κάθε κοπέλλας μπορεί να γίνεται σε ένα ειδικό δωμάτιο, ας το πούμε "δωμάτιο συστάσεων"  :grin: ξεχωριστά για κάθε πελάτη.

επίσης κάτι που πρέπει να καθιερωθεί και θα βοηθούσε στην κατεύθυνση αυτή θα ήταν μεγαλύτερη χρήση τηλεφωνικών ραντεβού.

Άσε ρε συναγωνιστή που θα εφαρμόσουμε στην Ελλάδα ό,τι εφαρμόζουν οι ακοινώνητοι προβληματικοί βορειοευρωπαίοι. Όπως έγραψα και παραπάνω απ' τη στιγμή που όλοι πάμε για τον ίδιο λόγο εκεί δεν τίθεται θέμα ντροπής, και θείο σου να συναντήσεις δεν παίζει πρόβλημα. Ας αποκτήσουμε και την αίσθηση της αλληλεγγύης οι φίλοι του αγοραίου έρωτα μεταξύ μας, δεν είναι κακό, δεν αποτελεί ο καθένας μας μια αυτόνομη μονάδα που θέλει να γαμήσει αλλά κομμάτι ενός συνόλου.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Άσε ρε συναγωνιστή που θα εφαρμόσουμε στην Ελλάδα ό,τι εφαρμόζουν οι ακοινώνητοι προβληματικοί βορειοευρωπαίοι. Όπως έγραψα και παραπάνω απ' τη στιγμή που όλοι πάμε για τον ίδιο λόγο εκεί δεν τίθεται θέμα ντροπής, και θείο σου να συναντήσεις δεν παίζει πρόβλημα. Ας αποκτήσουμε και την αίσθηση της αλληλεγγύης οι φίλοι του αγοραίου έρωτα μεταξύ μας, δεν είναι κακό, δεν αποτελεί ο καθένας μας μια αυτόνομη μονάδα που θέλει να γαμήσει αλλά κομμάτι ενός συνόλου.

έστω, εγώ πρότεινα λύσεις για κάτι που για κάποιον είναι κάποιο πρόβλημα.

για το ρεντεβού δεν συμφωνείς?

δεν είναι καλό να μπορείς να την κλείσεις την κοπέλλα (ισχύει όταν πας σε καποια που ξέρεις ήδη) ώστε να μην χρειάζεται να περιμένεις?
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Kαλημερα, στα δυο πρωινα κοριτσια, σε Νεφελη και Αριστουργημα !!!



Πολλα  :-* :-* :-* :-* :-* !!!
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Καλημερα, στα δυο πρωινα κοριτσια, σε Νεφελη και Αριστουργημα !!!


Πολλα  :-* :-* :-* :-* :-* !!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom