Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

baby-alexandra

Ιερόδουλη
Εγγρ.
20 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.517
Like
0
εδω δεν έχουν κάνει τιποτα που η άλλη έβγαλε τι έκανε με τον άλλο σε έμενα να κανουν; τέτοιες απαιτήσεις εχεις; εχεις μάθει απο τους αγαπουληδες που χαρτζιλικώνεις να γράφουν μόνο καλά πράγματα για το μπουρδελακι σου και οταν κάποιος πάει να πει κάτι άσχημο του την πεφτετε ομαδικός...αλα αυτά όχι σε μένα είσαι πολύ λίγη εσύ να μου πεις εσύ τι θα κάνω..τωρα αν κοινωνικό σύνολο ειναι ένα μπουρδέλο σαιτ τοτε εχεις πολύ μεγάλο πρόβλημα  :2funny:

Esi prepi na xana gienese ales dio fores ia na ftasis tulaixton to miso apo tin axia mas ke idika tis Angela.......telika na katalavo oti ehete internet sto dafni :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
έχει πλάκα έχει βάλει όλες τις ''εργαζόμενες''για επιθεση   :2funny: :2funny: :2funny:μην πουν κακη κουβεντούλα για το μαγαζί  :2funny: :2funny:τες πα σας αφήνω διαφήμιση τέλος για σήμερα .πείτε τα  μονες  σας τώρα και αυτοαπωθεωθειτε



dhen xreiazetai na mas valei kapjos gia na soy ormiksoyme monos soy prokaleis........................malaka e malaka ela pigene se kanena allo sait na gineis kai ekei rezilei............................ :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss:
 

baby-alexandra

Ιερόδουλη
Εγγρ.
20 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.517
Like
0
έχει πλάκα έχει βάλει όλες τις ''εργαζόμενες''για επιθεση   :2funny: :2funny: :2funny:μην πουν κακη κουβεντούλα για το μαγαζί  :2funny: :2funny:τες πα σας αφήνω διαφήμιση τέλος για σήμερα .πείτε τα  μονες  σας τώρα και αυτοαπωθεωθειτε


Den se ihame anangi :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

Terrace

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2012
Μηνύματα
630
Like
0
Πόντοι
6
Ειρήνη Ημίν :priest:

Αφήστε τα μιση και πιάστε το  :knockinb:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
στους αγαπουληδες που φωνάζανε πριν επειδη βαριεμαι να απαντήσω σε έναν έναν εχω να πω...το μεροκάματο να πέφτει και ολα τα αλλα καλά.σας καταλαβαίνω πόσο κοφτεσται για το μπουρδελακι που τον τελευταίο καιρό ανταλλάσσεται καλησπερες μεταξύ με τα κορίτσια.ειναι δύσκολοι οι καιροί.και εγω να ήμουν στη θεση σας το ίδιο ίσως να έκανα..άντε γιατί πολυ διαφήμιση σας εχω κάνει τώρα.....   άντε και πάρτε και κανένα καλό μωρομαντηλο που να μην βρωμάει ποδαρίλα   :2funny: :2funny:





καλησπέρα φίλε. έριξα μια ματιά - στα πεταχτά - και να με συγχωρέσεις αν μου ξέφυγε κάποια λεπτομέρεια.
λοιπόν έχουμε:
1 ένα κύριο που αν και δεν θυμάμαι το νικναιίμ του, σε κριτική του περιγράφει το πως βίωσε - που ζήτησε ο ίδιος -το κωλοδάχτυλο της Δέσποινας και το πως μύριζαν τα πόδια της.
2 την εξήγηση της Άντζελας για το γιατί μύριζαν τα πόδια της Δέσποινας. εδώ προσωπική μου εκτίμηση είναι πως κάποια μορφή συγνώμης θα ήταν αρκετή γιατί δεν έχει σημασία το γιατί αλλά το τι έγινε.
3 η σε κάπως επιθετικό τόνο η αναγγελία του κωλοδάχτυλου από την Δέσποινα.
4 η δική σου κατάθεση γνώμης πως η συγκεκριμένη κοπέλα με την άδεια μάλιστα του αφεντικού δεν τηρεί τους βασικούς κανόνες εχεμύθειας που επιτάσσει το επάγγελμα.
5 μετά διάφορα σχετικά ανάξια μνήμης.
6 αν κάτι μου ξέφυγε ή αγνοώ συμπλήρωσε με.

πάμε τώρα.....
1 αναρωτιόμουν γιατί ένας άντρας διαλαλεί εδώ στο σάιτ, ότι του φρόντισαν τον κώλο είτε με ζωντανό πράμα είτε με πλαστικό είτε με δάχτυλο, χωρίς να έχω γνώσεις ψυχολογίας οδηγήθηκα στο συμπέρασμα πως είναι απλά ένα νικναιίμ και όχι μια μορφή ζωής, (και εγώ εδώ είμαι ο Osie, στη πραγματική ζωή ο ...., όπως συμβαίνει και με σένα), που εδώ μπορεί να φωνάξει τι του αρέσει και στην πραγματική ζωή δεν μπορεί, άρα για ποια εχεμύθεια μιλούμε, ο ίδιος πρώτα θέλει να το πει.
2 είπα παραπάνω την άποψη μου, ήταν φάουλ.
3 ο τρόπος "ομιλίας" της Δέσποινας δεν ήταν ο καλύτερος (εκτιμώ πως συμβαίνει με όλους μας) αλλά δεν τίθεται θέμα εχεμύθειας σε κάτι που πρώτος έχει πει ο πελάτης, τι θα έκρυβε η Δέσποινα που δεν ξέραμε;
4 από τα παραπάνω πιστεύω πως έχεις κάνει λάθος σε ότι αφορά την εχεμύθεια.
5 άλλα λόγια να αγαπιόμαστε, διαδυκτιακές απειλές εκατέρωθεν που εμένα τουλάχιστον όταν συμβαίνουν προκαλούν γέλιο.


sorry διά το μακροσκελές.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
καλησπέρα φίλε. έριξα μια ματιά - στα πεταχτά - και να με συγχωρέσεις αν μου ξέφυγε κάποια λεπτομέρεια.
λοιπόν έχουμε:
1 ένα κύριο που αν και δεν θυμάμαι το νικναιίμ του, σε κριτική του περιγράφει το πως βίωσε - που ζήτησε ο ίδιος -το κωλοδάχτυλο της Δέσποινας και το πως μύριζαν τα πόδια της.
2 την εξήγηση της Άντζελας για το γιατί μύριζαν τα πόδια της Δέσποινας. εδώ προσωπική μου εκτίμηση είναι πως κάποια μορφή συγνώμης θα ήταν αρκετή γιατί δεν έχει σημασία το γιατί αλλά το τι έγινε.
3 η σε κάπως επιθετικό τόνο η αναγγελία του κωλοδάχτυλου από την Δέσποινα.
4 η δική σου κατάθεση γνώμης πως η συγκεκριμένη κοπέλα με την άδεια μάλιστα του αφεντικού δεν τηρεί τους βασικούς κανόνες εχεμύθειας που επιτάσσει το επάγγελμα.
5 μετά διάφορα σχετικά ανάξια μνήμης.
6 αν κάτι μου ξέφυγε ή αγνοώ συμπλήρωσε με.

πάμε τώρα.....
1 αναρωτιόμουν γιατί ένας άντρας διαλαλεί εδώ στο σάιτ, ότι του φρόντισαν τον κώλο είτε με ζωντανό πράμα είτε με πλαστικό είτε με δάχτυλο, χωρίς να έχω γνώσεις ψυχολογίας οδηγήθηκα στο συμπέρασμα πως είναι απλά ένα νικναιίμ και όχι μια μορφή ζωής, (και εγώ εδώ είμαι ο Osie, στη πραγματική ζωή ο ...., όπως συμβαίνει και με σένα), που εδώ μπορεί να φωνάξει τι του αρέσει και στην πραγματική ζωή δεν μπορεί, άρα για ποια εχεμύθεια μιλούμε, ο ίδιος πρώτα θέλει να το πει.
2 είπα παραπάνω την άποψη μου, ήταν φάουλ.
3 ο τρόπος "ομιλίας" της Δέσποινας δεν ήταν ο καλύτερος (εκτιμώ πως συμβαίνει με όλους μας) αλλά δεν τίθεται θέμα εχεμύθειας σε κάτι που πρώτος έχει πει ο πελάτης, τι θα έκρυβε η Δέσποινα που δεν ξέραμε;
4 από τα παραπάνω πιστεύω πως έχεις κάνει λάθος σε ότι αφορά την εχεμύθεια.
5 άλλα λόγια να αγαπιόμαστε, διαδυκτιακές απειλές εκατέρωθεν που εμένα τουλάχιστον όταν συμβαίνουν προκαλούν γέλιο.


sorry διά το μακροσκελές.

μωρο μου ;)
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
καλησπέρα φίλε. έριξα μια ματιά - στα πεταχτά - και να με συγχωρέσεις αν μου ξέφυγε κάποια λεπτομέρεια.
λοιπόν έχουμε:
1 ένα κύριο που αν και δεν θυμάμαι το νικναιίμ του, σε κριτική του περιγράφει το πως βίωσε - που ζήτησε ο ίδιος -το κωλοδάχτυλο της Δέσποινας και το πως μύριζαν τα πόδια της.
2 την εξήγηση της Άντζελας για το γιατί μύριζαν τα πόδια της Δέσποινας. εδώ προσωπική μου εκτίμηση είναι πως κάποια μορφή συγνώμης θα ήταν αρκετή γιατί δεν έχει σημασία το γιατί αλλά το τι έγινε.
3 η σε κάπως επιθετικό τόνο η αναγγελία του κωλοδάχτυλου από την Δέσποινα.
4 η δική σου κατάθεση γνώμης πως η συγκεκριμένη κοπέλα με την άδεια μάλιστα του αφεντικού δεν τηρεί τους βασικούς κανόνες εχεμύθειας που επιτάσσει το επάγγελμα.
5 μετά διάφορα σχετικά ανάξια μνήμης.
6 αν κάτι μου ξέφυγε ή αγνοώ συμπλήρωσε με.

πάμε τώρα.....
1 αναρωτιόμουν γιατί ένας άντρας διαλαλεί εδώ στο σάιτ, ότι του φρόντισαν τον κώλο είτε με ζωντανό πράμα είτε με πλαστικό είτε με δάχτυλο, χωρίς να έχω γνώσεις ψυχολογίας οδηγήθηκα στο συμπέρασμα πως είναι απλά ένα νικναιίμ και όχι μια μορφή ζωής, (και εγώ εδώ είμαι ο Osie, στη πραγματική ζωή ο ...., όπως συμβαίνει και με σένα), που εδώ μπορεί να φωνάξει τι του αρέσει και στην πραγματική ζωή δεν μπορεί, άρα για ποια εχεμύθεια μιλούμε, ο ίδιος πρώτα θέλει να το πει.
2 είπα παραπάνω την άποψη μου, ήταν φάουλ.
3 ο τρόπος "ομιλίας" της Δέσποινας δεν ήταν ο καλύτερος (εκτιμώ πως συμβαίνει με όλους μας) αλλά δεν τίθεται θέμα εχεμύθειας σε κάτι που πρώτος έχει πει ο πελάτης, τι θα έκρυβε η Δέσποινα που δεν ξέραμε;
4 από τα παραπάνω πιστεύω πως έχεις κάνει λάθος σε ότι αφορά την εχεμύθεια.
5 άλλα λόγια να αγαπιόμαστε, διαδυκτιακές απειλές εκατέρωθεν που εμένα τουλάχιστον όταν συμβαίνουν προκαλούν γέλιο.


sorry διά το μακροσκελές.

kalispera soy mipos ise agapoulis i se xartzilikonoyme??????? :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom