Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

alecap

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2012
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Φαντάζομαι θα έχεις πολύ δουλεία εσύ συγκριμένα……. Διαβάζω πολύ καλά σχόλια για εσένα! Εγώ έχω αϋπνίες μάτια μου και είπα να μαλακιστώ λίγο στον υπολογιστή! Τελικά δεν είναι γραφτό να σε δω άμεσα, μάλλον αφού γυρίσεις από την άδεια σου θα βρεθούμε!
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Eimai mia xara eixame mia omorfi vardia me tin antzela kai tora edo ergazomai.......:pipa2: :pipa1:

Esy?????:* :* :*
[/q                      γεια σ δεσποινακι τι κανεις αυριο λεω περασω καμια βολτουλα θελω
πολυ να σε δω κ απο κοντα...


Eimai poliiii kala meta apo ta 4,5,6, moxit pou exo piji..................:boobies: :boobies:........

Tha xaro na se gnoriso.........:* :* :* :*
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Φαντάζομαι θα έχεις πολύ δουλεία εσύ συγκριμένα……. Διαβάζω πολύ καλά σχόλια για εσένα! Εγώ έχω αϋπνίες μάτια μου και είπα να μαλακιστώ λίγο στον υπολογιστή! Τελικά δεν είναι γραφτό να σε δω άμεσα, μάλλον αφού γυρίσεις από την άδεια σου θα βρεθούμε!

Thoksa ton theo ta pame poli kala..............I kathe kopela exei tin siko tis kosmo..........edo eimaste opote thes......:* :* :* :*
 

alecap

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2012
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Ποοοοοοο μας κατέστρεψες τώρα…… :headbang: αρρώστια είσαι  :knockinb: :knockinb:……  όσο βλέπω φωτογραφίες σου μωράκι τόσο πιο πολύ με τρελαίνει  :helpplea: που δεν έχω βρεθεί μαζί σου!!!!!!!!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ποοοοοοο μας κατέστρεψες τώρα…… :headbang: αρρώστια είσαι  :knockinb: :knockinb:……  όσο βλέπω φωτογραφίες σου μωράκι τόσο πιο πολύ με τρελαίνει  :helpplea: που δεν έχω βρεθεί μαζί σου!!!!!!!!
στην εντιθετη οψη η δεσποινα εχει τρελαθει που δεν εχει βρεθει ακομα μαζι μου  :zfuck:
 

alecap

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2012
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Επειδή αυτά τα μαχιτος και γενικά τα κοκτέιλ είναι πονοκέφαλος μεγάλος εγώ με ουίσκι σκέτο χωρίς πάγο η καμία τσικουδιά αν έχετε είμαι οκ!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom