Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (0 μέλη και 49 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Άντζελα, χίλια μπράβο για την επιλογή της Εύας. Πέρα από την παρουσία της στα "ενδότερα", είναι και εξαιρετικός άνθρωπος. Πάντα τέτοια.


ειναι τρομερος ανθρωπος η Ευα, γιαυτο και περα απο την επαγγελματικη μας συνεργασια υπαρχει και μια πιο στενη φιλικη σχεση ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
ειναι τρομερος ανθρωπος η Ευα, γιαυτο και περα απο την επαγγελματικη μας συνεργασια υπαρχει και μια [size=12pt]πιο στενη φιλικη σχεση[/size] ;)
Ώπα.... μπράβο κορίτσια , πάντα τέτοια  ;)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

καλησπερα :-*

τωρα η Νανα :smitten:

και μετα η Ευα μεχρι της 6 το πρωι  :smitten:


μακια :smitten: :grouphug: :smitten:

 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μπου-Μπου, εγώ βλέπω φωτογραφίες της Λίζας και της Σουζάνας και κολάζομαι.  :lheel: Απο όσο μου είχες πεί κιόλας είναι του γούστου μου.  :s&m_2: Δυστηχώς όμως δεν βλέπω καμμιά βάρδυα που να βολευει. Ελπίζω την άλλη βδομάδα να γίνει κάτι.  :lheel:

Αλήθεια με τόσες πολές κοπέλες πώς την παλευεις με το πρόγραμμα. Ειδικά απο την στιγμή που δεν μπορούν όλες να χωρέσουν σε μια βδομάδα. Πχ η Λίζα και η Φρανζέσκα δεν έχουν βάρδιες αυτή την βδομάδα.  :grin:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μπου-Μπου, εγώ βλέπω φωτογραφίες της Λίζας και της Σουζάνας και κολάζομαι.  :lheel: Απο όσο μου είχες πεί κιόλας είναι του γούστου μου.  :s&m_2: Δυστηχώς όμως δεν βλέπω καμμιά βάρδυα που να βολευει. Ελπίζω την άλλη βδομάδα να γίνει κάτι.  :lheel:

Αλήθεια με τόσες πολές κοπέλες πώς την παλευεις με το πρόγραμμα. Ειδικά απο την στιγμή που δεν μπορούν όλες να χωρέσουν σε μια βδομάδα. Πχ η Λίζα και η Φρανζέσκα δεν έχουν βάρδιες αυτή την βδομάδα.  :grin:

την αλλη βδομαδα ματια μου η Λιζα θα ειναι Δευτερα νυχτα και η Σουζανα Τριτη νυχτα και Κυριακη απογευμα ;)
ασε με το προγραμμα ειναι μεγαλο προβλημα :)
η Λιζα ηταν στο προγραμμα την Δευτερα το βραδυ η Φρατζεσκα ειναι οντος εκτος προγραμματος
και να φανταστεις ηταν να κανω δυο βαρδυες αυτη την εβδομαδα και τελικα θα κανω μονο μια γιατι την εδωσα σε κοπελα που την ειχε αναγκη ;)

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Οπότε θα κοιτάξω να πάω Σουζάνα την κυριακή το απόγευμα, εκτός και αν τύχει κανένα απογευματινό με το Νανσουλίνι, οπότε θα προτημήσω την Νάνσυ,μιας και εδώ μιλάμε για έρωτα! :smitten:

Αλήθεια μπορώ να φέρω για μια κοπέλα ένα κομπινεζόν (ή όπως τα λένε αυτά) ή μια φανέλα του θρήνου, για να την σκίσω;;; :P
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Οπότε θα κοιτάξω να πάω Σουζάνα την κυριακή το απόγευμα, εκτός και αν τύχει κανένα απογευματινό με το Νανσουλίνι, οπότε θα προτημήσω την Νάνσυ,μιας και εδώ μιλάμε για έρωτα! :smitten:

Αλήθεια μπορώ να φέρω για μια κοπέλα ένα κομπινεζόν (ή όπως τα λένε αυτά) ή μια φανέλα του θρήνου, για να την σκίσω;;; :P

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
ναι μπορεις να φερεις οτι θες μαναρι ;)
ειδικα με τις κοπέλες που εχεις μια πιο οικοιοτητα δεν χρειαζετε ποια καν να με ρωτας ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
Ελεγα ότι θα επιδιώξω τη Νανά για την πρώτη μου επίσκεψη ever σε studio....
Τώρα μου εβγαλες τη Σουζάνα!!!  :kissass:

Γιατιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι????????????????????????????????????
Γιατι μου βάζεις τέτοιο προβληματισμό καρδιά μου?????  :think:  :think:  :think:

Μασάζ και 69 στα 50, σωστά???

ps. εχω περάσει βραδάκι.. αργά ηταν η Εύα, δεν πέρασα, αλλα πραγματικά είδα την εκπληκτική οργανωμένη και καθαρή δουλειά που έχει γίνει εκεί μέσα!
Συγχαρητήρια!!!!!! και ελπίζω σύντομα ν αποφασίσω αντιμήσω τη Νανά ή τη Σουζάνα.. τώρα με μπέρδεψες........απο που είναι η Σουζάνα? καταγωγή.. βιογρφικό???!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Ελεγα ότι θα επιδιώξω τη Νανά για την πρώτη μου επίσκεψη ever σε studio....
Τώρα μου εβγαλες τη Σουζάνα!!!  :kissass:

Γιατιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι????????????????????????????????????
Γιατι μου βάζεις τέτοιο προβληματισμό καρδιά μου?????  :think:  :think:  :think:

Μασάζ και 69 στα 50, σωστά???

ps. εχω περάσει βραδάκι.. αργά ηταν η Εύα, δεν πέρασα, αλλα πραγματικά είδα την εκπληκτική οργανωμένη και καθαρή δουλειά που έχει γίνει εκεί μέσα!
Συγχαρητήρια!!!!!! και ελπίζω σύντομα ν αποφασίσω αντιμήσω τη Νανά ή τη Σουζάνα.. τώρα με μπέρδεψες........απο που είναι η Σουζάνα? καταγωγή.. βιογρφικό???!!

Ευχαριστουμε κουκλί για τα καλα σου λογια ;)
καλο ειναι βρε να υπαρχει και καποιος προβληματισμος ως προς τις επιλογες :cheesy:
κανει το ολο παιχνιδι πιο ενδιαφερον ;)
Ναι μασαζ με 69 ειναι στα 50ε ;)
Η Σουζανα ειναι απ τη Πολωνια ματια μου ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
...ναι βρε κούκλα μου, ωραίος ο προβληματισμός....  :rolleyes:  :huh:
αλλα γιατι σ εμένα που ακόμα δεν αποφασιζω να κάνω τη παρθενική μου εμφάνιση σε studio???
Σύντομα όμως.... θα έρθω...
promise!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Φίλε scorpio να την αποφασίσεις. Αν πας στο συγκεκριμένο studio θα κολλήσεις τόσο που μετά δε θα πηγαίνεις αλλού. Ούτε τα λεφτά σου θα κλαις, ίσα - ίσα θα σου φαίνονται & λίγα, πίστεψέ με.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Αγαπημένη μου Άντζελα να σε ρωτήσω κάτι, οι κοπέλες που δεν κάνουν πρωκτικό κάνουν πλήρες πρόγραμμα (εκτός πρωκτικού εννοείται) & αν ναι, πόσο κοστίζει?
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αγαπημένη μου Άντζελα να σε ρωτήσω κάτι, οι κοπέλες που δεν κάνουν πρωκτικό κάνουν πλήρες πρόγραμμα (εκτός πρωκτικού εννοείται) & αν ναι, πόσο κοστίζει?

ολες οσες κανουμε πρωκτικο το φουλ μας στοιχηζει (μαζι με πρωκτικο) 100ε ;)
τωρα οι κοπέλες που δεν κανουν πρωκτικο Νανα,Νανσυ,Αλινα,Κατερινα,Ρουσλανα,Τζενη κτλ το φουλ τους προγραμμα  κοστιζει 80ε  ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Σ' ευχαριστώ! Έχω φάει σκάλωμα με την Τζένη, χαλαρά θα τα δώσω τα 80 το Σάββατο που έχει βάρδια. Την ερχόμενη Τετάρτη κλείνει το studio?
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Σ' ευχαριστώ! Έχω φάει σκάλωμα με την Τζένη, χαλαρά θα τα δώσω τα 80 το Σάββατο που έχει βάρδια. Την ερχόμενη Τετάρτη κλείνει το studio?

Σου ευχομε να περασεις καλα με τη Τζενη μαναρι ;)
Τελικα θα κλεισουμε Τριτη 6 Οκτ, (αν και εγω ηθελα να κλεισουμε την Τεταρτη 30 οπως τα υπολογιζα γιατι θελω να τελιωσει επιτελους το μαγαζι, δεν μπορω αλλο το τρεξιμο :- )
Ο λογος ειναι οτι την Κυριακη των εκλογων το συνεργειο ανακαινισης δεν μπορει να δουλεψει (ολο και καποιος δεν θα ερθει και τη Δευτερα μετα >:() και το χρονοδιαγραμα ειναι το μαγαζι να κλησει αυστηρα μονο για 12 μερες, αν δεν δουλεψουν λοιπον την μερα των εκλογων μετα παμε για 13 μη πω 14 μερες κλειστα πραγμα που δεν το θελω ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Είσαι θεά! Θα μας λείψετε ούτως ή άλλως
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Είσαι θεά! Θα μας λείψετε ούτως ή άλλως

δεν πειραζει ειναι μια καλη ευκαιρια να ξεκουραστουμε και εμεις και εσεις ειτε να κανετε το ιδιο ειτε να εχετε καποια αλλαγη ;)
απο την αλλη πιστεψε με οτι η αναμονη θα αξιζει τον κοπο και με το παραπάνω ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

apateonas1985

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
48
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Kαλημερα Αντζελα

πες σε παακαλω στην Ευα να δει τα pm της...

Ευχαριστω πολυ...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom