Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
οταν την εχω διπλα μου με καβλωνει θελω να την γαμησω εγω που ειμαι γυναικα ...ποσο μαλλον ενας αντρας ποσο θα ηθελε να την γαμησει...η κοπελα ειναι απεχτει.....

αλλα οπως λεει και η παροιμια οσα δεν φτανσι η αλεπου τα κανει κρεμασταρια....

Αυτό δεν σημαίνει κάτι... Γούστα είναι και ότι αρέσει σε σένα δεν πάει να πει ότι αρέσει και στον άλλο... Όσο για την Αλεπού, στην προκειμένη περίπτωση όσα δεν φτάνει, δίνει το αντίτιμο και τα κάνει όλα...  :sunglasses:
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
οταν την εχω διπλα μου με καβλωνει θελω να την γαμησω εγω που ειμαι γυναικα ...ποσο μαλλον ενας αντρας ποσο θα ηθελε να την γαμησει...η κοπελα ειναι απεχτει.....

αλλα οπως λεει και η παροιμια οσα δεν φτανσι η αλεπου τα κανει κρεμασταρια....
Είσαι τρελή καβλιάρα τότε, σωστός ο τίτλος  :grin:.
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Αυτό δεν σημαίνει κάτι... Γούστα είναι και ότι αρέσει σε σένα δεν πάει να πει ότι αρέσει και στον άλλο... Όσο για την Αλεπού, στην προκειμένη περίπτωση όσα δεν φτάνει, δίνει το αντίτιμο και τα κάνει όλα...  :sunglasses:

θες να μου πεις οτι δεν θα ηθελε ο καθε αντρας να ειχε μια γυναικαρα σας την μαρινα στο κρεβατι????

τι να εξηγω σε εσας.αφου παντα θα βρεθει καποιος να λεει τα κουλα του.....

εγω αν ημουν αντρας θα την παντρευομουν την μαρινα...

ειναι γκομεναρα.κουκλαρα και  πανω απο ολα καλος ανθρωπος εχει πολυ καλη καρδια.....


μαρινα αστους να λενε εσυ προχωρα και μην αλλαξεις ποτε....
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
θες να μου πεις οτι δεν θα ηθελε ο καθε αντρας να ειχε μια γυναικαρα σας την μαρινα στο κρεβατι????

τι να εξηγω σε εσας.αφου παντα θα βρεθει καποιος να λεει τα κουλα του.....

εγω αν ημουν αντρας θα την παντρευομουν την μαρινα...

ειναι γκομεναρα.κουκλαρα και  πανω απο ολα καλος ανθρωπος εχει πολυ καλη καρδια.....


μαρινα αστους να λενε εσυ προχωρα και μην αλλαξεις ποτε....
Και εγώ αν ήμουν γυναίκα θα παντρευόμουν τον Ορέστη  :birdman:
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
θες να μου πεις οτι δεν θα ηθελε ο καθε αντρας να ειχε μια γυναικαρα σας την μαρινα στο κρεβατι????

τι να εξηγω σε εσας.αφου παντα θα βρεθει καποιος να λεει τα κουλα του.....

εγω αν ημουν αντρας θα την παντρευομουν την μαρινα...

ειναι γκομεναρα.κουκλαρα και  πανω απο ολα καλος ανθρωπος εχει πολυ καλη καρδια.....


μαρινα αστους να λενε εσυ προχωρα και μην αλλαξεις ποτε....

Το να λέει ο άλλος την γνώμη του είναι τα κουλά του? Ενδιαφέρον......
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Το να λέει ο άλλος την γνώμη του είναι τα κουλά του? Ενδιαφέρον......

μα φολα η μαρινα??????βεβαια κουλα ειναι....αν ηταν φολα δεν θα ηταν σε αυτο το μαγαζι 3 χρονια ....

βαλτε λιγο το μυαλο σας να δουλεψει.....οοποιος εχει βεβαια........
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
παλιωσε αυτη η καραμελα πιασε.καμια αλλη.....
Όλες οι γυναίκες τον Ορέστη θέλουν δηλαδή  :huh:; Άντε να τα βάλεις με τον ανταγωνισμό τότες  :grin:! Αλλά εσύ η κωλόφαρδη προηγείσαι  :birdman:...



...Οκ σόρυ αλλά αρπάζεσαι εύκολα και είναι πειρασμός να σε πειράξει κανείς. Άντε καληνύχτες  :tired: :sleeping:
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
μα φολα η μαρινα??????βεβαια κουλα ειναι....αν ηταν φολα δεν θα ηταν σε αυτο το μαγαζι 3 χρονια ....

βαλτε λιγο το μυαλο σας να δουλεψει.....οοποιος εχει βεβαια........

Μα εγώ δεν είπα την Μαρίνα φόλα... Αναφέρθηκα όμως στο δικαίωμα του καθενός να έχει άποψη και γούστο, είτε μας αρέσει είτε όχι. Το ότι περνάς εσύ με κάποια καλά, δεν σημαίνει ότι και οι άλλοι θα περάσουν το ίδιο καλά....
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Όλες οι γυναίκες τον Ορέστη θέλουν δηλαδή  :huh:; Άντε να τα βάλεις με τον ανταγωνισμό τότες  :grin:! Αλλά εσύ η κωλόφαρδη προηγείσαι  :birdman:...



...Οκ σόρυ αλλά αρπάζεσαι εύκολα και είναι πειρασμός να σε πειράξει κανείς. Άντε καληνύχτες  :tired: :sleeping:

Μπορω να εχω οποιον θελω και οταν τον θελω....πηγαινε εσυ να ριξεις κανεναν πουτσο γιατι δεν σε βλεπω καλα η αγαμια σε εχει βαρεσει στο κεφαλι......καληνυχτα
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Μα εγώ δεν είπα την Μαρίνα φόλα... Αναφέρθηκα όμως στο δικαίωμα του καθενός να έχει άποψη και γούστο, είτε μας αρέσει είτε όχι. Το ότι περνάς εσύ με κάποια καλά, δεν σημαίνει ότι και οι άλλοι θα περάσουν το ίδιο καλά....

καλα ενταξει.....οτι πεις γνωρισε την και μετα ελα να μου πεις αν ηταν φολα η τσοντα ενταξει??? Αν και την ξερω την απαντηση...
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
καλα ενταξει.....οτι πεις γνωρισε την και μετα ελα να μου πεις αν ηταν φολα η τσοντα ενταξει??? Αν και την ξερω την απαντηση...

Καλά, οκ.... Συνεννόηση μπουζούκι.... Καλή σου νύχτα και καλή συνέχεια....
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Μπορω να εχω οποιον θελω και οταν τον θελω....πηγαινε εσυ να ριξεις κανεναν πουτσο γιατι δεν σε βλεπω καλα η αγαμια σε εχει βαρεσει στο κεφαλι......καληνυχτα
Θα σου απαντούσα αλλά έχε χάρη που για μένα η γνώμη σου δεν έχει καμία αξία, όπως και οποιοδήποτε κακοπροέραιτου ατόμου...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
τωρα δεν μπορω επειδη το απογευμα ξεσκιστηκα στα γαμησια....πηγαινε εσυ να γαμηθεις που σιγουρα εισαι αγαμητος...
πολυ αερα εχεις παρει ...

για κλειστο, πριν στο κλειστο και δεν θα μπορεις να βαλεις ουτε πουλι μικροτσουτσουνων μετα, γκεγκε?  ;) ;)
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
πολυ αερα εχεις παρει ...

για κλειστο, πριν στο κλειστο και δεν θα μπορεις να βαλεις ουτε πουλι μικροτσουτσουνων μετα, γκεγκε?  ;) ;)

πηγαινε να πιεις το γαλατακι σου και γρηγορα για υπνο.....θα μου φας το μουνι και τιποτα αλλοο ......οκ μαλακα???
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom