Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.571
Κριτικές
31
Like
13.155
Πόντοι
5.097
ρε δε σε γαμω λεμε , ξεκολα  :birdman: :birdman:
ρε γυφτο για να πας για μπανιο θες τραμ λεωφορειο τρενο για να πας που ρε κεφαλα στον αλιμο  :2funny:
θες και διακοπες μετα και μαλιστα με κοπελα να τη τρεχεις με τα κτελ κεφτε ε κεφτε  :2funny:
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
ρε γυφτο για να πας για μπανιο θες τραμ λεωφορειο τρενο για να πας που ρε κεφαλα στον αλιμο  :2funny:
θες και διακοπες μετα και μαλιστα με κοπελα να τη τρεχεις με τα κτελ κεφτε ε κεφτε  :2funny:



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ρε γυφτο για να πας για μπανιο θες τραμ λεωφορειο τρενο για να πας που ρε κεφαλα στον αλιμο  :2funny:
θες και διακοπες μετα και μαλιστα με κοπελα να τη τρεχεις με τα κτελ κεφτε ε κεφτε  :2funny:
ωραια ρε ηλιθιε, πες μου εσυ εαν εχει καμια παραλια κατω στο θησειο η εκει που μενεις να ρθω να τελειωνουμε  :2funny: :2funny: :uglystupid:


Πες ρε ,η ποιο κοντηνη δεν ειναι το φαληρο? φλοισβος? δεν ξερω και γω πως λεγεται  


οσο για κεφτε αστα, εχω περπατησει απο τει αθηνας μεχρι πατησια  με τα ποδια χωρις νερο και μαλιστα συνεχεια οταν ειχε απεργειες  :birdman:

Εγω κολυμπησει μικροτερος 10 χλμ καθε μερα χωρις τιποτα και χωρις βοηθειες  :birdman:

εχω σκαρφαλωσει βουνο στην κω μονο και μονο να αναψω ενα κερι σε ενα ξωκλησι  :birdman:

και οσα αλλα θες.. Ποιος ειναι ο κεφτες τωρα? Και μην πεις για στρατο, αυτα αστα  :birdman:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
ωραια ρε ηλιθιε, πες μου εσυ εαν εχει καμια παραλια κατω στο θησειο η εκει που μενεις να ρθω να τελειωνουμε  :2funny: :2funny: :uglystupid:


Πες ρε ,η ποιο κοντηνη δεν ειναι το φαληρο? φλοισβος? δεν ξερω και γω πως λεγεται 


οσο για κεφτε αστα, εχω περπατησει απο τει αθηνας μεχρι πατησια  με τα ποδια χωρις νερο και μαλιστα συνεχεια οταν ειχε απεργειες  :birdman:

Εγω κολυμπησει μικροτερος 10 χλμ καθε μερα χωρις τιποτα και χωρις βοηθειες  :birdman:

εχω σκαρφαλωσει βουνο στην κω μονο και μονο να αναψω ενα κερι σε ενα ξωκλησι  :birdman:

και οσα αλλα θες.. Ποιος ειναι ο κεφτες τωρα? Και μην πεις για στρατο, αυτα αστα  :birdman:

έσπασες και το ρεκόρ σου τις προάλλες..37 μαλακίες σε μια ώρα..πού το πας αυτό; :grin:
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
Προτεινε της να παει πουθενα αλλου.Εξαλλου καθε μερα εκει ειναι :2funny: :2funny:

Μικρη μικρη αλλα εχει ξεπεταχτει...

:2funny: :2funny:
Εχει πολυ  :zfuck: να φαει ακομα...
Θα της ελεγα να ερθει μαζι μου αλλα δεν την κοβω να αντεχει πανω απο μια μερα.. :grin: :grin:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Kαλημέρα ;)

μέχρι τις 17:00 στο studio Mπέτυ + Νεφέλη + Αλεξάνδρα  :smitten: :smitten: :smitten:

 

   
το απόγευμα Άντζελα + Μαρίνα + Πάμελα  :smitten: :smitten: :smitten:


 

   


 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
γεια σου ρε μπεταρα!!!!!!!!!!

μετά την μπέτυ το χάος..............

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom