Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Αχ, ρε Κασιδιάρη, Τζούλια που σου χρειάζεται......
Να τη χτυπάς και να σου λέει: "Ποιο δυνατά ρε μαλάκα :2funny: :2funny:


που να του λέει κιόλας πιο βαθιά ρε μαλάκα δεν καταλαβαίνω τίποτα  :) :)
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
αλλα να επιστρεψουμε στα δικα μας ;) απο ορεξη πως παμε σημερα δεσποινακη

πολυυυυυυ καλααααααααααααααααααα αφου καλοκαιριασε........... :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

μάγκες ο κασιδιάρης θέλει την μπετάρα να ισιώσει............

τι αυτόφωρα και μαλακίες :) :fuck2: :fuck2: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_3: :s&m_3: :lheel: :lheel:


και εγω μαζι με την μπετυ θα του κανουμε τη μουρη κρεας........ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

guardian_angel

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2011
Μηνύματα
69
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
πολυυυυυυ καλααααααααααααααααααα αφου καλοκαιριασε........... :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:


και εγω μαζι με την μπετυ θα του κανουμε τη μουρη κρεας........ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
εεεεεεεε κι ελεγα να ερθω με την πρωτη ευκαιρια Δεσποινα να σε γνωρισω αλλα :S :S :S :S :S :S :S :S :S αστο καλυτερα .σε βλεπω πολυ αγριεμενη :tickedoff: :tickedoff:
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.287
Like
2.326
Πόντοι
456

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
ααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ


κσαλαφροσααααααααααααααααααααα
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
εεεεεεεε κι ελεγα να ερθω με την πρωτη ευκαιρια Δεσποινα να σε γνωρισω αλλα :S :S :S :S :S :S :S :S :S αστο καλυτερα .σε βλεπω πολυ αγριεμενη :tickedoff: :tickedoff:

μην φοβασε δεν δαγκωνω εγω αγορι μου.................. :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1:

απλα σημερα τα εχω παρει με τον μαλακα τον χουλιγκαν που ειναι και στη βουλη..... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

guardian_angel

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2011
Μηνύματα
69
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
μην φοβασε δεν δαγκωνω εγω αγορι μου.................. :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1:

απλα σημερα τα εχω παρει με τον μαλακα τον χουλιγκαν που ειναι και στη βουλη..... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
ναι μωρο μου πλακα κανω  :) θα ερθω σιγουρα και συντομα για :tits:και  :pipa1: αλλα και :fuck2: οχι ομως :s&m_1: :s&m_2:
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
μην φοβασε δεν δαγκωνω εγω αγορι μου.................. :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1:

απλα σημερα τα εχω παρει με τον μαλακα τον χουλιγκαν που ειναι και στη βουλη..... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

καλά μην αγχώνεσαι δεσποινάκι και οι άλλοι που ήταν πριν στην βουλή εκαναν λαμογιές χουλιγκανισμούς με πιο διακριτικό τρόπο,, απλά αυτό το αγοράκι είναι νεός βουλευτής και θέλει εκπαίδευση :) :s&m_1: :s&m_1:
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
κοτομπιφτεκακι κατσε ηρεμος...... :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:



το κορμι ντιβανι αποχωρει γιατι...... :tired: :tired: :tired:


παω για ξεκουραση για να ειναι το βραδυ ετοιμη για πολεμο.......... :pipa1: :pipa3: :pipa2: :zfuck: :fuck1: :fuck2: :fuck2:
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
κοτομπιφτεκακι κατσε ηρεμος...... :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:



το κορμι ντιβανι αποχωρει γιατι...... :tired: :tired: :tired:


παω για ξεκουραση για να ειναι το βραδυ ετοιμη για πολεμο.......... :pipa1: :pipa3: :pipa2: :zfuck: :fuck1: :fuck2: :fuck2:
ααααααααααααααγαπι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ πλατονικιιιιιιιιιιιιιιιιι καλινιστα
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.287
Like
2.326
Πόντοι
456
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom