Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (1 μέλη και 31 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Λοιπόν θα σας πω ένα σκηνικό απο εφημερία μου...

Βράδυ τώρα...ξημερώματα μάλλον 4 ή 5 το πρωι...με ξυπνάει ο νοσηλευτης..(αντε να ειχα 20 λεπτά που κοιμόμουν...)
Κατεβαίνω κάτω...κλάματα κακο...
Τέλος πάντων..ήταν μια κοπελίτσα...ουτε 18 χρονων...πολύ ομορφουλα...σαν μικρο μοντέλο...που πηγε να κοψει τις φλέβες της (με μια πρόκα!...και είχε κανει καποια θλαστικα τράυματα στους καρπους της... και απο το χειρουργικο μας την έστειλαν σε εμας...
Τη ρωταω...
"Γιατι το έκανες αυτο θα μου πεις..."
Τελος παντων..με τα χιλια ζορια....μου εκμυστηρευτηκε...αφου βγηκε η μανα της έξω..πως την παρατησε ο φίλος της χθες το βραδυ...και δεν ήθελε να ζει άλλο...
Ουτε καν 18 χρονων κοπέλα...

"Καλα της λεω....18 χρονων..κοπελα σαν τα κρυα τα νερα...και λες θες να πεθάνεις για ένα αγόρι..που σου λεω εγώ σίγουρα...αλλοι 10 θα γλιστράνε στα σάλια τους μεθαυριο μολις σε δουν?"
Χαμογέλασε λιγο..και μετα ξαναέβαλε τα κλαματα..."εγω μονο αυτον θελω...και τωρα θελω να πεθανω.. " και να ουρλιαζει...και να προσπαθει να σκισει τα ραμματα απο τα χερια...και να την κραταω εγω...μεχρι να έρθει ο νοσηλευτης να τη δεσουμε στο κρεβάτι...

Τελος παντων...ειδοποιησαμε και αυτο το περιφημο αγόρι....ενω πια ξημέρωνε...(και εμενα με περιμενε αλλη μια χαρουμενη μερα στην κλινικη)...και εμφανιστηκε ο γοης....
Παιδια..μιλάμε για έναν γλίτση, έναν λέτσο..δεν περιγράφεται...σαν καχεκτικο πρεζάκι, με λαδωμένο μαλλι, τάπας, τον έλιωνα με τη χουφτα μου...
Και μπαινω μεσα και της λεω..."καλα για αυτον τον χλιμιντζουρα θες να κοψεις τις φλεβες σου...και με κράτησες και εμενα ξαγρυπνο όλο το βράδυ...?"
Την έπιασε νευρικο γέλιο μαλλον με το χλιμιντζουρας που είπα... αλλα τη νοσηλευσαμε αρκετες μερες καλου κακου...)

Ηθικον διδαγμα...μην υποτιμάτε ποτε τα ξεσπασματα των αγαπουληδων.... ή δεν αξιζει για καμια γυναικα κανεναν άντρα...να βαζεις σε κινδυνο τον εαυτο σου για τέτοια θέματα...
Και τρίτον...η ζωή είναι ατμος...(Θρασύβουλας...)


καλησπερα για αλλη μια φορα εχεις πολυ δικιο σε οσο ειπες..... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Λοιπόν θα σας πω ένα σκηνικό απο εφημερία μου...

Βράδυ τώρα...ξημερώματα μάλλον 4 ή 5 το πρωι...με ξυπνάει ο νοσηλευτης..(αντε να ειχα 20 λεπτά που κοιμόμουν...)
Κατεβαίνω κάτω...κλάματα κακο...
Τέλος πάντων..ήταν μια κοπελίτσα...ουτε 18 χρονων...πολύ ομορφουλα...σαν μικρο μοντέλο...που πηγε να κοψει τις φλέβες της (με μια πρόκα!...και είχε κανει καποια θλαστικα τράυματα στους καρπους της... και απο το χειρουργικο μας την έστειλαν σε εμας...
Τη ρωταω...
"Γιατι το έκανες αυτο θα μου πεις..."
Τελος παντων..με τα χιλια ζορια....μου εκμυστηρευτηκε...αφου βγηκε η μανα της έξω..πως την παρατησε ο φίλος της χθες το βραδυ...και δεν ήθελε να ζει άλλο...
Ουτε καν 18 χρονων κοπέλα...

"Καλα της λεω....18 χρονων..κοπελα σαν τα κρυα τα νερα...και λες θες να πεθάνεις για ένα αγόρι..που σου λεω εγώ σίγουρα...αλλοι 10 θα γλιστράνε στα σάλια τους μεθαυριο μολις σε δουν?"
Χαμογέλασε λιγο..και μετα ξαναέβαλε τα κλαματα..."εγω μονο αυτον θελω...και τωρα θελω να πεθανω.. " και να ουρλιαζει...και να προσπαθει να σκισει τα ραμματα απο τα χερια...και να την κραταω εγω...μεχρι να έρθει ο νοσηλευτης να τη δεσουμε στο κρεβάτι...

Τελος παντων...ειδοποιησαμε και αυτο το περιφημο αγόρι....ενω πια ξημέρωνε...(και εμενα με περιμενε αλλη μια χαρουμενη μερα στην κλινικη)...και εμφανιστηκε ο γοης....
Παιδια..μιλάμε για έναν γλίτση, έναν λέτσο..δεν περιγράφεται...σαν καχεκτικο πρεζάκι, με λαδωμένο μαλλι, τάπας, τον έλιωνα με τη χουφτα μου...
Και μπαινω μεσα και της λεω..."καλα για αυτον τον χλιμιντζουρα θες να κοψεις τις φλεβες σου...και με κράτησες και εμενα ξαγρυπνο όλο το βράδυ...?"
Την έπιασε νευρικο γέλιο μαλλον με το χλιμιντζουρας που είπα... αλλα τη νοσηλευσαμε αρκετες μερες καλου κακου...)

Ηθικον διδαγμα...μην υποτιμάτε ποτε τα ξεσπασματα των αγαπουληδων.... ή δεν αξιζει για καμια γυναικα κανεναν άντρα...να βαζεις σε κινδυνο τον εαυτο σου για τέτοια θέματα...
Και τρίτον...η ζωή είναι ατμος...(Θρασύβουλας...)
τι τραβάτε και σεις οι ψυχίατροι ρε παιδί μου...

και κάτι άλλο μιας και σε βρήκα,
κατα τη γνώμη σου ένας "πιρφορέστης" έχει κάποιου τύπου διαταραχή (αντιληπτική-γνωστική ή ψυχωσική) που να χρήζει φαρμακευτικής αγωγής ή είναι κάτι που ξεπερνιέται ανώδυνα ?
 

Επισκέπτης
Λοιπόν θα σας πω ένα σκηνικό απο εφημερία μου...

Βράδυ τώρα...ξημερώματα μάλλον 4 ή 5 το πρωι...με ξυπνάει ο νοσηλευτης..(αντε να ειχα 20 λεπτά που κοιμόμουν...)
Κατεβαίνω κάτω...κλάματα κακο...
Τέλος πάντων..ήταν μια κοπελίτσα...ουτε 18 χρονων...πολύ ομορφουλα...σαν μικρο μοντέλο...που πηγε να κοψει τις φλέβες της (με μια πρόκα!...και είχε κανει καποια θλαστικα τράυματα στους καρπους της... και απο το χειρουργικο μας την έστειλαν σε εμας...
Τη ρωταω...
"Γιατι το έκανες αυτο θα μου πεις..."
Τελος παντων..με τα χιλια ζορια....μου εκμυστηρευτηκε...αφου βγηκε η μανα της έξω..πως την παρατησε ο φίλος της χθες το βραδυ...και δεν ήθελε να ζει άλλο...
Ουτε καν 18 χρονων κοπέλα...

"Καλα της λεω....18 χρονων..κοπελα σαν τα κρυα τα νερα...και λες θες να πεθάνεις για ένα αγόρι..που σου λεω εγώ σίγουρα...αλλοι 10 θα γλιστράνε στα σάλια τους μεθαυριο μολις σε δουν?"
Χαμογέλασε λιγο..και μετα ξαναέβαλε τα κλαματα..."εγω μονο αυτον θελω...και τωρα θελω να πεθανω.. " και να ουρλιαζει...και να προσπαθει να σκισει τα ραμματα απο τα χερια...και να την κραταω εγω...μεχρι να έρθει ο νοσηλευτης να τη δεσουμε στο κρεβάτι...

Τελος παντων...ειδοποιησαμε και αυτο το περιφημο αγόρι....ενω πια ξημέρωνε...(και εμενα με περιμενε αλλη μια χαρουμενη μερα στην κλινικη)...και εμφανιστηκε ο γοης....
Παιδια..μιλάμε για έναν γλίτση, έναν λέτσο..δεν περιγράφεται...σαν καχεκτικο πρεζάκι, με λαδωμένο μαλλι, τάπας, τον έλιωνα με τη χουφτα μου...
Και μπαινω μεσα και της λεω..."καλα για αυτον τον χλιμιντζουρα θες να κοψεις τις φλεβες σου...και με κράτησες και εμενα ξαγρυπνο όλο το βράδυ...?"
Την έπιασε νευρικο γέλιο μαλλον με το χλιμιντζουρας που είπα... αλλα τη νοσηλευσαμε αρκετες μερες καλου κακου...)

Ηθικον διδαγμα...μην υποτιμάτε ποτε τα ξεσπασματα των αγαπουληδων.... ή δεν αξιζει για καμια γυναικα κανεναν άντρα...να βαζεις σε κινδυνο τον εαυτο σου για τέτοια θέματα...
Και τρίτον...η ζωή είναι ατμος...(Θρασύβουλας...)

Ἀνερρώσατε ἐκ τῆς διαρρήξεως τοῦ λάρυγγὸς σας;


Τεράστιαι αἱ ἱκανότηται αὐτοϊάσεως τοῦ ἀνθρωπίνου σώματος...  :2funny:
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
http://[URL unfurl="true"]www.bryanreesman.com/blog/wp-content/uploads/2009/07/axe_chocolate_man.JPG[/img[/URL]]<---σταματης


:2on1:
[/quote]




:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



κουκλι.............. :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Ἀνερρώσατε ἐκ τῆς διαρρήξεως τοῦ λάρυγγὸς σας;


Τεράστιαι αἱ ἱκανότηται αὐτοϊάσεως τοῦ ἀνθρωπίνου σώματος...  :2funny:

Ναι είμαι μια χαρά...ευχαριστώ για το "ειλικρινές" σας ενδιαφέρον.
Ευτυχώς οι κακωσεις του λάρυγγα ιωνται πιο γρήγορα απο τις διαταραχές προσωπικότητας και κυρίως απο τις χαρακτηριολογικές διαταραχές που δεν επιδέχονται θεραπείας.
Πληροφοριακά...ίσως σας φανουν χρήσιμα όλα αυτα...
Ελπίζω οι δικές σας εμμονές σχετικά με το άτομον μου...να σας χαρίζουν τουλάχιστον ψυχική ευεξία...και να τονωνουν την αυταρεσκεια σας ..
Ετσι θα απολαμβάνουμε τις στομφώδεις γραπτές σας παρεμβάσεις συχνότερα...που τόσο πολυ μας έχουν λείψει...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Παντα στο πρωτο ραντεβου της λεμε ποσο απλα και φτηνα ειναι ντυμενη και ποσο χαλια ειναι τα μαλια της. Βασικος κανονας.  :headbang2:
Αν θελεις να σε σιχαθει μια γυναικα στο πρωτο ραντεβου, πες της ποσο απλα ειναι ντυμενη και οτι δεν σου αρεσουν τα μαλλια της.
Εχεις εξασφαλισμενη την αποτυχια.
Οντως παντως το Δεσποινακι δεν ειναι αλβανιδα.
Κλασσικη συμπεριφορα ελλεεινιδας.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Ναι είμαι μια χαρά...ευχαριστώ για το "ειλικρινές" σας ενδιαφέρον.
Ευτυχώς οι κακωσεις του λάρυγγα ιωνται πιο γρήγορα απο τις διαταραχές προσωπικότητας και κυρίως απο τις χαρακτηριολογικές διαταραχές που δεν επιδέχονται θεραπείας.
Πληροφοριακά...ίσως σας φανουν χρήσιμα όλα αυτα...
Ελπίζω οι δικές σας εμονές σχετικά με το άτομον μου...να σας χαρίζουν τουλάχιστον ψυχική ευεξία...και να τονωνουν την αυταρεσκεια σας ..
Ετσι θα απολαμβάνουμε τις στομφώδεις γραπτές σας παρεμβάσεις συχνότερα...που τόσο πολυ μας έχουν λείψει...

αστους να λενε αγαπη μου τοσα ξερουν τοσα λενε..............εισαι ΚΥΡΙΟΣ και οχι σαν κατι αλλους που το παιζουν κυριοι......... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*


δεν μου ειπες τι κανεις ολα καλα??? :-* :-* :-* :-* :-*
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom