Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (1 μέλη και 37 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
καλα ρε απο το πρωι?????? ημαρτον...... :uglystupid:

να πω κι εγω την παπαρια μου και να σας αφησω....λοιπον, ειμαι πεπεισμενος οτι εφταιγε το μενου, next time ατζελα το τραπεζι να το κλεισεις στα βλαχικα σητη βαρη  :rockon:

νωντας ρε μουνιααααα  :rockon: :rockon: :rockon:

Tο μενου ηταν τελειο...

για ορεκτικο εξωτικη πιατελα και ειχε κοτοπουλακια μικρα,σπρινκ ρολς,γαριδες με σολωμο,και μπουγκια με διαφορα λαχανικα.....και συνοδευοταν απο σαλατα με ψητα λαχανικα,πρασινη σαλατα,με ενα τυρι που εμοιαζε σε γευση με το μανουρι και κριτσινακια.........




το κυριος για μενα ηταν κοτοπουλα με σως καραβιδας και πληγουρι μιλαμε αλλοοοοοοοοοοοο πραγμα,,,,,

το κυριος του ορεστη ηταν ψαρονεφρι με σως τρουφας......και διαφορων ειδων ψωμια και κριτσιναι..........



και τωρα το επιδορπιο ηταν για τον μους σοκολατας οσο για μενα μπραουνις μες στην σοκολατα ΚΟΛΑΣΗ ΤΟ ΓΛΥΚΟ.......




ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΓΕΥΜΑ.......














και κριμα που εγιναν ετσι τα πραγματα και δεν φαγαμε πρωινο...πιστευω θα ηταν εξισου καλο οπως και το γευμα............... :'( :'( :'( :'( :'( :'(


 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
....και μη ξαναπει κανεις οτι σαυτο το θρεντ μπαινουν αγαπουληδες  :s&m_2:



υ.γ. σε πια φαφουτα το δινει ο απολυτος και χανει τετοια σκηνικα?  :think:
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
ΕΓΩ ΚΑΤΙΝΑ? ΔΕ ΘΑ ΠΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΜΟΥ? Ο ΦΙΛΟΣ ΣΟΥ HARD ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΙ ΕΓΡΑΦΕ?

ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΧΥΝΕΤΕ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΕΛΕΓΕ! ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΟ ΑΥΤΟ?

ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΡΙΞΕΣ ΤΟΥΣ ΤΟΝΟΥΣ... ΟΚ... ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ...

ΕΣΥ ΜΕ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΕΣ... ΝΑΙ ΚΑΚΩΣ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΑ... ΑΝΤΕ ΣΤΟ ΕΠΑΝΕΙΔΕΙΝ ΛΟΙΠΟΝ... :huh:

Όχι, δεν κατάλαβες... Όταν τελειώσω εγώ θα σε χύσω στην μάπα και θα έβαζα την Δέσποινα να τα γλύφει απ την μούρη σου... Τα χύσια της Δέσποινας μόνο πάνω στην ψωλή μου θα άξιζαν σε τέτοια φάση...
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Tο μενου ηταν τελειο...

για ορεκτικο εξωτικη πιατελα και ειχε κοτοπουλακια μικρα,σπρινκ ρολς,γαριδες με σολωμο,και μπουγκια με διαφορα λαχανικα.....και συνοδευοταν απο σαλατα με ψητα λαχανικα,πρασινη σαλατα,με ενα τυρι που εμοιαζε σε γευση με το μανουρι και κριτσινακια.........




το κυριος για μενα ηταν κοτοπουλα με σως καραβιδας και πληγουρι μιλαμε αλλοοοοοοοοοοοο πραγμα,,,,,

το κυριος του ορεστη ηταν ψαρονεφρι με σως τρουφας......και διαφορων ειδων ψωμια και κριτσιναι..........



και τωρα το επιδορπιο ηταν για τον μους σοκολατας οσο για μενα μπραουνις μες στην σοκολατα ΚΟΛΑΣΗ ΤΟ ΓΛΥΚΟ.......




ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΓΕΥΜΑ.......
α να χαθεις, μας καβλωσες βραδυατικο ....
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Tο μενου ηταν τελειο...

για ορεκτικο εξωτικη πιατελα και ειχε κοτοπουλακια μικρα,σπρινκ ρολς,γαριδες με σολωμο,και μπουγκια με διαφορα λαχανικα.....και συνοδευοταν απο σαλατα με ψητα λαχανικα,πρασινη σαλατα,με ενα τυρι που εμοιαζε σε γευση με το μανουρι και κριτσινακια.........




το κυριος για μενα ηταν κοτοπουλα με σως καραβιδας και πληγουρι μιλαμε αλλοοοοοοοοοοοο πραγμα,,,,,

το κυριος του ορεστη ηταν ψαρονεφρι με σως τρουφας......και διαφορων ειδων ψωμια και κριτσιναι..........



και τωρα το επιδορπιο ηταν για τον μους σοκολατας οσο για μενα μπραουνις μες στην σοκολατα ΚΟΛΑΣΗ ΤΟ ΓΛΥΚΟ.......




ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΓΕΥΜΑ.......














και κριμα που εγιναν ετσι τα πραγματα και δεν φαγαμε πρωινο...πιστευω θα ηταν εξισου καλο οπως και το γευμα............... :'( :'( :'( :'( :'( :'(

σα την κελυ κανεις. μονο το φαι στο νου σου  :s&m_1:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Όχι, δεν κατάλαβες... Όταν τελειώσω εγώ θα σε χύσω στην μάπα και θα έβαζα την Δέσποινα να τα γλύφει απ την μούρη σου... Τα χύσια της Δέσποινας μόνο πάνω στην ψωλή μου θα άξιζαν σε τέτοια φάση...

τυπε εβαλες τα πραγματα στη θεση τους καθοτι ο ορεστης εβαλε τρελα πραματα με το μυαλο του
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
κατι μυριζει εδω αλλα ειμαι 72 σελιδες πισω.
ρεζουμε κανεις :grin:
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Tο μενου ηταν τελειο...

για ορεκτικο εξωτικη πιατελα και ειχε κοτοπουλακια μικρα,σπρινκ ρολς,γαριδες με σολωμο,και μπουγκια με διαφορα λαχανικα.....και συνοδευοταν απο σαλατα με ψητα λαχανικα,πρασινη σαλατα,με ενα τυρι που εμοιαζε σε γευση με το μανουρι και κριτσινακια.........




το κυριος για μενα ηταν κοτοπουλα με σως καραβιδας και πληγουρι μιλαμε αλλοοοοοοοοοοοο πραγμα,,,,,

το κυριος του ορεστη ηταν ψαρονεφρι με σως τρουφας......και διαφορων ειδων ψωμια και κριτσιναι..........



και τωρα το επιδορπιο ηταν για τον μους σοκολατας οσο για μενα μπραουνις μες στην σοκολατα ΚΟΛΑΣΗ ΤΟ ΓΛΥΚΟ.......




ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΓΕΥΜΑ.......














και κριμα που εγιναν ετσι τα πραγματα και δεν φαγαμε πρωινο...πιστευω θα ηταν εξισου καλο οπως και το γευμα............... :'( :'( :'( :'( :'( :'(
ΤΩΡΑ ΕΞΗΓΟΥΝΤΑΙ ΟΛΑ......μετα απο τοσο φαγητο που ορεξη για γαμιση!! την επομενη τυροπιτα απο τον γρηγορη και αμα μεινει ευχαριστημενος για πατσα στο 24ωρο!!
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Tο μενου ηταν τελειο...

για ορεκτικο εξωτικη πιατελα και ειχε κοτοπουλακια μικρα,σπρινκ ρολς,γαριδες με σολωμο,και μπουγκια με διαφορα λαχανικα.....και συνοδευοταν απο σαλατα με ψητα λαχανικα,πρασινη σαλατα,με ενα τυρι που εμοιαζε σε γευση με το μανουρι και κριτσινακια.........




το κυριος για μενα ηταν κοτοπουλα με σως καραβιδας και πληγουρι μιλαμε αλλοοοοοοοοοοοο πραγμα,,,,,

το κυριος του ορεστη ηταν ψαρονεφρι με σως τρουφας......και διαφορων ειδων ψωμια και κριτσιναι..........



και τωρα το επιδορπιο ηταν για τον μους σοκολατας οσο για μενα μπραουνις μες στην σοκολατα ΚΟΛΑΣΗ ΤΟ ΓΛΥΚΟ.......




ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΓΕΥΜΑ.......














και κριμα που εγιναν ετσι τα πραγματα και δεν φαγαμε πρωινο...πιστευω θα ηταν εξισου καλο οπως και το γευμα............... :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Γμτ.. Και καύλωσα και μου άνοιξε η όρεξη....  :headbang:
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Όχι, δεν κατάλαβες... Όταν τελειώσω εγώ θα σε χύσω στην μάπα και θα έβαζα την Δέσποινα να τα γλύφει απ την μούρη σου... Τα χύσια της Δέσποινας μόνο πάνω στην ψωλή μου θα άξιζαν σε τέτοια φάση...
α τωρα ησυχασε που το διευκρινησες!! να κοιμηθει πιο ηρεμος
 

marinaki

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
872
Like
114
κατι μυριζει εδω αλλα ειμαι 72 σελιδες πισω.
ρεζουμε κανεις :grin:


Και εγω ... Αλλα δεν θελω να ξέρω τίποτα παραπάνω απο αυτο που ξέρω ... Δεν μπορω γελαγα αρκετά  :2funny:

Καλησπέρα σας !!! Τι κάνουν τα αγόρια μας;;



[size=10pt][move] Studio ORIENTAL ΟΙ ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ ΣΑΣ ... ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ[/move]

                                     :smitten: :grouphug: :smitten:

                                                       kisses by marina

 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
τυπε εβαλες τα πραγματα στη θεση τους καθοτι ο ορεστης εβαλε τρελα πραματα με το μυαλο του

Έλα ντε... Απ τα νεύρα δεν καταλαβαίνει τι διαβάζει και τα μπερδεύει ο ανωμαλιάρης... ...
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
το φαγητο ηταν ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ........... :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:


Και στο δωματιο ειχαμε κρασι με διαφορα φρουτα τα οποια ουτε καν αγγιξαμε..... :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom