Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Φιλαράκο, συγχώρα με,αλλά γιατί νομίζω ότι τελικά σου αρέσει όλο αυτό που γίνεται?Μπορούσατε και οι δύο πλευρές να μην το κάνετε ρόμπα το θέμα, αλλά διαλέξατε το αντίθετο.Δεν ξέρω γιατί.

κοιταξε εγω προσωπικα ειλικρινα δε θα ελεγα τιποτα σημερα. εστειλα κατι στο φβ κι αυτο ηταν μονο, δηλαδη, ευχαριστουμε πολυ την αντζελα, περασαμε καλα (οντως) και θα μπορουσαμε να ειχαμε περασει πολυ καλυτερα αν δεν τα θαλασσωναμε στο τελος (εστω εγω).

αλλα βασικα δεν εγινε και κατι και χθες το βραδυ δε χωρισαμε με τοση εχθροτητα οση παρουσιαστηκε σημερα στο φορουμ, πραγμα που με ξαφνιασε...

πιστευω οτι ενστικτωδως και για τους το φορουμ λειτουργει ως ενα μεσο που βγαζουμε τα σωθικα μας.

η καυλιαρα βγαζει τα νευρα της, τα "δικια" της (να δειξει ποσο σωστη ειναι) και γω τον πονο μου και τα παραπονα μου.

ειναι μια μορφη ικανοποιησης με τη σαδομαστοχιστικη εννοια, τουλαχιστον απο την πλευρα μου.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
να δηλώσω πως δεν μου αρέσει ο τίτλος "Ελλεεινιδα" αλλά δεν έχει σημασία.
στο σύγγραμμα πνευματικά δικαιώματα κατέχουν και οι δύο.
Νομίζω πως ο όρος που γεννήθηκε σε τούτο το σαιτ είναι ακριβής και περιγράφει επιτυχώς  ένα μεγάλο κομμάτι των Νεοελλήνων που μας περιστοιχίζουν!
 

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
Ωραια.Τελείωσε το show.Προτείνω να μην συνεχιστεί αυτό.Πάμε παρακάτω.Επειδή πεινάω όμως, έτσι για να μου ανοίξει κι άλλο η όρεξη, για πες τι φάγατε στο δείπνο? Νόστιμα?
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Λέτε ένα σωρό κουβέντες για το φλέγον θέμα και αποφεύγετε να συνυπολογίσετε το αυτονόητο.........


Δεν ήθελα να το σχολειασω γιατί από τις περιγραφές του σκηνικού το έβλεπα για φως φανάρι!

Όμως τα τελευταία ποστς και μάλιστα από έγκριτους συναδέλφους με αναγκάζουν να σας θυμίσω ότι ναι μεν έχει ο Ορέστης τα κουσούρια του αλλά και η νεαρά είναι Ελλεεινιδα με ότι αυτό συνεπάγεται!

Άσχετα που στη δουλειά της είναι εξαιρετική.

έταιρον εκάτερον... συμφωνώ με αυτό που επισημαίνεις :thumbsup:

τώρα, για το Ελλεινίδα Ελληνίδα και τα λοιπά, πρώτον, δε μου αρέσει ο τρόπος γραφής, δεν είναι όλες Ελληνίδες έτσι όπως τις υπονοείς και δεύτερον, είναι απόλυτα σαφής η κοπέλα το έχει πει άπειρες φορές (και σε μένα χθες, κακώς που ρώτησα βέβαια) πως είναι Ελληνίδα και ειλικρινά αν αποδειχθεί κάποτε ότι δεν είναι, θα πέσω από τα σύννεφα (με την έννοια του πόσο λάθος θα την έχω ψυχολογίσει), γιατί τουλάχιστον ειλικρινής είναι γενικά...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Ηταν μια εκπομπη παλια στην τβ το ραντεβου στα τυφλα που το παρουσιαζε νομιζω η βασια τριφυλλι
και στελνανε ζευγαρια αγνωστα μεταξυ τους σε ταξιδι δωρο :dancing:
και μετα εβγαιναν τα κουτσομπολια οτι το ζευγαρι σκοτωθηκε στο ταξιδι  :uzi: :knuppel: :ak: :argue: :blahblah1:
αυτο μου θυμιζει ολο αυτο  :2funny:
ελπιζω στον επομενο διαγωνισμο ο επομενος νικητης αλλα και η κοπελα που θα παει μαζι του να περασουν πολυ καλυτερα :sunglasses:



To βράδυ στο studio Μαρίνα + Πάμελα  :smitten: :smitten:


 
   

 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Νομίζω πως ο όρος που γεννήθηκε σε τούτο το σαιτ είναι ακριβής και περιγράφει επιτυχώς  ένα μεγάλο κομμάτι των Νεοελλήνων που μας περιστοιχίζουν!


ναι γεια σου. αυτό δεν μ΄αρέσει γιατί έτσι κατ΄αντιστοιχία υπάρχει και η αρσενική εκδοχή. ;)
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Ηταν μια εκπομπη παλια στην τβ το ραντεβου στα τυφλα που το παρουσιαζε νομιζω η βασια τριφυλλι
και στελνανε ζευγαρια αγνωστα μεταξυ τους σε ταξιδι δωρο :dancing:
και μετα εβγαιναν τα κουτσομπολια οτι το ζευγαρι σκοτωθηκε στο ταξιδι  :uzi: :knuppel: :ak: :argue: :blahblah1:
αυτο μου θυμιζει ολο αυτο  :2funny:
ελπιζω στον επομενο διαγωνισμο ο επομενος νικητης αλλα και η κοπελα που θα παει μαζι του να περασουν πολυ καλυτερα :sunglasses:



To βράδυ στο studio Μαρίνα + Πάμελα  :smitten: :smitten:


 
   



Προξενήτρα μου εσύ! :cheesy:
(και υπέροχο πλάσμα  ;))
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Ωραια.Τελείωσε το show.Προτείνω να μην συνεχιστεί αυτό.Πάμε παρακάτω.Επειδή πεινάω όμως, έτσι για να μου ανοίξει κι άλλο η όρεξη, για πες τι φάγατε στο δείπνο? Νόστιμα?

μμμ... σε αυτό είμαι σίγουρος ότι η Δέσποινα θα μπορούσε να σας ενημερώσει καλύτερα, γιατί εγώ δεν τα θυμάμαι καλά...

κύρια πιάτα ήταν για τη Δέσποινα ένα φιλέτο κοτόπουλο με μυρωδικά και ρύζι (νομίζω) και για μένα ένα ψαρονέφρι (δηλαδή φιλέτο χοιρινό) με πουρέ τρούφας παρακαλώ.

στα ορεκτικά περιλαμβανόταν μια σαλάτα που είχε πολλών ειδών λαχανικά μέσα, μαρούλι, ντομάτες, μανιτάρια κι άλλα. διάφορα ψωμάκια και κριτσίνια και τυριά κρέμα... εμ... ένα πιάτο με ορεκτικά όπως σπρινγκ ρολς, γαρίδες, μπουτάκια κοτόπουλου με σάλτσα γλυκόξινη, καυτερή και άλλες...

επιδόρπιο μια μους σοκολάτα με φράουλα για μένα και κάτι σαν κέηκ σοκολάτας για τη Δέσποινα (συγγνώμη που δε θυμάμαι ακριβώς).

πραγματικά η Άντζελα τα είχε διοργανώσει άψογα, αλλά για τα λάθος άτομα!  :-
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
στον επομενο διαγωνισμο θα αγορασει 40 κληρους ο ορεστης και η ντεπη θα σκασει στο ξενοδοχειο με 40 καποτες.

θα του βάλει και στη γλωσσα καποτα για να μην του ξεφευγουν μαλακίες.. :2funny: :2funny: :2funny: :jerking:
 

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
πουρές τρούφας?! Τί είναι αυτό πάλι? Τα άλλα ωραία ακούγονται αλλά το ρύζι με μυρωδικά κι αυτό, πολύ γκουρμέ ρε παιδί μου.Από τότε που βγήκαν τα γκουρμέ, χάθηκε η "χόρταση"! Δεν ξέρεις τι τρως, το χρυσοπληρώνεις, και φεύγεις και νηστικός! Φαντάζομαι κάτι τεράστια πιάτα με δείγματα σάλτσας γύρω γύρω και στη μέση 2 πραγματάκια ακουμπισμένα?! Εγώ θα πήγαινα στο δωμάτιο και θα παρήγγειλα σουβλάκια! Τελοσπάντων.Το ξεφτιλίσατε κι εσείς, το ξεφτιλίσαμε κι όλοι εμείς, λίγο από τη ζήλια μας, λίγο από την ξερολίασή μας, γαμήθηκε το θέμα. Καληνύχτα σε όλους.Και στον επόμενο διαγωνισμό προτείνω στη λαίδη του Οίκου να βάλει κάποιες παραγράφους με ψιλά γράμματα που να εξαιρεί κάποιους συνδυασμούς! ;)
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Ηταν μια εκπομπη παλια στην τβ το ραντεβου στα τυφλα που το παρουσιαζε νομιζω η βασια τριφυλλι
και στελνανε ζευγαρια αγνωστα μεταξυ τους σε ταξιδι δωρο :dancing:
και μετα εβγαιναν τα κουτσομπολια οτι το ζευγαρι σκοτωθηκε στο ταξιδι  :uzi: :knuppel: :ak: :argue: :blahblah1:
αυτο μου θυμιζει ολο αυτο  :2funny:
ελπιζω στον επομενο διαγωνισμο ο επομενος νικητης αλλα και η κοπελα που θα παει μαζι του να περασουν πολυ καλυτερα :sunglasses:

καλησπέρα άντζελα, η ειρωνεία ξέρεις ποια είναι; ότι σε εκείνη την εκπομπή τα ζευγάρια δε γνωριζόντουσαν για αυτό και την πατούσανε... εμείς γνωριζόμασταν υποτίθεται όσο δεν πάει!

η άλλη ειρωνεία είναι πως τουλάχιστον μέχρι τις 1, 1 και κάτι, αν εξαιρέσεις το απαράδεκτο ντύσιμό μου (κατά τα λεγόμενα της Ντέπης) περνάγαμε μια χαρά και η Δέσποινα ήταν πολύ χαρούμενη, πιστεύω πως σου έδειξε το χαρτάκι που είχε γράψει σαν ημερολόγιο!

εγώ της είπα όταν στράβωσε να μη φύγει να τα βρούμε, γιατί θα χαλάσει την ανάμνηση όλης της βραδιάς και την επόμενη μέρα θα βρίζει...

εκείνη μου είπε "όχι, πέρασα πολύ καλά και φεύγω να μην τσακωθούμε και χαλάσουμε τελείως τη βραδιά. δεν το μετάνιωσα και σε ευχαριστώ που ήρθαμε. έλα να σε φιλήσω και να φύγω. τα λέμε στο στούντιο μόλις βάλεις μυαλό".

δυστυχώς από ό,τι φάνηκε ο τρόπος που έφυγε, η τελευταία ανάμνηση που είχε, χάλασε όλη την εμπείρια και είχα δίκιο... και σήμερα με αυτά που είπε, χάλασα ό,τι καλό κάναμε επί 4-5 ώρες χθες... ακόμα και το δείπνο που ήταν απλά υπέροχο... :(
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
στον επομενο διαγωνισμο θα αγορασει 40 κληρους ο ορεστης και η ντεπη θα σκασει στο ξενοδοχειο με 40 καποτες.




εγώ πάντως (μιας ηλικίας) αν έσκαγε μια νεαρά και έμπειρη στα ερωτικά με 20 προφυλακτικά αφού θα σκεφτόμουν τι μπορεί να έχει βάλει στο μυαλό της μπορεί να έφευγα πρώτος γιατί θα σκιαζόμουν για την συνέχεια του βίου μου. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
και θα ήμουν άδικος.....υπάρχουν τόσες που ακόμη δεν με έχουν γευτεί.....
 

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
Κάτι δεν καταλαβαίνω.Για ποια Ντέπυ μιλάτε όλοι εσείς? Αυτήν?
 

Συνημμένα

  • ντεπυ γκολεμα.jpg
    ντεπυ γκολεμα.jpg
    64,7 KB · Εμφανίσεις: 7

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
μμμ... σε αυτό είμαι σίγουρος ότι η Δέσποινα θα μπορούσε να σας ενημερώσει καλύτερα, γιατί εγώ δεν τα θυμάμαι καλά...

κύρια πιάτα ήταν για τη Δέσποινα ένα φιλέτο κοτόπουλο με μυρωδικά και ρύζι (νομίζω) και για μένα ένα ψαρονέφρι (δηλαδή φιλέτο χοιρινό) με πουρέ τρούφας παρακαλώ.

στα ορεκτικά περιλαμβανόταν μια σαλάτα που είχε πολλών ειδών λαχανικά μέσα, μαρούλι, ντομάτες, μανιτάρια κι άλλα. διάφορα ψωμάκια και κριτσίνια και τυριά κρέμα... εμ... ένα πιάτο με ορεκτικά όπως σπρινγκ ρολς, γαρίδες, μπουτάκια κοτόπουλου με σάλτσα γλυκόξινη, καυτερή και άλλες...

επιδόρπιο μια μους σοκολάτα με φράουλα για μένα και κάτι σαν κέηκ σοκολάτας για τη Δέσποινα (συγγνώμη που δε θυμάμαι ακριβώς).

πραγματικά η Άντζελα τα είχε διοργανώσει άψογα, αλλά για τα λάθος άτομα!  :-

φίλε χίλια συγνώμη ,

αλλά θα μου επιτρέψεις πλέον να χρησιμοποιώ το nick σου, στις διάφορες εκφράσεις μου
χωρίς παρεξήγηση όμως  ;)

πχ μ'αρέσει η έκφραση :

ένα μεγάλο μέρος του τζίρου της πορνείας συντηρείται απο "ορέστηδες"

ή

οι πουτάνες ψάχνουν να σε κάνουν "ορέστη" για να τους τα σκάς  

φιλικά πάντα και καλόβράδυ σε ολους  :thumbsup:
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
ελπιζω στον επομενο διαγωνισμο ο επομενος νικητης αλλα και η κοπελα που θα παει μαζι του να περασουν πολυ καλυτερα :sunglasses:

μου φαίνεται βάζεις τον πήχη πολύ χαμήλα!  :2funny: :2funny: :2funny:

όπως είπα πάντως, είναι καθαρά θέμα τελευταίας εντύπωσης γιατί για 4 ώρες τουλάχιστον ήταν όλα ΑΨΟΓΑ.

ακόμα και οι συζητήσεις που κάναμε δεν περιείχαν "επικίνδυνες" λέξεις και φαινόταν πως θα καθόταν ακόμα και παραπάνω η κοπέλα, αν δεν πήγαιναν όλα στραβά...

σε αυτό που λέει ο polyasximos, δε νομίζω ότι υπάρχει θέμα. ακόμα και γω να ξανακερδίσω, ακόμα και να τα βρούμε με τη Δέσποινα πάλι, δεν πρόκειται να πάω μαζί της.

αν έπρεπε να επιλέξω από τα κορίτσια που είναι τώρα στο στούντιο και δεδομένου ότι θα έτρωγα χυλόπιτα από την Ελένη, σίγουρα θα διάλεγα τη Μαρίνα μας.  ;)
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
περασε ολη η μερα σημερα με ορεστειαδα.. ουτε καταλαβα πως εφυγε..  :sunglasses:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom