Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
405
Πόντοι
36
και εγω θελω!

κορμι ντιβανι
 

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
θα σχολιασω τα επι μερους επειδη εχω ορεξη ενω ταυτοχρονα βαριεμαι.

καλα ρε κουναβι ορεστη, ενδυματολογικα που τοχεις το καυκαλο σου? τζιν κατω τραπεζομαντηλο πανω λες και πας για γκιοσα βραστη στο μετσοβο  :hammer:
Mία ένσταση αν μου επιτρέπετε.Έχετε σκεφτεί ο άνθρωπος απλά να μην είχε κάτι "καλό" να βάλει? Δεν δαπανούν όλοι πολλά χρήματα για τα ρούχα τους είτε από επιλογή είτε από ανάγκη.Επίσης, πολύς κόσμος δεν αισθάνεται καλά και άνετα κοστουμαρισμένος σαν γαμπρός.Δεν κάνουν τα ρούχα τον άνθρωπο.Εξάλλου μ'ενα πουκάμισο και τζην πήγε,δεν έβαλε και φόρμα.Τώρα για το αν υπήρχαν προφανώς κι άλλα "παρατράγουδα" δεν μπορώ να ξέρω ή να κρίνω.Αυτό είναι άλλο θέμα.Αν και πιστεύω ότι θα ήταν καλύτερα η Δέσποινα να μην το ανέφερε καν.Ας κράταγε τη στάση που ήθελε απέναντι στον τύπο, ας έλεγε εδώ μέσα ότι πέρασαν καλά και τέρμα η ιστορία.Δεν χρειάζεται να γίνει βορά στο αιμοδιψές κοινό.
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Mία ένσταση αν μου επιτρέπετε.Έχετε σκεφτεί ο άνθρωπος απλά να μην είχε κάτι "καλό" να βάλει? Δεν δαπανούν όλοι πολλά χρήματα για τα ρούχα τους είτε από επιλογή είτε από ανάγκη.Επίσης, πολύς κόσμος δεν αισθάνετα καλά και άνετα κοστουμαρισμένος σαν γαμπρός.Δεν κάνουν τα ρούχα τον άνθρωπο.Εξάλλου μ'ενα πουκάμισο και τζην πήγε, δεν έβαλε και φόρμα.Τώρα για το αν υπήρχαν προφανώς κι άλλα "παρατράγουδα" δεν μπορώ να ξέρω ή να κρίνω.Αυτό είναι άλλο θέμα.Αν και πιστεύω ότι θα ήταν καλύτερα η Δέσποινα να μην το ανέφερε καν.Ας κράταγε τη στάση που ήθελε απέναντι στον τύπο, ας έλεγε εδώ μέσα ότι πέρασαν καλά και τέρμα η ιστορία.Δεν χρειάζεται να γίνει βορά στο αιμοδιψές κοινό.


καλησπερα ειπα την αποψη μου,πηγα με αυτον τον ανθρωπο γνωριζοντας τι σκεψεις εχει....αλλα δεν περιμενα να συμβει αυτο.....δεν μπορω να πω ψεματα ειμαι αληθινη..........και τελος με αυτο το θεμα ξαναλεω ΛΑΘΟΣ μου που πηγα....
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Φανταζομαι πως ο ορεστης θα εφαγε την μεγαλυτερη πικρα της ζωης του χτες εφοσον η κυρα δεσποινα δεν του κανε τα αγαπουλιστηκα του.. :zfuck:



Α ρε ορεστη και σε παω ρε μαν..


Φαντασου τωρα να σκαει μυτη η δεσποινα στο δωματιο και να βλεπει τον ορεστη γονατιστο με την βερα στο χερι να της κανει καμια προταση γαμου  :2funny: :2funny:

ε θα φρηξε η κοπελα  :birdman:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
καλησπερα ειπα την αποψη μου,πηγα με αυτον τον ανθρωπο γνωριζοντας τι σκεψεις εχει....αλλα δεν περιμενα να συμβει αυτο.....δεν μπορω να πω ψεματα ειμαι αληθινη..........και τελος με αυτο το θεμα ξαναλεω ΛΑΘΟΣ μου που πηγα....
ελα τωρα που δεν σαρεσε.. μην λεμε αηδιες τωρα, ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΑΗΔΙΕΣ  :birdman:


 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Φανταζομαι πως ο ορεστης θα εφαγε την μεγαλυτερη πικρα της ζωης του χτες εφοσον η κυρα δεσποινα δεν του κανε τα αγαπουλιστηκα του.. :zfuck:



Α ρε ορεστη και σε παω ρε μαν..


Φαντασου τωρα να σκαει μυτη η δεσποινα στο δωματιο και να βλεπει τον ορεστη γονατιστο με την βερα στο χερι να της κανει καμια προταση γαμου  :2funny: :2funny:

ε θα φρηξε η κοπελα  :birdman:






δεν υπαρχει τετοια περιπτωση........ :birdman: :birdman:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom