Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,0%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,0%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 34 9,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    362

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Γιατί ρε Ευάκι τόσο μέτρια εχθές. Με χάλασες και ερχόμουν με τις καλύτερες προοπτικές. 
Φίλε Πουτανγαμών έχω ανεβάσει και κριτική εάν δεν την βάλουν δεν  φταίω. Πάντως η κοπέλλα ήταν γενικά μέτρια. Δεν το τίμησε το 70αρι.

μμμμ
μου κανει εντυπωση αυτο μωρο μου γιατι γενικα εχω την εντυπωση οτι η Ευα ειναι αρκετα καλη μεσα στο δωματιο. ;) :-*
Περιμενω να διαβασω την κριτικη σου, και παρακαλω την antistheni να την βαλει στον καταλογο ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ;)
Περιμενω να διαβασω λοιπον και θα μιλησω και με την ιδια για να παρω και την αποψη της.
Καλες οι καλες κριτικες αλλα και οι ασχημες ακομα καλυτερες μιας και μας βοηθουν στο να βελτιωνομαστε ;) :-*

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:

Επισης για Ευα να πω οτι και με 15 γιουρια να επαιζε στο Μεταξι πολυ δυσκολα θα εμπαινα!!

Γουστα ειναι αυτα μωρακι μου γλυκο, και εσεις οι αντρες ειστε και περιεργοι :cheesy:
Αλοιμονο αν σας αρεσαμε και ολες μας, θα μας ειχατε πεθανει :cheesy: :cheesy:

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

blizon

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
188
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητό ΣΦ 104 θα πρέπει όντως να αναρωτηθείτε το γιατί. Ελικρινά ένοιωσα ότι αντε να κάνουμε το ψυχικό και να φεύγουμε.
 

blizon

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
188
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Και δημόσια συγχαρητήρια για τον τρόπο αντιμετώπισης των οποιονδήποτε θεμάτων. 
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Και δημόσια συγχαρητήρια για τον τρόπο αντιμετώπισης των οποιονδήποτε θεμάτων. 

τα συγχαρητηρια απο τη μερια μου αξιζουν σε σενα μωρο μου που με βοηθας στο να βελτιωσω και το μαγαζι μου αλλα και ολες τις κοπέλες που δουλευουμε εκει μεσα ;) :-*

Ευχαριστω ;)
πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
Ατζελα :smitten:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
τα συγχαρητηρια απο τη μερια μου αξιζουν σε σενα μωρο μου που με βοηθας στο να βελτιωσω και το μαγαζι μου αλλα και ολες τις κοπέλες που δουλευουμε εκει μεσα ;) :-*

Ευχαριστω ;)
πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
Ατζελα :smitten:
Μπράβο Άντζελα. Αυτό θα πει ΣΕΒΑΣΜΟΣ στον πελάτη  :-*
Και κάτι για την Αλίνα. Είναι πάρα πολύ καλή, χυμώδης , δεν τη χορταίνεις, απλά να βελτιώσει λίγο την ομιλιτικότητά της. Όσο γίνεται... Είναι ψιλομουγγή. Πάντως είναι ευγενέστατη και εκτιμάει τους καλούς τρόπους του πελάτη. Και δεν δυσανασχετεί ό,τι και να της πεις να κάνει.
Φιλιά και άντε να έρθει ο Μάρτης να σε γνωρίσουμε  :-*
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Και κάτι για την Αλίνα. Είναι πάρα πολύ καλή, χυμώδης , δεν τη χορταίνεις, απλά να βελτιώσει λίγο την ομιλιτικότητά της. Όσο γίνεται... Είναι ψιλομουγγή.

Tης το ειπα ηδη κουκλι μου :-* ;)

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Δεν πιστεύω να τη μάλωσες και να νιώθω τύψεις. Ξαναλέω η κοπέλα είναι κόμματος . Σου κόβει την ανάσα!!

οχι ισα ισα που χαρηκε και η ιδια αλλα και εγω με ολα τα αλλα που της γραφεις :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
και η γλυκεια Μαργαριτα :smitten: που δουλευει τωρα στο μαγαζι εως και τις 24:30




μολις εβγαλε τις πρωτες της φωτο :-* :-*
οι υπολοιπες αργοτερα θα μπουν στο site του μαγαζιου ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
όπως την κόβω την Μαργαριτούλα, τώρα που είναι και απόκριες θα έπρεπε να βγαίνει ντυμένη κοκκινουσκουφίτσα! Η Ευα νοσοκόμα και η Τατιάνα emάκι!
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
καλησπέρα κορίτσια που τώρα αγωνίζεστε για ένα καλύτερο κόσμο (των αντρών)
 

Συνημμένα

  • flowers_1.gif
    flowers_1.gif
    9,5 KB · Εμφανίσεις: 29

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
746
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
μια μικρη γευση απο τις νεες μας φωτογραφιες :-* :-* :-*

η τζενη και εγω μαζι στο καναπε :smitten: :smitten:


πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

η αποθέωση της κ...λας :knockinb: είστε μανάρια μου. :smitten: :smitten: :smitten:  αντζελίνα σε περιμένω με τρέλα!!!  :headbang:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Και επειδη μωρακια μου γλυκα, πολυ μας τα ζητατε
και μιας και εμεις δεν σας χαλαμε χατηρι ;)
Μια μικρη παρουσιαση απο τα ποδαρακια μας :smitten:

Τζενη :smitten:


Αλινα :smitten:


Ατζελα :smitten:


Ευα :smitten:


Μαργαριτα :smitten:


Τατιανα :smitten:


πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Θα μπορουσες να μου πεις ποιες κανουν πρωκτικο?
 

patatinas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
52
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα στο φίλτατο forum και στις γλυκιές κοπέλες του Studio Φυλής 104! Μπράβο σας κορίτσια που μπαίνετε εδώ μέσα και μας βοηθάτε στις απορίες μας, δείχνετε επαγγελματισμό και θα σας προτιμήσουμε και θα σας συστήσουμε και σε φίλους και γνωστούς! Μιας και είδα...πατουσάκια πιο πάνω, μπορείς σε παρακαλώ καλή μου να μου πεις τι ακριβώς περιλαμβάνει το πρόγραμμα της ποδολαγνείας και αν το κάνουν όλα τα κορίτσια του studio; Και αν έρθω στο studio σας, μπορώ να ζητήσω αποκλειστικά ποδολαγνεία; Κατατόπισέ με λιγάκι σε παρακαλώ, γιατί τώρα σιγά-σιγά μπαινω στο κουρμπέτι...! Και αν ισχύει η τιμή των 60€ που αναγράφεται στο site σας. Aυτά, ευχαριστώ προκαταβολικά!  :boobies: :humpleg:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλημέρα στο φίλτατο forum και στις γλυκιές κοπέλες του Studio Φυλής 104! Μπράβο σας κορίτσια που μπαίνετε εδώ μέσα και μας βοηθάτε στις απορίες μας, δείχνετε επαγγελματισμό και θα σας προτιμήσουμε και θα σας συστήσουμε και σε φίλους και γνωστούς! Μιας και είδα...πατουσάκια πιο πάνω, μπορείς σε παρακαλώ καλή μου να μου πεις τι ακριβώς περιλαμβάνει το πρόγραμμα της ποδολαγνείας και αν το κάνουν όλα τα κορίτσια του studio; Και αν έρθω στο studio σας, μπορώ να ζητήσω αποκλειστικά ποδολαγνεία; Κατατόπισέ με λιγάκι σε παρακαλώ, γιατί τώρα σιγά-σιγά μπαινω στο κουρμπέτι...! Και αν ισχύει η τιμή των 60€ που αναγράφεται στο site σας. Aυτά, ευχαριστώ προκαταβολικά!  :boobies: :humpleg:

Ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια :cheesy:
το προγραμμα της ποδολαγνεις μαναρακι μου περιλαμβανει απλο sex,ποδολαγνεια,πατηματα, αυνανισμο με τα ποδια της κοπέλας και οτι αλλο επιθυμεις και επειτα απο συνενοηση με τη κοπέλα. Ολες οι κοπέλες ειμαστε εξισου καλες σε αυτο το προγραμα αρκει να μη διστασεις να ζητησεις αυτο που σου αρεσει :cheesy:
Πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom