Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
γλυκια μου θα μπορουσες να με ενωμερωσεις για τις τιμες...πως πανε τα μασαζακια και τα συναφη..με την ωρα, με την κοπελα....

το απλο προγραμμα με μασαζ μαναρι μαζι με 69 εχει 50ε
η Νανα η ταυλανδεζα βεβαια που εχει σπουδαζει μασαζ στην χωρα της αυτο το προγραμμα το κανει και με 50 οπως ολες μας αλλα και με 70 με πολυ περισσοτερη ωρα ;)
για μια ωρα με την κοπέλα τωρα ματια μου και με ολες τις υπηρεσιες που προσφαιρει (δηλ μασαζ,69,sex show,ισπανικο,ποδολαγνεια,αν θελει καποιος αυταρχικο κτλ) αλλα και με τουλαχιστον 2 εκτωνωσεις απ τη μερια σας ειναι 180ε
για τις κοπέλες που προσφαιρουν και πρωκτικο ειναι 200ε η 1 ωρα με 2 εκτωνωσεις.
Βεβαια κατι τετοιο οποιον τον ενδιαφερει καλο θα ειναι να επικοινωνησει πρωτα μαζι μου να το κανονισω και γιατι αν παει στο μαγαζι και ζητησει 1 ωρα υπαρχει περιπτωση η υπηρεσια με την κοπέλα να του το αρνηθουνε αλλα και για να κοιταξω η κοπέλα να τον προσεξει ιδιαιτερα γιατι οσο ναναι ειναι και πολλα τα λεφτα ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
το απλο προγραμμα με μασαζ μαναρι μαζι με 69 εχει 50ε
η Νανα η ταυλανδεζα βεβαια που εχει σπουδαζει μασαζ στην χωρα της αυτο το προγραμμα το κανει και με 50 οπως ολες μας αλλα και με 70 με πολυ περισσοτερη ωρα ;)
για μια ωρα με την κοπέλα τωρα ματια μου και με ολες τις υπηρεσιες που προσφαιρει (δηλ μασαζ,69,sex show,ισπανικο,ποδολαγνεια,αν θελει καποιος αυταρχικο κτλ) αλλα και με τουλαχιστον 2 εκτωνωσεις απ τη μερια σας ειναι 180ε
για τις κοπέλες που προσφαιρουν και πρωκτικο ειναι 200ε η 1 ωρα με 2 εκτωνωσεις.
Βεβαια κατι τετοιο οποιον τον ενδιαφερει καλο θα ειναι να επικοινωνησει πρωτα μαζι μου να το κανονισω και γιατι αν παει στο μαγαζι και ζητησει 1 ωρα υπαρχει περιπτωση η υπηρεσια με την κοπέλα να του το αρνηθουνε αλλα και για να κοιταξω η κοπέλα να τον προσεξει ιδιαιτερα γιατι οσο ναναι ειναι και πολλα τα λεφτα ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

μωρακι εσυ προσφερεις τετοιο πακετακι;;;
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
μωρακι εσυ προσφερεις τετοιο πακετακι;;;

αναλογα την κινηση στη βαρδια μου ματια μου  ;)
που συνηθος ειναι αυξημενη πραγμα που καπου δεν μου επιτρεπει να το κανω :-

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
1
Γεια σου κουκλα μου τι κανεις?
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Η Ρουσλάνα τι προγράμματα κάνει? Πρωκτικό πχ ?
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
καλημέρα σε όλα τα γλυκά μωράκια και σε όλους τους συνάδελφους του Φ104 φαν κλάμπ!!  :humpleg:

 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
αναλογα την κινηση στη βαρδια μου ματια μου  ;)
που συνηθος ειναι αυξημενη πραγμα που καπου δεν μου επιτρεπει να το κανω :-

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

καλα αμα ειναι θα το συζητησουμε κατ'ιδιαν...

καλημέρα σε όλα τα γλυκά μωράκια και σε όλους τους συνάδελφους του Φ104 φαν κλάμπ!!  :humpleg:

γεια σου, συναγωνιστη...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
καλημέρα σε όλα τα γλυκά μωράκια και σε όλους τους συνάδελφους του Φ104 φαν κλάμπ!!  :humpleg:
καλημερα και σε σενα γλυκε μου αντρα και σε ολα τα αντρακια του φαν κλαμπ απο ολα τα κοριτσια του Φυλης104 :-* :-* :-* :-*

καλα αμα ειναι θα το συζητησουμε κατ'ιδιαν...

γεια σου, συναγωνιστη...

καλημερα δηλαδη καλησπερα και απο εμενα ματακια μου γλυκα :-* :-*

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
καλημερα και σε σενα γλυκε μου αντρα και σε ολα τα αντρακια του φαν κλαμπ απο ολα τα κοριτσια του Φυλης104 :-* :-* :-* :-*

καλημερα δηλαδη καλησπερα και απο εμενα ματακια μου γλυκα :-* :-*

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:

μ'αρεσεις που θελεις να εισαι και ακριβης...
"περαν της δωδεκατης μεσημβρινης..."
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Τωρα και μεχρι τις 06:00 το πρωι η Βερονικα  :smitten:




πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
ααα και εγω...φανταζομαι οτι λες για τις γοβες κι ετσι...

για την ποδομλκ δεν ξερω καν πως γινεται..με τα ποδια  :think: :think: :think:;;; μπλιαχ :S :S :S :S :S!!!
απλως το ειπα επειδη το ειχα διαβασει εδω σε ενα τοπικ...και σκεφτηκα οτι αυτο θα εννοεις...
σορι για την παρεξηγηση, παντως και εμενα μ'αρεσουν οι γυναικες στο κρεβατι με γοβες... ;) ;)

τι σου ειπα;;;εεε;;;
μην μου στεναχωριεσαι...
φιλακια

έλα φίλε.... καμία παρεξήγηση... τι λες τώρα.... ;)

αΗ ποδομαλακία είναι πολύ κάυλωτική, ειδικά αν σ' αρέσουν πποδια και τακούνια!!!
αν σου δοθεί η ευκαιρία, ή βρες την εσύ... πίστεψέ με δε θα χάσεις ;)
γίνεται ως εξής.... προσωπικά προτιμώ να είμαι όρθιος ή γονατιστός!
Η κοπέλα πιάνει το πέος σου, πως τα λέω ε;;; :2funny: , με τις πατούσες της, ή τα τακούνια της αν φοράει που το προτιμώ
κ ιαρχίζει την παλινδρόμηση... πςςς... τι γράφω ρε.... :2funny: ,΄όπως η κανονική μαλακία, μόνο που εδώ είναι με τις πατούσες!! ΤΑ κορίτσια του μαγαζιού πιστεύω να σε ξετρελάνουν..... ;)  :lheel: :lheel:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
έλα φίλε.... καμία παρεξήγηση... τι λες τώρα.... ;)

αΗ ποδομαλακία είναι πολύ κάυλωτική, ειδικά αν σ' αρέσουν πποδια και τακούνια!!!
αν σου δοθεί η ευκαιρία, ή βρες την εσύ... πίστεψέ με δε θα χάσεις ;)
γίνεται ως εξής.... προσωπικά προτιμώ να είμαι όρθιος ή γονατιστός!
Η κοπέλα πιάνει το πέος σου, πως τα λέω ε;;; :2funny: , με τις πατούσες της, ή τα τακούνια της αν φοράει που το προτιμώ
κ ιαρχίζει την παλινδρόμηση... πςςς... τι γράφω ρε.... :2funny: ,΄όπως η κανονική μαλακία, μόνο που εδώ είναι με τις πατούσες!! ΤΑ κορίτσια του μαγαζιού πιστεύω να σε ξετρελάνουν..... ;)  :lheel: :lheel:

μ'αρεσουν οι καλλιγραμμες γαμπες και τα ψηλοτακουνα...βασικα τρελαινομαι για τα ψηλοτακουνα!!!
πω ρε φιλε φαινεται οτι εχεις κανει ισαμε 100 διαλεξεις ποδομλκ στην Ιατρικη Αθηνων... :2funny: :2funny:
για να ακριβολογουμε...ΕΝΑ κοριτσι με εχει ξετρελανει...φαντασου οτι δεν εχω παει ακομα μαζι της...σκεψου μετα τι εχει να γινει..
φιλακια Ατζυ...
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
μ'αρεσουν οι καλλιγραμμες γαμπες και τα ψηλοτακουνα...βασικα τρελαινομαι για τα ψηλοτακουνα!!!
πω ρε φιλε φαινεται οτι εχεις κανει ισαμε 100 διαλεξεις ποδομλκ στην Ιατρικη Αθηνων... :2funny: :2funny:
για να ακριβολογουμε...ΕΝΑ κοριτσι με εχει ξετρελανει...φαντασου οτι δεν εχω παει ακομα μαζι της...σκεψου μετα τι εχει να γινει..
φιλακια Ατζυ...


την ταινια transformers την εχεις δει?
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
την ταινια transformers την εχεις δει?

ναι ρε... φανατικα... και το 1 και το 2...
πολυ μουνι η Megan Fox...και δεν της φαινοταν στο 1...βλεπεις εξελιξη...ξεψαρωσε μεσα σε ενα χρονο... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
ξεχασα να σε ρωτησω και εχασα μετα την τροποποιηση...
γιατι με ρωτας;;;
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
μ'αρεσουν οι καλλιγραμμες γαμπες και τα ψηλοτακουνα...βασικα τρελαινομαι για τα ψηλοτακουνα!!!
πω ρε φιλε φαινεται οτι εχεις κανει ισαμε 100 διαλεξεις ποδομλκ στην Ιατρικη Αθηνων... :2funny: :2funny:
για να ακριβολογουμε...ΕΝΑ κοριτσι με εχει ξετρελανει...φαντασου οτι δεν εχω παει ακομα μαζι της...σκεψου μετα τι εχει να γινει..
φιλακια Ατζυ...

φίλος η Νάνσυ, η Ευα και απο όσο ξέρω η Κατερίνα έχουν σπουδάσει στο διεθνής πανεπιστήμιο ποδομαλακίας της Μασσαχουσέτης. Με υποτροφία και έπαινο παρακαλώ.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
φίλος η Νάνσυ, η Ευα και απο όσο ξέρω η Κατερίνα έχουν σπουδάσει στο διεθνής πανεπιστήμιο ποδομαλακίας της Μασσαχουσέτης. Με υποτροφία και έπαινο παρακαλώ.

καλημερα :cheesy:
για να το λες κατι θα ξερεις κουκλί ;) :-* :-* :-*


Σημερα........
τωρα η Ευα :smitten:


απογευμα η Φρατζεσκα :smitten:



πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom