Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αυτο που λες ειναι το μουνομετρο
αντε νε σε πω τι ειναι το μανομετρο εσκασες αν δεν το μαθης
ειναι ενα οργανο (ρολοι)και δειχνη με τι πιεση δουλευη ενα μηχανημα για υγρα και αερια,αναλυτικα να στα πω θελη πολλη ωρα να γραφω


Γεια σου Αντζελα
γεια σου γιωργο μου...τι ωραια που τα εξηγεις βρε μωρακι μου ;) :cheesy: :cheesy:

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μπου-Μπου, τι είναι αυτο το "Ρουσλάνα" που βλέπω στις βάρδιες;
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Χοντρα χοντρα κατι καταλαβες μιας και ειχες τοση απορια

ναι ρε Γιωργο..μια χαρα..ηθελα βεβαια μια πτυχιακη πανω στο θεμα "Μανομετρο ή Μουνομετρο" αλλα τι να κανω..αντεχω μεσα στην αγνοια...
σοβαρα τωρα...μια χαρα + 100...παντως εγω την πρηξαρχιδοφαση της γκομενας, μανομετρο την λεω με τα φιλαρακια μου...
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
ναι ρε Γιωργο..μια χαρα..ηθελα βεβαια μια πτυχιακη πανω στο θεμα "Μανομετρο ή Μουνομετρο" αλλα τι να κανω..αντεχω μεσα στην αγνοια...
σοβαρα τωρα...μια χαρα + 100...παντως εγω την πρηξαρχιδοφαση της γκομενας, μανομετρο την λεω με τα φιλαρακια μου...
Για πτυχιακο εδω ειμαι θα σου πω οτι θελης 34 χρονια στο αθλημα  :pipa1: :knockinb: εχω
ωραια λεξη βρηκες και την λες το ιδιο πραγμα ειναι πιεση μετρα το ενα πιεση σου δημιουργη η γκομενα
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
πολύ ενδιαφέρον φαίνεται! Και είναι και μελανούρι! Ας ελπίσουμε οτι θα δέσει με το όλο team! Καλά πόσες κοπέλες έχεις πια; Στο τέλος θα κάνει η κάθε μία απο μια βάρδυα!
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Για πτυχιακο εδω ειμαι θα σου πω οτι θελης 34 χρονια στο αθλημα  :pipa1: :knockinb: εχω
ωραια λεξη βρηκες και την λες το ιδιο πραγμα ειναι πιεση μετρα το ενα πιεση σου δημιουργη η γκομενα

αμα σε λεω...νεα γενια αφεντικο...νεα γενια...
παντως κοιτα το πμ σου...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
πολύ ενδιαφέρον φαίνεται! Και είναι και μελανούρι! Ας ελπίσουμε οτι θα δέσει με το όλο team! Καλά πόσες κοπέλες έχεις πια; Στο τέλος θα κάνει η κάθε μία απο μια βάρδυα!

ναι το ελπιζω :cheesy:
οχι μωρε ενταξυ
εγω πιστευω λιγες ειμαστε :cheesy:
αφου πεφτουνε συχνα αδειες, αδειαθεσιες κτλ
βαλε και το οτι εσεις οι αντρες σε αυτον τον χωρο θελετε συχνα την ανανεωση (και γιατι να μην την θελετε αλλωστε αφου οι επιλογες παρα πολλες ;))
οποτε λιγες ειμαστε για τις 21 βαρδιες καθε εβδομαδας ;)
σκεψου επισης μαναρι, και στο λεω εκ πειρας οτι οταν μια νεα κοπέλα ερχετε σε ενα μαγαζι, δεν <<κοβει>> τη δουλεια απο τις αλλες κοπέλες οπως πολλοι λογικα μπορουν να σκεφτουν αλλα αντιθετα την ανεβαζει κιαλλο :cheesy:
οποτε για ολες μας και για το μαγαζι ειναι καλο να ερχοντε συχνα νεες κοπέλες ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Aποψε στις 23:00 και μεχρι το πρωι η Ευα :smitten:


πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
η εύα δεν είναι ξανθιά;
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
η εύα δεν είναι ξανθιά;

καστανη με ανταυγιες ειναι αυτον τον καιρο κουκλί ;)
ειναι αυτο που εγραφα και σε αλλο thread μαναρι, οτι εμεις οι κοπέλες που κανουμε αυτη τη δουλεια ειμαστε υποχρεωμενες να φροντιζουμε συνεχεια και να ανανεωνουμε την εμφανιση μας και το look μας αλλιως η δουλεια θα μας αφησει πριν καλα καλα το καταλάβουμε ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
λες να ήταν τόσο πολύ η κάβλα μου που δεν την είδα καλά;θα ορκιστώ ότι είναι κατάξανθη :)
 

Rastopoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1

Aποψε στις 23:00 και μεχρι το πρωι η Ευα :smitten:



πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Ααααααχχχχχχχ με το ζόρι κρατήθηκα και δεν πήγα studio για την Εύα, πριν από λίγο που γυρνούσα από βόλτα... Θέλω σαν τρελός να την πάρω, αφού έχει και σωματότυπο που γουστάρω τρελά και έχω διαβάσει τα καλύτερα στις κριτικές, αλλά τα οικονομικά μου δεν είναι και στην καλύτερη φάση και κρατήθηκα. :(
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Γεια σου Αντζελίτα. Καλώς μας ήρθες. Καλό χειμώνα δε θα πω μιας και όπως είπες θες να καταφέρεις να ξαναφύγεις το Σεπτέμβρη πράγμα το οποίο σου εύχομαι. Στο θέμα μας τώρα.
Πόσα θα μου πάρει η Εύα για να μου κάνει μασαζ για καμιά ώρα??? Με τη νίλα που έφαγα σήμερα όχι να  :fuck1: δεν μπορώ, αλλά ούτε να πάρω τα πόδια μου. :headbang: :headbang: :headbang: Το πιάσιμο του αιώνα μιλάμε. Βέβαια θα μου πεις άντε να έχεις την Ευούλα δίπλα σου και να αρκεστείς μόνο στο μασάζ. Γαμώ την αγανάκτηση μου γαμώ!!! Ή κάθομαι στα αυγά μου και πεθαίνω από το πιάσιμο ή έρχομαι στο Ευάκι να με ανακουφίσει από τους πόνους και τελικά καταλήγω χειρότερα από πριν. Τα πάντα εν σοφία εποίησε σου λέει μετά... Φτου!  :2funny: :2funny: :headbang: :headbang:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Ααααααχχχχχχχ με το ζόρι κρατήθηκα και δεν πήγα studio για την Εύα, πριν από λίγο που γυρνούσα από βόλτα... Θέλω σαν τρελός να την πάρω, αφού έχει και σωματότυπο που γουστάρω τρελά και έχω διαβάσει τα καλύτερα στις κριτικές, αλλά τα οικονομικά μου δεν είναι και στην καλύτερη φάση και κρατήθηκα. :(

:cheesy:
δε πειραζει ματια μου γλυκα η Ευα ετσι κι αλλιως δεν φευγει απ το μαγαζι ;)
καποια στιγμη οποτε μπορεσεις θα τη συναντησεις :cheesy:

Γεια σου Αντζελίτα. Καλώς μας ήρθες. Καλό χειμώνα δε θα πω μιας και όπως είπες θες να καταφέρεις να ξαναφύγεις το Σεπτέμβρη πράγμα το οποίο σου εύχομαι. Στο θέμα μας τώρα.
Πόσα θα μου πάρει η Εύα για να μου κάνει μασαζ για καμιά ώρα??? Με τη νίλα που έφαγα σήμερα όχι να  :fuck1: δεν μπορώ, αλλά ούτε να πάρω τα πόδια μου. :headbang: :headbang: :headbang: Το πιάσιμο του αιώνα μιλάμε. Βέβαια θα μου πεις άντε να έχεις την Ευούλα δίπλα σου και να αρκεστείς μόνο στο μασάζ. Γαμώ την αγανάκτηση μου γαμώ!!! Ή κάθομαι στα αυγά μου και πεθαίνω από το πιάσιμο ή έρχομαι στο Ευάκι να με ανακουφίσει από τους πόνους και τελικά καταλήγω χειρότερα από πριν. Τα πάντα εν σοφία εποίησε σου λέει μετά... Φτου!   :2funny: :2funny: :headbang: :headbang:

δες το πμ σου μαναρι μου ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Πόσα θα μου πάρει η Εύα για να μου κάνει μασαζ για καμιά ώρα???

γλυκια μου θα μπορουσες να με ενωμερωσεις για τις τιμες...πως πανε τα μασαζακια και τα συναφη..με την ωρα, με την κοπελα....
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

και μην ξεχνατε το στουντιο ειναι ανοιχτο καθημερινα απο της 9 το πρωι μεχρι της 6 τα χαραματα
το στουντιο λειτουργει χωρις φως για πιο prive καταστασεις



πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:  

 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166

και μην ξεχνατε το στουντιο ειναι ανοιχτο καθημερινα απο της 9 το πρωι μεχρι της 6 τα χαραματα
το στουντιο λειτουργει χωρις φως για πιο prive καταστασεις



πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:  




ατζυ σε εσενα απευθυνομαι πιο πανω!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom