Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
ναι ναι ... αυτο το σημαντικοτερο ολων ...

το πρωι θα δινεις εκκριμα μαλλον και σκεφτεσαι πως ξυπνησεις ... μαλλον ...  :2funny: :2funny: :2funny:

:rockon: :rockon: :rockon:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ακριβος οπως τα λες ειναι ;) :thumbsup:
θα σηκωθω ομως θελοντας και μη αλλιως δεν θα μπορω να δουλεψω τη κυριακη ;)
ελπιζω μονο να μην εχει κινηση γιατι θελω τουλαχιστον 1 ωρα μεχρι τον γιατρο στην ιερα οδο :'(

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
αντζελα μιας και το εθεσες το θεμα του γιατρου να σε ρωτισω κατι σχετικο
το οτι καθε κοπελα περναει γιατρο ο πελατης πως μπορει να ξερει, φυσικα δεν ειναι δυνατον παντα να ρωτας...
δεν πρεπει να υπαρχει καπου στο χωρο αναρτημενο ενα χαρτι που να το αποδικνει?
η αν δεν πας στο γιατρο ανα 15μερες ερχεται καρφωτη και σαν κλέινουν?

τι παιζει στην πραγματικοτικα μπορεις να μας πεις

ευχαριστω!
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
αντζελα μιας και το εθεσες το θεμα του γιατρου να σε ρωτισω κατι σχετικο
το οτι καθε κοπελα περναει γιατρο ο πελατης πως μπορει να ξερει, φυσικα δεν ειναι δυνατον παντα να ρωτας...
δεν πρεπει να υπαρχει καπου στο χωρο αναρτημενο ενα χαρτι που να το αποδικνει?
η αν δεν πας στο γιατρο ανα 15μερες ερχεται καρφωτη και σαν κλέινουν?

τι παιζει στην πραγματικοτικα μπορεις να μας πεις

ευχαριστω!

Πολύ σωστά το έθεσες το θέμα  και αν ειναι όλα τα κορίτσια νόμιμα με όλα τα χαρτιά τους γιατί όταν περνάνε τα παιδιά με το καρουμπαλάκι στη φυλής πέφτει σύρμα και κλείνουν τα σπίτια  και μη μου πει κανείς ότι δεν γινεται αυτό γιατί μου έχει τύχει πάνω από δύο φορές να είμαι μέσα και να περιμένω να περάσει η μπόρα
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Αλλη μια ερωτηση:το νοσοκομειο στην ιερα οδο ειναι οπως το συγγρου;
δηλαδη μπορει να παει ο καθε ασφαλισμενος η μη και να κανει αφροδισιολογικες εξετασεις η δερματολογικες;
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
αντζελα μιας και το εθεσες το θεμα του γιατρου να σε ρωτισω κατι σχετικο
το οτι καθε κοπελα περναει γιατρο ο πελατης πως μπορει να ξερει, φυσικα δεν ειναι δυνατον παντα να ρωτας...
δεν πρεπει να υπαρχει καπου στο χωρο αναρτημενο ενα χαρτι που να το αποδικνει?
η αν δεν πας στο γιατρο ανα 15μερες ερχεται καρφωτη και σαν κλέινουν?

τι παιζει στην πραγματικοτικα μπορεις να μας πεις

ευχαριστω!

μπορει να το ξερει αν ζητησει να δει το βιβλιαριο υγειας της κοπέλας ;)
το θεμα φυσικα δεν ειναι μονο να το δει αλλα να κοιταξει και να δει αν ειναι ενημερωμενο με τις ημερομηνιες σφραγιδες κτλ ;)
χθες το βραδυ ενας πελατης ζητησε να δει το βιβλιαριο της Νανας, και η κοπέλα του το εδειξε και κανενα προβλημα ;)
το να ειναι αναρτημενο οπως λες καπου ειναι δυσκολο, γιατι προκειτε περι βιβλιαριου της καθε κοπέλας ξεχωριστα το οποιο καθε 15 μερες ενημερωνετε, δεν ειναι δηλ ενα απλο Α4 που απλα το κορνιζαρεις και τελειωνεις
συν της αλλης υπαρχουν και τα προσωπικα στοιχεια της καθε κοπέλας επιθετο κτλ πραγμα που δεν θα ηθελε καμια μας ειδικα εμεις οι Ελληνιδες να ειναι σε κοινη θεα ;)
αν δεν πας τωρα να περασεις απο γιατρο εγω ειδικα που ειναι και το μαγαζι στο ονομα μου το μαγαζι σφραγιζετε απο το δημο
αν μια κοπέλα δεν παει γιατρο (το ιδιο υσχιει και για μενα) ειδοποιουνε το τμημα ηθων και της αφαιρειτε ο χαρακτηρισμος και αυτοματος η κοπέλα αν συνεχισει να δουλευει ειναι και παρανομη ;)

Πολύ σωστά το έθεσες το θέμα  και αν ειναι όλα τα κορίτσια νόμιμα με όλα τα χαρτιά τους γιατί όταν περνάνε τα παιδιά με το καρουμπαλάκι στη φυλής πέφτει σύρμα και κλείνουν τα σπίτια  και μη μου πει κανείς ότι δεν γινεται αυτό γιατί μου έχει τύχει πάνω από δύο φορές να είμαι μέσα και να περιμένω να περάσει η μπόρα

η αστυνομια δεν κοιτα ματια μου μονο τα χαρτια της κοπέλας και της υπηρεσιας αλλα κοιτα και τα χαρτια του μαγαζιου.
αν το μαγαζι δεν εχει αδεια εγκαταστασης ή τουλαχιστον ασφαλιστικα μετρα υπερ του τοτε η αστυνομια και να εχει η κοπέλα τα χαρτια της την περναει απο αυτοφωρη διαδικασια. :-
απο κει και περα βεβαια καταλαβαινεις οτι υπαρχουν και κοπέλες που δεν εχουν τα χαρτια τους και με την εμφανιση της αστυνομιας το σπιτι κλεινει για λιγο για το λογο που φανταζεσε  :-

Αλλη μια ερωτηση:το νοσοκομειο στην ιερα οδο ειναι οπως το συγγρου;
δηλαδη μπορει να παει ο καθε ασφαλισμενος η μη και να κανει αφροδισιολογικες εξετασεις η δερματολογικες;

στην ιερα οδο δεν ειναι ακριβος νοσοκομειο μαναρι μου αλλα μια κλινικη-υγειονομικη υπηρεσια και ειναι αποκλειστικα και μονο για τα εκδιδομενα προσωπα ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:




 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
παντος θα ηταν καλο να υπηρχε μια φορμουλα που να εδιχνε το Ok τις καταστασης χωρις να χρειαζεται να ζητησεις βιβλιαριο και προσωπικα δεδομενα...
να εκδιδουν κατι σαν βεβαιωση πλην τις θεωρησης για αυτο το λογο, την βαζεις καπου ευδιακριτα χωρις πολλα στοιχεια στην φορα (εδω φυσικα μην τα θελουμε και ελω, παντου υπαρχει ρισκο αλλα κατι ειναι και αυτο απο το τιποτα)

γιατι πιστευω οτι πολλα σπιτια δουλευεουν παρανομα και λαδονοντας τις αρχες.
και οταν κλεινουν οπως λες δεν κλεινουν μονο επειδη εχει ληξη η αδεια αλλα γιατι ειναι παρανομα και πεφτουν στο "ματι"
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
παντος θα ηταν καλο να υπηρχε μια φορμουλα που να εδιχνε το Ok τις καταστασης χωρις να χρειαζεται να ζητησεις βιβλιαριο και προσωπικα δεδομενα...
να εκδιδουν κατι σαν βεβαιωση πλην τις θεωρησης για αυτο το λογο, την βαζεις καπου ευδιακριτα χωρις πολλα στοιχεια στην φορα (εδω φυσικα μην τα θελουμε και ελω, παντου υπαρχει ρισκο αλλα κατι ειναι και αυτο απο το τιποτα)

γιατι πιστευω οτι πολλα σπιτια δουλευεουν παρανομα και λαδονοντας τις αρχες.
και οταν κλεινουν οπως λες δεν κλεινουν μονο επειδη εχει ληξη η αδεια αλλα γιατι ειναι παρανομα και πεφτουν στο "ματι"

και εγω υπερ ειμαι μαναρι μου για αυτη τη φορμουλα που λες
απο τι στιγμη που ολες μας δουλευουμε με ολα τα απαραιτητα χαρτια κατι τετοιο θα μας συμφερε παρα πολυ οπως καταλαβαινεις. ;)
απλα αυτη η φορμουλα για να ειναι και καθολα εγκυρη και για να μην γινουν παρατηπιες θα πρεπει να διαμορφωθει απ τις αρχες κατι που δυστηχως δεν εχει γινει :-
για το 2ο κομματι που λες συμφωνω μαζι σου, ενα 70-80% των περιπτωσεων αφορα καταστασεις που περιγραφεις :-

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

klimt1979

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα αντζελα. θα ηθελα να ρωτησω ποιες κοπελεσ κανουν πρωκτικο και αν κλεισω ενα ραντεβου για 1 ωρα θα εχω οσα τελειωματα θελω ναι μπορω? ευχαριστω
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
καλησπερα αντζελα. θα ηθελα να ρωτησω ποιες κοπελεσ κανουν πρωκτικο και αν κλεισω ενα ραντεβου για 1 ωρα θα εχω οσα τελειωματα θελω ναι μπορω? ευχαριστω
πολυ πεινα εχει πεσει φιλαρακο ετσι??????
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
καλησπερα αντζελα. θα ηθελα να ρωτησω ποιες κοπελεσ κανουν πρωκτικο και αν κλεισω ενα ραντεβου για 1 ωρα θα εχω οσα τελειωματα θελω ναι μπορω? ευχαριστω

κατι τετοιο μπορουν να στο κανουν ματια μου οι Ευα-Σοφια-Νικολ
και μπορεις να τελιωσεις 2 φορες ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
κατι τετοιο μπορουν να στο κανουν ματια μου οι Ευα-Σοφια-Νικολ
και μπορεις να τελιωσεις 2 φορες ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Λοιπόν πως θα το κανονίσουμε να κάνουμε ένα δίδυμο στο μαγαζί σου μαναράκι...!!!!!??????
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Λοιπόν πως θα το κανονίσουμε να κάνουμε ένα δίδυμο στο μαγαζί σου μαναράκι...!!!!!??????

τι εννοεις διδυμο ματια μου?
εσυ με μια κοπέλα?
αν ναι :cheesy:
απλα μου στελνεις ενα μυν ή παιρνεις τηλ ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
και εγω υπερ ειμαι μαναρι μου για αυτη τη φορμουλα που λες
απο τι στιγμη που ολες μας δουλευουμε με ολα τα απαραιτητα χαρτια κατι τετοιο θα μας συμφερε παρα πολυ οπως καταλαβαινεις. ;)
απλα αυτη η φορμουλα για να ειναι και καθολα εγκυρη και για να μην γινουν παρατηπιες θα πρεπει να διαμορφωθει απ τις αρχες κατι που δυστηχως δεν εχει γινει :-
για το 2ο κομματι που λες συμφωνω μαζι σου, ενα 70-80% των περιπτωσεων αφορα καταστασεις που περιγραφεις :-

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

οντος συμφαιρει και μετραει αλλα που προκοπει αυτο το ερμο το κρατος ε?
τελικα ειδες με την κουβεντα περι επαγκελματος βγαινουν γονιμα συμπερασματα.
και εισαι απο τις λιγες που τα συζηταμε αυτα εχετο υπ οψιν (ελπιζω να παραμεινεις ετσι)
νταξ....ειναι μουναρα η αντζελα και κλεμε με το κορμι τις αλλα και αυτες οι συζητησεις εχουν το νοημα τους και τον λογο τους
οποτε μην σπαζεστε οι "αγαπουληδες" που ξεκολαμε λιγο απο το  "εισαι μουναρος , σε θελω τρελα, τριπλετες, γοβακια (ειμαι φαν τρελος και εγω), πισωκολητα κτλ κτλ !

νομιζω περισσοτερο εκτιμηση χερη η γυναικα οταν η κουβεντα μπορει να περιστραφει και απο αλλα πραγματα εκτος απο το πως θα την συναντησεις για σεξ! (αν και ειναι στοχος αυτο και με την πρωτη ευκαιρια θα εκδραμω,,χαλαλι τα χιλιομετρα ;))

παντα τετοια  λοιπον
ωραια και ενημερωτικα
ααα και καμοια φωτο ετσι μην ξεχνιομαστε

:)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Ρε μαναράκι ντουετάκι εννοώ εγώ και δύο κοπέλες...

δε μπορει να γινει κατι τετοιο δυστηχως μωρακι μου γλυκο :-
οσο αυτη η υπηρεσια ειναι εκτος του νομοθετικου πλαισιου που υπαρχει για τους οικους ανοχης δεν μπορουμε να την ενταξουμε στο μαγαζι μας :-
παρολλα αυτα αν θελεις να εκπληρωσεις οπως και ο καθε αντρας αυτη σου τη φαντασιωση υπαρχουν αν ψαξεις στο φορουμ (δε χρειαζετε να σου πω που) μερικα μαγαζια που περνουν αυτο το ρισκο και δουλευουν με αυτο το τροπο ;)

οντος συμφαιρει και μετραει αλλα που προκοπει αυτο το ερμο το κρατος ε?
τελικα ειδες με την κουβεντα περι επαγκελματος βγαινουν γονιμα συμπερασματα.
και εισαι απο τις λιγες που τα συζηταμε αυτα εχετο υπ οψιν (ελπιζω να παραμεινεις ετσι)
νταξ....ειναι μουναρα η αντζελα και κλεμε με το κορμι τις αλλα και αυτες οι συζητησεις εχουν το νοημα τους και τον λογο τους
οποτε μην σπαζεστε οι "αγαπουληδες" που ξεκολαμε λιγο απο το  "εισαι μουναρος , σε θελω τρελα, τριπλετες, γοβακια (ειμαι φαν τρελος και εγω), πισωκολητα κτλ κτλ !

νομιζω περισσοτερο εκτιμηση χερη η γυναικα οταν η κουβεντα μπορει να περιστραφει και απο αλλα πραγματα εκτος απο το πως θα την συναντησεις για σεξ! (αν και ειναι στοχος αυτο και με την πρωτη ευκαιρια θα εκδραμω,,χαλαλι τα χιλιομετρα ;))

παντα τετοια  λοιπον
ωραια και ενημερωτικα
ααα και καμοια φωτο ετσι μην ξεχνιομαστε

:)

μα η ουσια αυτη ειναι ματια μου
να βγαινουν και καποια συμπεραματα, ουσιες και απαντησεις ;)
μη νομιζεις και για εμας τις κοπέλες ειναι καλο οι πελατες μας να ειναι συνηδειτοποιημένοι για καποια πραγματα, με γνωση και με αποψη ;)
διοτι ετσι και περισσοτερο μας εκτιμουνε και περισσοτερο μας σεβοντε για αυτο το οποιο τους προσφαιρουμε ;)
φωτος θα βγαλω μερικες δικες μου σημερα ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:


 

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
δε μπορει να γινει κατι τετοιο δυστηχως μωρακι μου γλυκο :-
οσο αυτη η υπηρεσια ειναι εκτος του νομοθετικου πλαισιου που υπαρχει για τους οικους ανοχης δεν μπορουμε να την ενταξουμε στο μαγαζι μας :-
παρολλα αυτα αν θελεις να εκπληρωσεις οπως και ο καθε αντρας αυτη σου τη φαντασιωση υπαρχουν αν ψαξεις στο φορουμ (δε χρειαζετε να σου πω που) μερικα μαγαζια που περνουν αυτο το ρισκο και δουλευουν με αυτο το τροπο ;)


Μπορούμε να το κανονίσουμε εκτός μαγαζιού...???????
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μπορούμε να το κανονίσουμε εκτός μαγαζιού...???????

αφου βρε ματια μου γλυκα εχουμε το μαγαζι μας και δουλευουμε στο μαγαζι μας ποιος ο λογος να μπουμε εμεις σαν κοπέλες μαναρι μου σε αυτη τη διαδικασια του εκτος μαγαζιου?
με την ιδια λογικη δεν θα υπηρχε λογος και να χαρακτηρισμουμε-δηλωθουμε, απλα θα βαζαμε μια αγγελεια στην εφημεριδα και θα δουλευαμε σε ξενοδοχεια :P
Για ολα δυστηχως μαναρι μου στη ζωη υπαρχουν καποια ορια που ειτε στα επιβαλλουν καποιοι 3οι ειτε τα βαζεις εσυ ο ιδιος στον εαυτο σου (για το καλό σου) και εμεις εχουμε αποφασισει να λειτουργουμε μεσα σε αυτα τα ορια ;)
Ειληκρινα ματια μου δεν νομιζω να υπαρχει οποιαδηποτε δηλωμενη κοπέλα που να κανει κατι τετοιο :P

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

klimt1979

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
αντζελα ποσο παει η 1 ωρα μαζι με πρωκτικο?
 

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
αφου βρε ματια μου γλυκα εχουμε το μαγαζι μας και δουλευουμε στο μαγαζι μας ποιος ο λογος να μπουμε εμεις σαν κοπέλες μαναρι μου σε αυτη τη διαδικασια του εκτος μαγαζιου?
με την ιδια λογικη δεν θα υπηρχε λογος και να χαρακτηρισμουμε-δηλωθουμε, απλα θα βαζαμε μια αγγελεια στην εφημεριδα και θα δουλευαμε σε ξενοδοχεια :P
Για ολα δυστηχως μαναρι μου στη ζωη υπαρχουν καποια ορια που ειτε στα επιβαλλουν καποιοι 3οι ειτε τα βαζεις εσυ ο ιδιος στον εαυτο σου (για το καλό σου) και εμεις εχουμε αποφασισει να λειτουργουμε μεσα σε αυτα τα ορια ;)
Ειληκρινα ματια μου δεν νομιζω να υπαρχει οποιαδηποτε δηλωμενη κοπέλα που να κανει κατι τετοιο :P

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Πολύ με πλήγωσες να ξέρεις....
Αλλά είσαι καλό κορίτσι και δεν σου κρατάω κακία....

Αχ – Βαχ  ......
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
καλησπερα, η σοφια , που δουλευει αυριο , ποτε θα μας αναιβασεις φωτο της ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom