Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
ας πω και εγώ. στο ροζ χώρο ο πελάτης επιδιώκει να συναντήσει μία όμορφη κοπέλα με ωραίο κορμί που το χρησιμοποιεί σωστά για να ικανοποιήσει μια σωματική του ανάγκη. φυσικά η κοπέλα υποδύεται κάποιο ρόλο και δεν είναι δυνατό να υπάρξει άλλου είδους επικοινωνία πλην της σωματικής. Εξαίρεση πιθανόν να υπάρξει μόνο μετά την περαιτέρω γνωριμία κοπέλας - πελάτη και αν προκύψουν και άλλα πράγματα, όπως η κοπέλα να αισθανθεί σιγουριά για να μπορεί να αφεθεί, αν θέλει βέβαια.
σε μία σχέση όμως το sex είναι μέρος ενός συνόλου και πρέπει πλην της σωματικής επαφής να μπορεί να υπάρχει και ψυχική, αν υπάρχει μόνο σωματική απλά φροντίζουν και τα δυό μέρη να περάσουν καλά για όσο διάστημα διαρκέσει η σχέση.
αυτά τα λίγα και δανειζόμενος τις λέξεις του Ορέστη, όποιος κατάλαβε κατάλαβε και σταματάω γιατί νυστάζω.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
τσεγιεν να σε ρωτησω κατι; γιατι η αγαπημενη σου κοπελα ειναι η Κελλυ; επειδη ειναι η πιο ομορφη; επειδη εχει το καλυτερο κορμι;

για μενα η Κελλυ ειναι χαρακτηριστικο παραδειγμα αυτου που θελω να πω, κι οποιος καταλαβε καταλαβε, δεν το συνεχιζω.  ;)
Η κελλυ ειναι η γυναικαρα μου, δεν ειναι η αγαπημενη μου κοπελα..........

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Σοβαρα τωρα: Η χημεια μεταξυ δυο ανθρωπων ειναι αυτο που παιζει τον πρωτιστο ρολλο σε μια συναντηση.
Για μενα η (πχ) Κελλυ ειναι κορυφη, για σενα η Δεσποινα (πχ)
Αλλα τα standards τα δικα μου, αλλα τα δικα σου, αλλα του λαγου (πχ)

Κανεις δεν μπορει να "κατηγορησει" κανενα, επειδη του αρεσει πιο πολυ η Κελλυ, η Δεσποινα, Η Αλικη, η Μαρινα κλπ κλπ κλπ.

Δεν υπαρχει ωραιομετρο, παρα μονο προσωπικες προτιμησεις...........
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Η κελλυ ειναι η γυναικαρα μου, δεν ειναι η αγαπημενη μου κοπελα..........

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
σε παρακαλω αγαπητε τσεγιεν και τρεφω εναν σεβασμο προς σε σενα.. τι δηλωσεις ειναι αυτες  :tickedoff:  :) :) 
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Η κελλυ ειναι η γυναικαρα μου, δεν ειναι η αγαπημενη μου κοπελα..........

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Αχ δεν μπορω να μιλησω με κανεναν σοβαρα σημερα! το καταλαβες το point μου πιστευω, ετσι;  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Λεω να την κανω σιγα σιγα γιατι βλεπω νεκρα. Ακομα και η δεσποινα πρεπει να αποκοιμηθηκε η να εχει καποια δουλεια.

Κατσε να περιμενουμε λιγο μπας και εμφανιστει καμια ψυχη... βασικα καληνυχτα και βλεπουμε.  :)
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
τετοια να λετε για να το παιζει μετα πολυ ντιβα η κυρια  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:  :grin:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
αχ ρε Ελβιρα.............. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :'( :'( :'( :'( :'( :'(
περαστικα σου να γινεις καλα και να ξαναγυρισεις πισω μαζι μας  :-* :-* :-* :-*

 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αλεξανδρα, Μαρινα διακοπες
Η Ελενη μας χαιρετησε, η Ελβιρα εκτος μαχης (για λιγο ευχομαι)

Κουραγιο στα υπολοιπα κοριτσια και εν αναμονη της Λαουρα...........

:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:

 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αλεξανδρα, Μαρινα διακοπες
Η Ελενη μας χαιρετησε, η Ελβιρα εκτος μαχης (για λιγο ευχομαι)

Κουραγιο στα υπολοιπα κοριτσια και εν αναμονη της Λαουρα...........

:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:


και εγω το ιδιο αλλα μαλλον για πολυ θαναι :- :'( :'( :'(
η μαρινα δεν θα φυγει αναγκαστικα θα κανει τις βαρδιες της ελβιρας αφου η τρελλη οπως ερχοταν τωρα στο στουντιο για τη βραδυνη της βαρδια επεσε με το μηχανακι εσπασε το ποδι της και μαλλον εχει να κανει και χειρουργειο :'( :'( :'(
μιλησαμε τωρα στο τηλ και ουρλιαζε απο τον πονο :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :tickedoff: :tickedoff:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
και εγω το ιδιο αλλα μαλλον για πολυ θαναι :- :'( :'( :'(
η μαρινα δεν θα φυγει αναγκαστικα θα κανει τις βαρδιες της ελβιρας αφου η τρελλη οπως ερχοταν τωρα στο στουντιο για τη βραδυνη της βαρδια επεσε με το μηχανακι εσπασε το ποδι της και μαλλον εχει να κανει και χειρουργειο :'( :'( :'(
μιλησαμε τωρα στο τηλ και ουρλιαζε απο τον πονο :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :tickedoff: :tickedoff:
URL]]
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Oχι ρε παιδια τι λετε τωρα????

Πραγματικα στεναχωρηθηκα......
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
και εγω το ιδιο αλλα μαλλον για πολυ θαναι :- :'( :'( :'(
η μαρινα δεν θα φυγει αναγκαστικα θα κανει τις βαρδιες της ελβιρας αφου η τρελλη οπως ερχοταν τωρα στο στουντιο για τη βραδυνη της βαρδια επεσε με το μηχανακι εσπασε το ποδι της και μαλλον εχει να κανει και χειρουργειο :'( :'( :'(
μιλησαμε τωρα στο τηλ και ουρλιαζε απο τον πονο :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :tickedoff: :tickedoff:
περαστικα  :-
 

zidane68

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
και εγω το ιδιο αλλα μαλλον για πολυ θαναι :- :'( :'( :'(
η μαρινα δεν θα φυγει αναγκαστικα θα κανει τις βαρδιες της ελβιρας αφου η τρελλη οπως ερχοταν τωρα στο στουντιο για τη βραδυνη της βαρδια επεσε με το μηχανακι εσπασε το ποδι της και μαλλον εχει να κανει και χειρουργειο :'( :'( :'(
μιλησαμε τωρα στο τηλ και ουρλιαζε απο τον πονο :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :tickedoff: :tickedoff:
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ  :-
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
και εγω το ιδιο αλλα μαλλον για πολυ θαναι :- :'( :'( :'(
η μαρινα δεν θα φυγει αναγκαστικα θα κανει τις βαρδιες της ελβιρας αφου η τρελλη οπως ερχοταν τωρα στο στουντιο για τη βραδυνη της βαρδια επεσε με το μηχανακι εσπασε το ποδι της και μαλλον εχει να κανει και χειρουργειο :'( :'( :'(
μιλησαμε τωρα στο τηλ και ουρλιαζε απο τον πονο :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :tickedoff: :tickedoff:

A Μπου-Μπου να πάμε τότε να της κάνουμε μάκια στο πόδι να περάσει!  :rockon: :rockon: Περαστικά και απο εδώ (και πού ξερεις μπορει στο νοσοκομείο να βρεί το τυχερό της :think: :think: :think:)
 

isideratos

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
444
Κριτικές
7
Like
74
Πόντοι
1
Καλημέρα και Χρόνια Πολλά στουςεορτάζοντες. Διάβασα τα μηνύματα που ακολούθησαν τη νύχτα και γενικά ήταν πολύ ενδιαφέροντα και μου αρέσει όταν πολλοί άνθρωποιθ μαζί λένε τη γνώμη τους πολιτισμένα έστω και σε ένα σαιτ για μπουρδέλα που απο ότι φαίνεται είναι πολύ πιο πολιτισμένο απο καφενεία και διάφορα πηγαδάκια. Λοιπόν . ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ  ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ. Όμως!!!! Το ότι κάποιοι κάνουν πόλεμο νέυρων ορισμένες ώρες δε σημαίναει ότι είναι γλωσσοφαγία χαλαρώστε. Το στούντιο αυτή τη στιγμή πετάει σε δημοτικότητα στο σαιτ και είναι λογικό να υπάρχουν και κακίες. Έτσι ειναι όταν είσαι δημοφιλής. ΜΗ ΓΚΡΗΝΙΑΖΕΤΕ!! Ατυχήματα στη ζωή συμβαίνουν δε σημαίνει ότι είναι καντεμιά. ΑΠΛΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ!!! Αν αρχίσετε να σκέφτεστε έτσι Άτζελα τότε θα σας έρθει πραγματικά η καντεμία και θα βγούμε χαμένοι όλοι μας. Γιατι όταν σκέφτεσαι αρνητικά ενεργοποιείς τα κακά συμβάντα και δεν αργούν να συμβούν. Λοιπόν δε θέλω να ξανακούσω τέτοια πράγματα. Θετική ενέργεια ,  περνάμε μια χαρά με τα κορίτσια , είναι πολύ κοινωνικά , πολλοί απο εμας ερχόμαστε και στο στούντιο κάποιοι άλλοι δεν έχουν δυνατότητα και δεν έρχονται. ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. Και αν συμβεί και κάτι στραβό ΑΠΛΑ ΕΤΥΧΕ!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom